Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
6. máj 2009

cafteeee
ja asi pojdem, este uvidim 🙂 my sme dnes neskutocne dlho spali, do 6.45, normalne som nechapala ze co sa deje!! aj som nesla plavat bo tiez zautocili rusi a to by som v bazene tahala rudou stezku....

Kokso Zuzi ze 17!!! ja som mala v treskucej zime v spalni 19 a som skoro odklepla kosu!! este som sa pol hodiny klepala pod perinou...aj teraz mi je zima a to mame v byte 23...

blau
6. máj 2009

aj mne je zima, prisla som od zubnika poslal ma domov mam prist o druhej lebo ma vela... 😕
no dzani jemu idu zuby, spi od vecera od 18.15 a potom rano sa zobudi na kojenie a je hore a potom vyzyvuje a ide spat uz davno spi...Volako to je divne zo zubami. Ked je pokoj, tak spi normalka od 7mej do 7mej co uz nerozkazem mu. Aj ja mam radsej ked je zimsie ako teplo.

norik1
6. máj 2009

ja tiez nemam rada ked je teplo, mam rada tak ukurat 😀 asi som narocna he he

zuzka1.
6. máj 2009

no tu mame teraz cez den asi 20 mylsim, inak v noci menej. Ako kedy, my lubime teplo iba vonku cez leto, inak normlane ani moc nie, co ja viem, erieisme, ked je kosa prikurime v krbe alebo v ustrednom

amatula
6. máj 2009

caute caute
norik ved aj ja som napisala ze moj robí sefa...ale kde to nenapisem 😝 ved presne ako pises....ja si pisem v regionoch a tam som zistila ze sefuje jednej muzovi 😅 skoro ma piclo 🙄 a je dopisané 🙄 😨 🤐

ja som rano varila rajcinovu kapustu mnamka 😉
a boli sme na poradni ...Matko zaockovaní vala krokodilie slzy 😖 😢

a bacha teraz na tie miery 😀 ze 9770g a 74cm 🙂 😎

norik kolko si to pisala ze má Fil 😀

no moj je drobatko nedonosené 😀

idem cosi robit bo som daka zmetená,nic nestiham 🙄

xi a bola u dokiny taka mamicka s dest mesacnim a ja som jedla tycinku LION..Matko samoska vypytoval tak som mu dala.....a ona ze vy uz takto cokoladove papate 😕 😅 😅 😀

blau
6. máj 2009

ahoj tak prehliadka dopadla dobre v poriadku vsetko. Maly sa najedol a teraz???? do kelu poprchava je zima, co budeme robit? Isli by sme aj do susedov na navstevu, ale maju sopliky, tak to radsej nie.

amatula
6. máj 2009

blau teda takto naraz prispevok 😀

erikasadek
6. máj 2009

amatula pekne miry inak matkovi chutnala cokolad a a to je hla vne ja so urobila paprikas vela neostalo

zuzka1.
6. máj 2009

ahojte bola som materskom centre zaniest tie ceny, maly spinka, robim raznici etse od vcera a opekane zemiaky, snad sa konecne pustim do tej bakalrky.
baby mam 4 bedne plne georgin a mam za ulohy ich rozdat, co s nimi???
kamos tu bol na kavu, tak osm poslala jeho zene 2 kyble ale co tie bednicky do riti?????
neviem kde to mama na zahrade nabrala, ale je to mrte.
amatula dobre miery! my mame 77cm a 9500g. Ale tiez nevyzera nejaky veliky podla mna.
amatula naco vas ockovali?

amatula
6. máj 2009

zuzka keby si blzsie moja mama by si ich urcite prisla zobrat 😀 este ze byvas daleko 😅

