Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
19. jún 2009

robim trosku najprv oriflame, potom sperky ukazat katalog atd a potom minat tie korunky co zarobim je fajn taky super pocit sice si na md ale mozes si dovolit ieco viac ved poobede alebo vecer pokecame idem zaniest objednavku na postu pre baliky a potom rychlo s malym von dokym neleje a dakujem ved aj ja som si kukla vase albumi pekneeeeeeeeeeeeeee 🙂 😀

zuzka1.
19. jún 2009

lamada mas album?idem kuk

ja osm dala maleho hajat, vonku by sa nevyspal, kedze neznasa teplo.

ja umyla vlasy, nalakovala nechty na nohach, idem etse na rukach, dnes nic nerobim, pokazit si nechty???? 😀

amatula
19. jún 2009

ahojte
drobci stavali pred siestou...tak uz máme aj upratane,palacinky z litra mlieka..uz som stihla aj so svagrinou pokecat a zopar zjest 🙂
idem zotret podlahu...nech mám zajtra veget...
a ked krpec zaspi pojdeme s Bobom kosit travnik.a dvor upratat...ak nezacne prsat 😕 je pekne dusno,hnusno vonku..nieco asi pride 😅

lamada hned sa mi lepsie pise 🙂 ked mám predstavu 😉
paulinka je krasne dievcatko!!taka bambulka 🙂

zuzka nic nerob nic...nech si vecer dracica 😀

zuzka1.
19. jún 2009

ja nemozem najst lamadin album, kde ho ma???do prdele, co som slepa

zuzka1.
19. jún 2009

no ved blondina, uz som ju nasla, krasne deticky, mala paulinka vyzera jak bambulka, ze???

amatula
19. jún 2009

zuzka ved kde tolko hladas....sak kliknem na fotacik ne jej prispevku a je to!

zuzka1.
19. jún 2009

ja truba a ja to vzdy hladam normalne cez fotoalbumy a autora 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

amatula
19. jún 2009

zuzka 😀 😀

ja uz aj poumyvane 😎 chalani sa rano len tlklli o hracky a teraz sa tak pekne spolu hrali..vsetko som v klude pomalicky pozotierala 🙂 moji milackovia 😵 😵

blau
19. jún 2009

ahojte, dnes nam ide dedo domov, tak tu budeme 1den sami a v nedelu mame tatinka zas doma. V pondelok ma narodky, tak predpokladam, ze mu dojdu drakulanti. MS cerstvo z dovolenky . Nejako sa na to netesim, pocuvat tie reci no, ale volaco vydrzim 😅
pojdem dokoncit obedik maly spinka, dnes hlasii skaredo, ale vypeka ako o dusu a na sobotu az o 15`C menej.

zuzka1.
19. jún 2009

blau u nas tak isto, vonku je horuco, total pripeka, a zajtra soook, bude kosa, ale nevadi, len neiem ci dam vecer minisuknu alebo rifle, dilema! uvidime ako sa to do vecera vyvinie

blau
19. jún 2009

no zuzik, ak sa chystas tancovat a blaznit, tak daj suknicku nech sa pekne vetra. Neboj zima ti nebude. Ale ved ako hovoris, vecer uvidis ako bude. Nam tu ked ma prsat, tak zacne totalny fujak, ze len tak vsetko lieta. prevratilo nam hocku odtrhlo strechu a rozdriapala sa ta latka na plote. Tak, ale dede to opravi...vsetko sa len smejeme 😀 naozaj on je taky superman opravi vsetko aj nemozne, tak je fajn porobil nam tu vecicky, co mm nevie.

amatula
19. jún 2009

blau tak dede vam uz ide dom..
zuzka daj suknu sak tebe bude horuco 😀 😀
ty pocuvaj a co to vypisujes v teme kondom 😕 sak sa budem bat od teraz 😀 a hladat dierky po spendlikoch 😅

blau
19. jún 2009

jaj a zabudla som dnes mame 16mesacniny, ako to rychlo uteka pomoooooc. ano ama dede dom, bude nam smutno, hlavne malemu vola ho mama 😅 , ale teraz je vsetko mama. Baby on vobec nechce rozpravat (vysvetluje rukami huhuhuhuh a vydava zvuky, v podstate furt keca, ale nezopakuje nic ) Lenivec jeden, ale myslim, ked zacne, tak nas az usi budu boliet 🙂

amatula
19. jún 2009

dede je mama 😀 ho lubi no co uz...
moj Mato zasa zacina vsetko opakovatt 😵 je zlaty dufam ze bude sikulka ako Bobo ten mal dva roky a vedel perfis rozpravat a aj suvysle zmyselne vety 😎 a nemame problem od troch rokov ziadne sikavky a ni nic 🙂
ten ma tu vyvolava kosit travnik tak idem...papa 🙂

