Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
17. jún 2009

zuzik, no do kelu moj zlaty samusinko. Sa prepchal ceresnickami a na to mliecko dobra kombinacia. To ako ked sa na diskoteke pije rum, pivo a sampus 😅 Ale on sa z toho vyspinka. Telo sa uz ocistilo doserinkalo a dogrckalo, teraz bude dobre, len dnes by som isla na to trosku dietnejsie.
amatula de siii?

dzanka3
17. jún 2009

ahojte
zuzka - taku rusnu noc ste mali???chudatenko....inak aj nas krpec kazde dve hodiny stal v postielke a zhanal - ja som uz potom aj rezignovala ze nech stoji - ja spim....tak mm ho ratoval.....ale aspom sme nemuseli vsetko prevliekat a prezliekat - to by ma uz ozaj slahlo......
divna noc to bola veru 😒

a nnika - GRATULEJUM !!!!! - k ukonceniu studia...........tak sa snazte - nech onedlho mozme znova gratulovat k babatenku 😉

pekny den 😵

amatula
17. jún 2009

ahojte

zuzka blba noc teda 😒 😕 uz vies ze mu to nedavat....chudiatko..asi mu bolo dobre zle..

blau no ja nema co dodat..ja timto blbostiam neverim..ze spln..pred ci po menzese... 🙄 a je mi jedno co to je len nech je zdrave..
kamoske vyvestili s prstenom ze druha bude baba.. a sa ide zblaznit od radosti(prve ma syna) 😅
ja som otehotnela hned po potrate,po prvom menzese!mozno bol aj spln co ja viem 😀 😀doktor ma 4 mesiace presvidcal ze je to dievcatko..tak som mu to zhltla aj s navyjakom 😀 aj ked som niekde vnutri citila ze to je chlapcek 😀

idem vysmazit ten karfiolik,zemniacky uvarene..dam Matka spinkat a ked sa zobudí idem ku kadernicke......aj Bobča dam chcem mu dat super strih nech je frajer...zuzka tvoj muz má dobre vlasy tak tak mu dam,uz to má dost dlhe sa mu bude dat dufam 🙂 😉 😎 😀

a krpec mi tu hrabe v parfemoch tak bezim,uz to tu aj rozvoniava 😀 😅 😅

blau
17. jún 2009

presne ako hovoris, hlavne nech je zdrave aj mne bolo jedno co to je.....ani ja na to neverim, myslim, ze vsetko je v rukach Bozich...co sa ma stat to sa stane a ked sa to stane tak sa uz neodstane, nie? som ja ale muuuudra. No nic idem varit, maly spinka uvidime dokedy. Potom pojdeme na nakupy, dedo si tu kupil zahradny nabytok, tak pojdeme pon. A mati maly bude voniaaaat u kaderky. Tak nech ste fesaci. Idem ja papa

amatula
17. jún 2009

a este som sa zabudla postazovat ☹ 😒 😖 😢 😔 🙄 brusko bolí a doktor mi dal zle lieky,,tie co som mala pred dvoma mesiacmi..tak by bolo zbytocne ich brat.tak mi muzik vyberie dnes dalsie....
co mám robit aby to preslo...mám pocit ze mi vypadne celi zensky podvozok 😒 ......kurnajs,.....som vypila litre urologicko,zenskeho caju 🙄 😔

majkis
17. jún 2009

Ahoj.Chtěla sem se zeptat,jestli někdo nemá zkušenosti s kočárkem Orlando alu od výrobce Palex.Snažím se na internetu něco najít i bližší prodejny,ale mám pocit,že je jediná prodejna těchhle kočárků.Ať hledám jak hledám,nic nemůžu najít ani diskuse o kvalitách a mínusech tohohle kočárku.Moc se mi líbí(hlavně jedno barevný provedení,který sem u jiných kočárků neviděla).Děkuju

lamada181
17. jún 2009

zuzka ahoj vysetrenie dopadlo fajn bala som sa lebo ta doktorka je najobavanejsia s celeho mt ale aj najvyhladavanejsia doktorka s celeho slovenska je to doktorka pre predcasne narodenné deti ale som rada pochvalila nas takze fajn a diky moc a fakt tazka noc m is me nieco podobne mali nedavno ale s tou starsiou a doktorka nam odporucila colu aj ked viem ze mimca by to moc nemali ale odporuca sa ked su zaludocne problemy ako aj pri zaludocnej chripke tneviem nepocula si o tom

zuzka1.
17. jún 2009

jaaaj ten s apotesi, moj muzicek, on velice rad, ked ho zeny chvlaia. ako vsetci. moje kamosky ho zboznuju, minule ked mali prsit, cakal na ne na rebriku, aby videli ako on umyva okna na zimnej zahrade. Degesko moj!!!

