Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
3. aug 2009

Dzanka tak to my sme si nejak nerozdelili dvojčatá? 😀 Lebo náš to isté a tiež aj do starších 😀

blau
3. aug 2009

Ahojte, danciacik vitaj- aj ja mam bitkara, neuveritelneho a nic nan neplati. Dnes len mrnci vrrrzga, zas sa zobudil o 5tej ja neviem ci to z toho tepla, no otras. Teraz zas spi,lebo hukal od unavy 🙄 🙄
dnes nebudem nic, to som chcela ist na nakupy, ale teda vobec sa mi neste, ved to je upek uz hned z rana. keby trosku anprsalo, lebo v nasej izbe sa neda dychat. Sme pod strechou, tak si to viete predstavit a na prizemi, je aspon o 6stupnov chladnejsie asi sa prestahujem do spalne ci co.

danciacik
3. aug 2009

Ahoj Blau, ďakujem. NO náš je tiež hore od piatej a už o deviatej som ho dala spať ale už je zase hore tak čakám kedy začne vrčať

lamada181
3. aug 2009

caute baby mi sme celu noc pregrcali boli sme s malim u dr a nema nic vraj je to zo slnka no som zvedava teraz sa napapapal a zatial nic dlho sme chory neboli

danciacik
3. aug 2009

Lamada, páni asi by tým našim detičkám pomohla poriadna búrka.
Inak našla somv maily ešte nejaké fotky svojich detí, tak môžete kuknúť. Keď prídem domov tak urobím poriadny album

zuzka1.
3. aug 2009

ahojte kocky,

my mame tiez v izbe horuco, je tam 27 stupnov, pali tam stale slnko, malemu som postielku potlacila do obyvku, tu mame pre zmenu 20. dobree, cooo? len u nas v spalni je horuco, tak spal maly v obyvke. nemohla som byt na nete, tak osm upratovala, este spalnu idem, vsetko dala luftova tna balkon. maly sa pojde cvachtat, teraz dojedol nektarinku, este bude mat polievocku a odeme von.

danciacik kukala som fotky, pocuvaj kolko meria aa vazi patko???? ved je nejaky veliky! to ti patkovia su asi vsetci taki!!!!! inak ste pekna rodinka 😉

a inak som citala ten nestatstny poprad, no zaujimave debaty, dobre sa to zvrhlo, vy to mate nejake poprepletane tam. ty sa s tymi babami aj normlna epoznas, zeee? tak mylsim, ze ste sa stretavali.

lamada181
3. aug 2009

baby to je hrozne akurat som kula na ibovy teplomer mi mame 30 stupnov a to nevarim maa s mm spia a tento krpec ani zasvet chodi do kuchyne vyhadzovat veci do smatneho kosa ja sa hram s vecami kamoska doniesla veci next a gapko a fest pekne a za rozumnu cenu nieco vezmem pre maleho a rozmyslam ze nieco hodim na net
nechcete nejaka upne nove hlavne perfektne bundicky tricka a gate no ja som hotova s toho

danciacik
3. aug 2009

ahojte, no ušla som vám, musela somísť pomôcť manželovi do práce. Lebo šéfovia mu odišli na dovolenku a nechali mu na starostil aj faktúry a sklady v programe a vôbec ho do toho nezaučili tak som ho išla ratovať.
Zuzi, Paťko má niečo cez 10 kg a neviem koľko meria ale kupujem mu tak 92. ON je taký veľký 😀
NO ja sa tam poznám so všetkými, preto ma to aj dosť trápi, pretože tú tému som vymyslela ja, založila som ju ja a makala som na nej 3 roky a teraz tam zo mňa urobila trubu baba, ktorá nemá o ničom ani páru a každý jej to zhltol aj s navijakom. Ale to nič 😉

zuzka1.
3. aug 2009

no tak to je straaasne veliky, teda dlhan je to dlhan.

