Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
11. júl 2009

caute baby mi malujeme horor aspon ze len decku lebo tol uz potrebovala deti mam obe doma horor dzanka no maly chodi sam uz od 9 mesiaca ale chodil tak kde sa chytit a zaruku on je taky sikovnicek ako jeho sestricka v tomto baby ci je to mjs myslim ze svokra ale niesom si ista jaj aspon s tou mam pokoj narobila som poriadky jaj maly je bez plienky tak snad nanocnik ako tak ale kakkat len do slipov ale na noc plienku urcite jaj nabuduci tyzden mame velku oslavu a musi to tu nejak vyzerat ale hrozne keby mi niekto povedal ze takito bordel bude kaslem na to tak vecer

blau
11. júl 2009

Ahoj, no zuzik tak super prichystane mozu prist. Ja som sa teraz tak fajn posekala s m, ze az. Aj vcera aj dnes. Lezie mi na nervy,...taka som nastvana, ze az. Idem ahoj

lamada181
11. júl 2009

ahoj blau zamestnajho tak ako ja aby mi neliezol na nervy kupila farbu strierku dala nastvol odtiahla mu nabytok a rob baby videli ste tu reklamu na tu moneralnu vodu s babetkami na korculiach fakt super tak sme sa zasmiali je aj na www.markiza.sk fakt je uzasna no zuzi vydis uz mas asi aj navstevu tak si uzi a moc sa neopi 🙂 😀 😵 😉

blau
11. júl 2009

tu reklamu som videla, ano dobry su, babetinka 😀
no lama to je to on nebol doma cely den prisiel a hned hadka oukej vyvolala som ju ja, ale on potom provokujem recami a to ja nemusim. My mame uplne novy byt, takze na robotu tu nic nieje, iba ja ak tak upratat, a to ja som medvdik cistotny mozme aj zo zeme jest. Ja to vzdy vyriesim, ked odidem domov na Sk a potom vzdycha nech sa uz vratime, vies, ale aj tak zabila by som ho. Este, ze nie sme zobraty, ja by som bola z davno rozvedena. 😅

lamada181
11. júl 2009

jaj moja poznam velmi dobre j SOM UZ mala toho dost tgak som mu navrhla rozvod ze ine riesenie neni tak teraz sekame dobrotu bojisa ze by uz nikdy nevidel deti a ma ze vraj moc rad ja som povedala berem ze mas zaumi ale aj ja sm zivy tvor aj ja potrebujem ist kdesi nemozem byt s detmi od rana do rana potom mi uz prepina no ved to poznas hrozne ja by som tak timto chlapom priala aby na tyzden vyskusali vsetko to co musime mi
jaj ideme vsetci spat v obyvacke mali tu ma postielku mala s mm na gauci a ja som si ustlala na zem tam sa tak dobre vyspim nestihli sme domalovat a uz nechcem nech si aj on odychne a hlavne som potrebovala maleho uspat jaj som ko baby mali sme mat zelenu decku a je taka zvlastna no som zvedava ked uschne ak nebude taka aku som si dala namiesat tak ma picne draha farba az moc tak len dufam ze to tak bude muz sa smeje neviem ci zajtra nebudem musiet utekat kupit do baumaxu nejaku farbu jaj 🙂 ☹ 😉 😉 😉 🙂 🙂

dzanka3
12. júl 2009

ahojte
a dnes nikohoo???
decko vyslopalo mlieko a este vresti v postielke - chvilku pockam potom snad na cajiku zaspi...nech sa aj susedia potesia 😉 😠
lamada no ako farba? ci malujete na novo? o tych miesanych som aj ja nepocula nic dore...
my sami gazdujeme ako vzdy - mm este na dome.....
zuzka a ty ako?priucujes sa od kamosky praktokam 😀 😝
no idem s tym cajom lebo uz riadne zuri ze nikto nechodi.....to neplace ale normalne zuri!!!

