Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
16. jún 2009

to za splnu su akoze dievcatka?? 😕 😅
ty si uz ako moj bracho strasne chce syna tak uz vestí z prstenom...vraj ako sa tocí ci kolise 😅 😀 😝 no na toto by mna nikto nedostal 😝

amatula
16. jún 2009

inak pocula som ze vraj tesne pred a tesne po menzese je väcsia pravdepodobnost na dievca!!!vraj na chlapcov niekedy v strede cyklu 😉
zarucene odskusané!!!!!!mne vyslo ....tesne pred menzesom boli obaja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
16. jún 2009

amatula moja , to je vedecky fakt.. funguje na 90% lepsie ako specialne dieta na pohlavie ta ma uspesnost neako 67% ano, spln , teda mesiac posobi na oceany a kedze telo sa sklada prevazne s vody tak posovi aj na telo..

ked je spln, tak prebieha , takzvany eklekrticky vyboj v tele, a je viac ;chromozomov dievcenskych ako , chlapcenskych tak preto... 😉

o tom uz tu v telke vela rozpravali.. dokonca je aj vedecka studia, ktoru robili skoro 10 rokov a ma ,; len dobre vysledky.. 😉

a hlavne na chlapcov , sex , velmi hlbopky kdezto na dievcata treba plytkejsi... 😉

toje tema co. 😀

dzanka3
16. jún 2009

erikaaaaaaaaaaaaaaaa ahooooj
no nech sa to podari 😵 😵 😵 😵 😵 sa tesim s tebou a som plna ocakavania 😨
a potom budem aj ja v splne mm obtazovat 😵

idem kuk ordinaciu.....

dididi30
autor
16. jún 2009

ahojte, a erika bude mat dievcatko 😀 zelam ti to 😵

lamada181
16. jún 2009

ahojte mamini mozem sa pridat

erikasadek
16. jún 2009

😉

ahoj lamada..

diddi ja odpadnem.. ty zijes.. 😉 no pracuejme na nom.. od nedele.. 😀

zuzka1.
16. jún 2009

erika drzime palce!!!!§

lamada jasne, vitaj🙂)

didi Thomasko je krasnucky, osm kuk foto v jun2008! podareny chlapcek, drobnucky ako nas maly, ale nepochybne sikulko, ze jo!!

ozaj nas maly sa uz pekne bez pomoci stavia, vcera som dzanke pisala, ze samemu mu to neslo a dnes kuk ho a ide to! takze uz sme "kompletni"

lamada181
16. jún 2009

dakujem co mateza temu nech sa pridam trosku mi to trva mam maleho na rukach uspavame sa

erikasadek
16. jún 2009

norik, ja som ta zabudla pochvalit, aka si krasnucka v tych tvojich bielo zelenych , kenedy satach.. 😉

prepac stres zo zajtrajsika, josh ide na obriezku tak stresujem, ako pri patovi.. 😒

zuzka1.
16. jún 2009

lamada my si piseme kazdy den co nas caka, co deti apodobne, niekedy rozvijame ine temy, kao kedy.

ake su plany na zajtra?ja budem upratovat a potom citat knizku asi.
nemam co robit normlane, ke duz nemam skolu.

co zajtra varite??ja nemam paru!

lamada181
16. jún 2009

jaj vecna debata ja som varila granadirsky pochod zajtra idem z malým na kontrolu
a malu mam naštastie na prazdninach

amatula
16. jún 2009

jjejeejejeje dididi k nam zabludila 🙂 🙂 🙂 🙂
nabuce napisem ja ze budem mat dievcatko aby si prisla
🙂 😀 😀 😀

zuzka ja zajtra karfiol 😎 a na meliiiir 😲

dobru noc 😵 😔

zuzka1.
16. jún 2009

vidis, budmee mat aj my karfiol, aj brokolicu, spravim zapekanu a zemiacky varnee. maly si pochuti.

lamada presne tak, vecna debata.

kde je mala na prazdninach??

lamada181
16. jún 2009

jaj u starých rodicov samozrejme u mojich rodicov ja som dnes chcela robit karfiol len nemali boze mali ti uz spi ja mam maleho stale na rukach a nic ked ho polozim je hore

zuzka1.
16. jún 2009

nas maly zapsava sam, najneskor o pol 9 mleicko , niekedy zaspi hend ako dopuije, inoked y sagulame po posteli, mazname, potom sup do postielky, odchod zo spalne a on zapsi.

