Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
24. júl 2009

dzanka na zajtra vsetko pripravene???

dzanka3
24. júl 2009

zuzka a ved ake pripravy....torta objednana, zakusky tiez.....urobim chlebicky a pozveme mm rodicov...v nedelu ideme k nasim oslavovat - lebo oni nechcu s tymi ich dvom loptosmi na cinziak - nebolo by pokoja......

a ty ako? uz pijeees?

zuzka1.
24. júl 2009

ale kde, je mi zle, pojdem si lahnut, len si dolakujem nechty, maly teraz zaspal.

Robila som mu na obed zemiakove pyre a rybku. len som nemala normalnu tresku, tak osm vyprazila rybie prsty, osupala samozrejeme a ja sprostana nenazrata som pojedla tu horucu vyprazenu struhanku a teraz neviem co robit, my je zle jak h.vado!!!!

amatula
24. júl 2009

fuj teda zuzka ja som ani nic nejdla 😕 a mi ostalo dajak spatne..ma motá uplne...a to som si tu nechala segrinho syna ze nech sa má kto s Bobom hrat..su rovesnici..v jeden rok.....
uz som aj zaspala pri nich a ma brutalne zobudili tak som musela tretu kavu navarit 🙄

amatula
24. júl 2009

teda vy sa dnes nezdate 😕 😕 😅
mm isiel na pivco a ja idem zaviest synovca dom...a potom skocime este na jedno pivco 🙂

zuzka1.
24. júl 2009

ahojte kocky, ja sa idem chystat aj mm a ideme, maleho sme zanielsi mame, odchod s placom, mojim smaozrjeme, maly vysmiaty jak leco.

pekny vecer

blau
24. júl 2009

Zuzicka nasa aj ja ti prajem Fseetko naj naj naj naj naj naj najsamlepsie, aby sa ti Fseeetko splnilo a hlavne, aby si bola zdrava a maly Saminko robil len radost. Poriadne to oslav. My sme boli dnes na kupku. Baby hrozneeee, milion znamych a vsetci dokolaaa Jeeeezis Jarkaaaaaaa ako sa mas a tradadadadaa az ma hlava bolela. Ale malemu sa voda lubila aj sa potopil 😅 piesok hojdacky, len ti moji znamy mu nerezali, lebo vsetci Lucaaa ahooooj no coooo tyyyy??? Tak bol z toho taky volaky 😖
Baby ja mozem lezat na slnku od rana do vecera mna vobec nechyta. A natreta som nubiolom ja to nechapem 😨

lamada181
24. júl 2009

caute tak vsetko pobalene skontrolavane a zajtra hursa na cestu mm mi este nepovedal ci berieme pc tak neviem ved ak tak vas precitam mi tu mamae disku z vedlajsieho panelaku len kazdeho slovo nadavka ja neviem kto to moze pocuvat zuzu zabav sa moc sa neopi rano si zase mamina nezabudni babky ak rano stihnem tak sa ozvem ale radsej majte sa tu pekne uzivjte si ved sa nejak aj ja ozvem ccccccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuutttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeee

dzanka3
24. júl 2009

lamada stastnu cestu a peknu dovolenku - uzite si to... 😵
a kedy sa vratite?

blau ja som som sice opalena ako z dovolenky - ale podla tricka, nohavic a sandal 😀 😀 😀 a nevadi .......ved naco zbytocne kozu nastavovat 😉

aj mm este na dome....tak ja tu sama sedim - maly spinka - unaveny cez den malo spal.....ale zajtra a aj pozajtra bude mm s nami - to bude sviatok aj pre mna nielen pre matka 😵

blau
24. júl 2009

ano naco kozu nastavovat.
lamada stastnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cestuuuuuuuuuuuu a kde to ides, sorry ja som to nejako prekukla.
podla tricka je aj moj brat je to dost dobreeeeeeeeeeeee,
zuzka uz zijee
a norik na nas dost kasle
a ama co? total zakaz za pc?

lamada181
24. júl 2009

ideme do piatka lebo v sobotu robim 50 a mam sto ludi takze s dovolenky priamo do prace ale to v pohode sna dsa nejak dostanem na net uvidime ci vlaastne bude ten cas

blau
24. júl 2009

ALE KDE?

