Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
26. jan 2009

Filipkovi vsetko naj k 8minam!!! 😉 😉 😉

norik1
26. jan 2009

no, zamestnala som mm (krmi maleho)...
Kupili sme trojkombinaciu Jane Nomad oranzovo tyrkysovy a "doladila" som ho este nanoznikom na sportak a fusakom vo farbe kocika...
http://www.kiddies24.com/shop/capazoprojaneoran...

no a teraz si hladam nejaky lahucky golfacik na dovolenku - ale aj k doktorkam a na rychle behacky lebo Jane je sice lahucky kocik, ale ked ho skladam a nakladam do auta aj niekolko krat denne a hlavne na par minut - tak mi to lezie krkom... No a MaClaren ma 5,5 kila, zlozi sa ako dazdnik - proste je krasny... a za taku cenu...nie je o com...
takto nejak vyzera:http://shop.maclarenbaby.com/Products/B2C_US/Buggies/W0806/063/Triumph+Navy.aspx

norik1
26. jan 2009

Dakujemeee aj Filip tu krici!!!

zuzka1.
26. jan 2009

no caute kocky, neuverite, lae priprava sa nekonala, pani neprisla!!!skoro ma porazilo, tak osm zavolala mamke, kde ich v meste cakam a kocikovali sme sa po meste.kupila som malemu topanocky, kozene, take zdravotne, cena , ze 16Eur, skoro ma porazilo, la eco uz nekupim malemu, nie?
norik golface super!!!idem vybalit nakupy, kuknem panelacik konecne a pridem!!!!!

norik1
26. jan 2009

panelacik aj u nas fici 🙂

norik1
26. jan 2009

no zuzi kde si????

erikasadek
26. jan 2009

ahojte baby, u nas vsetci uz spia a ja tu sedim pred pocitacom a pozeram , cast po casti, s poistovne stastia, kedze som to doteraz nevidela tam mam vela epizod pred sebou, ordinaciu , uz mam za sebou bola to fuska, skoro 4 tyzdne som pozerala aj pri iumyvani riadu cesku ordinaciu, clovece a teraz zacina aj panelak mam co robit...
kde ste..

norik1
26. jan 2009

jaaaaaj tu sommm

norik1
26. jan 2009

pocuvaj eri ty si ina zavislacka!!!

norik1
26. jan 2009

Zuzi a co Podhradska? ako sa ma? 😀 😀 😀 nebut labut, posli.... ☹

erikasadek
26. jan 2009

zavislacka nie, ale mam co dobehovat, chyba mi slovenske filmy a herci a aj ceske, to iste, pre mna je stale ceskoslovensko.. 😉

zuzka1.
27. jan 2009

dobre ranko damy,
my sme mali vcera s mm romantiku, mali sme to vyrocicko, tak preto!!!!keby s amu tak chcelo castejsie, nebola by som proti,

zuzka1.
27. jan 2009

zabudli sme aj na panelak ,aj na okolity sbvet, pekny vecer, do kina chceme ist, len nie je na co, teda nic sa nam nepozdava na tento tyzdne v maxe, tak snad buduci tyzdne bude nieco rozumne!
a predstavte si, dostala som kyticu ruzi presne taku istu ako ked sme prisli s malym z porodnice.
Dal ju robit v tom istom kvetinarstve, a je presne ta ista(mam tu prvu vysusenu).

erikasadek
27. jan 2009

ahojte, zuzka jeeeeeeeeeeeej, pekne od muzicka, tak hlavne ze ste si to uzili; co najkrajsie a najprijemnejsie;. 😉

ja uz som sa zacala aj hnevat ze raz za cas mam cas vecer, a vy tu nie ste.. ☹ 😒
nevadi hlavne ze ste prezili pekny vecer; prajem vela dalsich...........

dzanka3
27. jan 2009

ahojte
tak mne zase nesiel net...teraz zacal...ale uz sa ideme chystat von...snad ked sa vratime este pojde... 🙄

dzanka3
27. jan 2009

a poistovna stastia je na nete? no musim ju aj ja pozriet...ordinaciu som tiez kuk ked som vecer nestihla....dva programy co kukam inse nic...

norik aj mne sa pacil jane nomad aj tie fsarby - ale mm sa nepacili farby - tak preto mame pegperego vo farbe toffe - take sedo, bielo, cierne - a som spokojna...

erika uz ste zdravucky? snad ano ked uz stihas net 😀
tak sa drzte ideme papa - von hajahaja

erikasadek
27. jan 2009

dzanka ahoj , tak od dnes uz nema hnacky, stiham, ved bola noc a uz spali.. 😀
je na nete ako ja ceska ordinacia, ulica, a ine ....