Este kojis?

lamada181
16. jún 2009

nie ja som bola rada ked som mohla kojit dva mesiace a malý mliecko nemože mame zdededu po ockovi otravu mlieckom neviem tento tyzden je taký divný nie a nie zaspat

zuzka1.
16. jún 2009

co mate zdedene????tot som v zivote nepocula!!!!
nechce sa mu spinkat??drobcek.

lamada181
16. jún 2009

ani zasvet caka na tatina asi mamzel nesmie mlieko a maly tiez momente ked vypiju mlieko tak grcaju alebo pri tom lepsom dostanu sracku mliecne vyrobky hej mlieko nie

zuzka1.
16. jún 2009

Ok zienky, idem do sprchy a citat knihu 😎

mm sa uci, v piaotk ma skusky polovnicke, zacina by t pokakany 😀 😀 😀

lamada inak z mt som poznala jendeho chalana, moze mat teraz nejak 33-35, stretli sme sa na Cypre, Jozko sa volal, cisty blazon, fesak..................................noooo, slobodny, bezdetny v tej dobre

lamada181
16. jún 2009

hmm takych tu je dobre baby aj sa ukladam mozno zaspi tak cauko

dzanka3
16. jún 2009

ahojte
zuzka no vidis ho betariska - aj u nas plati ked sa postazujem sa to napravi, ale bohuzial aj naopak - ked pochvalim sas to po.rie 😠
erika uz ma ze je aj snz 😀 - tak budeme cakat kedy sa tam zacnu tyzdne ratat 😵

lamada ahoj - budes tu s nami? zaujimave s tym mlieckom...a to od 2 mesiacov mlieko nepiju?...mas to tazke potom ako to stale nahradzat aby dostali toho tolko kolko treba....

erikasadek
16. jún 2009

baby myslite zajtra na mna, a josha budem to potrebovat... 😉

dzanka3
16. jún 2009

juuj erika az teraz som precitala kam idete......juuuuj pofukame aj odtialto z dialky cikulik malinkemu...asi to bude potom boliet par dni ze? nech sa rychlo zahoji.....a potom uz z dievcatkom nebudete mat taku bolacku 😵

erikasadek
16. jún 2009

dznak moja dakujem si zlata.. 😉

no dievcatko by nahodou uz len kvoli tomu bodlo.. no hoji sa to par dni , asi tak 3 dni to boli ale poom uz v pohode, rychlo sa hoji... 🙂 ale aj tak ma to stve..

lamada181
17. jún 2009

dobre ranko dzanka3 no budem ked budem stihat no maly papal mliecko musel do 6 mesiacov ale s tim ze od 4 mesiaca bol viac prikrmovany inymi veciami ako ostatne deti baby drzte palce ideme doktorke pre nedonosenne deti idem si pre verdikt
zuzka pn mi zaspal o pol 11 ked prisiel domov manžel a bol hore uz o 6 hrozne jaj hrozne nech uz mame rok a pol dcera vtedy aspon presedala pri telke pri rozpravkach a mi sme mohli driemat z muzom tak zatial a drzim palce erikasadek

blau
17. jún 2009

erika 😨 😨 😨 obriezka??? auuuuu, preco? moj malinky. sorry, ale toto by som zatrhla, ak nema problemy. Ked tak nech si to da spravit ked bude velky, ci to sa robi iba malym detom. V kazdom pripade fuuuukam na dialku. No a ozaj vy ste chceli 2chlapcov, ked si to tak vedela vyratat, ze vtedy a vtedy spln a bude dievcatko? No drzim palciaky nech sa podari. Inak amatula ja som ostala tehu hned po menzese a aha- chlap ako hora a narodil sa, ked bol spln v utorok.
lamada vitaj vitaj.
dzanka si zlata, ze si sa ozvala aspon vieme, ze Nitra este funguje 😅
kde je norik? a zuzik drakulujeme k stavaniu, nas maly sa postavi zo sedu bez pridrzania a vyskakuje do vysky a ide sa tu zblaznit od radosti, lebo tu ma miluvaneho deda.
jaaaaaaaaj a viete ake som ja mala ranajky? nizkokaloricke: parizsky salat a pagac. Mm by povedal, ze som perverzna, on by toto do ust nedal na ranajky. No, ale sak som nejaka slovenka ne? Babulky prajem krasny den u nas je pod mrakom a asi aj sprchne zas.

zuzka1.
17. jún 2009

Dobre ranko zienky ,,

lamada drzime palce, pre aky verdikt??? co vas caka???

blau dakujeme 😉

viete co sa nam stalo?? maly strasne lubi ceresne a visne, postavi sa v zahrade pod strom, capka pusinkou a vypytuje.

Samozrejem, ze mu s radostou vsetci davali, aj ked sm vravela, ze iuz staci, aby ho nebolelo brusko. Vecer som mu dala klasika mliecko a v noci o druhej sme sa s mm zobudili na to, ako kasle, co sa skoro zadrhol grckou, potm vrackal.

Vymenila som pradlo, malemu pyzamko, spacak , spinkali sme dalej, ale len pol hodku, ked vracal zase a viac ako predtym! tak zase to iste a spinkal uz dobre do rana. Rano sa zobudil posraty aj za usami. Ale strasne: Aspon, ze ho brusko neboli.
Tak je uz aj ulozeny na spanie, lebo bol upistany hned z rana, co sa nam nestava, takze ho spanok dufam napravi.

parizsky salat zbozujem🙂
lamada maly vobec nepije mlieko teraz?

nnikka
17. jún 2009

zuzka - tak to mal malinky podobnu noc ako ja 😉 😀

zuzka1.
17. jún 2009

nika mala si spoluflamujuceho 😀 😀 😀 😀