no, ved sa ma mama dnes pytala, ze je zvedava ako vysvetlim malemu, ze nema jest ceresne. som povedlaa, ze odpilim storm a hotovo!!!!
debilne ceresne!!
tak tak, dne sbude dietnejsie, na obed zemiaky s kuskom maska, poobede ovsena kasa by mohla byt nie???

zuzka1.
17. jún 2009

lamada veru mi to uz niekto psominal, ze na zaludocne tazkosti je najlepsia kola. preto ju mm cocka vzdy po opici 😀

som rada, ze ste ok, to je hlavne.

ja pohlavie nerieism, ja by som chcela ked aj 4 chlapcov, mne je to jedno, toto ma fakt netrpai.

tak tak, nech je zdravucke, krasnucke, stastne a to je tak spravne. no dalsia mudra do partie.

inak ja som otehotnela hned po menzese a mam chlapca. co by malo byt podla luny?a bolo to hloboko alebo plytko??asi hlboko ako poznam mojho muza! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
17. jún 2009

zuzka si ma teraz velmi pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 ze cakal na ne na rebriku,aby videli..........
no zlaty 🙂 😉 😀 😀 😀 😀

a Samkovi mozes dat aj taku kasicku...to myslis instantnu??ze 😕
inak babulky ked maju deticky taketo problemi mám odskusanu.....nestlé..ryzovo-mrkvovu je velmi dobraaa a je dokonca s bifidusom..idealna po zaludocnych 😉 alebo potom ryzovu...

zuzka1.
17. jún 2009

vidis, jasne mam tie instatne, a dam spravim mu ryzovu kasicku, tu lubi aj mm, spravim z kila ryze a za 2 dni je po nej.

no on je strasny herec, oni pootm hykaju, aky je on uzasny manzel, ako som si dobre nasla a to ze frfle jak stary dedo nevidi nikto!!!ma ide porazit z nich, potom to ukoncim tym, nech si konense zatrtkaju(obe su nezadane), lebo toto ma doveide do zahuby!!!

amatula
17. jún 2009

no hej radsej chlapcov 😀 😀

kamarat to raz tak zhodnotil ze preco radsej chlapcov ako dievca.......

ze je lepsie ked ti pride syn domov a chvali sa mami..poj...l som celi panelak..ako ked ti pride dcera a povie mami poj....l ma celi panelak 😎

amatula
17. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
normalne ho vidim ako sa pred nimi schvalne predvadza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to musi byt uzasne 😀 😀

no nic idem dat kafco

lamada181
17. jún 2009

baaaby to co mate za debatu jaj muz moj tvrdi ze ked chces mat dievca tak ponozky a ked chlapa tak bez nam to vyslo mame jedno aj druhe a ani sme nevedeli ze cakame trosku necakane

zuzka1.
17. jún 2009

ja idem pre maleho do postiely, uz dzavoce, pojde ppakt a pojdeme sa von pohrat. 😀

no on je strasny tajtrlik ten moj muzik. herec veliky! a etse keby ste videli ako vie hrat obet, ked sme vonku, tichucko sedi, ja rozpravam apotom ho zacnu lutovat ako to ma so mnou tazke!!!zakazdym , ked idmee von mu davam prikaz nehrat s anaa obet, lebo vyzeram ako smeetrika_!!!! duro

lamada181
17. jún 2009

ideme mi vonka tiez je pekne tak vecer

dzanka3
17. jún 2009

no zuzka aby nam nebolo luto - maly cely obed vratil spat......pekne sa napapkal (kuracie prsia, zemiak, mrkva, hrasok) a potom som videla ze nejak sa naduva a asi aj vsetko islo von.....este ze mal stale podbradnik a na tej nasej Ikeackej stolicke je taky pultik - tam to pristalo - len trosku na dlazku - on nemal nic...... 😒

vcera spinkal 3hod poobede - dnes len 1...ale nevadi.....

erika no ako? uz mate po?

zuzka a ze tajtrlik 😀 😀 😀 a ufrflany je asi kazdy chlap - poznas takeho co nefrfle????

lamada tak super ze ste dobehli predcasne narodenie....a o kolko skor sa Patko vypytal?

nnikka
17. jún 2009

Dzanka DAKUJEM 😉

lamada181
17. jún 2009

dzanka o 2 mesiace no on sa pital od piateho ale ukludnovala som ho takze prisiel 34tt na svet

zuzka1.
17. jún 2009

lamada, ale ste zdravucki, ze????

