Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
3. feb 2009

idem he he

norik1
3. feb 2009

a to tam este bola kaskya, pamätas???

zuzka1.
3. feb 2009

ozaj, ta bola horsia

amatula
3. feb 2009

cute mamuse 😵 ale ste sa mi tu rozkokosili....
idem citat..lebo niesom v obraze.....

monkula
3. feb 2009

no, mne dnes Chiarka povedala, maminka, netáraj 🙄

amatula
3. feb 2009

no som docitala 🙂
zuzi aj ja som lev 😎 a moj muz je baran.. niekedy ozaj 😀
dakujem za Matka sa tesil 😵
baby ze sa trapite timito dokonalimi mamickami sa cudujem .ved im sa raz vypomstíí 😝

mne je dnes akosi zle 😝 to mi tak bolo naposledy ked som bola tehu 😖 ...zasa super schudnem,mne sa darí ked nechcem...

erikasadek
3. feb 2009

caute baby idem sa aj ja mrknut... amatula nas to bavi potom donich vrtat... 😉 😀

amatula
3. feb 2009

no teda ten prispevok od digysi 😝 😝

erikasadek
3. feb 2009

ona vzdy zaboduje... 😝

norik1
3. feb 2009

to vies, niektore je proste desna zabava citat 😀 😀 a to neviem ci si citala nasu debat par mesiacov dozadu v prikrmoch, joooj to bola sranda he he

zuzka1.
3. feb 2009

no to teda bola, tam sme sa vlastne dali dokopy!!!!! 😀 ä
norik zbalene?????
monkula co si ju presviedcala, ked sa jej zdalo, ze taras????? zlatucka????to su anjelici, uz sa tesim, dufam, ze moj Saminko bude po mne -tlchuba, zabava ista!

anavi85
3. feb 2009

ahojcek, chcela by som sa opytat ci nahodou neviete o dajakej praci na doma (len nie predaj)...dakujem

amatula
3. feb 2009

anavi hod si to do bazaru.....

ja som vtedy tiez prispela do prikrmov ale spominam si odtial len na dididi...ja som tam uz nesla ked tam bolo husto 😝

norik zbalené?prajem stastnu cestu a peknu dovolenku a Filipko nech sa rychlo aklimatizuje aby ste si to mohli uzit 😉 ...nie ako ten nas krpec na jesen nam v Lomnici len mrncal 😠

zuzi sak pockaj teba to prejde ked ti bude papulovat......................... 😉
naj bolo ked sa moj Dalibor naucil rozpravat a povedal pani v restike ze striga 😅 😅 to bola sou

zuzka1.
3. feb 2009

amatula mam dost, nema chybu ten mly tovj aj monkulin Jarko, citavam si perly nasich deticiek, ked sa potrebujem pobavit!

amatula
3. feb 2009

no on je brutalne drzí.....tato prisiel z prace nieco sa bavili a on mu potukal ukazovakom po cele a ze "si pipi?? 😕 hruza neeviem kde som sparvila chybu 😅

😀 😀 😀

tak babulky dobru noc idem dat deti spat nech ´mozem na chvilu "vypnut.....

erikasadek
3. feb 2009

kocky ja som si poriadne porezala prst na skle ked som umyvala pohar.. do certa nechcelo to vobec prestat krvacat... 😢
norik stastnu cestu............................. 😉

zuzka1.
3. feb 2009

kriste erika este sa zajezisis, snad to bude v poriadku!!!!!
amamtula no ved hovorim, ze je uzasny, asi po rodicoch, cooo???

erikasadek
3. feb 2009

zuzka keby si videla kao u rychlostou isli vsetky tie sklenene pohare do kosa.. je to tenke sklo..pave ako som ho s hubkou s vnutra ymuvala tak to puklo krasne spicato sa mi zarylo do ukazovaka do cerstveho maska;..

norik1
3. feb 2009

juj Erika, keby som bola upirka az by sa mi slinky zbehli pri tvojom zivom opise 😀 😀

