Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
22. jún 2009

zeny, na kde ste??????

idem nachystat nejake obcerstvenie, pridu mi kamaratky na pokec a jedna aj presadit orchidee

norik1
22. jún 2009

Joj Zuzi tak to ma mrzi.... no poviem ti ze spinkat 4h cez den je dost, tak to by mohlo byt tou anemiou.... aj o 2,5 kila ma Fil viac - ale ja pridem s niejakym jedlom, poviem HAM a on automaticky otvori usta a je... takze stravna jednotka u nas:
mlieko
chlebik s niecim
mäso so zeleninou
ovocie/jogurt
mliecna kasa

pomedzi to par baby keksov alebo piskot alebo len kukuricne hovienka. A to sa furt natahujem so svokrou ktora tvrdi ze malo je... keby chudol nepoviem, ale prospieva tak ako ma a viac donho netrepem. ALe robi mi nervy, asi naschval. Ked jej poviem ze olovrant o pol piatej lebo kasu stiha az o osmej, nie aj tak mu ho da o pol stvrtej....no neporazi vas????

norik1
22. jún 2009

he he naraz sedime za pc?

lamada181
22. jún 2009

caute fuj to mi dalo do kym som to precitala mna caka zehlenie nechcete sa pridat tak sa mi nechce baby mali mi tak zle spi od soboty mame problem len mi zostava dufat ze maly sa sam s tim sam prenesie mala ma dneska meniny tak povedala ze chlopceme kupila som jej sampus lebo jej prisli susedky narobila chlebiky dala nejake sladkosti a dajte mi pokoj som normalne hotova predchvilou odisli a mam tu taku bordel ale som povedala ze to upratovat ja nrjdem vsetci hracky povitahovane aj tie ktore asi nemame hrozne co porabate

erikasadek
22. jún 2009

tak , ja sa pridam , s dennym jedlom..
rano mlieko; 300ml... nato o pol hodinu papa bagettu s niecim , ako med maslo, teda specialne.. 😉
na obed zelenina, maso, + ryza, alebo , quinoa+ zelenina, za tym jogurt+ kompot, alebo cerstev ovocie
ked sa josh zobudi , tak ma znova flasu mlieka 240Ml, + kolacik, alebo , nieco.. podobne naco ma chut...
a vecer vecera + jogurt + flasa mlieka..

nebudem , klamat este mezdi tym pyta jest stale, stale sa hrabe v kuchyni apyta. 😀
ma 84 cm a necelych 12 kg... 😉

blau
23. jún 2009

Caute, dnes sme boli v kindergruppe a mali sme ta poradkynu psychologicku co robi prednasky ako sa vysporiadat s prepracovanostou. Spravila taku pyramidu ako a co. Takze mame vypnut, a odovzdat deti kade tade a venovat sa samej sebe. No ja tu decko nemam komu dat...takze vy co ste na sk vyuzivajte aj JS a muzov. Vyslo mi z toho, ze najlepsie z nas to robi Zuzka (darmo mas to dobre zariadene) Mame sa vykaslat a zehlenie a upratovanie to nam neutecie a miesto toho vypnut....No dobre maly bol strasne dobry, ale ked mu niekto nieco zobral, tak pohryzol. Ako moj brat hryzol deti v skolke 😒 Ale inak bol super. Dnes tu leje nemam naladu. Este sa mi asi sem nasackuje dedo s neterov, nieze by som nebola rada to nie ALE pojdu asi 8my v aute na cele s mojim bratom. Ti idu do alp. Otec ich bude rozvazat autom. Otras povedal ze tyzden a mozno aj 2. No na to sa mu ja mozem vykaslat. lebo musim ist domov k zubarovi. A on na to: a to nemozes ist neskor domov? Este on mi tu bude planovat, kedy ja mam ist domov. Ja musim kvoli zubom vcera som volala zubarke, lebo strojcek zas nepracuje najlepsie by bolo ist hned,len nemam ako...a 7.7 ma maly ockovanie. Ach asi to tu porusim...a som aj bez auta, ale iba do 14.30. No nist...