dzanka3
12. júl 2009

blau veru treba zacat stavat dom alebo nieco take - budete tak malo spolu ze ani vas nenapadne sa hadat....nie je kedy 😉

lamada181
12. júl 2009

ahojte baby hotovo decka ako nova mame marhulkovu jednu stenu a ttri take zelene ako kiwi asi pekne to ladi a mm to tak chytilo ze zacal aj chodbu no necham ho ja idem este zehlit a potom odpadnem od unavy

amatula
12. júl 2009

caute caute caute 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎
uz som doma leń nestiham...p 😒 ocko bolo uzasne cez 30 stupnov 😎 bozska voda....len cesta domov ukrutna.....Mato robil cirkus 😖
ozvem sa zajtra 😉 a ked budu foto v PC tak hodim..máme 494 fotiek 😉 😀 😝


😲 😲 😲 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lamada181
12. júl 2009

jaj niekto sa nam vratil zdovci no toto jaj niekomu sa zilo jaj baby idem aj ja na kute som ko

zuzka1.
12. júl 2009

ahojte kocky, nema kedy, kedze sa venujeme navsteve, dzanka akurat dnes sme s Pascal rozoberali, ze ako to vlastne funguje ten jej business 😉

zajtra ideme do nitry, v utorok asi Bojnice, v stredu Sturovo, ostatne dni etse program nemame.

Amamtulka moja, tak zivi a zdravi domka??? viem , ze ste mali krasne pocko, kamoska bola s deckami aj mm , isli v piatok , dnes sme sa stretli, prisli dnes v noci, ze bolo usper a horuco 😀 😀

Jarka mm sa uz polepsil?
norik abstinujes?alebo vysedavas s erikou po kavach?

ivulienka26
12. júl 2009

ahojte baby pridavam link na sútaz v modernej zene (deti sú úzasne) ak sa vám pači fotka dcerky môzte nam dat 10b,ktoré nájdete nad fotografiou 🙂
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto...

amatula
13. júl 2009

dobre ranko 🙂
tak tu nikoho nebude..... 😎

dovca bola super....cesta tam celkom fajn na plitvice.......tam bolo uzasne!!!!!!!!!!!tam sme mali spatale mm sa dobre citil tak ze ideme hned dole na Bašku...celkom fajn len posledne minuty uz Mato dost vymyslal 😒 ..no dosli sme do ciela...v piatok vecer....bolo chladno ked som pisala sms....hned sme boli kuk more...
od soboty super horuco!!!!!uzasne more vsetko Ok.....
nas program aby ste si vedeli predstavit ako sa dovolenkuje s dvomi detmi 😀 😝
rano budik..okolo siestej Mato mlieko..na izbe...
potom ranajky v jedalni..tam Mato vsetko chcela chcel len chodit a otravoval hostí 😖
po ranajkach na plaz..teraz deti natret aby sa nespalili a kim som vsetko spravila aby mohli do vody ja som sa spalila 😠 😀
cez obed Mata dat spat..v kociku...na plazi sme boli tak do 16:00..potom hajde na ubytko...zmoreny deti osprchovat...natret po oplalovani..seba osprchovat natret...unavena ako kůn,no Mato vyspinkany takze maminka smolu 😒
vecera potom von do mesta...deti chodili spat okolo desiatej..my sme este hirili vzdy do jednej zhruba..chlastali.....a rano ked sme potrebovali spat....deti budik o siestej 🙄
raz sme boli na vylet lodou..tam bolo v cene vinko 😉 tak maminka lubi dala si 5poharov..na izbe este dva...a rano prosila vsetkych svatych o pomoc 😅 lebo deti nepili ze 🙄
dva veceri sme si na striedacku pomerkovali deti zo segrou!tak sme boli sami ¨4hodky vonku 😎 🙂 😉 to bolo uzasne 😵

