Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
13. dec 2008

no caute baby,
erika sorry, nevedome ale predsa, ale aspon pevnejsie uviazes!!! 😀 😀
Skusku mam za C, hlavne , ze je, na to, ze som to videla 2x celkom fajn!!!
Dohoda plati!!!!Pobijeme!!!musketierky!!!!!!!!
Upratane u nas je, napecene, nie, darceky tak na polovicu, my vzdy vsetko n poslednu chvilu, inak si to neviem ani predstavit!!!

erikasadek
13. dec 2008

zuzka tak gratulujem k u skuske... super, zaklad je ze ju mas za sebou... este ta caka neaka...?
jasne sme musketierky 😀
ja tiez robim vsetko na poslednu, chvilu, inak by to ani nemalo to svoje caro..nie?
uz ked ste tu, pozri sa mi na jednu temu, tu vcerajsiu, ako stihate, v babatkach, naozaj robim tolko tvrdiek, nasla som len dve... ja neviem uz 15 rokov som nepisala v slovencine, tak zabudam, ale zeby az tak... 😕
povedzte mi... 😉
teda ked pisem , tak pisem rychlo, a bez citania po sebe, a vecer za tmy... 😉

zuzka1.
13. dec 2008

oki idem tam 😀

zuzka1.
13. dec 2008

erika je ich tam viacej, ale to by dotycna mamicka musela, vediet, ze tu nezijes uz dlho a jednoducho clovek zabuda na vsetko, nie iba na pravopis, ale aj na ine veci! netreba si z toho nic robit, podla mna su tu niektore maicky na tom ovela horsie a ani ich netrkne, predpokladam, ze je to nejaka ucitelka alebo nieco podobne.
Nic to, neboj, niekde ju zmyjeme zo skola 😝 😝 😝 😝 😝

dididi30
autor
13. dec 2008

erika inak ta dotycne sem tam aj mna vytocila, ona musi mat komentar, tak ako ja, poslem ti potom ip 😉

erikasadek
13. dec 2008

KOCKY DAKUJEm, teda viem ze nepisem, krasopisne, a uz vobec nie bez chyb , ktora z nas ich nespravi, ze?
ale aj tak , keby som napisala rybicky, s makkym I , tak to pochopim, ale take somarinu....
dakujem len som sa chcel auistit , ci som naozaj uz taka sprosta.... 😉

dzanka3
13. dec 2008

ahojte maminy
zuzka gratulujem ku skuske len tak dalej pokracuj 😵
inak aj ja ako ucitelka y i ...slovencinu som ja rada teda nemala a aj to maminy neviem cu je spravne 😀
...na a nech hlavne ze si rozumieme.....

ja po troske po kutoch upratujem - a uz mame hotovy stromcek 😉 😉 😉 maly obdivoval ako som robila a aj ked mu pustim sviecky - hraju a blikaju 😵

a dnes v ramci Matkovej vychadzky som sa bola aj polepsit - v kostole 😔

erikasadek
13. dec 2008

zuzi, aj nielenze zabudam, ale mam aj blbu klavesnicu, I, mam pri Y takze niekedy mi tam ruka zajde, bez toho aby som nad tym rozmyslala, a po sebe necitam a potom to tak vyzera ach jaj....
clovece ja som citala kocky, co sa to ani nedalo docerta ani citat....
nevadi, nebudem sa rozculovat nestoji mi to zato..
tak kocky ako ste daleko s predvianocnemi, pripravami... 😉

dzanka3
13. dec 2008

erikasadek kasli na i y ..ani ja po sebe necitam...a pisem i y ake mi pasuje...

ja som prave sklo v sekretari utrela...a idem este rychlo v kuchyni na linke co su sprostosti poumyvat....maly pase barany ale asi sa mu rozprchli lebo sa uz jeduje 😨

erikasadek
13. dec 2008

vies ze kaslem, u hej, radsej keby si upratali, ako starali, kde pisem tvrde a kde makke, ale v tej chvili ma to trocha nasra...o.. 😉

clovece este ze som precitala, teraz napisala som P''y''sem, no uz zas, lebu su vedla seba... este ze som to nepustila... 😀

dididi30
autor
13. dec 2008

zuzka a vsetko naj ke 6 mesiackom 😵

dzanka3
13. dec 2008

ozaj zuzka vy uz mate pol rocika vsetko najlepsie 😵 😵 😵
my mame zase noviny- dali sme maleho akoze sediet a on normalne sedel a hral sa dalej...no po chvili zacal letiet ale sedel!!!!! 🙂 🙂 🙂 ale este ho nebudeme davat ja si myslim ze decko ma sediet az ked si dokaze same sadnut nie???

ja uz decko uspate,ja okupana, dlazky umyte....a naco je ta tema ci stihaju upratovat???asi zjavne nestihaju a chcu sa pozalovat 😉

muzovi som kupila tekvicne jadierka ... tak ja sedim za PC 😀

erikasadek
13. dec 2008

zuzka tiez sa pripajam... vsetko najlepsie.. 🙂
dzanka ty sikulka...., no vidis, pekne stihas...
no mas pravdu lepsiue bude nedavat, sedkat, az ked naozaj samo posadi, zbytocne trapit, chrbticu.. 😉
no ta tema zacala tym, ze jedna kocka napisala ze pekne vsetko stiha, a nato ju isli niektore zozrat, tak sa vedie trend, typu, ze je lepsie ostat so svojim dietatom, pretoze ono nepocka, ale neporiadok ano, aj varenie, nemusi, a celkovo..
teda, moj muz by s takou zenou asi nevydrzal, teda ked som chora , alebo je toho vela ze ani doma nie sme tak to je normal, ale ked pride s prace domov unaveny, a najde bordel, a ja som cely den doma, tak asi by sa velmi netesil...
asi maju super , muzikov...

