Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
8. nov 2009

ahojte malemu joshovi vsetkonaj naj k narodeninam a dani aj vam vsetko naj naj a posli mi adresu stratila sa mi dani dik no parada ja balim darceky do papiera a pisem menovky aby som vedela ze komu mam co este kupit

norik1
8. nov 2009

Joshovi vsecko naj naj najlepsie🙂 uzite si to vsetci spolu 🙂

ja idem na kavu ku kamoske, este pridu nasi, jahna bolo mnam mnam 😀

erikasadek
8. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/JoshoveNa...

dala som par fotiek , s dnesneho dna, teda on tu je v pyzame, lebo , ked sa zobudil nasiel na stole takto , darcek a a aj svoju tortu , specialnu pre neho, keze nemoze vajicka; 😉

norik lamada dakujem. 😉

danciacik
8. nov 2009

Ahojte.
Erika ďakujem 🙂 .
Ja som teraz bola s MM robiť poriadky u nás doma nejak popratať, povysávať, poprať, lebo už tam vyše mesiaca nie som.
Juuuj hrozne prší a tak by som si dala kávu ale odkedy mi bolo zle tak mi chutí len Velvet a nechce sa mi ísť do obchodu. 😝
Ešte musím prichystať papiere jednému klientovi - juuuj nechce sa miiiiiiii.

erikasadek
8. nov 2009

ani mne sa nic nechce.. 😀 😀 😀 😀

lamada181
8. nov 2009

BABY JA SOM DOTERAZ ZEHLILA PEREM ANI MNE SA MOC NECHCE ALE CO UZ
DANI POD AJ KU MNE TROCHENZI UPRATAT MAM TU MENSI BOREDL SKATULE PLNE VECI JUJ
POSLI MI TU ADRESU

danciacik
8. nov 2009

Jani popratám ti ak máš napečený taký fajný koláč ako naši aj chlebíčky. Mňam normálne som nenažratá. V chladničke je ešte boršč, šalát,..... mňaaaaaam.
Ale nieeee, ja by som prišla aj tak keby ste neboli tak ďaleko.

blau
9. nov 2009

Ahoj Baby , no dakujem za pochopenie 😝 😉
Niekedy by som ho najradsej chytila pod krk.
No ama veru to by som si musela zobrat zensku.
Tak ja som si nachystala kvasok na pizzu. Oni prisli z prechadzky, ze on to bude robit a HOTOVO!!!
vylial mi kvasok. ....ja som mala taku hrcu v hrdle. No dobre nech to urobi.
Baby ta pizza bola hotova blamaaaaaaaaaaaaz. Hrozne.
Tak som mu povedala, ze mi nechuti, tak sa urazil.
Luca nechcel moc od rana jest a ked sa vyspinkal, spravil mu syrove halusky. Strasne vela ich zjedol , no a asi mu stali v brusku a vecer sa poriadne pogrckal. Zaskodili mu. Isiel spat v podstate nenajedeny iba som ho nakojila.
Teraz je M ticho ako pena. Prisiel na to, ze urobil chybu. Jaaj a este zapchal aj zachod. kuchynskymi utierkami. On totiz to idem vyliat vodu zo salatu a vytre to kuch. utierkkou papierovou a ked som minule hovorila, ze to nesmie, ze to je fest hruby papier, tak prndal, ze nech sa nestaram a teraz.......
😀 😀 Zapchat nos zavret oci a hral sa na hajzlopuciara. Ach vsetko sa vracia ja to hovorim vzdy.
Ale aj tak som nanho nastvana strasne... Asi mi fakt treba ist doma si oddychnut od neho. Ale tento tyzden robi dlhsie, tak aspon tak 😉 Erika fotky krasne 😵

lamada181
9. nov 2009

baby vcera som uz nemala ani chut ist na oc deti vcera viviedli moc moc velmi zlu vec a vytiahli hadicu z prackyktoru davam do wc ked perem a ja som mala cely byt pod vodou konecna potopa v celom byte najhorsie na tom plavacka tak sme rychlo rozkladali skladali a tak jaj isli sme sapat o plo 12 a vstavali sme o pol 4 aj tak sme vsetko nestihli no proste horor koberec detskej do polly mokry a cely byt hore nohami pomoc pomoc
baby som ulne unavena u nas leje musim ist do mesta vobec sa mi nechce nevladzem
a este ako bi toho bolo malo som stupila na klinec jaj strane boli boli
jaj vcera bol pre mna piatok 13 a to som si vcera spravila nechty a dnes ich mozem robit od znova viete aka je to makacka urobit si sama gelove nechty no co vam budem hovorit no nic idem ja nieco upratat obliest aprec s tohoto bordelu

inac pekne dobre ranko a prajem pekny dnik 😀 😀

erikasadek
9. nov 2009

ahojte dobre ranko..