lamada, jasne ukaz co mas, ake su to velkosti???
pokupime 😀

danciacik a tie kocky sa ta neastali???ved to je hrzone, ked je to v podstate"tvoja"tema a jedna to pokazi, nie?

danciacik
3. aug 2009

Lamada ak môžeš tak pofoť a pošli alebo hoď do albumu nech kukneme
No Zuzi práveže nezastali - a to ma trošku bolí lebo mi boli ako rodina. Ale nič neurobím s tým že uverili nesprávnemu - raz na to prídu. To nič budem aspoň veeeeľmi často tu. 😉
No ja mu kupujem veci čo nosia pomaly dvojročný tak mi je smiešne občas z toho

zuzka1.
3. aug 2009

ja kupujem malemu nohavice 6-9, ma hm aj 4-6, to je co!
ale tricka a veci na vrch 80 nieco 86, zalezi kto to vyraba a od strihu.

lamada hod do albumu, ok?
my sme boli na dvore, maly s akupal, ja zametala, mm opatrila, isiel pokracovat v praci.
danka co robi tvoj mm?
maleho som osprchovala, krpco male sa z vody vybral do piesku 😠

idem sa asi opalovat a citat knihu, alebo nieco robit v zahrade. dilema, mala by som zase raz burinu zo zmakovej vytrhat, no! 😝

danciacik
3. aug 2009

môj manžel je automechanik a vkuse zaneprázdnený 😒 ale nevadí aspoň si vážime keď sme spolu a nie je čas hádať sa 😀

zuzka1.
3. aug 2009

no to si budes rozimuet s dzankou, tej mm ked nie je v garazi, tak na dome 😉
maly zaspal, idem vybrat zmzlinu, zapalit a sup ho robit.

danciacik
3. aug 2009

na to som už prišla super že sa budeme aspoň spoločne rozčuľovať že sa chlapi motajú kolo áut a nie okolo nás 😀

dzanka3
3. aug 2009

seruste
moje decko zase nevie zaspat!!!!
ano lamada ukaz co mas kukneme......a co mate maroda???? boli aste sa kupatniekde ci preco??

danciacik aj ja 92 kupujem.....naposledy mal 84cm a 12,5kg.......asi zato ze ma ocka Patka 😀 😀 😀 😀

no nist zuzka tak fotky nebudu no skoda no skoda....a ja ze kuknem nech vim ako to byva - ved som na take v zivote nebola... ☹ 😉

a nas marod blau ako? ved pisat moze nie? 😀 😀 ked uz teda nevyprava 😝

idem kuk ci to decko zapsalo a varit - nakoniec idem rezne na prirodno, zemiaky tak na gruzky - na cerveno to volame a uhorkovy salat....za 45 navarene 😵

danciacik
3. aug 2009

mne teraz Larka plakala, tak je jej horúco bambuliatku môjmu
Dzanka ty máš riadneho valibuka 😀

dzanka3
3. aug 2009

danciacik ved aj ty mas chlapiske...mozno zato este nechodia ze su taky velky a tazky....lepsie je sa im pridrziavat 😎 😉

hlasim upratane, navarene.....uz len kedy decko stane a ideme zase von...

pozeram momentalne krb - baby vy mate doma krb? a ste spokojne?neprasi?......mne sa to velmi paci ako kus nabytku 😅 ....mame velku obyvacku by sa hodil....

danciacik
3. aug 2009

no ja bývam v bytovke takže krb nehrozí
no to iba ja som tu asi za leňocha čo? 😀

dzanka3
3. aug 2009

danciacik neboj - dnes som makala aj periny prevliekala....zajtra len ozehlim a nic nebudem robit 😀 ...navarene bude tak co......a hlasia schladit - ked nebude prsat pojdeme niekde bludarit...

danciacik
3. aug 2009

Jooj u nás malo pršať už dnes a ešte furt nič 😠

zuzka1.
3. aug 2009

maly sa mi zobudil, ja som sa nakoniec en lsnila a hnila, takze danka nie si smaa.
varit bude zajtra, asi dusenu divinu na stave s uhorkami kyslymi a ryza+salt bulharsky(cibula, paprika, rajcina).