amatula
24. júl 2009

cafte boli sme na rozbeh na zajtrajsiu oslavu 🙂 😉 😵
blau uz neee zakaz..bo som tri dni trucovala 😉 😀
pekny den zajtra prajem§

lanmada stastnu cestu a krasnu dovcu 😵

lamada181
25. júl 2009

blau ideme do popradu caute este sme doma cakame an tanina este je v praci ale aute uz je vsetko nalozene nalozime sa tam mi
baby dakujem a vam pekne dniky moc sa neopite tie ktore idete oslavovoat a popiste nech mam co citaat ked pridem pc neberiem ze vraj nebude kedy povedal mm
ahojte a dne sma niekto narodky ak sa nemilim tak vsetko naj k tim 1 narodeninam

zuzka1.
25. júl 2009

Ahoooojze zijem, mm s svagrina su na tom horsie.
A predstavte si moj, moj svokor je na 3 dnovej polovke v hore, a vcera prisiel prvykrat v zivote do regonu aj s polovnikmi, okolo 2 rano, to bola bavenica. ako na svadbe.

idem etse lahnut, spravit kavu a potom pre malinkeho.

blau
25. júl 2009

To su dobre spravy, ze zijes. Dufam, ze ste sa dobre bavili. Ja idem dnes, uvidime, do kelu zas ma boli hrdlo riadne porazi ma. Maly spinka a ja som mu bola kupit auticko, lebo nema tu take na rozbitie ziadne. A salky pekne domov s M si budeme robit priatelsku kavu.
Ahoooj
Dzanka malemu Matkovi Fseeeetko najlepsie vela zdravicka a stasticka a velky cmuk od nas. Mati riadne to roztoc 😵 😵

zuzka1.
25. júl 2009

Martinkovi Kalincovi zelame veeeeela veeeela zdraviiicka , stastiiicka, lasky od rodicov, spokojnuuu maminku, pracoviteho ocka(on uz je workoholik) a vseetko len to najlepsiee. Horvathovi

norik1
25. júl 2009

Matkoviiii vsetko naj naj naj, nech maju rodicia z neho samu radost a nech ho stretavaju v zivote same dobre veci!!! Filipkovci

dzanka3
25. júl 2009

dakujeme za gratulacia 😲 😲 😲 😵 😵 😵
uz odiisli svokrovci - matko si narazil ustocka - tiekla krv a zlzicky a placuuuuu - tak uz odisli....
zajtra este u mojej mamy s bratrancami - potom hodim foto na facebook - kuknete - dam vediet.......

zuzka1.
25. júl 2009

jj tesime sa, takze dnes je z MArtinka oficialne batola🙂

norik1
25. júl 2009

My dear Susan!!! tebe zelam takisto vsetko naj, ale hlavne vela trpezlivosti tvojmu m pri "zriedkavych" nakupoch, pevnu ruku pri posuvani vesiakov v obchodoch 😉 , malo upratovania a varenia doma, vela slniecka v zahradke na lehatku, ked uz, tak len velmi tenke skripta 🙂.....stastneho a usmievaveho Saminka, spokojneho muzika, nikdy nepritomnych svokrovcov 😀 😀 😀 .... a nulovy vyskyt blbcov v okruhu 300 km (dufam ze KE tam este spadaju 😀 😀 😀 )

zuzka1.
25. júl 2009

Norik moja, toto bolo najoriginalnejsie drakulovanie 😀 😀 😀 dakujem krasne

idem sa venovat manzleikovi, a pojdmee skor spat, zajtra musim doobeda upravit dvor, poobede urobit chlebicky, masko na grilovanie vecerne mam nalozene, zakusky nakupene, v chladnicke. Pridu zajtra nasi, mm stara mam, stryko