jarka, moja zlata, priklad toho ako bozie mlyny melu.. prislo na tvojho muza aj bez toho aby si sa sa velmi starala;a nadavala, sam s apotrestal.. 😉 😠
teda v dobrom.. aj j asom rada ked sa to stane mojmu muzovi.. 😉

lamada , tak ty mas svoje statne dni ze,? ☹

si sikulka ked si dokazes urobit sama gelove nechty. 😕 😉

lamada181
9. nov 2009

erika prosim ta mam nervy na dranc a to este zavrsime svojimi dnami a je to kompletne nie uz ma normlane vyruti s tohoto potrebujem vikend sama pre seba jaj
jari len tak dotooho treba im da tim chlapom

erikasadek
9. nov 2009

to s aTi ani necudujem.. ved to je aj na vola vela, a nez to na clovek aco teraz zazivas.. 😖 ☹

danciacik
9. nov 2009

Ahojte kočky.
Janka no ja sa pridávam k tebe s tými zlými dňami. 😒 Obidve deti mám choré. Paťko berie antibiotiká a Larka zatiaľ len sirup lebo už brala veľa antibiotík. Doktorka povedala, že keď to neprejde do piatku tak ideme na imunoalergologiu. Mňa už asi fakt porazí.
K tomu ma ešte klient nasral takže deň ako má byť. 😢

blau
9. nov 2009

No babenky ja som poprala aj v obchode som bola. Kupila som kilo pomarancov+ iny nakup. Isli sme peso a zrovna teraz sa chcel maly nosit na rukach, ked mam 100kilovu tasku. Tak reval ako tur. No uz bol na spanie. Potom som s nimi isla reval, ze ma nechce, ze chce spat sam. Tak som ho nehala a zachvilu prisiel, mamaaaaaaa..

No tak som spravila kurkovu poliovku( norik 😉 ) kura na smotane mnaaam a idem robit cesnakove kolieska plnene nivou. Mnaaam, uz mi kysne cesto. Som si kupila cerstve kvasnice, jedno balenie mi nahryzol L v obchode ( nestrazeny okamih 🙄 )....
Ach no a dosla mi aj muka. Tak som isla pytat od susedy. Zlata dala mi. Maly spinka.

Lamada: no tak ty mas tiez pohromu a sodomu gomoru. Chuda drz sa.
Danka malemu urob zabal z bravcovej masti na lanovy kapesnik to daj a na hrud. A probiotika. Cmar, zakysanku , ked ma antibiotika. Rychlo sa vyzdravte.

monnaliza
9. nov 2009

Ahoj blau

tak náhodou som zablúdila na Vašu stránku prepáč, ale mňa veľmi zaujíma ten recept na cesnakové kolieska s nivou, nemôžeš poslať?

Ďakujem pekne

lamada181
9. nov 2009

dani nasad im sirup imunoglukan dvojitu davku mozu to aj z antibiotikami kludne nam to pomaha ana imunoalergologiu nechod zatial dohodny sa s dr nech vam da cas ze skusit este toto A popros ju nech vam vezme vyteri z hrdla a nosteka jednemu a druhemu budete musoet mat nejakeho stafila albo mieco ine v hrdielku uvidis ze mam pravdu ja som kupila detskam aj caj na imunitu navarim plny hrniec a piju chutovo je dobry a skus spravit aj tu cibulu v nalevr ale jak sa to robi to neveim alebo med s mliekom prevarenim sice na antibiotika mocnie mlieko no a urcite probiiotika neveim ake ndavas ale mna sa najviac potvrdili infants dophilius musis ich mt vchladnicke ale su super no sice stoja 10 euri aleco uz ale su na dlho ja uz ich mam pol roka

a dakujem vam pekne vsetkym no nic idem dat papat detom a ideme na kute totiz sme len tweraz dosli s mesta juj a robit poriadky zo susedom este jaj

norik1
9. nov 2009

cafte zeny po prestavke zasa tuuuu

daco na mna lezie, vcera som lezala na gauci ako zdochlinka, nevladala som nic, dnes ma v robote kus klepalo - raz zima, raz teplo.... ale potom preslo, len mi z nosa tecie....tak dufam ze neochoriem fuuuj musim sa kurirovat, lebo sa bojim, ze by Fil nachytal...