Samko je mladsi 😉 a velky chlap,,ale aj Matko dobre vyzera len mne je to smiesne lebo Dalibor mal v jeho veku 12kg 😕 !!!
ockovali nas poslednu davku prevenaru a povinne....boze ako sa to voláááááááááááááá 😅

kupila som si muskaty idem posadit 🙂 😉

zuzka1.
6. máj 2009

myslis hexa vakcinu? nas tiez v pondelok, preco vas neskor? dobre mate, ale maly chvalabohu nic, len sa mu nechcelo v noci spinkat, teplota nebola

amatula
6. máj 2009

preto neskor lebo to su tri preockovania v prvom roku zivota a povinny je len odstup jednotlivich opckovaní 😉

dalsie povinne vychadza niekedy okolo 15mesiacov,,ale kazdy pediater robí inak.....ale v podstate je to to samé 😉
tam su dake rezervy,,preto to nevychadza kazdemu dietati rovnako

ja uvidim ako bude,zatial buva a ked uz ide o to mna uz nic neprekvapi lebo Dalibor mi kazdu noc sniva,bluzni a namesacnuje 😝 😀 takze sa tak ci tak len tak skoro nenaspim 🙄

norik1
6. máj 2009

hej hej MMR je na 15 mesiacov... my ju dostaneme dokopy aj s poslednou hexou tak to vidim...

navarila som morca na smotane (mala som morcaciu cicku v mrazaku, no co s nou??) a este je lebo mm pride zo sluzobky kazdu chvilu ale potom neviem nevieeeeem

Ama tak uz presne vies o com som tocila a ako sa clovek blbo potom citi.... 😝 😝 😝 radsej do ip 😉

inak my sme mali na poradni 10,2kg a 76cm... a to ma minule zrusila no ved hadajte kto - "poradne mu davaj jest lebo schudol a to preto mu zabieha ocko!!!!!!!!!!!" skoro som infarktus lapila...tak som v podobnom tone odpovedala a bol klud 😀 😀 😀

zuzka1.
6. máj 2009

norik mna by j.blo minimalne! esteze sa mojas vokra ukludnila, normlane ma nevytaca uz len pohlad na nu! neviem ci s azmenila na chvilku, alebo je to tym, ze je pekne pocasie,????
maly este spinka, bakalarku osm nezacala pisat, hnila som jak vos!
pojdeme s malym do dm, ked s azobudi, treba mi mliecka a sunar a a a etse uvidim, co s azadari, ale v poslednej odbre ma uz ani nakupovat nebavi, to je vazna vec.
vcera som zacala pozerat ten folm norik, ale asi iba stvrtku, musim to konecne kuknut!

norik1
6. máj 2009

juuuj to si videla zatial viac ako ja he he no proste nie je kedy 🙂 dnes prisiel mm zo sluzobky a doniesol baklavu domacu nieco neskutocne!!!! uz len keby to take sladke nebolo a bolo by uplne fasa...

ja si zacinam pustat usta na spacir lebo doteraz som drzala hubu a krok, kedze ju vidim len tak asi raz za dva tyzdne... ale zacinam si zvykat lebo co nevidiet ju budem mat nasackovanu denno denne a to asi fakt zrusim nervy...

norik1
6. máj 2009

Zuzka nemas teplotu? ci jarna unava na teba oneskorene dolahla? Ze nakupovanie ta NEBAVI???? ta to daco baaaars nedobre 😉

baby napisem ip

blau
6. máj 2009

aahoj nas dedo vyslal na nakupy, tak sme boli, moc som toho nekupila ale maly krasne orchidee za 7,90euro no nekupto, len s deckom v ruke sa mi podarilo odrazit hned jeden kvet, ale neva pekna krasna je aj tak. Maly uz spinka mame tu jeho sesternicku a tu on miluje a strasne ju ma rad a ona jeho, tak mam varovnicku.
Ani mi o tom ockovani nehovorte. Zajtra idem zas k zubarke, ale na strojcek. No uvidime, co bude zajtra.

blau
6. máj 2009

tak teraz som dovolala, s mm a ide k cez vikend k rodicom. No a MJS bude mat narodeniny, To mu musim aj daco kupit, ale co??? Asi nic ked je J. Moze si za to sam. 😀 😀 😀
Norik dufam, ze si somnou spokojna. Ja sa ti rychlo ucim 😎

blau
6. máj 2009

de ste?????