blau
23. jún 2009

baby akurat mi doniesol postar balik z tej emeriky veci uzasne a ta kvalita sa tu tesim ako male decko hned mam super den hurrra

amatula
23. jún 2009

sakra som tu den a pol neni a tu to stagnuje az des 😠
vcera som bola na kontrole a potom sme sa tulali po meste..kupila som si saty 😵 v grasshopper...akcie
ze 2-3.az 5 eur 😅 sak coby aj nie ,,kto by im to kupoval v taketo leto 😒

dnes som normalne ze pani domaca!som varila fazulovu s rezancami,kracie na zelenine s ryzou,prezliekla periny a este som stihla aj v linke vytriny umyt 😎
Mlady pan sa zobudil idem mu dat papat a von!

jaj a co som este chcela..norik UM sa nema varit..a krupicu musis varit tak to neviem ako budes robit 😕
a ja som chcela Matkovi syrik a jeho z toho napina 😒 tak ale sunku obcas tu spapa...

aj jedalnicek mám 😕

mi to striedame..tak sa to moc neda opisat...
prehadzujem mu desiatu s vecerou aby to nemal dokola to iste...tak bud mu dam jogurt alebo kasu...
obed polievocky..vseho druhu zelenina a s pohankovou alebo ryzovou muckou,na olivovom oleji alebo masle...tri krat do tyzdna s mäskom
olovrant mava cerstve ovocie,alebo ovocnu vyzivu
a tri krat za den 250ml..mlieka--rano,vecer a treta ako vide bud popoludni alebo v noci 🙂

a ked sa flakame tak prezivame na jogurtoch a vyzivach a rozne alternativy 😀 😀 😀 😀 😀 😝

co ma ale stve ze ja donho vobec nedostanem kvapku caju ani vody ☹ 😒

zuzka1.
23. jún 2009

ahojte zienky, blau chvalim vasu psychologicku.

ebo mamicky na materskej blbnu, idu sa zblaznit a treba sa venovat aj sama sebe. Deticky vas budu lubit rovnako(aj ked ja vycitky este obcas mam). ved som spominala.

dnes som si vyvrtla clenok, bola som na dentalnej hygiene, kamen vybraty, zuby vylestene, vybielene, uz ked su zdrave, dobre je.

idem dat maleho spinkat a pojdem nieco popratat.
co vy??tu hnus pocasie, prsi a prsi, ale zima nie je. Ale sa to zlepsi ku koncu tyzdna a bude dobre.

lamada181
23. jún 2009

caute ja som predchvilou skoncila prehadzovala som nabytok deckej kvoli susedovi aby decka mohli spat som uplne unavena ale aspon je kompletne upratana teraz spia a ja cakam mangela dokym pride s prace a pomoze mi doupratovat no baby dobre vediet vdaka vam som si spomenula ze som bola objednana ku zubarke taqkze som spokojna ze som zabudla

zuzka1.
23. jún 2009

amatula ani matko nechce pit, moj maly ked ma lepi den tak tu 100ml da, ale to je vynimocneee!!

u mojej mamy vypije, malo , ale vypije, doma nechce. uz osm poskusali vselico, pije len vodicku uz, to je jendine co mu chuti, ale malinko, nieedy za cely den nic!!
no co vam budem hovorit, cela mama.

