Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
31. dec 2008

ahojte, fotky su krasne baby, mate krasne dietky......

zuzka, ja osobne som umlyvala od prveho zubka, ked vysiel, riadil asom sa jednym kanadskym zubarom, ktory ukazal svoje rontgeny zubova svojej zeny a svojichg deti, u ktorych zacal od prveho zuba, mali bezkazove zubky, do 18 rokov... to len na okraj.... 😉

dididi30
autor
31. dec 2008

ahojte

baby svetko naj v novom rociku 😵

tak zitra zaciname chudnut, heeeeeej 😀

zuzka1.
31. dec 2008

Kocky vsetko len to naj naj, zdravicko, stasticko, deticky nech su este sikovnejsie ako doteraz, manzelikovia nech posluchlaju a zboznuju nas a nech sa nam podari uspesne schudnut!!!!! 😀 😀 😀

erika tak hor sa do umyvania zubkov, aspon bude zabava!

erikasadek
31. dec 2008

zuka pekne povedane pridavm sa, aj vam vsetko dobre v novom roku, nech je podla vasich ocakavani.....
a hor sa do diety..... 😀
no hor sa do zubkov...

dzanka3
1. jan 2009

dobre ranko
vsetko dobre v novom roku prajem vam - nech sa vam aj novy rok 2009 vydari aspon tak ako ten stary 2008 a este lepsie 😀 😀 😀

no a nam teda vela sily,vytrvalosti a aby sme vydrzali odopieranie si od ust 😕 😖

aku ste mali noc? nas Matko sa budil - trosku zaplackal hned sme čššššš robili a nam nim boli do 01.00 hod a asi o 2.00 hod to buchanie uz ustalo 😠

dzanka3
1. jan 2009

jaaj a este nech si teda rychlo zvykneme na eura a centy...no co uz mame robit 😵

zuzka1.
1. jan 2009

Dzanka dobre ranko,
maly spl normalne, ale tu je to ine, za domom je uz len potok, my mame okna do zahrady, takze ok, nebolo to z ulice az tak pocut.
Takze zaciname na ostro dnes, cooo??,ci az zajtra??ci ako sme sa dohodli?
My sme si vcera pripijali aj na druhe babino nech s anam podari tento rok!!!!
A eura???no bude to zabava!!!

dididi30
autor
1. jan 2009

dobre ranko
my uz babo nechceme 😀

zuzka, este si to rozmysli s druhym babom, je to zabijak, ver mi 😅 😉

krasny novy rocik vam prajem a nech sa vam splni co si prajete 😵

erikasadek
1. jan 2009

ahojte baby. zuzka prepac skomolila som Ti meno v poslednom prispevku, prepac...

tak vsetko dobre len to najlepsie Vam zo srdiecka zelame s patrickom a joshom v tom Novom Roku....

no ja som uz zacal s dietkou.... 😉

nebojte na euro si zvyknete rychlo, len sa pripravte na zvysovanie cien, hned to nebude, tak ako tu, ale postupom casu, vsetko pojde pomaly hore, teda niektore veci isli tu az na dvojnasobok....
to vas nechcem strasit, ale tak sa to dialo v krajinach eura na zaciatku....
tak vela stastia s eurami... 😀

zuzka1.
1. jan 2009

erika nic sa nedeje!
😀
no pojdem to zajtra oskusat ako to funguje tie slavne urace, ale v podstate sa toho vela nezmeni, len si na to zvyknut 😒
didi zmakli ini zmakneme aj my!Chceme zacat na druhom baby pracovat az lete, ked by sa narodilo, smainko by mal uz vyse 2 rokov, bez plienok a chodil by, toj e hlavne.Uvidime ako sa podari.

erikasadek
1. jan 2009

did, vidis a

erikasadek
1. jan 2009

tak mi to pustilo bez mojho vedomia...
didi, vidis, ja si to zas nemyslim, z eje to zabijak, osobne nevidim , velky rozdiel, moja jedina starost a strach pred porodom bol, ako ich budem mat rada, ake to bude, ked sa narodila presiel prvy mesiac, vsetko bolo ine, jasne, a mam ich rada rovnako a nerobim ziaden rozdiel.... 😉
ale myslim si , ze je to u kazdeho ine, kazda mama to vidi uplne inak.....