Lamada mam pocit ze tvoj zivot je jedna katastrofa... za druhou....pevne nervy a ked date podlahu do kopy, tak zaves deti muzovi na krk a fakt odid na vikend, lebo sa docista zblaaaaznis

Blau dobre si to M poriesil aj sam he he, komu niet rady, tomu niet pomoci no tak nech si pucuje zachod ked ho to bavi...

norik1
9. nov 2009

a coze coze, Zuzike, Ama - dnes absencka??? co ste v praci? 😀

K probiotikam - uz som ich poskusala naozaj vsetky, teraz mam doma tie najnovsie Probacin. Zatial najlepsie skusenosti som mala s Bio Gajou, to mi odporucali v nemocnici este pred rokom ako najlepsie probiotika na trhu a detska doki tiez tieto. Stoja cca 10 Eur.
Infants dophilius som mala tiez, neuskodili, ale ani moc nepomohli. Lamada tebe vydrzali pri dvoch detoch pol roka? Ja ked som davkovala len Filovi podla navodu tak vydrzali mesiac...

Uvidim, vyskusam ten Probacin, to je len 7 ampuliek, pri prevencii sa beru kazde 3-4 dni, takze su zasa na mesiac. Zatial som sa stale vratila k Bio Gaji 🙂

zuzka1.
9. nov 2009

ahojte zeny,

nemala som kedy pisat. busy day.

Infanty mam aj ja, su clekom ok, ziadny zazrak, ale ok. My mame jedno balenie na mesiac, to nejak malo davas,nie??ked pri 2 kprcoch pol roka 😅 😕

maly spinka, idem do sprchy a pred telku.

Jarka dobre sa M stalo 😀 som sa pobavila. Ake prispevky dlhe davas, teda teda, s alepsis. a AMa je kde 😕

poradte co zajtra varit 😉
Dani ta choroba sa vas nejak nechce pustit 😖 rychlo sa vyleicte.

lamada181
9. nov 2009

norik ani nehovor poslednom case fakt sama katastrofa ale tak snad sa to uz zmeni mohla by sa ta smola preniest na niekoho ineho nie uz mi naozaj staci no uz mame upratane plavacka zlozena pradlo oprate zanesene ku svokrovcom
no konecne mam cas
norika prestav si vydrzali ale neveim preco zase je pravda ze ja dam radsej detskam acidko ako probiotika a kyslu kapustu aj ked sme alergici no uz mam napalnovany vykend len to musim posunut mam svoje dni a to nic s toho
teraz vam poviem plan a nieze to poviete niekomu ok

rano v sobotu staneme naranajkujeme sa deti zanesieme starkym do valce a maminkas ocinkom hybaj do turcianskych teplic kupat sa potom hodime tam obedik zas kupat medzi to sauna masaz a neveim co este sa tam da dat prideme domov mozno ... a potom hybaj na veceru romanticku a disko disko joj super plan len este mm povedat ale myslim ze stim bude suhlasit

dani v decembri ideme do pp no 100% akurat mm volal s babkou jaj sa tesim

baby potom napiste ked vam pridu dvd ok

erikasadek
9. nov 2009

ahojte, norik ahoj.................... 🙂

baby ja s apriznam ze ja som probioika este nikdy nedavala, tu to nie je taky hit.. 😉

ale nikdy nehovor nikdy.. 😉

davala som len specialne na predpsi , ak sa davaju atb tak ich automaticky dostavam, a aj ked mali rotavirus.. inak nikdy.. 😉

norik kuriruj sa.. zabalit a potot sa, lmipovy caj s vela medom.. a vela c ecka;. 😉

lamada181
9. nov 2009

vidis norik zabudla som ti napisat pocuj ak na teba nieco lezie zavolaj si mm aj ten moze nie a pomoze . 😅
ci nie spolocne vypotenie pomaha nie 😀




