Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
4. dec 2009

jezisi naozaj m achces zabit.. 😀 vecer alebo zajtra, ja som tu aj niesom jednym prstom klikam a druhym, miesam, veceru. 😀

amatula
4. dec 2009

cafte 🙂
kocik je pekny...aj mas v tej farbe??

fuj tu je ulne ze blaáááááázinec.. 😝 ja nechcem 5 detí 😅 😀 😀 😀
cafte idem to dat spat 😨 🙄

zuzka1.
4. dec 2009

presne toto som ti pisala na facebook-u 😀 😀 😀 😀

blau
4. dec 2009

Bryyy vecer. Ja som tu a nikam nejdem, necham si to na zajtra s M. Mne sa taaak neste a je zima a autom nemozem, lebo sak pit nebudem len vodu, ne?

No super zuzik, ze sa ti paci. Ale aspon mas kosik. Ja nemam nic, len sietku, ale my sme vobec nem kocikovy, takze je mi na dve veci....

No ama celkom ta obdivujem a to ako zvladnes sama 5 deti? To sa da? To nechapem....Teda klobuk dole, ze si sa na to dala.

A erika co je? a norik a vobec co je? 🙂

nic asi som si odpovedala, ked sa tak sprosto pytam, ze?

zuzka1.
4. dec 2009

Mati ja som to robila tak, ked som bola mladsia starala som sa sestram o decka-4ks len, mala som nejakych 16-17 a potom etse par rockov to tak bolo, ale som sa citila jak general, ale posluchali.

takto doma sa to etse da, ale ked sme isli na kupko alebo do kina, na zmrzku, pizzu a podobne, to bola sila. jak veduca zajazdu. mne sa to pacilo, ked posluchali, ked nie, bola som zla teta, ale inak to nejde s takymito certami. to potom rovno na psychiatriu, ze????

nepochybujem ze to mas zariadnee, inak by si nestrazila dobrovolne, nie???len ked sa to rozblazni, to musi byt pecka 😀 😀 😀 😀 ale vraj je to super na psycho hygienu, tak sa tes z toho.

JArus budes domka,??parada, podporime Matu 😀 my idmee zajtra 😀

erikasadek
4. dec 2009

ama, ides v mojih klajach ja som tresla s opatrovanim a ty si prebrala stafetu. 😉

balu moja.. 😀 tu som nic nove, ale ,uz , som psychicky , lepsie na tom muselo to preboliet inka by som sa zblaznila.. 😉

zuzka1.
4. dec 2009

erika tak je dobre 😉
preco si prestala opatrovat??si mavala toho cudneho chlapca, ze?

erikasadek
4. dec 2009

juj zuzka ja som ich mala vela, ^cele roky.. ja osm sa starala odkedy som mala pata, na plny uvezok, a pred tym , ked som mala 18 to bolo davno rok , au pair.. 😉
a inak uz len , v restikach som robila po svete;.

blau
4. dec 2009

balu ste mi uz dlho nepovedali jeeeeeeeeej 🙂
A erika co robis? Ty nedostavas matersku, ze? Ci ano?

Neboj dobre bude clovek vydrzi vselico aj vsetko.

Mata do toho do toho. ty si doma aj s muzom, Tak tento da do poriadku tomu verim 😉

zuzka1.
4. dec 2009

neni doma s muzikom, ved ten mal ist jej segru ci svagrinu volakde vozi a potom ete niekde, nie,??ako to citame.

baby ja som smutna, tie siamciatka zomreli, neprezili oddelovaciu operaciu. boooze, mamina, deti, tatik, rodina, lekari, vsetci

erikasadek
4. dec 2009

blau anjelik , ja som nikdy nedostavala nic nemala ako matersku alebo podporu.. 😉
teraz nic, moja, neda sa; kvoli patovy by sa nedalo vel alietam denne a zabera mi to vel acasu.; a este to bude , viac narocne teraz. l

ale, uvidim ako to pojde , pocas jednehop roka a najdem si potom robotu vecer , ked prid emuz domov.. 😉

zuzka1.
4. dec 2009

erika vy tam chcete ostat v Parizi uz nastalo???
neuvazovali ste o inej krajine,??ci?

norik1
4. dec 2009

cafte, boli sma na Mikulasovi z prace, fukla som tri fotecky 😉 mamina sa rehoce ako keby daco smiesne bolo 🙂

blau
4. dec 2009

erika a ty si nemala narok? ty si nikdy tam nepracovala? To teda vas zivi tatino co? No musite sa riadne zvrtat.

a nieco na povzbudenie:
Ak sa niekedy citis na dne totalne vycerpana, deprimovana a na konci so silami....Spomen si, ze si bola kedysi jedna najlepsia, najrychlejsia vitazna spermia zo sto milionov dalsich 🙂
Vitaj norik , kde mam pozerat foto tu, ideeem 🙂

amatula
4. dec 2009

no kokso tak u nas uz bola RZP 😒 ☹ 😢
fuj pomoc ja som na prasky,,krpata sa nam pogracal a vdychla zvratky...keby som ju nepozrela ze ci uz spí..boze je mi spatne..teraz som tu sama s ostatkom........pomoooooooooooooc ☹

norik1
4. dec 2009

juj pozeram ze vy tu filozoficke debaty tu riesite 😉 to uz na mna moc v piatok vecer 😉

ale nie.... mam chut na nieco strasne dobre, problem je to, ze neviem co to je 😅 poradte, ne?

norik1
4. dec 2009

brdo ama dufam ze dobre bude vsetko jeskove oci.... zobrali ju do nemocky?

