Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
14. apr 2009

zuzka ake super sviatkovanie 😀 😀 😀
no ono to je tak - aj moja mama bola vytocena na nevestu - ale to skor kvoli deckam - zhanali ako dive...nevesta nestihala nic porobit...atd....tam je to stale dookola.....
a ked poviem milion krat mojej mame nech sa nestara - nech maju v izbach aj nas.ate co jej do toho - ked nechce upratovat ona nech to neriesi a nechodi tam! - ale moja mama je tiez svokra na pohladanie 😅 😀

ja po nedelnajsom a sobotnajsom vykone dnes dzusikujem 🤐 ...ved to bolo take obzerstvo - a este vecer sme s mm vyzierali kraslice co matko dostal....no strasne po sviatkoch 😉

amatula
14. apr 2009

ahojte 🙂

no zuzka fajne teda .....len sa moc netes ze jej to muz vytmavi...som predsa len dlhsie vydata 😀 😖 😒 😠

neboj este bude len peklo a ohen 😝 😅

mi sa s mm nebavime tak som nervozna jak pes...ani tu radsej nejdem lebo by som len pluznila 😒

a este sa mi aj z blbej alergie zapchal nos,ze nemozem dychat,,,no uplne na prasky stav 😖 😢

idem zehlit lebo.......................

norik1
14. apr 2009

Ama mna ta alergia chyti o chvilu, len co zacnu kvitnut vsetky kaktusy a ina haved.... potom tu budeme plakat spolu 😀

Inac skus homeo Rhinallergy, mne to minuly rok dost pomohlo... 😉

norik1
14. apr 2009

Kde ste? To vsetky pijete alebo co???? 😉

zuzka1.
14. apr 2009

ahojte zienky, podme sa pekne venovat nasej teme, lebo ju neviem ani najst, ked nepiseme!!!!
mali sme navstevu, sme grilovali. kamosky s muzmi a detmi, vsetko pekne popali, pozerame moj oblubeny film-Chyt ma ak to dokazes
idem do sprchy cez reklamu a sup pred telku.
zajtra konecne na policiu vybavit vodicak, potm etse 2 tyzdne cakat a konecne ho mam!!s aneviwm dockat.
a pijeme norik, cerveny strik 😀

norik1
15. apr 2009

cafteee no to je dobre ja si teiz dnes vecer dam, mm ide na skuzobku na tri dni takze pijem sama 😀
Co dnes?
My asi moc nic lebo F trochu na tej Floride prechladol, predsa len tam fukalo od mora a teraz kycha a trochu pokasliava tak som mu spravila cibulovy sirup, pockam kym sa vyluhuje a sup ho liecit sa... zatial nema teploty tak dufam ze sa bez nich obideme 😉

dzanka3
15. apr 2009

dobre ranko
norik tak bolo super na floride? 😀 😀 😀 urcite ze.....no drobne technicke problemy musia byt - to by ty nasi drobci asi bez toho neboli - aj tento nas zazrak v noci spi ako na plazi - stale sa odkopava - a nad ranom uz prskal - teraz mu tecie soplik - snad to nic nebude......lebo zas skonci v spacom vaku a bude pokoj 😅
azubky co? nic? nechavaju na seba cakat co 😕

no idem asi vysavac vytiahnut ved ma sviecku pod nosom zasran jeden odkopanyyyyyyyyy 🙄
a ostal nejaky ohucany - taky maly hucak - za vsetko hned huci - ja ho aj nechavam nech si nemysli ze zahuci a mama bude v pozore!!! 😠 - ale mozno to aj tym ze sa mu uz belia horna 1 a 2 - ale len na pravej strane - to bude vyzerat ked bude mat len na jednej strane zubky 😀

amatula
15. apr 2009

pekny den prajem

vy máte soplosov,,mi sme mali teplotu..a neviem co mu siblo!!ked tu bolo vela ludi..a chodil neskôr spavat....teraz kazdy vecer pusti rev,ze sa to neda pocuvat 😠 😖
vobec akosi nevie zaspat.....ci sa potrebuje dostat zasa do svojho rezimu,neviem 😕
jaj uz nech maju min. zakladnu skolu za sebou 🙄 😀

erikasadek
15. apr 2009

ahojte....

norik trebalo s aTi trepat na floridu.. 😀
nachladit sa mohol aj doma.. 😀
ale nie chudacik maly....