No baby ja dufam, ze aj Filip bude po mne, upapulovany az strach... furt lepsie ako zakriknutec co len prikyvuje na vsetko... 😝 sak ved zistime. Dnes som sa ho pytala, Filipko a ty si maly diablik v anjelskom telicku? ano? A on mi na to ze "Heiiiii" a rehot.... no ja neverim ze mi nerozumel 😀 😀 😀

norik1
3. feb 2009

inac s balenim je to biedne, doteraz som zehlila, este musim prelozit par vychodnarskych songov do angliny bo idu do bookletu na CD... nenormalna zabava ked sem tam slovicko nerozumies 😀
Mam na stole pripravenu stravu pre Filipa a veci, ktore uz rano potrebovat nebudem... ale tych je malo, lebo skoro vsetko potrebovat budem he he... a neviem najst nikde ten stipec co sa pripina na vetrovku a co drzi listok 😝 😝 😝 taky pekny som mala, ze T-Com 😀

zuzka1.
3. feb 2009

norik normlane nam tu bude smutno bez teba tych par dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tieto tvoje prihody, prirovnania, zazitky a komnetare!!!!!!!!no mas ty nejaku chybu?

norik1
3. feb 2009

he he Zuzi a kolko!!!! niekedy mam pocit ze som stelesnena chyba 🙂

monkula
3. feb 2009

zase som mimo, norik, kam ideš? 😅

A môj Jarko dal dnes na tréningu tri góly a vyhrali 5:3 😎 😎 😎

dzanka3
3. feb 2009

ahojte...citam ze sa mate veselo...erika pokracuje v katastrofach - tak pekne repikom umyvaj - ja mam tiez take - umyvala som 7dcl pohar a ako som vytahovala ruku pohar praskol a mne ukazovak do kosti prerezal.....a poobede som sla na svadbu - druzbovi som okrvavila koselu... 😀

my sme boli u mojej mamy - taka som zase ohucana od bratovych deti....starsi aj spadol a hrcu na cele ako hrom - som mu hovorila o tej prilbe co nosia deti ked sa ucia chodit 😵
a svagrina zase veci nabalila po nich - na doma budu dobre...ale aj koselu, vestu, motyla a cierne nohavice malemu na svadbu - bude fesaaaaaaaaaak 😉

jo a ja som rak - typicky - uviazany na rodinu ale vsetko napak 😅

zuzka1.
3. feb 2009

dzanka uz si tu chybala!!!!!!!!!!!

dzanka3
3. feb 2009

jaaj ved tu sedim ako kopka nestastia a nechce sa mi ani pohnut 😠 ☹
zuzka a ty ako? uz aj pracujes, aj studujes, aj mamu robis...a co som este zabudla?

norik1
3. feb 2009

Mon idem lyzovaaaaat!!! a sankovat este 🙂 a kupat sa.....mam nove lyziarky (samozrejme ze Nordica 😀 ) a musim ich otestovat, ci vydrzia letne horucavy - do dalsej zimy 😀 😀

zuzka1.
3. feb 2009

soferku tiez! este nie, dnes sme boli zase so sefmi na kafe, rieisili a riesili, pojdem asi normlane legalne nie na cierno, zacnem asi od polky februara, ale dnes uz som mala stav, ked som bola 2 dni po 3 hoidiny prec od maleho, ze jeb.m na nich a budem len a len doma a to etse roeisme ten dom, cneu budeme vediet v piatok, ak viac ako 800 nebereme, ak menej hej, uvidime a to potom zas riesit hypoteku, lae to necham asi na moju mamu nech poreisi.

dzanka3
3. feb 2009

jaaj no vidis vodicak a dom som zabudla......a hypoteku? potom daj vediet...mama to sleduje? asi aj my zoberieme a byt si nechame a prenajmeme....aspon ja tak chcem - ale muz nechce sa zadlzit.....ale takto pojdeme do domu aj za 5 rokov 🙄

norik ty sa mas...a budes sa sankovat s Filipkom?juuj ja zimu moc nemusim..ja radsej leto , teplucko...more... 😝

zuzka1.
3. feb 2009

no ja som vzdy tvrdila, ze nikomu nic 30 rokov platit nebudem!!!!!nuz ale ani setrit kazdu korunu a stavat si dom 20 rokov, takto ho aspon budem mat hned, preorbeny najneskor za 1-1,5 roka a budeme vo svojom(bankovom).
tak to spravime asi tak, zatial je to hudbou buducnosti, uvidime.
dzanka leto leto leto 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!