erikasadek
4. dec 2009

blau ja som od 1_ pracovala, na cierno moja.. stale, aj ked som bola tehotna, tak som makala do konca 8 mesiaca na cierno, aj dve roboty.. 😉

taky je zivot vtedy s anedali lahko vybavit papiere , a ked som ich skoro uz mala, tak sme vztupili do EU a vsetko s ami zrusilo.. 😠 a
tak som znova cakala 4 roky az do minuleho roku , kedy s auz da , oficialne pracovat v fR,

takze asi tak moja;. akle nevadi len ma stve ze nemam roky do dochodku.. nic; ☹
ale teraz aj keby som chcela nemozem kvoli patovy proste polovica dna, su lietacky a vybavovacky terapie aniekto to musi robit..

takze zatial nie;; no co uz , leniva nie som . ale neda sa zatial. 😒

amatula
4. dec 2009

booze ja sa trasem ..nakoniec mm ostal doma mne je zle ked si predstavim ze by neostal...keby som tu sama..on ju kriesil pokial som ja doniesla odsavacku....zobrali ju lebo asi si vdychla..vyzerala tak.boze ako to ja segre vysvetlim

blau
4. dec 2009

amaaaaaaaaaaa neboj sme tu s tebou. Esteze si sa pozrela dobre si spravila, neboj mala bude v poriadku. To z toho rozblaznenia chudatenko moje neboj nic...

erikasadek
4. dec 2009

amam moja zlata , ako to vysvetlis segre, ni eje to tvoja chyba take veci s adeju, ale viem ako sa citis, ver mi. 😉

zuzka nie, tu uz asi ostaneme, tu je uz nas zivot a zaroven neutralna pod a, pre oboch.. 😉 *

,norik ahoj..............

blau
4. dec 2009

Co si ama, normalne, to sa mohlo stat aj segre a nemusela by si to vsimnut aj horsie.

Segre to normalne povedz nic sa nedeje moja.

To je dobre ze m ostal doma. Sprav si dobry cajik a ukludni sa 😵

erika no mas to perne. A je mi jasne, ze niesi leniva..
Prajem vsetko dobre aj tebe aj patkovi a aby vam to islo tak ako si zelate. ( mam to bez ciarok a vobec nechce sa mi idem ja spat)

M len teraz prisiel z roboty, tak pride zajtra doobeda..........

zuzka1.
4. dec 2009

boooze Matka, to mi je ozaj luto ,urcite bude malinka v poriadku. urcite pojedli vsetko do radu, blaznili sa a brusko sa poblaznilo tiez len tym, ze lezkala to vdychla, neboj sa, MAti to bude ok.
decka si daj do poriadku ak to zazili, ty si daj stamprla, mm nech si ta prituli, ked treba vyplac sa....na dialku lepsie poradit neviem, drz sa moja

erikasadek
4. dec 2009

ama tam mal byt ?? ako to vysvetlis segre.. prepac tak to zmenilo kontex.. , niako nevysvetlis stava sa, a tvoja chyba to nie;. moja, daj si , panaka, ako hovori zuzka, neboj , bude dobre chce to kliud..

zuzka1.
4. dec 2009

Norik ty si asi dostala tiez balicek, ked sa tak rehlis 😀 😀

Erika to s dochodkom nie je bohvie co 😒 ja uz teraz davam pozor, aby som mala vsetko ok plus teda poistku mam aj s mm dobru do dochodku. 😉 to si daj ak nemas, dobra vec.

erikasadek
4. dec 2009

zuzka a s coho si dam.. 😀 ved j aani , poistku nemam , ak by s ami nieco stalo. 😀

ver mi, nemam s coho.. 😉

zuzka1.
4. dec 2009

booze to ti teda nezavidim, ja som vybavovala mozne aj nemozne, aby s ami ratalo aj odmakane na cy, poistku mam od 18, mam aj urazove, na pobyt v nemocke/to mi vyplatili aj vsetko co som si odlezala pocas tehu/, trvale nasledky a podobne, plus sporenie na dochodok.
mm tak isto.
poistky nie su drahe, platis kolko si mozes dovolit. Ja mam aj so sporenim a urazovym mesacne na 30E, mm na 33 kezde je starsi. ide to vekom.
ale otec ma 55a plati nejak 40 myslim.

blau
4. dec 2009

erika ani ja nemam poistku. A mam z coho....ved prave za to, ze mam z coho- nebudem platit poistku.

Na toto ja mam iny nazor prepacte, ja viem..... dobreeeeeeeeeeee

blau
4. dec 2009

Babulky moje ja som ready steady do postele, ale naozaj ukazkovo aj zajtra k zubarke ach porazi , ale uz s tym budem mat pokoj duuuuufam. dobru noc moje mile. Pekne snicky 🙂

erikasadek
4. dec 2009

zuzka, nechcem byt zla, v historke, ale, nam aj tych 30€ teraz chyba..
mae asi 400 € na mesic na stravu moja atento mesiac prisl avyplata, 1100€ lebo je na marodke, musel aosm oddialit , spltaku z aauto 650€ a z abyt , sa budem snazit tiez zaplatit , vianoce budu skromne..
nebudem tu pisat co est eine platim, raafat volny liztok 90 mesacne;.
poviem to rovno , banka nam berie automaticky 2100 euro mesacne; a strava je, okolo 400€ mesacne.; a nehovorim , ine necakane polozky normalny plat raafat je 2500€ a stale sme v - stale, na buducu lesiac pride spltak a,za poistku auta 500€ naviac na mesiac zase budeme , v r;;;i s prepacenim, niekolko mesiacov nez to dozenieme.. a nehovorim o sekoch co som vypisala ohladne jeho operacie;. 😠 vsetci inkasovali a le ja na konte som este nic nedostala od poistovne;. 😠