cesta domov bola hrozna..ked sme odisli s penzionu si Mato capkal tap tap tapusky...a ked sme vysli na dialnicu spustil krik..tak hned stat....uplne vystraseny..potom akosi zaspal.....potom cez tunel svaty rok..reval okolo5 km..no hrozne cosi..kde tam zastavis? 😒
potom dobre celkom ...no v slovinsku zasa histericky plac...tak asi 30min..reval kim sme dosli do rakuska..kto by zastavoval v sloninsku ked tam zdochol pes 😒v rakusku sme stali asi cez 30min..sa ukludnil a zaspal a uz dobra cesta az domkov...na stastie 😔

inak nechapem ako si nasi susedia mozu pliest slovinsko zo slonvenskom 😅 😅boze ved tam ozaj zdochol pes 🤐

a dakujem za sms 😉velmi potesili 🙂

ale super bolo!!!ked budu foto stiahnute hodim

a ked operem a spracem vsetko...tak vas budem citat 🙂

blau
13. júl 2009

Hojte , tak vitaj doma ama a ja Vam sem dam par zazitkov zo vcerajska. Potrebujem sa vykecat. Prisli svokrovci: Velmi dobre vedeli co som mala za tyzden. Maly bol otrasny naladovy a nik nic nepomahalo len mama. No dobre, Potom sa volako skamaratili, a citala si svokra s nim knihu. A potom sa ho pytala ako robi kravicka a JS!!! ho sledoval a hovori: vidis vidis ako sa na nu pozrel, lebo nerozumel a pozrel na nu aby mu to povedala po slovensky!!!!!!!!!!!! 😒 😒 😒 M bol v robote a ze pojdeme za nim, tak som ich navigovala. No a mal stat, lebo tam bol semafor a bola cervena a on K..t isiel dalej a ja mu kricim ROT ROOOOT ROOOT, a on isiel ....Lebo on ze rozumel GERADE ( to znamena rovno), len v ich dialekte sa to hovori GROT, takze tak, Este ze nesli auta, inak by bolo asi po nas!!!!!!!!!!!!!! Potom sme isli na kavu a M samozrejme si kavu nedal, tak mal davat pozor na Luca a vsetci mu kricime utekaj za nim sedeli sme blizko cesty. A on narocky sedel, az ja som vystrelila, aby mi decko auto nezrazilo!!! Tak som mu nadala, ze ci mu sibe a ci nemoze dat na ma´leho sekundu pozor aby som si aspon raz za rok kavu v klude vypila a on mi na to: Ved ty si matka, ty mas davat pozor!!!!!!!!!! Uz nevedel co povedat!!!!!!!!!! Mne dosli slova. Baby moje a taketo ko....tske argumenty pocuvam stale. Ze on chodi do roboty a bla bla bla. Jaj hned na to, ked sme isli domov( v aute maly celu cestu len rucal) som zavolala nasim nech pre mna pridu. Totalne som praskla psychicky. Uz by som to tu nevydrzala ani tyzden dlhsie. Potrebujem pauzu. Non stop decko na krku, nikde nikoho, to zakvapka poriadne na hlavu. Jaaaj a MJS sa ponukli, ze ma odvezu domov v sobotu., To som sa vyhovorila, ze treba mi ist mojim autom spravit servis, celu cestu by kecali sproste a maly by nespal a mna by je..lo. No ufff aspon, ste si ma vypoculi( precitali) jaaj hned mi je lepsie 😵

blau
13. júl 2009

Tak zas len ja ozivujem, : Jaj a ozaj Dzanka ja nechcem dom. My mame doma velky a je to len robota. Pokial mas muza sikovneho ako je napr. moj otec nech sa paci dom je super , ked si vies opravit a pomoct, Moj M je total antitalent na taketo veci, takze keby dom ( a on o nom sniva), tak by ho stavala len firma. Lebo tu ludia rano odidu do roboty a vecer neskoro sa vratia 6dni v tyzdni. A keby sme stavali, tak sa hadame este viac lebo on ma milion super napadov, o ktorych ja nechcem ani pocut. Preto sme si kupili byt so zahradou vlastnou, takze je to ako dom, len nemusim kukat na kurenie na strechu a na milion dalsich veci co na dome musis.
Ozaj zuzik kupila som si dnes tie kristusky mali ich a zlacnene takze ma vysli 8euro no NEKUPTO!! kde ste? co robite?