som hnusna ze baby

norik1
9. nov 2009

med fuuuuj...... ja viem ze mi chces dobre, ale med nelubim pomoc, co mam robit? 😵 ale nie, ked treba tak aj med prezijem 🙂 alebo dam do tej lipoviny nejaku medovinu???? 😀 😀 😀

co ja viem, probiotika su hit vsade, zatial nikto nikdy nepreukazal ze by uskodili. Ficia v Madarsku, Polsku, Cechach, CHorvatsku, Srbsku, Anglicku (to su krajiny, kde to viem naisto potvrdit). Rozhodne nie su na skodu, a uz vobec ak sa pouzivaju preventivne, nie ako caj.
Lamada hej, acidko, kysla kapusta, ked su deti väcsie, ale ked sme prisli z nemocky a tahali sa nam problemy zdravotne a museli sme brat probiotika a maly mal len dva mesiace - asi tazko nasadis kapustu... to mozme tak teraz 🙂

norik1
9. nov 2009

he heeee Lamada to by nesmel teraz chrapat pred telkou 😀 😀 😀 aj ked rada je to super 🙂 😀 😀

lamada181
9. nov 2009

NOVIDIS NORIK no to jasne treba zobuddit a brutalne a povedat ze sa na teba nieco lepi a potrebujes pomoct
ani nehovor vtedy ano probio ale teraz urcite kapusta a acidko no nic baby idem ja na kute snad zaspim dnes 😀 😀

erikasadek
9. nov 2009

norik ved ja nehovorim ze skodia , len tu , nenajdes kao u nas, vitaminy pre deti , a tehotne, a tolko toh ako u nas.. u nie su fan, umelych vitaminov.. ale , dostat nieco dostaT ale malo.. 😉

norik1
9. nov 2009

no ved hej....iba je to zaujimave, ze krajina farmaceutickeho priemyslu a dostat toho strasne malo....zyto my sme lekarnami prepchati aj na tak male Slovensko 😀

kukate vypadavacku? uz ma to ani nebavi 😀

erikasadek
10. nov 2009

norik ved to, oni maju vel ainych veci.. 😉

ale vatsina lekarov nie je za vitaminy, len ked je to naozaj potrebene, tu s avzdy propaguje denne , 5 ovocia a zeleniny denne. 😉
ani ako tehotne, pokial ni eje nutne, podla krvneho testu nebrat umele vitaminy.. 😉

je to ine;.. 😉

to mas pravdu na slovensku je s toho velky biznis.. 😠

ahojte baby , no kde ste vsetky??

blau
10. nov 2009

Hojte moje mile
HAaa M ticho ako pena, pcha. Baby???
Ja som pozrala sama plech tich cesnakovych koliesok, som hrozna!!! Ale ked su take dobre mnam
Dnes nevarim mame zo vcera. L nechce moc jest, teda dnes zas ano....ale nebudem ja veru varit kazdy den cerstve. Raz za mesiac moze mat aj z predosleho dna a vcera to ani nejedol, tak nech sa paci,

U nas svietilo slnko a zas sa zatiahlo, no..
Boli sme na prechadzke, ale uz taha mi na krize ta zima.
probitoka- ked uz su vacsie deti, tak myslim, ze acidko a kys.kapusta( tu mi malu do ust neda) su na mieste.
Ci?
NO zuzik to som rada, ze ta tesia dlhsie prispevky, to len preto, lebo v poslednej dobe sa toho volako moc udialo. Vies....zapchaty zachod, kvasnice v prasku.....scenka na ulici (Luca) a taaaaak.
Pekny den bosoracky.
Norik kuriruj sa a nezabudni bravcova mast je vseliek.. 🙂

amatula
10. nov 2009

cafte dámy

ja mám toho akosi vela..dost....
vcera si Mato popalil rucicku na zehlicke tak tri hodiny chodil a museli vsetci fukat 😀 nastastie nic vazne
vecer sme sedeli kecali co sa sedem rokov udialo neudialo a udeje 😎 dostalo som raffaelloo a lopatkovec tak ho idem presadit..kupila som si pekny kvetinacik 😵

blau no vidis ako dobre nedobre to dopadlo..nakoniec si toho M vycvis podla seba 😵

norik liec sa pekne vitaminky cajiky..fuj uz nech mrzne alebo pali slnko same chronty.....toto pocasie..

uz neviem co som chcela reagovat tak pa ... 🙂