Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
15. dec 2008

No my sme skocili k doki lebo uz ma 6,5 mesiaca mali sme prist na 6 na ockovanie ale furt tie teploty... tak mu brala krv na to vysetrenie ci treba lieky a zistila mu virozu - nejaka nadcha a vravela ze sa mu to taha lebo mu idu tie zuby... len nanho kukla a vravi "ved mu idu zuby!" ze vraj mozme cakat kazdy den...
Tak sme dostali sirup na kaslo-kychanie a predpis na 4 mlieka...bozinku len ta plllllna cakaren detvakov...to strasne...
...no a ockovanie zasa odkladame 🙂

zuzka1.
15. dec 2008

no caute kocky,
prachy pominane, manzel ko, ja vysmiata!!!!krasny den!!!!
Ja zboznujem miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinanie!!!!!!mindra jedna!!!nakupujem stale a vsetko!!!cista choroba, pre mna relax!!!!
Erika to zas nie je az taky super vztah u nas so svokrou, chvalabohu , ze chodi do robty, lebo by som sa obesila!!!!
ale tak pomozem jej!!!dzanka ju to netrapi!!!!ze skola a maly a upratovnaie a varenie!!!vobec!!!ako keby nic sa nedeje, aj my sme mali toho kedysi vela!!!!!
norik tak selduj, a pekne hlas, ako ste s apohli!!!
Ked ste zacali tych muzoch, moj muz je stolar-zivnostnik, dielnu ma doma a neviem si predstavit, ze by chodil do prsce od rana do vecera a stale ten isty kolotoc. Ved by som zbesnela!!!tyzdnovky, sluzobky atd, neviem nai len predstavit, radsej budem hladovat, len nech sme pekne spolu!!!
Ved ked som pocas tehu mala ist do nemocnice prvykrat lezat, som nechcela, lebo som si nevedela ako ja v posteli bez neho zaspim!!!!hruuuuuuuza!!!
teraz je to ine samozrejem, ale nech pekne maka doma!!! 😝

erikasadek
15. dec 2008

ahojte tak som doma, a moj muz este nie, znamena, to ze asi meskaju, ani telefon mu nefunguje, zatial, no, uvidime.. 😒

norik si rada, co oddialujes ako sa da to ockovanie... 😉

zuzka, hlavne ze zte vy dvaja s muzickom stastni,a ostatne ide bokom..; 😉

boze moj tu je tak skaredo sivo, no hnus... ☹

norik1
15. dec 2008

Cafte, Erika tak co, uz dosiel? Sa ho nevieme ani my dockat he he ale len kvoli tebe 😀

Ockovanie odkladame hura sa tesim lebo nie som si celkom ista ci je to vsetko s tym ockom u nas koser.... ja viem ze pozitivne myslenie bla bla ale ja mam fakt debilne stastie... ja ked si kupim 10 veci, 8 z nich je urcite jeden jediny chybny kus uz od vyroby... salmonelu chytilo len moje dieta v takom veku (ani doki nemala za 30 rokov takeho maleho pacienta), kazdemu klystir pri porode urychli len mne spomali, epiduralka detto, proste ja som vo vsetkom vynimka...no a potom ze mysli pozitivne.... 😀 😀 😀
Tak sa aspon tesim, ze sme mali posunute ockovanie, lebo cim neskor tym lepsie...

zuzka1.
15. dec 2008

norik ty si asi taka stastnica-nestastnica ako ja!!!
ja som normalne ze murphyho zakon!!!!!
vsetko sa mi deje opacne, nezvycajne cudne, ale ic to, to nas robi jedinecnymi!!!!!!!a neverim, ze aj erika a dzanka a didi nie su take!!!!!!na 100%!

dzanka3
15. dec 2008

ahojte
no ja som lavacka 😀 ...ale pisem pravou..a este aj znamenie rak - no ozaj vsetko naopak robim a aj moj muz to tvrdi....

ja este upratujem po troske ale uz mam take ruky vyzrate....idem maleho radsej okupat a pomastikat - nech si aj ja ruky namastim 😉

dzanka3
15. dec 2008

malemu som zavesila na stromcek jeho hracky - taaak a tesi ked ich moze oberat 😀

norik1
15. dec 2008

som sa dobre pobavila...nova tema "Nezmyselne temy na MK a MS" he he chodte kuknut 😀

zuzka1.
15. dec 2008

bola som tam tiez kuk, clekom fajn tema!!!!my sme jedna z tem, kde sa mamicky nehadaju!!!vidis musim to tam napisat!!!!
Aj ja som pysna lavacka!!!!!!!!!
dzanka uz mate stromcek??ja asi zajtra alebo v stredu!!
zajtra este asi spravim vybeh do obchodov, ale neviem kedy, ma dojst ta stolicka fabula konecne a parfemy z parfems.sk
Dnes volal, ze mam pre vas tu stolicku, ale neviem najst ulicu a mm sa pyta a aste uz v topolciankach., nie ved v topolcanoch!!!takze zle mesto!!!sila, ale aspon sme sa zasmiali. 😀

erikasadek
15. dec 2008

ahojte, tak uz je doma, doniesol darceky drobcom, mne sperky, 😒 no on vzdy kupi take ake mne sa nepacia, nemam stastie... 😒

no jasne ze sa nehadame, pretoze sme normalne inteligentne baby nie?

no ja som si tiez trocha precitala, taka o nicom, nie aj tak uz to tam zacalo pomaly vriet na zaciatku....
jedna s tem ktora bude frcat pre jej blbost..