amatula
13. júl 2009

caves

TY brdko Mato dnes spal 4hodky 😕 on asi dospaval dovolenku 😀 tak som vsetko poprala a este som aj travnik pokosila.....

blau
13. júl 2009

amatulka uz si doupratovala? Jaj neznasam to aj ja ked pridem domov na sk, aj sem do AT milion veci s vyhodou, ze idem s opratymi aj tam aj naspat, ale vybalovat neznasam. Ty si sikulka ja som travnik este nekosila ani by som nemohla, lebo by som skosila asi aj maleho. Ano dospava dovolenku , to bol prenho velky flaaam.

lamada181
13. júl 2009

ahojte baby no pekne blau ppzname nieco podobne mavame ale nastastie odsvokrovcov sme uz dlho odstahovany lebo ak nie tak som rozvedena deavno staci ked pridu na navstevu aj to mam nervy v riti slabe slovo a mam take tusenie ze mm si berie priklad od svokra svojou lenivostou ale zase ked narobim blak a nakupim tak urobi ved ako som pisala uz mame vymalovane a mozem chystat oslavu malemu jaj jak sa tesim na tie reci to bude uzas maji jeho rodicia potom dedkovci svagrina segry a vsetci malom byte picne ma jaj susedia nadomnou maju asi oslavu alebo co rchot treskot
amatula zavidim dovcu

zuzka1.
13. júl 2009

ahjote kocky moje,

my sme dnes boli 8 hodin na nakuoch, ja som bola hotova, osm prisahala, ze aspon mesiac do ziadneho nepojdem, hrozne, maly bol doma so svokrovcami, a my s mm sme boli s Belgou v Nitre. Zajtra pridu dalsie 2 kusy Belgicanov, to bude blazinec.

Zajtra sa ideme kupat do Sturova, bereme aj moju mamku, ta dnes cely den oprasovala znalosti nemciny a rozmyslala co si oblecie, 😀

V stredu pojdeme do Bojnic,

inak dnes som si kupila len nausky, kabelku a tielko. nic moc, som bola hotova, normalne som neamala chut.
maly uz spinka, chlapi isli do hory, na polovacku vsetci, baby na hotel, spat, soapavat teda.
Amatulka budes mi prikladom, ze s detmi na dovolenku, az ked podrastu, teda zatial nas jeden kus, neskor dva, tri, styri......
Jarka mas to tazke, ja by som sa zrutila uz 2x asi, mm by som obesila, svokru utopila, svokra zarezala, a podobne.
idem do vane, spravim kupel, nachystam veci na zajtra na kupko, a budem citat novu evu, mama a ja a podobne.

amatula
13. júl 2009

zuzka teda ze 4 deti a na dovcu 😀 😀 😀 😀 ty v akom svete zijes 😀 😀 ale bolo super aj s dvoma..len to bolo trochu narocne
moj bracho je v strurove na tyzden 😉 tak ho pozeraj plesaty a syn má 10rokov a dcera dva..copata krpana 😝

jarka aby si nebola sama..tak mm strasne chce pozerat spravy a nervací ze niesu deti ticho a aby som ich niekam zobrala 😝 a ked je najviac zahladeni mu Mato prepne RTL 😀 😀 😀 😝

zuzka1.
13. júl 2009

no nie su tie deti uasne 😀 😀 😀 😀 😀

Matula, tak ho pohladam, ak maju 2 rocnu dceru, tak budu snad pri detskom bazene.

