Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
7. dec 2009

norik aj ty?? 😀 tak sme dve. 😀

zuzka1.
8. dec 2009

Dobre ranko,

uprsany den, ale na prechadzku treba ist, upravime sa a ideme. mm na polovacke, som ho darmo hladala rano v posteli. Dnes sme mali skory budicek, som nejaka akcna, co sa to deje 😀

krasny den zelam.

erikasadek
8. dec 2009

ahojte.. 🙂

hlasim prekrasne rano,,a este lepsie tym z eu pata zabrala homeo co mu dala lekarka , teplota klesla sama, bez paracetamolu .. 🙂

juj ale som rada , uz ma len 37,8 dnes rano a pekne ranajkoval, . takze ziadne atb. taka som rada..

zuzka ty mas ale rannostaja;. 😀 u nas nehrozi.. 😀

amatula
8. dec 2009

cafte
erika nedráááázdi 😒 tu leje ako jeb...e..a ja mám vliect deti do mesta babke busom 😝

rano otras dostala som mrchu zle jak psovy...este aj toto pocasie...

norik 🙂 struhaj dobrotu a sem tam sa nam ohlás 🙂

zuzka ako si neni si tehu ci ako?ani neviem si pisala ci nie 😕

blau 😕

pekny den papa 🙂

haniak123
8. dec 2009

Chcete nejake infosky o vyzive? Alebo sutaze? Kuk na toto http://www.facebook.com/home.php?#/pages/BABY-F...

zuzka1.
8. dec 2009

Mata nie, mrchu som dostala pred 3 dnami, uz aj konci 😖 nevadi, mame cas 😉

No tak to nezavidim, v tomto pocku ist s deckami k babke, a etse busom 😖 by ma porazilo s jednym, co este s dvoma.

norik ty budes posluchat???neveiriiim 😀 😀 😀

erikasadek
8. dec 2009

amam moj azlata , ja viem mas to tazke, ako ja, ked ides s detmi do skolly.. ☹

poznam prepac nechcela som drazdit len poslat , trochu slnieck aod tial.. 😉

blau
8. dec 2009

Hlasi sa stratenaaaaaaaaaaaaaaaa. baby moje za tych par hodin sa toho udialo 😨 😨 😨
Aj kupele sme stihli. Uz tam, ale viac nepojdem drahe a spinave a pritom prerobene aaaaaaa no no comment 🤐

M odisiel v nedelu si pre nas pride. V nedelu sme mali tie hody a bracho prisiel k nam, ze ta jeho je jeb...ta a ze povedala, ze ona sa tu pretvarovat nebude 😅 😅 😅 tupa sprosta....

Tak jej mama odkazala, ze na nu sme neni zvedavy a, ze nech pride len bracho s malou 😝 😝 , tak a mame vymalovane.
Druhy bracho povedal, tak ked sa nechce pretvarovat, tak nech si nasadi tu masku co mas v pivnici.( ma bracho taku masku, straaasny ksicht hnusny), tak sme sa aj zasmiali.

Druha svg. co tu byva tiez excelovala furt trepala uz mi liezla na nervy.... On ma baby cerveny diplom , ale vyjadruje sa ako sliepka bratislavska a sproste sekano sa rehoce, no paraaaaaaaaaaada.

Ach jaj , ked ma nieco este napadne tak napisem.
Zuzka drzim palce babicke velmi.
Ama peknu cestu.
Erika pekne videa....ach take typicke pre Paris.
aaaaaaaaaaa Norik daj mi pls ten link na tu remosku.

a nove clenky vitajte...blazka 😀

erikasadek
8. dec 2009

blau mas super den z asebou.. 🙂 😀

no , chyba ti co?? je pekny aspon na vianoce pariz. to je pravda;. 😉 😀

boze ja som dnes taka nervozna

lamada181
8. dec 2009

ahojte ja som akurat prisla s mesta boal s malim na krv a zaniest moc a nic vsetko poriadku teplotu nemame tak snad bude dobre klop klop klop
idem varit nic sa mi nechce tak by som spala a toto vsertko pocasie no teda zuzi sa ti zije ja musim napiect toho dost
napr . strojcekove pecivo
linecke
perniky
šuhajdy
struhany tvarohovy kolac
jeze alebo truhlicky
grilazku bb - glky
kinder pingii
puncove
kinder bueno
parizske
kavove zrno
venceky alebo veterniky
kremes
a neveim mozno este nieco klasika u nas aspon 20 druhov a mam pokoj az do februara potom pomalinky vytahujem z mraziaka a samozrejeme nieco vimenim so svokrou a s mamou tak teda idem varit a zamieit na nejkay kokac a ked pride paulinka bude me piect spolu 😀 😀 😀