zuzka1.
6. máj 2009

blau desifruj tie skratky, sak ja som nejak mimo!!!
mame navstevu, z pisania nic nebude.
idem kuk ip co to za noviny 😉
norik nejak zazrakom sa mi vratila chut, 100E fuc, mm na nervy, zlata klasika 😀 😀 😀

zuzka1.
6. máj 2009

no uz som to uspesne odsifrovala 😀 😀 😀 😀 😀
co som J, ze nechapem? - to bol len test!!!!!! 😀 😀 😀
zase skuska ci sa to naucim
sedime dole u S v obyvacke, MJS ma monology aka je zrobena, lebo jedna firma iba zdiera, ako keby bola jedina.
Tak som isla radsej kuknut maleho!
dobreeee, zvyknem si 😉

norik1
6. máj 2009

blau, Zuzi dobreeee ste!!!! Na jednicku s **** 😀 😀 😀

norik1
6. máj 2009

zuzi ked si to bez ip nechapala tak je vsetko tak ako ma byt 😀 😀 😀

idem si dat na oslavu kus vinciska 😀

zuzka1.
6. máj 2009

ja som nejedla, uz nejem po 5, nejako som vydzala 4dni, tak uvidm, inak keby ste chceli vedeit tak mam stale J menzes""" uz 8 ni, to co je zas, ked neni tak aj 2-3 mesiace a ked je tak stale, zavolam zajtra dokimu, nech mi da zase injekciu na zastavenie! o je u mna uz normane. kriste!
navseva odisla, idem do sprchy a do hajan,

norik1
7. máj 2009

cafte mamuseeee

Zuzi a to si take problemy mala aj pred tehu? Ci len teraz? ved to musi byt masaker..... ja teraz sice mam silnejsie, ale uz nie take hrozne bolestive ze ma na pol dna sklati do postele s dvomi Ibikmi...Teraz uz ani Ibika neberiem 😀

zuzka1.
7. máj 2009

ja som to mala aj pred tehu, mavam slabe ako keby neboli , ale predsa su. Ono je to dokonca den 10, ale vyzera, ze uz je koniec. Bolesti son nikdy nevala, siny iba prvykrat po porode.
Ake mate dnes plany? my pojdeme na prechadzku a na nakup taky zbezny.

dzanka3
7. máj 2009

dobre ranko
zuzka no to mas teda radosti.....ja som mala zase obcas take spinenie - a hned ze mi da antikoncepsiu na vylepsenie - som nechcela ja....ty nechces aby sa ti to zrovnalo? ci ani to nepomoze? ci este tento mesiac miesate??? 😉

baby ja som prave pisala do temy stehy po porode:
¨chcem vas poprosit - moj gynekolog my poradil ze si mam jazvu po cisarskom reze natierat CONTRACTUBEX GEL....
lebo ju mam aj po 9 mesiacoch stale taku hrubu a cervenu....a ako si to natieram tak citim v okoli jazvy take hrcky - VZRASTY??????
neviete mi prosim vas poradit ci to je normalne?
ci ist s tym k lekarovi?
inak obcas ma jazva pobolieva ......

vy neviete tu ako na to? myslis ze aj tu ste mali dost CS....?????

a inak pekny den - vyzera ze dnes bude... 😵

zuzka1.
7. máj 2009

dzanka uz berem anti odkedy mi zacal menzes, nech s mi to upravi, lebo to uz nebolo normalne, stale trpnut, ze co tam zase mam.
dzanka neviem ci zrasty su to, ale ja som take mala aj 2 roky po laparoskopii a to su teda centimetrove jazvicky, tak u teba to je urcite ok.
ten krem nepoznam.

amatula
7. máj 2009

ahojte

blbé ockovanie ☹ 😖 😢 Matko v noci teplotu skoro 40 a chcel mliecko,ktore ked vypil vygrcal 🙄
dnes este teplota ..no dufam ze sa to bude zlepsovat.....
máme ist do mesta,,,ale ked neklesne teplota mm nedovolí 🙄

ozi baby chodite s drobcami von ked maju tplotu po ockovaní????.........zuzka ty si pisala ze Samko ani teplotu nemal ze...... 😕

dzanka ja som mala sice apendix 😀 ale jazva tiez taka ako pises,,postupne sa bude stracat 😉 kremik urcite bude pomahat

cha uz mám doma stvorrocneho chlapa 😎

zuzka1.
7. máj 2009

amatula Dlaiborkovi gratulujeme!!!! Len ho pekne posluchajte, jasne!!!!
Amatula ja som bola s malym vonku aj ked mal teplotu, bolo okolo 38,5 ale boli sme, ked bol mnesi a ok. Bolo slniecko, okolo 12 stupnov a dlao sa. Ale len asi pol hodku, len vyluftovat.