http://pojistovna.nova.cz/rubrika/epizody
aby si sa netrapila hladanim... 😉

erikasadek
27. jan 2009

inac vcera vecer sopm pozerala az do 3 rano, stale si hovorim , uz idem, ale stale sa ta epizoda skonci v tom najlepsiom... 😉 😖

blau
27. jan 2009

Ahojte dobre ranko, tak eri ponocujes? 😨 Maly su uz lepsie? Urcite ano pravda? No Luca spal asi 40min tak dufam , ze lahne aj poobede, lebo ma slak trafi. Zajtra idem ku kadernicke ,neviem co na to povie moj synko, lebo pri zaspavani sa hra s mojim copom, to je jeho ukludnovadlo... 😠
A na buduci tyzden domov. Baby poradte nas dostal asi alergiu na autosedacku proste robi vsetko mozne aby v nej nemusel sediet. Hrozne, Cesta je to celkom dlha 700km tak chodime na noc aby akoze spal 😔
On, ale ma nervy aj ked ideme niekam len 20min. Nic nanho neplati, nemate nejaku fintu ako nan, aby tam sedel v klude a pozeral z okna? A otazocka, moze byt autosedacka ta vacsia od 9-18kg v predu vedla vodica? Viem, ze ma byt vypnuty airbag, ale ci vobec tam ta sedacka moze ist? asi nie, ze?
dakujem a prajeme pekny dnicek 🙂 😵

erikasadek
27. jan 2009

blau ahoj dakujem za opytanie, uz je ovela lepsie... som rada ved to ja trvalo nie, tyzden...
co sa tyk aautosedacky, osobne ja by som urcite nedavavala do predu, normalne je aj zakazana na piktogramoch tejto sedacky davat do predu....

dat ti fintu , asi tazko , mam sice dve deti ,a le problem nemam, takze asi ti velmi neporadim, skus neaku hracku ktora sa nasadzuje na sedacku apotom sa deti hraju..
moje su kludne mozno kvoli dvd.... pozeraju a nemame problem....

monkula
27. jan 2009

dostala som fasaláš, že sem nechodím... 😀 😀 😀
zuzka, už Ti prišlo to Thermo x?

dzanka3
27. jan 2009

monkula aj ja som si ich objednala - ale zatial nic....asi skor som pribrala 🙄

som taka na.rata - kupila som dnes v bille dve beby a jedna z nich ma zaruku do 10.2008 skoro ma slahlo......musime ist poobede zase von a tam im to obuchat o pult som zveda .....a mne sa to s tou zarukou casto stava - lebo kontrolujem az doma v obchode s mokrym chrbtom len hadzem do kosa a utekam....

blau
27. jan 2009

no tak dvd mi navrhoval dedo , ale tvoje deticky su o nieco starsie,do kelu ani hracka ani nic nepomaha, on sa tak rad vozil prespal , ale od kedy sa stavia tak ho to tam nebavi sediet. Vedela som, ze tie sedacky nie dopredu ani by mi to svedomie nedovolilo, ved je to najhorsie miesto, keby nedajboze daco...No nic pretrpime ale mam v zasobe nejake nove hracky, tak hadam... 😅
monkula 😀

blau
27. jan 2009

dzanka si ma pobavila s tym mokrym chrbtom, pozname 😀 😀
veru mali by ti dat dobre balenie zadarmo im to tam kludne povedz, v zahranici je to normalne 😉

monkula
27. jan 2009

no, ta kmokrý chrbát poznám aj ja.. najmä, keď ťahám oboch so sebou, ten cche to, tá chce to ,obaja chcú ono a ja potom vždy doma zistím ,že som nekúpial ani polovicu z toho ,čo som plánovala

amatula
27. jan 2009

ahojte som tu dlho nebola 😎
ako mate?????
monkula ako ste dopadli na zapise???

monkula
27. jan 2009

amatual ahoj..
no ,ja myslím ,že dobre 😅 len keď od neho chcela učiteľka básničku ,tak jej povedal ,že si žiadnnu nepamätá ,tak ho presviedčala, nech si spomenie a on, že sa mu nechce, že si aj tak nespomenie 😅 😅 😅

amatula
27. jan 2009

dobre ma chalan 😀 😀 😀
tak sa ide kupovat skolska taska 😎
vyborna je znacka TOPGAL

dzanka3
27. jan 2009

ahojte
monkula Jarko aky sibal - co si uz ma na zapise hlavu turbovat 😀

mne bebu v bille bez problemov vymenili 😵 aspon ze tak, ale potom ma zase nahnevali - isla som este daco kupit a tam len dve pokladne fungovali a za kazdou 10 ludi v rade - maly uz plakal a ja na plnu hubu - ze aj jedna pokladna staci pri tolkych ludoch....v momente hlasila ze do pokladne... 😉 .....od kedy mam maleho len furt frflem po obchodoch ked sa šišmu 😠

norik1
27. jan 2009

Cafte mamuseeeee no dnes som pratala s mamou "svoj" babkin byt - babuska je v penzione lebo ani na Stedry vecer pri stromceku nevedela, aky je den...ale darceky nezabudla svinucha!!! No a kedze je na mna, musela som makat 😝 😝 😝 tolko cukru, kolko mala zasob moja babka, tak to by zasobilo Devu Trebisov aspon na dva mesiace!!! a poskryvane ako keby vojna bola!!! Ale nasla som par 50 haliernikov co uz od 16. 1 neplatia 😝 a dokonca slovensky uz tiez ex - 10-haliernik a komunisticky 10-haliernik.... sme sa dobre s mamou na nich pobavili 🙂