AMtulka si sa dnes rozsupla, makas aj za mna, ja som nevarila, boli sme u mamy, mm obedoval tam, upratane od vcera. idem nieco posurfovat a sup podriemkat.

lamada181
23. jún 2009

jaj nastastie mi taketio problemy maly mi vypije aj 5-6 flias vody alebo caju 250 ml baby vcera mi vypil mlieko a nic s nestalo taka som bola stastna a baby poculi ste nieco take ze maju ist rodonne davky hore od januara na nejakych 8000 sk neviete nieco o tom

zuzka1.
23. jún 2009

akoze rodickovsky prispevok???

lamada nepoculi, ale ked ty povies, mas to na starosti vybavit 😀 😀 😀

lamada181
23. jún 2009

nie vraj o tom tomanova s ficom rokuju akurat som so susedkou kecla tak povedala ze je to pravda ze aj na nete sa o tom pise zatial som nic nenasla tak neviem tak to by bolo fajn nie z 4700 na 8000 aj to ppmoze nieaspon budeme mat co minat ci co

zuzka1.
23. jún 2009

jasne, ved by bolo idealne nech je to apson ako minimalna mzda, nie???

jaaaj uz aj by som ich prinvestovala v nejakom shope

lamada181
23. jún 2009

jaj ani nehovor tomu nic netreba dodat len nechto schvalia a inac cosi robila ked ma sclenok v prdeli

zuzka1.
23. jún 2009

bola som na trhu kupit zeleninu, a utekala pred dazdom do auta!!!kurnik boli, ale neopuchaa nemodrie, tak je ok

amatula
23. jún 2009

caute caute
boli sme von..sused chova konika a má zriebätko 🙂 to boli oci..potom na ceresne fuj som vyliezla do poloovice a myslela som ze uz nezlezem 😖 😝 😀 a som sa nazrala ze sa asi aj pose...m 😝
este pojdem prec tak kuknem vecer..

zlaticka pamätate si niektora
bola raz jedna trieda v triede bola krieda...................
????????????????????????????????????????????????????????????????????

prosim ja si to nepamätam do konca a nemozem to najst na nete a Dalibor sa to strasne chce naucit 😉

vecer kuknem 😉

zuzka1.
23. jún 2009

bola raz jedna trieda,
v tej triede bola krieda.
ta krieda bola biela a
bolo jej dost vela.
v tom prisiel misko hrusku,
sup kriedu do vrecuska.
V tom prisiel Janko muska,
sup kriedu do vrecuska.
vo vreckach bola krieda,
nemala kriedu trieda.
a v ziaci v triede velku nula,
pisali prstom na tabulu.

erikasadek
23. jún 2009

zuzka

erikasadek
23. jún 2009

zuzka to je ale pamat.. 😉 ama bude v siedmom neby... 🙂

tak moje deti spia..chapete to , aj pâto co on uz nespi poobede.. 🙂 😅 😕

amatula
23. jún 2009

zuzka 😲 😲 😲 😲 😲 😵 😵
super mne vypadol ten janko muska a vo vreckach bola krieda a potom mi to nesedelo 😀
ty si proste na jednotku vzdy 😉

idem chvilu pozehlit a ked pride mm pojdeme prec.......

mám teraz akosi málo casu na vas 😒

zuzka1.
23. jún 2009

no to nebude az tak super pamatou, kedze som od niektoprych z vas mladsia aj o 10 rokov. Ama ty mas jak moj mm, nie??no tiez nie si najmladsia 😀 😀 😀 😀

blau
23. jún 2009

hojte, no s tym pitnym rezimom vam nezavidim. Luca pije o 100-6, a najradsej ma jablkovo-hruskovy riedeny ten vypije na hlt 380ml. Potom ma ta plienka 100kilov.

lamada181
23. jún 2009

caute no pekne ale som si spomenula na svoje skolske casi ktore skoncili nedavno jajajjajaajjaj 😀 😝
co zajtra kuchtite mi ideme zajtra na ockovanie ktore malo byt v desiatom mesiaci ale nakolko sme predcasny tak az teraz a mala sa stazuje ze ju brusko boli tak zatra sa isem pitat na gastro a na krv no som zvedava co povie

norik1
23. jún 2009

Cawteee mamuseeee 🙂

dnes fofry strasne ani neviem kde mi hlava stoji 🙂 pridem domov a este v kostyme sa salim na posteli s Filom no a potom neviem prestat, musim mu (aj sebe) vynahradit dlhy cas odlucenia 🙂