zajtra idem gyndosovi na preventivku a nech predpise tabletky, lebo dochadzaju.

dzanka my amme iba klasika kachle hore u nas, svokrovci dole maju taku pec, co vykuruje cely spodok, klasika krb nie, ale segra ma, a je spokojna, romantika ako vysita. Neprasi, oni maju take, ze tam maju take sklo , ktore sa da dat dole, ked chces mat otvorene. tazko sa to vysvetluje.

mohlo by veru trochu poprsat, dnes budeme spat asi vsetci v obyvacke.

baby ja som sa zalubila!!!!do zmezliny cart dór, to nema chybu, mala som jogurt+med, no skoro som zbesnela, na vrchu posekane mandle. som zozrala liter za 2 dni! mm nai neokostoval, musim zavolat svokre(robi v Jednote) nech donese. mnamka to riadna.

idem nachystat malemu papanicu a pojdemee von, asi etse okupkat, alebo co, uvidme.

lamada pracujes???daj tie foto!

danciacik
3. aug 2009

Zuzi super že nie som sama, už som sa čudovala že som len ja v takom teple taká lenivá.
No držte mi palce pokúsila som sa trochu písať do tej témy tak uvidíme ako to dopadne. Ale tu už budem stálica 😉

zuzka1.
3. aug 2009

co ti je u nas zle????

danciacik
3. aug 2009

jooj tu mi je výborne preto tu budem vždy keď budem na nete. Ste tu super baby takže sa ma už nezbavíte 😅

dzanka3
3. aug 2009

fiiiha 😉 ale vsimate? no ja obcas mam vypadky a nestiham prispievat...ale baby vy co furt pisete aj lamada dosla a aj danciacik .....asi ste - sme ozaj super 😵 😵 😵
- este budeme namyslenev 😕

decko este drichme - to zas bude - do 22.30 sa ho dnes uz nezbavim 😎 ...budem ho musiet dobre vonku unavit....
ale uz vyzera ze aj vonku je nejak pod mrakom - aspom ze uz tolko nepali...

dzanka3
3. aug 2009

a ozaj danciacik my mame - teda aspom ja foto na facebooku.....kukni tam napisem ti IP
a ty mas krasnu rodinku a krasne fotky to v com si robila???

zuzka1.
3. aug 2009

dzani no zabijeme???

kde je ta Jarka, hadam cely den nevybera okulky!!

danciacik byvas priamo v poprade???
som rada, ze budes medzi nami

blau
3. aug 2009

Hooojte, kocky. Nie ja som doma, cely den akoze zavrety, len teraz maly isiel von.
Asi bude mat aj nadchu lebo je neskutocne umrncany no uvidime. dede mu machal nohy vcera v potoku a potom mu napustil bazenik, ale nie velmi teplu vodu a tam mu uz bola zima a do toho tie teploty...nooo. Dzanka ja uz hlas mam mne je fajn, len maly je volaky. Slinta asi aj tie stolicky bozinku nech su uz vonku, lebo ma porazi. Idem za nimi von ahoooooooooj
Jaj a Zuzi, okulky vyberiem asi az v stredu , neste sa mi nikde ist v takom teple len hnijem v plavkach na zahrade.

danciacik
3. aug 2009

tie fotky mi robila sestra na www.imikimi.com
Dzanka už som to skúsila. snáď ti dojde mail.
Zuzi áno priamov poprade ale žiadna sláva - bývam so svokrovcami.

zuzka1.
3. aug 2009

danka aj ja, v dome, mame svoj vrch, ale rpedsa, sami je sami, nie?
ale zase aspon svokra postrazi, ked chceme ist vecer von.
vyhlad z bytovky na Tatry???by som brala aj so svokrou v patach, sme tam chodili s nasimi na dovolenky 2-3x za rok, do POpradu, Matejoviec, Svitu s byvalym priatelom asi 15x zam mesiac, on z roboty, ja sn im.