Nejdeze v stredu do Bojnic, ci vas nestretnem?
jarka kedy to prides na svk?

lamada181
13. júl 2009

baby serte na chlapov doteraz to islo aj bez nich a neciem ktory den vraveli aj v telke ze uz ani mm spermie na rozmnozovanie nepotrebujem naco su asi len na to aby nas hnevali ale ja stale inac tvrdim mozno mi date za pravdu ze chlapi maju 5 pubert prva zacina tak okolo veku 3-5 skolkarsky vek potom je ta klasicka tak okolo 15 potom to prichadza tak okolo 25-30 potom to je okolo 50 a posledna je tak okolo 70 nieje to tak

amatula
13. júl 2009

no hladaj..ked chces..bracho cierny plesaty,svagrova krpata melir ..synovec na desat vysoky cierny a neter copata plave vlasy..nikolas a alexandra 🙂 ze ich zdravim 😉 myslim ze ich najdes lebo oni idu raz za rok do sveta(na slovensku') a vsetko im je vzacne!

lamada ja veru uz nepotrebujem muzske spermie na rozmnozovanie 😀 😀 😝 mne uz staci len muz 😀

bru noc

lamada181
13. júl 2009

no to je tiez pravda ani ja uz tie sperma moc nie len chlapa

dzanka3
13. júl 2009

bry veceeeeeeer
amatula tak si super zotavena 😀 😀 😀 veru dovolenka s dvoma detmi to musi byt super......moj brat ani nechce ist sam s dvoma chlapciska a so zenou samozrejme...ale teraz ich vola jeho svagrina tak idu - maju o polovicnu starost menej......

lamada ma tak navnadila ze som cely byt vygruntovala...moze zase prsat nech mi okna zacape....ale co ked oslava sa nam blizi treba vsetko do pucu dat nie?? 😉 😎

blau no tym mas teda super svokrovcou - skocia hned ako treba aj na cervenu 😀 😀 😝 ....ja viem s domom je stale robota - ale uz ked tam raz budeme snad budem s mm castejsie - chce si tam postavit garaz - tak ked nam bude smutno pojdeme tam za nim pojedovat...takto sme non stop sami - bud je na dome alebo ako teraz v garazi 😢

zuzka tak sa dobre vykupajte a hlavne nespalte!!!! zajtra v tom tropickom teple vam tam bude ozaj super.....asi si aj my s matkom dame bazenik pred barak - urcite by sa k nam aj niekto pridal - len niekto to musi zacat 😅 😵

lamada181
13. júl 2009

dzanka ani nehovor mi mame v sobotu tortu som jednu objednala ak by sa mi nahodou nepodarila kolace napeciem rolady syrove a kuracie zacnem stredu robit a v sobotu len ozdobim byt balonikmi a neviem cim este

dzanka3
13. júl 2009

lamada my od soboty za tyzden - presne v sobotu.......
ja asi tiez tortu objednam...urobim nejake studene misy a bude vybavene...a nejaku vyzdobu - uz mame taky balonik sa nafuka a bude z neho 1 😎 .....
to som zvedava ci mm bude vtedy s nami cely den 😕 - ved uz to by bol sviatok 🙂

lamada181
13. júl 2009

no maly ma 22 az narodky ale oslavu robime tento vykend lebo potom odchadzame na dovcu len na slovensku ale aj tak no ale mi mame dvakrat narodky toho 22.jula a druhe mame 14.septembra lebo tedy sa mal mali narodit tak teraz som takom pomikove ale tak stale beriem ked sa narodil a to je pre mna dolezite no tak sa tesim mala malu nadhernu oslavu tak dufam ze sami podari aj tato taka paradna alebo lepsia

dzanka3
13. júl 2009

fuha ale sa ten poponahlal na tento svet......a ty si pisala ze uz aj chodi nie????tak mal chodit az v septebri! to co je za neposeda????

lamada181
13. júl 2009

no tak to je on sa prosim ta pital na svet uz v 5 mesiaci ale ako tak som ho tam drzala strasne som sa bala lebo uz v 2 mesiacoch som zacala mat problemy ale vydrzali sme to a 34 tt sanarodil on je v tomto sikovny ako jeho sestreicka on mal 4 mesiace ked sedel pekne a potom takto islo a teraz mi zacal stvornozkovat pekne chodi uz sam aj na sdr pochcalila ked sme isli na ockovanie jaj ved sme aj maly kvoli tomu pekne problemy od dr ale ta co ma predcasne narodenne deeti ze je taky sikovny nechces pozicam ti ho