norik1
25. júl 2009

no ved bolo aj site na mieru he he 😉

mamuse ospravedlnujem sa za vypadok, vcera v praci sme si s mm spomenuli ze chceme ist na chlaupu este v piatok, hned po praci, tak sme sa rychlo pobalili, nakupili a sup sup na chalupu. Tam sme pogrilovali, maly pobehal po zahrade , zaspal ako grulko hrozienko, my z postele telku kukali.... a rano sa zobudime, prsi leje...tak sme sa rozhodovali, ci ist domov alebo co, ked zrazu slnko vyslo. Tak zasa sme vybalili gril, uvarila som polievku, ugrilovali sme obed a po troch hodinach slnka prisiel taky lejacisko, ze sme sa nestacili divit.... tak sme zasa vsetko pobalili a cakali na vhodnu chvilu, kedy sa bude dat zbehnut 5metrov k autu...

no a tak sme doma skor o den 😉 ake aspon mozem poklabosit s vami 😀

norik1
25. júl 2009

Lamada, aj Patkovi vsecko naj k rociku, nech vam samu radost robi 🙂 🙂 🙂 🙂

dzanka3
25. júl 2009

ozaj lamada aj patko mal rocik - ...zaujata mojim matkom som to nepostrehla.....tak dodatocne vsetko naj naj naj hlavne zdravicka a vsetko ostatne uz bude.... 😵 😵 😵

norik tak ste si uzili a aj sa vykupali 😎 😉

zuzka1.
26. júl 2009

dobre ranko,

lamada dodoatocne Patkovi vsetko len to naj naj najsamlepsie.

dzanka dne sidete k mamke, coo?

norik, dobry vyletik, nie???
ja zboznujem, ked sa z nicoho nic zoberieme s mojimi chlapimi a hyyyyybaaaj ho 😀

amatulka kde si?

jarka bola na tej akcii, som zvedvaa co povie, po dlhej dobe zurka.

dzanka fotky som kukla, matko je podareny, ako 2 rocny chlapisko

dzanka3
26. júl 2009

dobre ranko
ano zuzka este vecer som hodila par foto z narodiek.....dnes este u mamy musim pofotit.....

nejak ma boli hrdlo...a to som ani nespievala 😎 😉

uz chystam saty, papanu...a tak o hod vyrazame ....

pekny den vam 😵

amatula
26. júl 2009

dobre ranko

prave sme odprevadili tatika na sluzobku.. ☹ .nam bude smutno drobci ho vybokavali 😵

dzanka aj ja dodatocne vsetko naj naj Matkovi 😵 😲 foto krasne ste tam super 😉

zuzka foto zo zurky...niet co dodat..akcia jak má byt

norik grandiozne gratulko pre zuzku 😀

vcerajsia akcia nooo super..prezrala som sa jak prasa 🙄 sak to su blazny..polievka,knedlo-vepro-zelo,gril,gulas,,5 druhov kolacov,4 druhy syra,melon,pivo,domovina,vino...no uplna svadba...
tombola sme sa narehnili..moja akcna svokra vsetko pripravuje...a ceny neboli nic extra teda..kraviny na entu 😀
ale decka sa teda mali..kazdy pozhanal co mohol a dostali kazdy svoju tašku(8kusov)casopisy ako macko pusik,omalovanky,samolepky,perá.......no očka im ziarili 😵
a mm teta zije v cechach..odtial bolo 7ludí...takže Dalibor mluví.....je to sranda ako sa tie deti ucia reč 🙂
a super sme sa nasmiali....este idem na popravky a jeden kapurkovy 😉

blau
26. júl 2009

Ahoj, no moje mile. Ja som bola vcera doma, lebo ma bolelo hrdlo a total ma to na vecer chytilo vsetko ma bolelo oblecenie vlasy zimnica no otras. Tak som doma lezala a spala ,hrozne. Dnes mi nieje o nic lepsie. Vypla som aj telefon, lebo som ani rozpravat nemohla.
Takze ziadna zurka nebola. Idem dat maleho spinkat a lahnem si aj ja. To mam z toho piva. Zabarila som si hrdlo vsak take horucavy a pivo o 20stupnov chladnejsie no 😖 😖 😖
Krasny den Vam prajem

amatula
26. júl 2009

ach blau to je smola 😒
tak salviovy cajik!!! 😉