blau
8. dec 2009

Erika a preco? mas zly den?

Ano isla by som hned kuk, ta atmoska je fantasticka 🙂 hlavne na Vianoce. AKurat som nasla malu Lauru, ked som jej bola aupairka....to uz je velka 16rocna slecne.

No lamada. tak viel spass, ale toto by som ja nikdy nerobila. Tak vela? To jedine pre navstevu, ale ja by som si dala tie grilazky prosim--- moje najoblubenejsie 😉

lamada181
8. dec 2009

blau prid u nas idu ako prve prosim ta
blau klasika toto u nas lebo mamina je v robote nema kedy piect tak preto peciem ja takze ked to rozdelim tak toho neni vela vies 😀 😀 sa to zda ale v pohode rada peciem len musim mat naladu a tu mam aspon sa pri tom odrezgujem perfektne vies

zuzka1.
8. dec 2009

Lamada ja tiez rada peciem, ale nahanat sa pred Vianocami, aby bolo naúecene a este v takom mnozstve by s ami veru nechcelo.
Ja si to snazim uzit, nie namakat sa predtym jak hov.do a potom na Vianoce prelezat cele dni, kedze nevladzem s tym predchadzajucich. vsetko s mierou doevca moje 🙂

Jarka tak perne dni, ja ze kde si sa stratila 😉 svagrina je krava na n-tu.

Mne sa maly knecne dobre napapkal, mal divicie medajlonky a knedlu tentoraz s omackou co som robila este od nedele. Mnam aj my sme si dali, dojest treba. no a zajtra varit???co ?neviete?

Staru mamu nam operovali este v noci, zatial nic nevieme, ale asi je ok, kedze nikto nic nehovori. Ma tam pri sebe syna aj dceru, tak uvidime.

erikasadek
8. dec 2009

BLAU 16 rocna boz emoj ten cas leti.. 😉 🙂

no lamada ja som vstae ze chcem tresnut s dverami a odist na neaky ostrova aspon na mesiac sama,, aby ma nikto nebuzeroval nepytal, a neotravoval?, nic normlane som ako na ihlach kazdu minutu daco chcu a este aj muz a uz som vybuchla som na pokraji sa zrutenia a ten vol s ami este smeje...

zuzka1.
8. dec 2009

erika asi mate dobru ponorku doma, co???
chuda, kedy uz pojde do prace?

erikasadek
8. dec 2009

zuzka pojde 20 decembra ak bude ok..

lenze to skor ja uz som na uplnom konci. dnes to vsetci prehnali kazdu minutu, som len pocula mama, mama, erika, mama, ako taka sluzka kazdemu a pre somariny , a ked vybuchnem tak este ja som trafena.. takz emma toho dost, a aby i nebolo malo pokazila sa mi pekaren, a nikto nechape, cez telefon co je top za chybu??
no id ema porazit a etse ja som vinovata ze som ju pokazila..

no nervy. josh mi robi take krizi , hadze sa o zem a do toho ets epato, kriza dalsi a ich otec.. do tretice mam chut zabijat dajte mi noz do ruky.. 🙄

erikasadek
8. dec 2009

proste som na konci nikde ale nikde opora este aj kvoli patovy sa vzdy dostaneme tam ako vzdy vsetko je moja vina akoby som nemala dost svojich starosti....

zuzka poviem to tak, pocuvat , kazdy den 100 krat za dne aka som nula ma uz nebavy vies.. 😉 😖

nechajme to tak..