mne sa budi moj maly princ, dobre si pospinkal, ja som vyopalovana, precitala som tu knihu, odporucam evitu vrelo, dobre, zenske citanie.

lamada181
17. jún 2009

zuzka 1
jaj sme akurat zaspal a ja idem dat oprat kocik a varim fazulu na sladko si rozkazali jaj mam roboti kopec a ti co

zuzka1.
17. jún 2009

ahojte mm, kupe maleho, potom budem ja tvorit pozvanky na oslavu pre neter.

dzanka co maly??uz je dobre,??to hadam aj z tepla, nie???moj sa poobede ako tak napapal, vyzera, ze je uz ok.
uvidime este v noci ako bude.

umyvala sm auto nase, zajtra vyupratujem doma a poobede klasika, budem sa slnit, alebo pojdeme so svagrinou niekde na kaficko na nejaku terasku🙂

vy co?

erikasadek
17. jún 2009

ahojte sme doma zniceny, josh bol statocny ale dnesna noc bude , mozno , problematicka, som na neho hrda, len anestezia bola na neho velka davka, chudacik, este aj po 4 hodinach bol mimo.. 😀 😉

blau , no , ja osm za obriezku i ked mi to lame srdce dnes, ale inak je to velmi dobra vec.. ver mi... 😉

no ja som pred tym , vobec nevedela, ako sa robia deti, u nas to nebolo nikdy , naplanovane, vzdy ako na potvoru.. 😠 ale teraz som rada.; ze ich mam.. 😉

lamada181
17. jún 2009

no aj ja som rada ze ich mam snad bude te mat dobru noc preco si mu davala robit obriezku ak sa mozem opytat erikasadek zuzu pod aj mne umyt auto ja ledva zijem a snazim sa USPAT MALEHO SOM KO

blau
17. jún 2009

jaaaaaaaaaj erika boliii....jaj aj tak mi ritku stiska...my sme boli na nakupoch na 2x otras ked su tu nasi, tak mam len behacky lebo oni nakupuju ako besny...no zajtra nam tu hlasia horucavy 30stupnov...tak tu aj podochneme.

maly ma obdobicko fantasticke vykrucanim vyvreskovanim si vyzaduje veci a ked mu poviem nie hadze hracky, len tak frkaju. Niekedy mam take nervyyyyyy. On je strasny zivel ja neviem ci ho ja ukocirujem, ked bude vacsi 😕

amatula
17. jún 2009

ahojky

tak sme vystrihany,,ja premelirovanáá 😎

blau aj mi tak máme..akurat ze Mato hodí hracku a ked nezabere tak sa hodí on o zem 😠 😒

este ze uz spia obaja 😅 😵

zuzka1.
17. jún 2009

blau kedy ti to zacal robit???lebo nas posluchne,ked treba, najradsej ma kachle, vie,ze to nema, ukaze pekne no no no, ale ide k nim aj tak, vtedy pomaha akurat ze zvresknem, poviem a odchod, chytim za ruku a odovdiem od nich, davam tam taku zabranu, nech to nechyta, lebo je vzdy spinavy jak ciganik.

lamada pre mna je relax umyvat auto, maly sedel v trojkolke, papal piskotky a dival sa na mna.

som sa rozohdla, ze idem uprata kupelku, wc a utret prach, zajtra uz len povysavat a podlahy pozmyvat, bude toho menej.

a zajtra budem vyberat outfit na piatok vecer, kedze ideme na damsku jazdu. sa tesim, len neivem co obleciem etse.

erikasadek
17. jún 2009

blau juj boli boli boli, hlavne ked sa mu plienka dotyka, no dnes to bude najhorsie...
no ni dala som ho na holo.. inak pekne sa napapal,

len placka dost casto.. zajtra uz bude lespie...

ale naplakala som sa n teda dost. dnes....

lamada robim to kvoli hygiene, a kvoli zvyku mojho muza. ako vies na oriente je to uplne normalne;

lamada181
17. jún 2009

zuzu pre mna je relax varit piect upratovay ale poslednom casse nestiham erika ja to chapem len take neobvykle baby mali mi zaspal isla som ho dat do posyielky a on sa mi cely posral

zuzka1.
17. jún 2009

lamada pozname, teraz uz ne, ale ked bol etse malinky, bolo to pravidelne po kupani 😝

potom sa to upravilo na stolicu doobeda 2x a nieekdy poobede 1-2x.

Aj prespi celu noc malmy, ci sa budi na papanie este?