lamada181
19. jún 2009

caute je tu unaveny clovek s prace jaj dakujem viem kazdy ju skoro vola bambulka

lamada181
19. jún 2009

ved ja som uz kukala aj vas albumy aj vi mate pekne deti

amatula
19. jún 2009

a dokosené..
roztiahnem 50m kabla a zacne prsat 😒 stihla som len pred domom...
skoda..mna to bavi..a teraz nemam co robit 😒

blau no pockaj ked bude kecat....nas Bobo má taku nevymachanu papulku 😝 to som vam nepisala ze on na nas vsetko vyzradil aj pred mojou aj muzovou rodinou 🙄 to co som vam IP-la... 😅 no ale aspon je doma klud od vtedy 😀

zuzka1.
19. jún 2009

matula ved to je uzasne dieta, dufam, ze aj moj samko bude taky sikulko, aj ked s nevymachanou papulkou🙂))

ten sa v zivote nestrati🙂

v tomto su deti krasne, vyriesia problemy aj za nas

amatula
19. jún 2009

no to hej aj ja som rada ,ze je po tatikovi..bude sa mat v zivote dobre..co sa toho tika..on sa neboji teda...nehambi ako dieta 🙂 on ide vsade,s kazdym a hned..

a uz je aj prec..prisla muzova teta,ze ho bere na vikend.ja som povedala sice ze uz dieta nikde nedam,ale co snim ked hned si zbalil veci(on hned bere pastu,kefku)a to mu stací 😀 a hned aj sedel v aute 😅 🙂

zuzka1.
19. jún 2009

zlaty, asi neni nejaky placko, ked s avybre hned a ide prec od mamy, to len ym mami znasame horsie, ja mavam aj vycitky svedomia, ked som v skole. Alebo dnes, snazim s akrpcekovi vneovat ovela viac, ked viem, ze idem vecer prec. aj ked on bude spinkat, ale predsa mam vycitky, ale bude doma s tatinom.

erikasadek
19. jún 2009

ahojte ja len na rychlo , ale ste sa rozpisali.. 😀

amatula
19. jún 2009

to hej zuzka aj ja som to tak brala..ked bol mensi,,no uz ho nechavam...on uz je velky a zacina si uvedomovat svoj zivot.a to riadne..jemu dobre hlavka pracuje....tak mu ho nebudem nicit 😉 ja chcem aby sa mal dobre a mal vsetko co som ja nikdy nemala a nezazila..
s Matkom je to este ine toho si nedam ani merkovat...som od neho chvilu a uz mi srdce place 😢 😝 😀

erika teraz co sa nestacis cudovat.. 😎 😀 😀 😀 😀sak nam pridi aj viac nieco popisat!! 😲

erikasadek
19. jún 2009

amatulk asikulka je.. maly.. 😉 vybavyl vec za teba;. 😉

nestiham moja len lietam ako pes s prebitou nohou. 😀

neskor.. 😉

lamada181
19. jún 2009

caute baby idem varit hrozne

lamada181
19. jún 2009

baby uz mam navarene len mi to treba zavarit robila som po dlhom case tvarohove knedle plnené cucoriedkami a mangelovi bryndzove pirohy fakt super robota maly mi tu beha jaj a zajtra sa neozvem ideme nA STAVBU K NASIM
baby kam idete na dovolenku dajte motivaciu

norik1
19. jún 2009

Cafte ja narychlo z prace, dakujeme za komplimenty >/|

Tesi ma ze zijete, mz snad comp doma dnes vecer, ked nie tak zajtra, ved sa ohlasim...

Juj Erika viem ako si sa citila bez toho antiviraku 😀 😀 😀 abstakz jak svina 😠

amatula
19. jún 2009

noriiiiiiiiiiiiiiik 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😵 😵 😀 juchu konecne

erikasadek
19. jún 2009

lamada tak aj ti inspiraciu urcite nedam idem na slovensko.. 😀

norik vitaj v klube.. no abstak co.. 😀 preve hodiny su strasne, aaj prve dni potom uz je lepsie; ver mi.. 😀

a ale prsty ta budu vzdy svrbiet.; 😀

lamada181
19. jún 2009

erika sadek pekne tak si to tu uzi je to tu fajn idete cela rodinka ja som akurat doupratovala bordel patka som dala spat a hlcem dinu dobra vecera a vlastne aj obed dnes nestiham zajtra ideme k nasim na stavbu a idem si aj pre dceru tak sa na nu tesim po dvoch tyzdnoch jaj ju rozpucim tu moju papalku viete ake je to perfektne ked mate aspon jedno dieta prec na par dni clovek si tak trochu odichne no mi ani nie nakolko moj patko je za desat deti ale aspon je pekny v kociku mi tak rychlo zaspinka aj dneska spal 2 hodinky no a porfadte niekto nejaku tu dovolenku uz som aj kakala ze by som isla aj do patiniec ale neviem bola tam niektora z vas ako to tam je dajte vediet

zuzka1.
19. jún 2009

lamada ty si kakala????? 😀 😀 😀
ked tu na svk, tak jednoznacne Sturovo🙂))

idem sa chystat