lamada181
8. dec 2009

erikus nezavidim ti preto ja radsej peciem to je premna odreagovanie a fakt odreagovanie
ja ani neviem ze peciem asi tak nejak
zuzi nenahanam sa moja ja som vklude poobede ked pride mm domov s prace zamiesi mi ked tam ide maslo atd to je jeho a potom sa hra s detmi
a ked treba nieco obalovat v cukre atd tak to deti vies takze mi pecieme spolocne juj
eri odstrelit treba asi tak ............................................
😅
nonic idem sa hrat s jezkami a suhajdami mozno uvidim ako sa nam bude chciet 😀 😀

erikasadek
8. dec 2009

lamada moja, no ale keby si mal avsetkych stale n akrku tak ani to pecenie by ta nebavilo ver mi.. 😉

tvoj muz aspon deti zoberie ten ich este stale posle za mnou , aby ma nastval..

blau
8. dec 2009

Jaaj Eri moja.
Ja ti dam radu, pozri, zakazdym povedz muzovi ano mas pravdu milacik...uvidis ako bude kukat a dalej sa s nim vobec nedebatuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nehadaj sa s nim a ked ti povie, ze si nula, tak mu povedz ano som co uz somnou??!!!

A deti su deti, to je tak. Keby si videla, aky rozmaznanec sa stal tu z maleho? Sa normalne hanbim. Vcera sme isli ku kamoske a otvorila nam jej mama a maly hned neeeeeeein a zahnal sa na nu. A nie raz. No otras, lakomy je. Uz sa fakt tesim na samotku do Rakuska, tam je marfuska anjelik.

blau
8. dec 2009

Teraz isiel s nim dede na navstevu som zvedava s akymi pikoskami pride domov 😅

No zuzka taka krava, ze fakt to sa hlada tazko. Ona sa stale citi ukrivdena. Stale sa na bracha stazuje a uz ju nikto nepocuva, tak je urazena. A mysli si , ze my sme sprosti cela nasa rodina. Ale to ze jej mater a ona su vsetkym na smiech nevidia.
Jej mama znicila uz manzelstvo jej bratovi a teraz sa snazi asi aj o vztah jej dcery.
Nema kamaratky, len susedu rovesnicku jej mamy. Chapete to???
Otec sa jej zastrelil, necudujeme sa, keby mam hinto doma odbachnem sa aj ja.
Furt zadrapkava do bracha vyhladava konflikty.
Najhorsie na tom je, ze si to zlizne mala- ked bude vyrastat v takom zle, nenavisti, zatrpknutosti, zavisti, a neviem co by som jej este nasila. Ale ved ona to uz ma nasite.....Pomooooc preco ja sa vobec s tym trapim? 😨 🤐

erikasadek
8. dec 2009

blau anjleik ja uz sa nani nehadam; ale blbe poznamky su naozaj , na ho a nerobia mi dobre, a cim viac ho ignorujelm tym viac je hnusnejsi.. ale vies co je vel a ato je vela, ale ked vybuchnem tak pojde za gule von oknom. 😠 😀

zuzka1.
8. dec 2009

Jaaaj Erika asi by som uz bola vdova 🙄 a keby mi povie raz, ze som nula ho vyhodim jak spinavu handru nech sa djee co sa deje. Nehnevaj sa, ale chlap si ma zenu vazit a to nielen v manzelstve a toto by bolo uz moc. Ked ho bavi ta ponizovat a vysmievat sa ti, mal by sa dat leicit 😠 😠 😠
Deti beriem, to su deti 😖

Jarka aj nas ma teraz obdobie, ze je vsetko ee, sadne si na zem a povie, ze padol akoze lutujte ma, ale da sa to zvladat, ked nie, tak si poplace a hotovo 😠

Ale musim ho teraz pochvlait, zase sa dnes pekne najedol chlebika s vajickovou natierkou co som vcera robila. Lebo posledny mesiac bolo papanie neico hrozne, zjedol par lyziciek a staci mi oznamoval 😠 sopliacik.

MAti este sa tulas?

blau
8. dec 2009

No zuzik presne, bibi bibi, vsetko ho bibi, len aby ho tu kazdy lutoval a aj ho lutuju mozem sa s nimi hadat kolko chcem nepocuvaju ma. Ja som tu navsteva a hotovo.
My povedia nasi ty si na vychovavanie a my na rozmaznavanie!!! Nervy nic nespravim, len nech mi uz tie zuby urobia a ideme het sa vychovavat.