dzanka vy tiez takze je to nakazlive....
tie vase , odsavacky na vysavac, ked som to po prvy krat pocula tak ma az striaslo.. preboha co je to.. no vela ludi si to chvali......
no ja neviem ostavam skepticka...

tak co mate na plane dens..?

norik1
15. apr 2009

Eri prides tu a ukazem ti tu odsavacku na vysavac a hned si jednu kupis a budes v Parizi frajerka aka super vec to je... s nicim tak nevytahas sople 😀 ja si viem na vysavaci regulovat tah takze netaham mu z nosa najsilnejsim tahom... mam doma dalsie dv e odsavacky ale sa nechytaju...
ps. este som mu cez nos nevytiahla z hlavy nic ine ako sople 😀 😀 😀

norik1
15. apr 2009

no to je pravda ze nachladit sa mohol aj doma ale ja mam pocit ze to je z toho blbeho vzduchu v lietadle... pustili tam "klimu" a bola kosa a navyse suchy vzduch 😀 😀 😀

norik1
15. apr 2009

inac mne je tiez nejaka nechutna kosa, idem si uvarit kavu nech tu nemrznem.... mam pocit ze vonku je teplejsie ako dnu, uz len aby nefukalo....

blau
15. apr 2009

aHojte babenky sak ja nestYYYham! Som dohodnuta so susedov na prechadzku , ale nikam sa nejde maly spinka. Akio fajn vcera sa dotrepala vecer, ked mal uz davno maly spat. Ale ma stastie, lebo nemraucal. Mrauci inak stale pod chvilou idu mi 4zuby naraz a dnes som mu objavila ze mu ide miesto spodnej trojky stvorka a uz je von(trosku), tak sa trapi vsetko hryzie, susedu vcera aj do nohy 😀 😀 Musim ist, jaaaj nestiham. Ahoj inak Norik pozerala som pocko na Floride fantazia, ticho zavidim 😎 😎 😎 😉 😉 😉

dzanka3
15. apr 2009

norik fakt - kuknem von a fuka aj tu!!!!vy mate VKV a my VNV 😀 😀 😀
no zas huci to moje decko 😠

blau
15. apr 2009

jaaj prisla suseda, ale jej nevadi ze maly spi isla vyhodit smeti a kupit si noviny a pride na kavu. Suseda ma vyse 50rokov aka kamoska 😀 😀
zuzik som sa pobavila na svokre,,,,mate to pestre.
erika ako deticky vsetko oukej? dzani no huci, a aj 😀 tento ked nespi 😅

erikasadek
15. apr 2009

norik j ati verim..
ukazes , budem len rada, ja mam rucnu a aj elektricku, ale ani jednu som velmi nepouzila.... idem nato , inak ako mi raz ukazali v nemocnici , ked som tam bola s joshom // oni tam nechcu pouzivat odsavacku ale aju nato , jeden trik a pomohlo nam to lepsie ako odsavacka..;;..

ale som za vsetko rada sa priucim.. 😉

blau aj vam aj nam idu zuby hlavne stolicky, hlavne z ema len 4 zuby v ^redu a idu mu stolicky 😒 uplne poprehadzovane ako mu idu zuby...

baby tu je krasne, ale zato kedze mame topeni estae, tak vo vnutry je horuco mame 30°C ked neotvorim okna... no co vam budem hovorit.. ako kazdy rok mame topenie az do maja..

amatula
15. apr 2009

blau no co,ked ma po 50....hlavne ze má jasno v hlave 🙂

mne sa nic nechce....to je des.....ale pojdem von ked sa Mato vyspinka 😉

erika aj ja pouzivam tu na vysavac 😉 ale z mierou,,lebo ked som bola naposledy na nosnom s Bobom mi to lekar vysvetli ako to je!!

erikasadek
15. apr 2009

amatula, no sme na rovnakej vlnovej dlzke presne to tu uz kricali , pozor pri elektrickych , ako to nici , nosne dutiny.. i ked sa nam to nevidi...

preto aj tu elektricku mam ale zapada prachom.... 🙂
ale samozrejme vsetko s mierou... 😉

norik1
15. apr 2009

no, mm uz vyslany na sluzobku, my sme teda rozcestovana rodina... o tretej pride svokrusa, vecer idem tancovat lebo v sobotu je uz generalka he he...

