Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
7. dec 2009

ano zuzi tam uz bude zo 4 rocnymi az 5 rocnymi co je super lebo je strasne rozumna a takto ju to nici
preto je taka mami mne sa nechce
inac teraz vam nieco poviem kamoska ma dcerku nosi ju do skolky tam kde ja malu nie a si predstavte ze jedno dievcatko povedalo jej a ti sa nehambis stale chodit tich istich cizmach ja mam na kazdy den ine ti ja som skoro spadla na zadok ked mi to povedala kamoska
viete sito predstavit no horor
to je vychova ze
😀 😝

zuzka1.
7. dec 2009

no mala za to asi nemoze, kedze je tak naucena od rodicov, niekto sa chce ukazat, niekto to robi automaticky, ze nakupuje.
sa obhajujem, my mame kopec handier, topanok, hraciek, al hadam to nepride do stadia, ze moje dieta to bude riesit u niekoho ineho.

len mi je luto, ze to riesia deti v skolke, predtym to riesili aspon na ZS, teraz uz MS 😠

amatula
7. dec 2009

jaaj zuzka riesia..pockaj az budes mat dieta predskolskeho veku a to lamada má dievca tie su ako hieny v tomto...ja mám netere a viem co prezivaju...teda segry...to musi byt stale nova roba a musi byt IN... 😝
dnes nemozes do skoly dieta obliect len tak a nedaj boze viac dni po sebe to iste 😒

ale kde je chyba ?????????????????????????? v rodičoch!!!!!

zuzka ako som sa naladila po nakuknuti na ten link 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 juchuuuuchu

zuzka1.
7. dec 2009

no to je na zlepsenie dna, uz ked to pocasie nespravi 🙂 🙂 🙂

jaaaj no snad to nejak zmakneme my, ja sice malemu uz teraz nedam 2 dni po sebe to iste, ale boze, ved su to deti, co maju mat ine starosti 😠

erikasadek
7. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=lFQwNY9X5a0https://www.youtube.com/watch?v=Ar42416aE9Ehttps://www.youtube.com/watch?v=S7UOt20Tebs

a toto je ten obchodak, jedna nadhera na vianoce.. 😉

troch avam to urobi , naladu, vianocnu.

zuzka1.
7. dec 2009

jeeej pekne , ale uz iazj idem, lebo nic nerobim 😠 😀

lamada181
7. dec 2009

baby moje om maleho uspavala tak som nemohla ama ma pravdu ked nahodou ze das dva dni za sebou rifle a niesu rovnake tak konecna lebo ma tie iste aj ked su ine
takze mi mame 3 siat zimnych sukien kopec nohavic nekonecne len topanky sa mi zdaju byt dost zbytocne ked potrebujem botasky, sandalky teraz sice nie, cizmy atd ved tim deckam rasite noha a dost rychlo
nie je tak
mne akurat paulinka rano hovori maminka nedavaj mi prosim ta tie nohavice mala som ich v piatok ja sa na nu divam ano je to tak a to iste z teplakami ktore ma skrinke mami tieto nie mala som ich skrinke cely tyzden baby ja sa tak tesim ked budeme puberete ze ma duplovane cipne
konecen nema teplotu mame len 36 ,5 jupi dufam ze to vidrzi

a idem si to kuknut co dala erika ikuska nasa 😀 😀

zuzka1.
7. dec 2009

jaaaj ja mam konecne upratane, vyvonane, sneh na oknach aj vyzdoby a stromceky co svietia, vsetko vyumyvane, pracka vyvesana, este jedna, ostatne zajtra.

dokonca moj syn konecne zaspal 😅 bolo na case zasranko, uz bol protivny a nie a nie spat.

idem sa dat do krasy ja, nech ladime a pojdem s malym von, ked sa vyspinka.

zuzka1.
7. dec 2009

baby kde ste? 😕

ja som si krasne pospala 2 hodiny, maly 3 a pol.krasny den-

mm prisiel, von uz nepojdeme, ideme sa hrat s malym. pohoda vecerna 😉

sweetberry
7. dec 2009

no pekne 333tia strana a ja som to tu objavila az teraz 😀 😀 😀

amatula
7. dec 2009

sweetberry 😅 😕

blau ty kde si co si ?????? 😕

my poludnie klasika..zas ma cestou zo skolky prenasledoval pes 🙄 😝 😀 😀 😀 😀 teraz som si pisala co treba zajtra pokupit..lebo ja ked idem s deckami tak ostanem taka vysinuta ze neviem potom co som chcela..zajtra teoria...pred a po do mesta 😵 a tak

pozerala som teraz co budem piect nic moc lebo aj tak budem malo doma ..ale medovniky a linecke..asi hej...a vy????
norik asi nic lebo hera je pecenie ze 😀 😀 😀 😵

erikasadek
7. dec 2009

ahojt eja som sa vratila domov teraz....
bola som spatom u lekarky. ako som dobre , tusila, a zaciatok zapalu ucha;. u neho taka klasika; lekarka, bola prekvapena, lebo ho boli brucho..
jeho bolia usi ale stazuje sa na brucho. 😀

tak sme vyfasoivali homleo, na zaciatok,; ak neprejde zajtra , horucka, tak mam zacat atb.; ☹ no nie som nadsena, ale musi sa.;

blau.. ama zase pes?? 😀

sweetberry
7. dec 2009

ahoj amatula 🙂
no mate dve temy tak teraz stracam prehlad od ktorej prispievat ? 🙂))
no kebyze peciem tak isto peciem medovnicky medvedie labkya linecke kolaciky taka klasika ale ais budem robit len cosi nepecene ako nejake gulky a podobne..nemam ruru este 😅

erika tak to sme mali aj my zapal uska to bude ok to prejde nebojkaj a ako pises klasika tak asi chapem ze nie je prijemne ked sa cosi opakuje ako klasika a s tym bruskom to su fakt dake pranormalne javy 😀

amatula
7. dec 2009

pocujte moje a vy v ktorej druhej teme ma podvadzate 😠 o nás bez nááás 😕

bru noc. 😔

sweetberry
7. dec 2009

amatula kam ides ?

zuzka1.
7. dec 2009

sweetbwry ahoj, asi myslis desperate. my si piseme tu , len erika odskakuje aj do druhej 😉
z kade si??

blazka kde si??co to ocko??boli ste dnes?