Vypredaje su aj tu 🙂 hned som to v piatok kvalitne vyuzila a bola som stastna ze som si okukavala nohavky za 50 euro a nakoniec som ich kupila za 10!!! he he lubim HaM, co uz 🙂

Ama Fil pije Nutrilon a ten sa moze varit, poslali mi aj knizku s receptami a tam pisali ze varom sa tie prebioticke zlozky v Nutosi nenicia, kludne sa moze varit... tak to skusim, neee?

Inac aj Fil pije niekolko flias caju alebo zriedeneho dzusu denne, niekedy ani hladny nie je ale flasu stiahne za par minut 🙂

amatula
24. jún 2009

ahojte

sakra baby piste sak co dnes budem robit ..ked nevarim 😕 😵

norik tak potom hej..ja sa tomu nerozumiem 😉 inak ked nema ziadnu zlu reakciu na vyrobky s kravskeho mlieka myslim ze sa nemas coho obavat 🙂 ale aj mi sme zacali az teraz tak je cas 😉

juj za tyzden uz mám cestovnu horucku 😵 vlastne tu uz mám 😀 😀 😎

dnes mám krpatu neter cez obed..svagrina ide ku kadernicke..to bude bomba..dufam ze nezacne prsat aby mohli byt vonku 😅

vecer sme uz skoro mali tichu domacnost 😖 ale som radsej zakopala vojnovu sekeru 😀 ved nam je tak dobre ked je vsetko OK...
idem trochu upratat a nist dnes nerobim 😝 😎

jáááááj a lamada paulinke oneskorene vsetko naj naj k meninkam 😵 a dne s je svätojánska noc 🙂

zuzka1.
24. jún 2009

Dobre ranko,

uzasne pocasie 😠

boli sme u dr, krvicku nakoneic nebral, popozeral, pozistoval, odporucil nam b-komplex, probiotika a vitamin C, na epsie vstrebavanie zeleza zpotraviny, kedze usudil, ze jeho strava je dostatocne vyzivna.

tak uvidime,lebo uz asi 2 dni je maly ok, naspat zbesneny, tak to snad tak zostane a zcne viacej papat. Lebo aj dr si vsimol, ze schudol.inak ok.

Ja dnes tiez nic enrobim, budem citat knihu, spat, ked bude aj maly, ked sa zobudi pojdeme na prechadzku, aj ked bude prsat, aj ja aj maly sa rad prechadzame v dazdi, len ked prsi nemozem malemu davat ten igelit proti dazdu,lebo uci jak pavian.

tak u nas funguje slnecnik aj ako dazdnik. CO vy???

erikasadek
24. jún 2009

ahojte

amatula, tak este z eis zazehnala tu tichu domacnost.; 😉

zuzka, ja tiez dnes cakam co mi povie lekarka, ohladne vitaminov strasne niskych hodnot leukocitou u josha.; a ko naschvcla obaja su od vcera aj chori... ☹ takze je to doma pestre....

josh tiez schudol v poslednej dobe... krivka u neho ide smerom dolu. aj napriek tomu co vsetko spapa..
takze cakam na verdikt...

nebudem vas stvat u nas je krasne, ale nebojte sa to pocasie pride ja k vam... 🙂 to skarede uz prislo tak je cas aj nato pekne.. 😉

amatula
24. jún 2009

no to dufam ze bude teplejsie ved aj v jadrane bolo doteraz len 22-25 stupnov 😨 ja som saty nakupila a kratke gate od vymyslu sveta..tak snad sa to vysplha aspon na tich 30 😕

zuzka u nas slnecnik ani nefunguje..Mato ho sklbe jak o dusu 😒 tak ho radsej nechavam doma