norik1
15. apr 2009

no a uz mame svokrusku doma 😉 ideme sa flakat 😉

erikasadek
15. apr 2009

NORIK TAK PRIJEMNE FLAKANIE;; 😉

dzanka3
15. apr 2009

norik a penazenku si radsej neber!!!! 😀
no baby ja odsavam vysavacom - celu tu palicku naplnilo - vodovy soplik..a ked lezi mu steka az do ust.....snad nebude marod ma slahne...dufam ze to len tie vrchne zubky robia... 😕 mm uz nadava ze aj jemu je zima spat pri otvorenom okne a co este maly.... 🙄

erikasadek
15. apr 2009

dzanka tak len sa drzte hodil asom link na video a fotky v zufalkach ak mas cas tak si pozri.. 😉

dzanka3
15. apr 2009

erika ty sa mas - takeho pomocnika ked mas ...povysava...poupratuje...😀 😀 😀
a v tom kociari ako keby nas mato sedel - keby nemal traky tak vypadne......tiez sa naklana...docahuje druhe deti ked su okolo...dudle im berie a hadze na zem - ved on to nepozna na co to je 😵 😅

a na foto aky vlasac - krasny bol aj ako malicky....a to preco bol napichany? co mu vtedy bolo?
inak aj my sme dosli z porodnice mal ani nie tyzden a ked som ho po kupani dala na brusko dvihol hlavicku krasne - sice letela do bokov - ale az sme sa zlakli - hned som ho radsej otocila na chrbatik 🙂

no dnes je strasne ohucany - snad uz zajtra budu zubky vonku rezat - zatial sa belia.....

erikasadek
15. apr 2009

dzanka ahoj, no sikovnicek je, aj prach poutiera aj okna poumyva, s obruskami na ritku nechci vidiet tu provu pohromu potom...

tie fotky su , s nemocnice ked mal 5 tyzdnov....
dostal zapal mocovych ciest a tak som ho musela doviest do nemocnice.. kvolo ATB cez zilu.. v takom malom veku treba vraj takto , lenz eon tam dostal ana druhy den, gastro.. teda crevnu chripku.. ako na potvoru tu najhorsiu rotavorus.. takze zacalo peklo , hnacky , vracanie; vysoke teploty a ruky mal dopichane ako si videla a zily nestacili.. no hroza.. monitor stale , nieco ukazoval.. no prezila som s nim 1 tyzden, hrozy. a
este dobre ze som bola s nim..; stale

najhorsie bolo ked zacal , mat mramorovu pokozku, a vysoke teploty a mali pocit ze ma asi nabeh na menangitidu.. takze mu robili , ako v ordinacii vlkovej synovy odber.. ked si pamatate.. no moje nervy. bola to hroza....

u nas bolo negativne,.. a za mesiac dostal davku prevnaru a bola som stastna ako blicha...

amatula
15. apr 2009

erika 😒 to mi je luto ze si hned po porode musela tolko trapit ☹

dzanka ani moj Mato nepozna dudle 😉 a ani Bobo nepoznal 🙂

erikasadek
15. apr 2009

ani nepozname dudel.............. 😀

amatula dakujemano bolo to blbe , a dost narocne na psychiku ale poviem Vam klobuk dolu pred rodicmi co totopostupuju denne, ked maju , vazne chore deti... no hroza , ten strach a a bezmocnost....

amatula
15. apr 2009

no ved ja som tak stastna ze máme zdrave deti..........nic nieje tak dvolezite ako zdravie...statne si vstko zariadim sama 😉

a niekto sa trapi ci na jeho svadbe budu deti 😠 🙄 to su fakt ubohe problemi

zuzka1.
15. apr 2009

ahojte, trosku na zveselenie:
ma sa zelat vela stastia, na titanicu boli vsetci zdravi, len nemali statie 😀
ja sa ucim, maly spinka, idem pokracovat, v piaotk mam debilnu ksusku!!
my mame dudel len v noci, cez den netreba, ked ho najde da si sam do pusy, lae inak nie.
dzanka ides na gardeniu?

erikasadek
15. apr 2009

zuzka tak len s auc moja, nech Ti vyjde ta skuska.. clovece obdivujem Ta, dieta skola a si kocka ako to zvladas..