MAti zase pes, mas ty stastie 😠 vedla sused ma dvoch debilnych psov, ktori napadaju snad kazdeho, byvame pri skole, decka tu pistia a utekaju jak o zivot, ty by si zbesnela. bastardi su to nepodareni, pokial niekomu ozaj nieco nesravia, budu vsetci cakat. uz jedneho takeho psiska mal, zahadne zmizol zo dna na den. 😀 😝

No a stala sa nehoda mm starej mame, ma 84 rokov, zase dnes spadla, konecne si dala do poriadku ruku co si zlomila pri pade v lete, teraz ma zase podla vyjadrenia lekarky z RZP zlomeny krcok na bedrach, budu ju asi operovat, su v nemocke, tak cakame. ☹

erika vam lekari normalni predpisuju homeo?ci to si bola u tej homeopatickY?

amatula
7. dec 2009

zuzka to ma mrzi to nieje nic moc 😒 teda s tak vysokym vekom 😔

ja som povedala dnes ze si neco udelááám udelam si kiji a budem ja utocit na nich 😠 😀 😀 😀

idem sa venovat 😎

sweetberry
7. dec 2009

aha 🙂 zdali sa mi tie temy podobne tak som nevedela kam sa hodit 😀 😀 😀
Byvam v okrese Senec ale skor si myslim ze mame na skok do Bratislavy
to mi je luto s babickou...

zuzka1.
7. dec 2009

no akurat prisla uslzena svokra, zajtra ju operuju ☹ kriste a ma vysoky tlak a vysoky vek. to bude den na nervy zajtra, chuda moje, ona je taka dobra babicka, srnadistka a taketo veci sa deju. 😠 ak si pamatate, naposledy, ked si zlomila tu ruku, tak cakala na pohotovosti 8 hodin.

sweetberry 😀 k nam predsa

sweetberry
7. dec 2009

zuzka uz som sa sem "hodila"

blazka24
7. dec 2009

ahojte babule, tak som tu len neviem na ako dlho.......

zuzka babičky mi je ľúto - dúfam, že to dobre dopadne.......

erika tak zápal ucha je brutal viem čo je to za bolesť - snáď to rýchlo prejde.....

erikasadek
7. dec 2009

zuzka , ano , normalne predpisuje aje preplacane, aj poistovnov..
ni ej eto , normalna lekarka... 😉
proste chcem eskusit , najprv , homeo.; a ak zajtra bude mat 39° a viac tak mam nasadit atb..
lenz ej asom mu uz dala prvu davku a jemu ide teplota dolu , mal 39;°5 cez den a teraz 38,3 bez jedej davy paracetamolu, ja nedavam; pokial netreba nic na stiahnutie teplty..

no , vela deti, reaguje na , bolest ucha bolestou , brucha; 😉 to j efakt. 😉

sweetberry
7. dec 2009

no ked malinka mala zapal ucha tak ju usko ani nebolelo tak chvalabohu ze to malo taky priebeh

lamada181
7. dec 2009

ahojte baby tak ja som sa odreagovala pecenim upiekla som strojcekove pecivo, asi 2 kg potom linecke koliecka asi 1,5 kg a perniky tak 2 kg ale este nemam dopecene zajtra dopeciem
mali zatial fajn musim si zaklopat baby len nech panbozko da a nech je pokoj a zdravy
baby som uplne vyzizena som hotova paulinka si rozkazala s mm pecenu klobasu a jaternicu na veceru pecenu no chapete
a idem si este vypisat co mi treba piect a tak a vi co idete piect na vianoce babuchy

jaj aby som nezabudla dancicik nam pojde asi domov larke nezistili nic uz mohli sit dnes len sa nikomu nechcelo vypisovat prepustiacu spravu 😀 😀

zuzka1.
7. dec 2009

takze su ok???
no chvalbohu
aj Patko ze je ok je super.

ja asi linecke a piskotove gulky a rafaelo, ostatne svokra a mamina moja
ja to mam lahke s pecenim, moja svokra napecie pre cleu deidnu, tak co sa budem ja trapit

erikasadek
7. dec 2009

ani u nas nebolia usi, ale teplot a ajeho spravnie, my dalo echo.; a 😉

lamada ty si sikulka;. 😉

blazka24
7. dec 2009

u nás je to horor - správanie na huja doslovne - vkuse reve, len na rukách a spíme také 20-minútovky - dúfam, že sú to len zuby, lebo horúčku nemá.........

erikasadek
7. dec 2009

blazka neboj bude dobre 😉 len to chce dobre narvy a trpezlivost..

norik1
7. dec 2009

cafte som tu na skok, musim struhat dobrotu a moc nekonikovat 😀 vraj tu vela vysedavam 😀 😀 😀

NO A CO??? 😀 😀 😀