dzanka uzasny napad zavesit hracky na stromcek, super, tak len dufam,ze ich rychlo neoberie..
no kocky, tak som sa bala, lebo mam kramy, juj zivot to zariadil , kedze rano vstaval skoro, a k tomu lietadlo meskalo 2 hodiny, tak je dobity, teraz zaspal ani nevedel kedy....
tak mam o jeden problem menej, 😀

zuzka1.
15. dec 2008

no to by bolo sklamanie pre nho, tak nech rychlo skoncia 😀 😝

erikasadek
15. dec 2008

vidis, aspon v tom som mala stastie...

norik1
15. dec 2008

Zuzka aku farbu si objednala? my mame zelenu Fabulu 😀

dzanka3
15. dec 2008

no to co uz niektore nevedia co so sebou a riesia temy zbytocne????ale potom som kuk ze to snazilka...tak sa asi zabava...
...ja som si teraz sadla ale vsetko cistuckeeee - ale zajtra dojde moja mama s 3 rocnym bratovym synom - vsade namrvi 😠

zuzka takto muza prehanas? no moj by to asi velmo zle znasal takto ho prehnat a mesto si pomylit 😅 ale on pofrfle vtedy treba byt ticho a za pol hod je vsetko OK..len ked frfle radsej pockat neskakat 😵

erikasadek tak si muzika uzi...to mal teda zly vylet ked mamke chora 😒

zajtra aj ja chcem uz malemu stolicku ikeacku zlozit - ale sediet v nej bude az na stedry den - na veceru aj to na chvilku...ved este sam nevie sediet...ale odskusam ake vankuse kupit aby sa mu dobre sedkalo alebo co mu tam dam 😎

dzanka3
15. dec 2008

norik a to fakt s tym ockovanim cim neskor tym lepsie???a preco teda oficialne neockuju neskor???

dzanka3
15. dec 2008

ozaj nech som neni od temy....dnes som si chcela ulahcit zivot dala som malemu na obed hippku - zeleninovu zmes - no smrdela aj mne a ani on to nechcel vypluval....
potom som mu dala dalsiu - ale uz ohriatu v mkrovlnke - mrkvu a zemiak a tu horko tazko spapal.....
tak zajtra asi zase varim!!!! 😔

norik1
15. dec 2008

Dzanka lebo biznis...prachy, money, dengi, love... tie vakciny stoja neskutocne peniaze....Ta vakcina, ktorou sa u nas ockuje (hexa) trojmesacne babetka, je na zapade zakazana... asi preto, ze je taka super 😝 😝 😝

V Japonsku sa deti ockuju od dvoch rokov...tiez si nemylsim ze treba skor, najmä ak je dieta doma a teda nema vela socialneho (ineho) kontaktu...

dzanka3
15. dec 2008

aha...no vdaka norik...uz nepojdem spat sprosta 😀 😀 😀

no ak sa da ratat socialnu kontakt ked spi a ja ho vlacim po obchodoch- tak on si ho teda uzije 😔

dzanka3
15. dec 2008

jeej norik si sa hrala s fotkami...pekne a aj ja som robila v tom programe ...dala som vyvolat - uvidim ci budu pekne aj take....

idem ja
dobru nocku

norik1
15. dec 2008

no vsak aj zo mna sa v robote smiali ze som si mala kupit velku priestrannu kabelku a predat kocik... maly vsade so mnou, ale vsaaaaaaade....aj po nakupoch, kamosky, na kavu...teraz je to uz trosku horsie, lebo uz cele dni nespi 🙂

norik1
16. dec 2008

cafte mamuse 😀

kocurik16
16. dec 2008

dzanka,u nás je to naopak.Môj drahý sa naučil že ked ja frflem tak on čučí.Ked prestanem,vie že môže povedať čo len chce ale kým neskončím je ticho a tak sa nemám dôvod hádať aj keby som veľmi chcela lebo nemám s kým 😀

norik1
16. dec 2008

Dzanka dakujem, momentalne ma to zasa trosku chytilo tak uvidim co sa mi este podari vytvorit🙂

zuzka1.
16. dec 2008

kocky dobre ranko,
dzanka to nam kurier telefonoval, ze nemoze najst ulicu, a zistili sme, ze je v topolcanoch!!!!!!nie muz, ved by ma obesil!!!!
Dnes nebudem robit vobec nic, upratovat sa mi nechce, nemam este dospatu akciu sobotnu, takze to vidim na postel celodennu.!!!!Iba malemu uvarim a koncim!!!
Norik tu bezovu sme tusim objednali, neviem presne, lebo sme sa bavili aj o zelenej a neviem , ktoru mangel vybral.
Idem kuk tvoje albumy, co si vytvorila!!

norik1
16. dec 2008

tak co mamuse, ako sa mate? Zuzka, spis?????

zuzka1.
16. dec 2008

Norik asi pred pol hodkou som vstala, maly spinkal a ja s nim!!!no musm ho postrazit nie????? 🙂
idem mu nieco uvarit a zahajim zase vylihovanie!!!!!

norik1
16. dec 2008

dobry program 🙂

my sa hrame a konikujeme pomedzi to, v Nezmysloch som sa dobre pobavila he he ale idem uz asi varit nekay obed pre maskrtnika

zuzka1.
16. dec 2008

co dnes varis?????

norik1
16. dec 2008

zemiak, mäso a dajaku zeleninu k tomu...vcera mal cestoviny a spasal ich tak ze som ani nevedela ze nejake boli he he

zuzka1.
16. dec 2008

to davas tie bezvajecne bezlepkove???uvaris, pridas nejaku zeleninu a rozmixujes?????