Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
22. feb 2009

joj monkula ten mi tam uz liezol na nervy a to som len citala a nprispievala 😖

ja sa tiez nerada kupem 😝 aj ked si napustim vanu,lahnem a rozmyslam co tam robit 🙄 este tak keby sme sa aj mm zmestili 😎 to hej 😀

erikasadek
22. feb 2009

jankax: som zamestnany, cize neda sa pisat stale.. Na otazku, co ked nie je mlieko, treba sa pozriet do minulosti.
Ako sa stravujem ako zijem, ci vsetko ma byt ako je nam ludom urcene. Zabudnite na mäso, mlieko, varenu a pecenu stravu, kavu, sladkosti, cestoviny... To vsetko je spatne, mrtva strava, bez enzymov a vitaminov. Tato strava odobera z tela vlastne enzymi, ktore si telo vyraba a tym ho vycerpava, telo rychlejsie starne, chradne a je lahko dostupne vseliakym chorobam. Chlieb pecivo cestoviny su vyrabane z obilia a hlavne bieleho obilia, ktore po tepelnom spracovani sa meni na nestravitelny skrob a uklada sa v stehnach, bokoch bruchu a zadku - celuitida. Mäso - su mrtvoly zvierat, v ktorych od zabitia zacina mrtvolny rozklad, tepelnym spracovanim v mäse vznikaju rakovinotvorne latky a je tazko stravitelne, az niekolko hodin. Zapricinuje rakovinu zaludka, hrubeho creva atd...mozem pokracovat do roztrhania...cize ukoncim otazkou: moze zena sa takto stravujuca nastartovat svoje hormony a byt schopna produkcie kvalitneho mlieka??
P.S. moja manzelka sa stravuje ako ja iba vylucne surovou stravou - ovocie a zelenina, orechy, med, sem tam vajecny zltok od domacej sliepky...nase dieta je stale kojene uz 16mes. je zdrava a stastna. Nepotrebuje ziadne prikrmy a ine blbosti ako odporucaju lekari, ziadne Hami ani Nutrilon, ziadne piskoty, lebo toto vsetko prinasa len utrpenie.
monkula toto bol jeho treti prispevok, ten prvy bol aj zmazany, a potom nastala vojna;. ake sme zle matky ze davame , detom kravske mlieko, aj v prasku kto nekoji , je svina; sprosto povedane..

https://www.modrykonik.sk./forum/show.php?vThre...

norik1
22. feb 2009

kokos ten snad ani normalny nie je...

a nobody tiez raz zavesil v anglickej teme...bohuzial chlap na zenskej stranke s cisto chlapskym nazorom... ach jaj

norik1
22. feb 2009

inac chudak ta manzelka toho co je zelenini a raz za sto rokov vajecny zltok...mimochodom ten zltok nie je nahodou mrtvy zarodok sliepky??????? jaj ani nehovorim leby by sa uz stravoval nezdravo blbec....

erikasadek
22. feb 2009

norik keby si citala vsetko tak ti vlasy dupkom stavaju... 😀

no vzdy sa najde neaky ten dobrak... v neakej teme.. 😀

baby ja s anudim normalne ja sa nudim, tak to sa mi uz davno nestalo tak som zacala cistit okna, to je uz choroba, men chyba moj patrick.... 😵

zuzka1.
22. feb 2009

no na nho len zavolt socialku!!!!16m len koijene!!!!bved toj e chore!ale chuda amle nevybera si rodicov

erikasadek
22. feb 2009

jasne ze nie, nevybera... clovece, a my sme boli za , strasne matky.. zrele na zatknutie, zato ze davame mlieko... no take hlasky.. ze dovy..

norik1
22. feb 2009

no vies ze kebyze stiham tak som u teba na pomoc ako na zavolanie 🙂 by som si zgustla he he...

norik1
22. feb 2009

a bibule tiez sem tam ujde, to je pravda, mne sa pacilo to s tym voditkom pre deti - ze vraj otroci ci co to bolo...Zuzi pamätas?

erikasadek
22. feb 2009

norik skoda, ta diskusija skoncila tak pred 3 mesiacmi ale bolo horuco, ten nastval vsetkych aj ych co tam normalne nai nechodili? diiddi si nanho urcite pamata, keby sa tu potvorka zjavila... 😀

monkula
22. feb 2009

zuzka, to ma napadlo tiež, chúďa manželka... 😝

zuzka1.
22. feb 2009

pamatam norik pamatam, minule som dlaa maleho na voditko, ale nioc moc, je to pre deti, ktore uz vedia uplne sami stat, lebo sa krutil jak na kolotoci

amatula
22. feb 2009

co co ake voditko to sa da kupit.....kde ja potrebujem dve 😀 😀
ved mne Dalibor bludi po meste ako by sa zamna hambil 😅
ja uz som mu musela kupit zipsacik a nan napisat telefon a adresu ze keby sa stratil,,,on sa vobec nicoho neboji....no na prasky 🙄

inak som sa nepochvalila nas Matkó uz vydrzi sam stat bez opory...asi sekund 😵 😵 😵 ja uplne zasnem 😵

amatula
22. feb 2009

asi 10 sekund som chcela napisat....................no mne zas ide 😀 😀

erikasadek
22. feb 2009

amatula super, pockajj, teraz s atesisi a potom placeme, ked behaju po byte.. 😀

monkula
22. feb 2009

baby, normálne sa miślzy kotúľali po tvári, keď zase ukazovali ten havarovaný autobus, hrozné....
A potom sa nemám rozčuľovať, keď nejaká p..a napíše, že kvôli čomu je celoštátny smútok... 😅

erikasadek
22. feb 2009

monkula... 😉 😎 ale chapem...