Erika to je povaha a hlavne kultura tvojho muza, mne sa zda, ze oni tam zeny nemaju za nic.
Nic s tym nenarobis. Len horsie spravis, keby si s nim mala este 1 babatko ( moj nazor, nenahnevaj sa pls)
Ale toto je moc... Vysmarit ho ako spinavu handru toto by som ja nezniesla. Ale take rady Ti asi nepomozu, ze?

Tak sa nam tu vypis aj tak sme na tvojej strane 😉

Mata este tula, a urcite nakupuje ako keby vyhrala v lotte. Baby ja ani na Vianoce nic nechcem,. len nech to vide s tym bytom. Mame na ocku jeden je to poldom, krasny novy tak 2km od mesta velky tak som zvedava. Dnes M nic nevybavil, lebo v AT je sviatok 😒

erikasadek
8. dec 2009

blau ja sa nehnevam, jediny clovek na ktoreho s amozem , hnevat som ja sama.. 😠 😉

blau
8. dec 2009

Eri, hadam nezacnes verit tym bludam co Ti ten tvoj spolubyvajuci rozprava???

Ty sa nemas absolutne preco na seba hnevat....
Neboj raz to slniecko vyjde a bude dobre,. len ty potrebujes vypnut a vypadnut. Hned by som isla na bagetu a kavu do Pariza, mozem? 🙂

erikasadek
8. dec 2009

hnevam s ana seba moja, ze som s nim ostala, a ze som nevidela aky je,alebo nechcela vidiet vies...

kjedno statsie v mojom nestasti je ze ni eje moslim to uz by som asi , sa zblaznila.. 😖

zuzka1.
8. dec 2009

V podstate EWrika, ale podla mna si to nezaslizis, a nech je narodnosti akej chce, zije v Europe, zeu ma Europanku, on si to vybral, tak by sa mal trosku zkludnit 😠 😠 😠 😠
ma serie ani ho nepoznam 😀 😠

Maly isiel von s tatim, mam veget, idem pradlo poukladat do skrin co mi poschlo a vegetit a surfovat 😀

Jarka toto sme si vyriesili aj s nasimi aj svokrovcami, ci chcu alebo nie, lebo mna neskutocne vytaca, ked ho zacnu lutovat, tak bol rozhovor s mm jeden dva tri a musia pocuvat. svoje deti vychovali oni, svoje vychovam ja a rozmaznavat, hej, do miery, ktoru ja pripustim, nech z neho neni nejaky fagan usmrkany, lebo by ma porazilo 😠

nezdam sa dnes nejaka nabrusena???? 😀 😀 😀 to bude tym pocasim. a davno som nebola nakupovat 😀 😀 neni kedy, mm stale robi 😖

blau
8. dec 2009

Nie nezdas, ale toto by respektovali aj moji pokial by som tu s nimi byvala a oni nas maju cil na navsteve, tak to preto robia. Ale neboj brusim ich aj sa urazia, ale oni sa hned aj odrazia.

No Erika tak to mas tak....uz sa neda nic robit, len skludnit hormon na jeho strane.
Zuzka je mu je jedno, ze zije v Europe to je proste narod, ktory sa nebude prisposobovat a hotovo. Oni to maju uz v krvi a vtlkaju im asi aj take chovanie od mala.
Pozri sa co vedia robit, vojny utoky hruuuza. Oni su horlivy to neprerobis. Aj mna sere a ani ho nepoznam.

A erika, keby si si to s nim tak v klude vysvetlila , tak to nie? Vies, lebo to fakt nema zmysel jeho neprerobis....

zuzka1.
8. dec 2009

s poslednou vetou suhlasim uplne.

To mas tazsie Jarus, kedze s nim nebyvaju kazdy den si ho snazia laskat a maznat stale, jaaaj dedkovci, na porazenie, ze????ja sa niekedy aj smejem, ked maly zacne hrat, ze bo a oni letia jak besni a uskrnie sa im do kschichtu 😀 😀