Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
13. máj 2009

OOO 😉 dakujeme, sralka pozdravim.
zuzi hod potom foto, moj Mario je total fan of tatto. JA mam iba obocko aj to mi uz zmizlo mala som to takou farbou co zmizne. Ale tetovane som to mal 5x a poviem Vam pos...ta bolest. Ale dam si to zas, ked dokojcujem.no amatulka, sorry som to zle precitala a tak som popisala litanie o gyndosovi. Ale v AT to robia aj gynekologovia. Pojdem -slubujem. na to sono.

teda norik , tak ides na vybavuvacky cooo? tak dobre povybavuj a my tu budeme na teba hrde.

amatula
13. máj 2009

blau a ty si davas aj mihalnice farbit??si to tu myslim spominala 😕
kolko to vydrzí?aj som to skumala...

blau
13. máj 2009

co farbit aj trvalu si davam-cil mi to super chytilo som ako mrkacia panna, nemusim sa maluvat, tak som akoze krasna od prirodzenia. Ale nie ano ja si to farbim aj sama aj obocko. No podla toho kolko sa machtis vo vode, ak sa neumyvas dlho 😅 tak zo 2tyzdne to vydrzi. daj si neolutujes, ja ked si nafarbim a ked nemam trvalu, ze si dam na to spiralu tak mi tak krasne stoja. 😵

blau
13. máj 2009

v profile na facebooku mam taku foto a tam mam tu trvalu, celkom je to vidno 😎

amatula
13. máj 2009

teda to znie dobre,,ja som to uz davno omrkavala..len sa mi do toho nechce...
kolko to trva kim ti to nababre a trvala?

norik1
13. máj 2009

no ja som si dala aj farbenie aj trvalu na mihalnice, farba v pohode, ale take male natacky, aby vykrutilo moje mihalnice, este nevyrobili.... lezala som tam hodinu a odisla som s mihalnicami ako pristavacia plocha.....ale vobec nie s takymi dlhymi 😝 😝 😝
Blau teraz si ako Barbie, uz len vlasy na blond, cici von z vystrihu a hadzat priblble otazky 😀 nahodou to vraj na chalpov zabera 😀 😀 😀 😀 😀 Ale prd ved ty si taka krasna sama o sebe, povedz, ta krasa z teba prysti aj cez net a to som ta nazivo este nevidela 😉 😉 vlasy mas krasne, ale to bude asi profi deformacia, co?

ozaj Zuzi co s tym stretkom? si zistila nejake to info ze co s ubytkom?

blau
13. máj 2009

No moje mile, ja sa tu pre dnesok lucim aj s mojimi pos...tymi prispevkami. Prajeme vam dobru nocku 😔 sladke snicky a myslite na nieco pekne, Ja idem spat houg. 😉

norik1
13. máj 2009

a sa musim priznat ze mi vrta v hlave ten melir odkedy si ho do mna hustila.....jooooooj 😵

amatula
13. máj 2009

norik aj ja idem na melir 🙂 😉 😎

erikasadek
13. máj 2009

norik vidis do mna super mamm uz neskutocny abstak to uz ani nje je mozne nezelam nikomu blau ale si ma rozosmiala zlaty je maly norik ty mas dibre eroticke napady pre muza len tak dalej............. Dzanka kde si chybas nam tu.. baby tak dobru noc ..

norik1
14. máj 2009

cafte cafte ako dnes? ja uz balim na tie vybavovacky, maly slastne spinka, zuby nikde (ale rano sme potierali Calgelom bol bolelooooo) tak idem este rychlo hodit kavuuuu

dzanka3
14. máj 2009

dobre ranko uprsane 😵
norik uz veru nech mate aj vy zubky rychlo a nech nebolia.....my mame uz 6!!! ale horne dva sme si poctivo vysoplikovali 😔 spodve dvojky samevysli ...... 😉

blau no Luca vie kde ma nalozit - vy.ral sa vam na cukraren 😀 😀 😀 a vy musite mat inak cistucke auto ked si ho mohla v kufri prebalit - ved ja by som maleho tam zaspinila.... 😕

a ze trvala na mihalnice? to som ani nepocula.......ale s vlasmi musim aj ja nieco urobit - vcera som uz zaplatila za stretavku po 20 rokoch zo ZŠ - tak musim sa dat nejak dokopy.....

pekny den a moc nezmoknite!!!!

zuzka1.
14. máj 2009

ahojtew zienky,
ja som maleho odovzdala na varovku mamne, poobede pojdem pre neho. Idem rychlo upratat nas binec a potom ucit sikovno. noha ma stipe kurnik, uz nech sa to zachrastickuje, to aspon neboli.
u nas je tiez skaredo, maly si aspon dobre pospinka.
Norik pekne povybavuj, maly nech pekne poslucha.
ja pojdem kadernicke pred maleho narodkami, vlasy peke dorastaju, uz su skoro po ramena, esteze mi celkom rychlo rastu.
Uz mam vymyslene, co budeme papat-grilovat malemu na narodky=bravcove raznici+klobaska, slanina, cibula, kuracie masko a pangasa-rybu. urobim veeeeela greckeho salatu=ten robim najlepsi na svete(no nepochvalim sa), 2 dresingy, zemiaky, pecivo, domaci chlieb.Vyzdoba=klasika balony, tie spiraly, lampiony, girlandy a spol.
Torta, no chcela som tigrikovu alebo macko puuh, ale tu na blizku to nikto tak pekne nespravi kao si to ja predtavujem, tak bude bud 1 alebo vlacik, ale skor ta jednotka.
moja mama upecie este tortu, svkora dava robit aj sestra. No bude ako s apatri, ocakvame cca 22 ludi. Tak sa tesiiiim! ved rocik treba oslavit poriadne.