blau
22. feb 2009

Ahojte maminky, tak svokrovci odisli dopadlo to fajn, popilo sa daco pojedlo. Len maly mal amok a my co mu tak moze byt a on rucal rucal- a on hladny! Som ja ale mat. Nasi isli na vecernu prechadzku. Ja sama. Zajtra ideme s malym na rocnu kontrolu a hned ho aj zastepi ujo doc. proti kliestakom 😢 to bude ....
Na buduci tyzden sa mi svokra slubila, ze pojdeme na nakupy....tak uvidime 😅

eri som si precitala veganka....ja mam takeho brata bol 100rokov vegetarian a furt bol chory a chradol zeleny jak hlista, az mu liecitel otvoril oci a povedal, ze nech zacne laskavo prestat blbnut a zacne jest maso, lebo bude zle...Tak teraz po 100rokoch mily Jarko zacal jest maso. A tak akokeby sa ani nechumelilo. Tak sem tam rypnem, ci mu nevadi jest mrtvolu ako nam to on hovoril. A je strasnym zastancom zdravej stravy velice sa CHCE zdravo stravovat, ale nedari sa mu. A ked ma videl ako si davam tatarku, alebo tresku a mi hovori, no keby moja zena kojila moje dieta ako ty, tak by som ju hnal. No debkovi som to potom razne vysvetlila, nech sa stara o seba a ked budem chciet poradit, ze mu dam vediet. 😉

A inak sa mate ako?

zuzka1.
22. feb 2009

no mas to tazke s brachom, ja takych najmudrejsich, super bojovnikov za zvieratka, proti kozuisnam a spol nemusim. Kozusiny prave byt nemusia, no ale zas nebudem robit neviem ake protesty a kecat blbosti. vec nazoru, ale.

blau
22. feb 2009

no aj ja mam na to svoj nazor, ale brat zije svoj zivot a ja svoj. On si napriklad nici sluch svojou debilnou hlasnou hudbou. Je muzikant. Hrozne, a je nam jasne ze zachvilu ohluchne ,aj nas prvy pes z jeho hudby ohluchol... 🙄 😖

monkula
22. feb 2009

zuzka, mne sa páčil výrok jedného z ministrov, nepamätám si, ktorého 😅 😅 😅
že všetci tí Greepeaceáci by urobili lepšie, keby namiesto uväzovania sa o stromy išli osobne lykožrútov vyzbierať... 😀 😀

erikasadek
22. feb 2009

blau ahoj si ma rozosmiala , moja uz zase, no , nemas to lahke pri svojich surodencoch ze?

zuzka1.
22. feb 2009

monkula 😀 😀 😀 ale napad vyborny!!!!
ono je to tak, kecaju kecaju, vedia co je zle, ale v podstate nerobia nic, aby to nejak napravili iba protestuju, nie vsetci , ale vacsina!
maly spi, mm drieme, idem na cigu, potom mi ide serial na jojke!
rano spravim tehu test, pojdem gyndosovi, zase som nedostala, podozrenie na cystu mam zase. no uvidime!
etse mu rano zavolam, ic tam ma vela, ci s ami oplati ist.
a zajtra mam este jazdu, ze o 13.00, ved to bude normalna premavka!ti instruktori maju asi dobre poistky, ked takto riskuju! teda moj konkretne riskuje urcite!

erikasadek
22. feb 2009

zuzka neriskuje som si ista ze istis na vozovke...... 😉

amatula
22. feb 2009

zuzi ved si zvladla sobotu ne namraze 😉 tak co.......
moji uz tiez spia a pojdem aj ja lebo mam dost a boli ma kocka 🙄
dam panaka 😀 a idem ...........
bru nocku,, 😉

norik1
22. feb 2009

jaaaaj tak nam uz aj navsteva odisla, kamoska si bola pozicat cierne tehu nohavice bo jej zomrela babka a zajtra pohreb..... tak som sa musela slusne spravat a neodbehovat k pocitacu 😀 😀

norik1
22. feb 2009

Zuzi, tak teda tehu hrozi, hej???? len teda dufam ze nemas tie cysty, to teda nie je nic moc...

monkula
22. feb 2009

ja mám myóm 😔

norik1
22. feb 2009

juj monkul tak to tiez nie je nic moc.... ale mas dve krasne detvaky 😀

norik1
22. feb 2009

...idem do klubu - ja mam 11 cm jazvu na maternici ☹