dzanka3
13. dec 2008

no ja mam dve kamosky z kocikovania oni vonku s kociarom a muz doma ked pride z roboty zehli a umyva dlazky.....
ja ozaj by som chcela vidiet ci sa tak poctivo venuju detom ked su doma......
to moj muz umyval dlazku raz - ked som dosla z porodnice po cisarskom a aj to namocil mop a umyl cely byt 😠
a zehlicku ani nevie kde mame...vysavac neviem ci vie zapat...???

ale ja som rada ked pride domov, vsetko hotove a mozme sa spolu malemu venovat 😵

dzanka3
13. dec 2008

no ja idem asi este nieco porobit - policky s knihami poutierat brrrrrr....dnes mam nejaku upratovaciu sajbu treba to vyuzit...zajtra to mozno nebude 😅

erikasadek
13. dec 2008

dzanka medzi nami, na konika maju cas, a na pratanie nie?
😉
aj ja som rada ked moj pride, ked treba tak pomoze, on by aj moj spravil viac, len ja nechcem, pretoze to nie je ako chcem, a nechcem ho potom stale buzerovat, tak mu len diplomaticky poviem , nech ide k detom...
no ma my to potom vycitat, tak nech sa im venuje a ja zatial si spravim ako ja chcem..a vsetci su spokojni; i ked su veci co robi naozaj dobre.. 😉

tak necham vas, dobru noc...

dzanka3
14. dec 2008

dobre raaanko
ako sa mate??
my od 8.00 kuvikame 😠
varite?...my mame od vcera dnes nevarim 😵

zuzka asi oslavuje ... ved treba aj pol rocka aj skusku 😲 😲 😲 😝

erikasadek
14. dec 2008

DOBRE RANKO, my super zobudili sme sa o 10 tak super....ja tiez nevarim vcera som navarila takze pohoda dnes, vonku je skaredo, takze do disney sa nejde, mrholi a je vlhko studeno; no proste brrrrr 😒 pocasie..
no asi sa dnes s detmi budeme inak bavit....

zuzka jasne ma dvakrat preco oslavovat....

zuzka1.
14. dec 2008

no baby caute,
veru veru boli sme vonku, prichod hlasim o 5 rano, odvtedy som na nohach!!!!
manzel ko, ja ok, ale uz zacinam byt j ja. konecne zalahnem!!!
a kocky dakujem!!!! 😀

erikasadek
14. dec 2008

zuzka tak dobru noc;;... 😀

dzanka3
14. dec 2008

zuzka 😵 😵 😵 😵

norik1
14. dec 2008

Cafte maminy, BLAHOZELAAAAAAAAM Zuzke ku skuske, Samkovi a Thomaskovi k polrociku... vsetko naj 🙂

my sme zasa zahajili rev a nervozitu, teploty a hnacky, no a tie poondane zuby furt nic...Teraz maly spi tak len cakam kedy sa zasa zobudi na bolest 😝 😝 😝

norik1
14. dec 2008

Erika to kde je ta tema, zislo by sa mi kus porehlit sa he he 😀

erikasadek
14. dec 2008

v babatkach, vola sa AKO STIHATE... chod sa posmiat.. 😀

erikasadek
14. dec 2008

este som chcela povedat, zdriemla som si s detmi dnes, neuveritelne, kolko ja sa dnes naspim... 😀
tomu mozem povedat ulahceny zivot dnes.... 😀

erikasadek
14. dec 2008

https://www.modrykonik.sk./forum/show.php?vThre...

norik aj pre vas hodila som to rovno aby si nehladala.... 😉
treba si precitat od zaciatku, naozaj od zaciatku, na niektorych sa naozaj zasmejete. 😉

zuzka1.
14. dec 2008

ja nechapem ako niektroa nemoze stihat, nepoviem pri 2 detoch a este ked su to mali satani, ale pri jednom???to nechapem.
ja mam stale upratane, navarene, stiham kavickovanie, ucenie, behanie po obchodoch a nikdy to nie je na ukor Saminka!!!!
Ved je to nasa povinost aj voci manzelom, mat vsetko porobene, ved sme nejake gazdinky.
Nepoviem ked su lenive dni, ze sa nechce, ale ved tak bezne mat poriadok porobeny je normalne, nie????a navarene???ved by ma muz zjedol!!!

norik1
14. dec 2008

no teda niektore su zabavne he he ... to je jasne. Ja pratam kazdy den nieco...niekedy sa da viac, niekedy menej...predvcerom som prestavala maleho izbu a spojila som to s generalnym poriadkom...sice som to robila cely den, ale zvladla som to. Musela som ten prebalovaci pult dat niekde inde, aby mi furt nepripominal ten minuly tyzden 🙂

norik1
14. dec 2008

Inac ved na to vymysleli tie nase Hippky, nie he he?

erikasadek
14. dec 2008

BABY presne, tak, ved aj ja to vravim, vraj na ukor deti, na aky ukor, docerta ked maju cas na konika a to nie je na ukor deti?
zuzka asi tak aj moz by ma zjedol za ziva, pockaj ty si doma a doma neporiadok?
ani navarene nie je..
jedna tam pisala, ved manzel moze zjest aj studene alebo jogurt...

docerta kocky nechcem byt zla, ale potom sa dievcata cuduju, ked im chlapy zahybaju, alebo ze je rozvodovost, ved to je dovod do certa na rozvod...
teda akto dlho trva...
nevadi nechajme to tak... zbytocne, asi by nas zjedli oni zaziva keby toto citali... 😀