blau
14. máj 2009

Ahojte, matu trvala trva celkom hodku do kopy , lebo to lepenie trva najdlhsie a potom trvala umyt ustalovac posobenie. Norik to su bola u akej kozmosky, mala zle natacky tato moja kamoska ma uplne tie najmensie a ked otvarala salon, tak si to vyskusala na svojich. Inak mihalnice po celo, ked zamrkala tak urobila prievan. Ked som sa s nou stretla,t ak jej hovorim: ocuj Zdeni volaka si divna, co je? A potom kuknem lepsie a mihalnice mala ako cernosi vlasy. Hruza jak keby ju osvrlilo, tak jej to chytilo. Bola nastvana co jej to poslali za natacky , ale aj tak dobre, ze niekoho nezvrzala, ale seba. 😀
Nom ze ja mam pekne vlasy. Ja si nemyslim aj ked kazdy sa ma pyta kam chodim, tak len rozdavam cisla ku kadernicke.
Norik veru daj si ten melir urcite velmi ti pristane, vyzeras mladsie, tak jemnejsie. Fakt pekne na tej foto aj na profilovej mas tam mas super fotku.
ano zuzik super aj moja neterka mala na oslave svojich prvych tolko ludi sa jej to pacilo, aj DVDecko jej spravili.

zuzka1.
14. máj 2009

svokor da spravit dvd, natacal ma celych 9 mesiacov tehu kazdu nedelu a maleho skoro kazdy dne, on v tom ma zalubu.
Tak sme vymysleli, ze bude dvd moje tehu + samnko do roka. buduic rok bude ine a potom zase. ale tie dlasie roky uz psojime dokopy po 5 a tak dalej. Sa tesim, sa mi ani verit nechce, ked pozeram co sme natocili alebo fotky, ved Samik je uz hotovy chlapisko.
uz mam vyupratovane, malemu osm cistila hracky, orchidee maju kupel, kerku som ponatierala, idem si etse spravit nechtiky a sup ho ucit!

blau
14. máj 2009

aj moj svokros mi robi dvd , ked si pozeram tiez fotky, tak sa mi to neste verit..
idem pomaly maly sa zobudi a neviem co bude papat, lebo to co navarila babina mu nebralo, ci mu mam zohriat Hippku , alebo co? 😕
tak vam zelam pekny den

dzanka3
14. máj 2009

zuzka kuk som tu zumbu - vyzera to super......keby nieco tu vedla baraku bolo snad by som aj isla 😀 😉 ...ale naozaj to je zaujimave.....len ci by som stihala 😅

no u nas vacsinou ja lamerujem - takze na ziadnom videu com neni...ale nevadi - darmo by som to kazila - mame lepsie objekty......

poobede maly spal doma lebo vonku zima a dazd...no to bolo pokial zaspal - aj som obanovala.....

nika
14. máj 2009

holky omlouvám se ale potřebuji radu. jsem z ČR a nutně potřebuji ověřit jednu firmu SK zda je plátcem DPH můžete mi sem dát nějáký odkaz na vyhledávač - kde se to dá. u nás to dělá ministerstvo financí či justice. prosím help me.

zuzka1.
14. máj 2009

nika skus v obchodnom registri by to mohlo byt, treba googlit

inak kocky caute, bola som si pre maleho, spal doobeda 4 hodiny, poobede 2, a uz ziva. ale ved nespal poriadne cely tyzden cez den, tak nech spinuska.

co porabate,

blau
14. máj 2009

ahoj, teda akeho drichmoska mas doma, len nech si pospinka. Mna tu tiez vytaca do biela taka malickost. Ved napisem.... 😎

zuzka1.
14. máj 2009

no napis napis, sa neviem dockat

blau
14. máj 2009

dostali ste to,

zuzka1.
14. máj 2009

blau co ako????

blau
14. máj 2009

zuzka vies co? ved som napisala, ze zuzik1. Tak to dostala nejaka taka zuzik 1 a nevie ani o co ide. Som ja ale dobraaaaa 😠 😠 😠

zuzka1.
14. máj 2009

ja odpadnem , Jarka nevadi, uz to mam! 😉

blau
14. máj 2009

to som rada, ale vsak nevadi hadam.... 😅 😅

erikasadek
14. máj 2009

blau ty si cislo uz so¨m precitala

norik1
15. máj 2009

a mne si preco neposlala??? Co uz ste ma odpisali?? ☹

norik1
15. máj 2009

vsetko povybavovane, obrucka konecne na prste - po roku a pol he he - navsteva super.... dosli sme domov vecer, prezliect a rovno vonku s kolegami na party, juuuj dobreeee bolo...az som mala pocit ze som ani na materskej nebola 🙂

co dnes?

blau
15. máj 2009

norik neposlala??? poslala vsetkym...tak pockaj poslem este raz 🙂