zuzka1.
1. jan 2009

aj ja som uz rozmylsala, ci ich budem vediet lubit obidvoch, asle to snad pride samo

erikasadek
1. jan 2009

pride uvidis, materinsky instikt, a laska su silne...... 😉

co budete dnes robit...?

dididi30
autor
1. jan 2009

erika, no asi tak, len zena si tie deti poriadne neuzije.....
a zas zuzka tak skoro nechce, tak je to ok 😉
ale ty tam mas rozdiel, nie do roka dve 😉 toto je zabijak 😉

zuzka1.
1. jan 2009

ja sa budem dne skonecne ucit, v sobotu mam skusku, no koniec!!!!hadam sa to nejako stihnem naucit a pojdeme s malym von.
didi ved ty tiez nemam do roka 2 deti

dididi30
autor
1. jan 2009

zuzka sak vieeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀
len som to pochopila tak, ze ste uz zacali 😀 😀 😉

erikasadek
1. jan 2009

to ano, hned po sebe, je to zabijak, ale deti su si blizke, to treba zazit, moja suseda to takto ma, no akdvojcata, len to bol zabijak, este kojilla, a bola tehotna, no hroza, na zaciatku plakala, a teraz je strasne rada...
to je otazka kazdeho , ako mu to vyhovuje, tazko sa posudzuje , ani sa neda...ze?

zuzka tak sa len uc, drzim palceky...

zuzka1.
1. jan 2009

dakujem erika.
didi nezacali, este nie, naskor nech maly pekne bezka a bez plienok a potom zacneme riesit, ale chceme aby to oblo tento rok, uvidime ako sa zadari...... 😒

erikasadek
1. jan 2009

ked budete pripraveni, tak to babo pride... 😉

zuzka1.
1. jan 2009

dufajme, ze budeme 😉

erikasadek
1. jan 2009

budete.... 😉

dzanka3
1. jan 2009

zuzka vy uz druhe planujete?my asi tak za dva roky - Matka sup do skolky a druhemu sa venovat 😵 no ved uvidime ako sa podari....

jooj ja mam PC vedla stromceka a tie salonky sa tak na mna usmievaju - ako sa vam dari?nemaskrtite?ja by som si taak volaco dala... ☹ 🤐

erika tak euro teda potesi - nas dvojnasobne zvysenie ciem nezaskoci - ved nam matersku zvysili - o 3 eura spiny 😠

erikasadek
1. jan 2009

dzanka zelam , Vam aby vam tak nezvysovali ceny ako tu, pred 8 rokmi, bola to hroza......
nechcem Vas strasit....

inak zatial sa drzim statocne zatial pekne len proteiny.... 😉 musim vydrazat do leta musim byt vo forme...

zuzka1.
1. jan 2009

Ja som poriadne este nic nejedla, sladkost tiez nie, idemem s malym na prechadzku, terza sme vsetci 3ja spali 2 hodiny, nic som s aneucila smaozrejem, no asi budem ponocovat dne s zase. A potom si dam asi nekajy protein!!!Som zvedava kolko mi to vydrzi. 😀

dzanka3
1. jan 2009

vy ste ake statocne - pekne dodrziavta...ja uz som zhresila 😔
ale uz od pol 4 do teraz som bola s malym vonku a uz snad nebudem nic jest - snad vydrzim dorana..

zuzka prijemne ucenie 😉

zuzka1.
1. jan 2009

ja sa idem rychlo najest trosku ale len ,a snad to prezijem bez jedla, uvidime.
Snad tie nestastne kilecka pojdu dole 😒
dzanka dakujem, my sme boli teraz pol hodku a stacilo nam.

erikasadek
2. jan 2009

ahojte kocky, tak co je s vami dnes???
tak ako dietkujete, ja sa drzim, zatial,, i ked je to tazke, po sviatkoch.. 🙂 😒

zuzka1.
2. jan 2009

Ahoj, normalne dietkujem, neviem ci proteinovo, ale jem ranajky, obed, veceru a hotovo, nic pomimo, len 3 jedla, nie oc udene, mastne atd. snad to nejako prezijem, a este pijem caj na spalovanie tukov

erikasadek
2. jan 2009

hlavne ze si ty spokojna... 😉 ; len tak dalej..