Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
27. sep 2009

Inak Jani ja z toho cesta robím aj sladké rožky napríklad lekvárové alebo plnené nutelou, alebo čokoládový závin,... jooj chute si robím

blau
28. sep 2009

neverim vlastnym ocaaaaaaaaaaam?????????????????????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕
prvaaaaaaaaa a o takejto pokrocilej hodine!!!!!!!!!!

skoro som nasu temu nenasla. idem si vas pocitat a spravit si kaficko 😉

danciacik
28. sep 2009

ahojte, Blau no ja sa dnes trochu flákam tak až teraz som sem dorazila 😀

erikasadek
28. sep 2009

ahojte.. neviem ci vas stihnem docitat. 😒

norik, moja zlata;; tak tomu s ahovori stastie.; hlavne ze s anikomu nic nestalo.. 😉 moj zlaty filipko.. hlavne jemu.. 😉
vcera som tu nebola, boli sm en afarme, zbierat ovocie azeleninu, domov, a prisli sme neskoro ,a le detom sa strasne pacilo tak si to budeme od teraz opakovat aspon 2 krat za mesiac no co je lepsie, ist do supermarketu, alebo takto kupovat si, , teda najp^rv natrhat a anzbierat apotom zaplatit.; aspon deti vidia, ze maliny a jahody nerastu v plastickych , krabickach atakto sa nakvarili do nasytenia;; rovno s krikov, sup do pusy, malinu a a jahodu;. 😀

dnes sme boli na testoch, prve cakaju nas este 3 sedenia;;
a co vy mate nove,,?

danciacik
28. sep 2009

erika na akých testoch? 😕
zlatičko keď budeš mať čas napíšeš mi recept na tie croasanty?

erikasadek
28. sep 2009

na autizmus.. 😉
ak nestihnem dnes tak zajtra dobre, este musim prec z achvilu apridem az vecer nehnevaj sa.. ale dam..

danciacik
28. sep 2009

jooj stačí máš čas.
Ups tak to som nevedela 😔 .

lamada181
28. sep 2009

ahojte ericka to som nevedla moja tak vela STASTICKA DLZIME PESTICKY NECH TO LEN DOBRE DOPADNE jajj tazky den mame skoro za sebou mi sme dnes boli paulin ku zaniest do skolky konecne a ucka mi hovori ze mate potvrdenie o tom ze paulinka nieje nositelom infekcnej choroby tak ja hybaj dieta nechala v skolke a isla do nemocnice pre razitko do slovnicka ako keby bola skolo povinna dr sa na mna divali co chcem ved je to skolka nie nastastie ma pochopili a dali a aj napisali zze je zdrava doniesla som to do skolky a ucka mi na to ze maju skloke zas kiahe a aj v triede otvorila dvere a ja som zbadala bidkovane dieta len mensia otazka niesu kiahne infekcne mna picne snad
dani aj ja mam skolku pod nosom tiez ich vidim ale dnes ideme poobede pre malu z robkom s mm takze som zvedava co bude dani ani nehovor vies ake chute som si narobila musela som si spravit vcera vecer este nieco papat ale dnes by som si dala nieco dobre asi dobehnem na tie buchty mozem no rozky

zuzka1.
28. sep 2009

ahojte mamuse,

hlasim prichod domov, 2 pracky oprate, tretia pere, etse 2.
maly zaspava, idem vypit kaficko s mm do zahrady.

nejaka som dnes rozbita, neviem z coho 😒 zajtra treba upratovat, snad stihnem pokial pojde maly doobeda spinkat, nech mam potom veget.

erika a maly nie je alergik???Josh myslim bol, nie?ci jahody mu nevadia?

erikasadek
28. sep 2009

zuzka ahoj moja.. ty si sikulka;; 😉

no , anoje alergik ale nie na jahody, uz bude mat skoro dva roky, a tak moze, ale inak , je to mlieko, vsetko mliecne, vajicka, a ustipnutie hmyzom, je alergicky.; 😉

lamada181
28. sep 2009

no baby mm ma prehovoril tak zase varim francuzske zemiaky a peciem kolacik mnam mnammnam 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
28. sep 2009

erika pracka je sikulka,

ja som upratala dvor, pokosila, umyla auto, vyvesala, poskladala. az teraz osm sikulka 😀

a maly este spi, sme boli na ihrisku a na preliezkach, tak sa posmykal, lozil kade tade, bol unaveny tak este haja,
ale mohol by vstavat nech mozme ist von pokial je este krasne a teplo.
takto osm si predstavovala september, nie horuco, ale teplo, lsnecno. zajtra sa to ma pokazit, ale potom zase slnkooooo, aj ked chladnesjei, ale hlavne slnko.

lamada181
28. sep 2009

no zuzui mi tu mame chladno mali mal dnes oblecenie termo tu fakt bola zima sice cca okolo 2 tu bolo nejkaych 20 stupnov ale uz aj teraz zima no nic idem zavesit pradlo jaj uz som ko prosim ta ako to zvladas
dani ja som prisla pre malu do skolky a vsimla som si ze budu ma t nejake kruzky a treba ak chceme zaregistrovat tak som ju dala nabrusne tance este sa zajtra skusim popitat na sportove no takze pondelo streda anglictina utorok brusne estenieco stvrtok a piatok este stastie ze len anglina sa plati a vsetko zadara jaj a vy có v skolke noveho

lamada181
28. sep 2009

no ja vam tu vipisujem a mne mlieko vykypelo horor

danciacik
28. sep 2009

no ja poslušne hlásim že už mám obed na zajtra uvarený aj papiere pochystané 🙂 no a môžem ísť variť večeru a kúpať deti joooj sa mi nechce.

lamada181
28. sep 2009

dani ja som navarila tie francuzske ze budu na zajtra nemam ani kusok takze zajtra mozem varit znova asi tak nejak ale co idem varit ani srnka netusi

danciacik
28. sep 2009

Jani ja som boršč odložila na balkon takže mi ho nikto nezje. 😀

norik1
28. sep 2009

cafte my mame take sracky ze mame celu cervenu ritku, namastenu nahrubo kremikom, mna uz porazi z tych zubov raz, uz ma bozule navrete na dasnach, ale esteze nema horucky... ale taku dermatitidu jak ma teraz este nemal...

jaaaj borsc moja nocna mora...brrr 😀 😀 😀

zuzka1.
28. sep 2009

dani ja robim len ked maly spi, aby som sa mu mohla venovat ked je hore. spava celkom dost, doobeda aj poobede a mam len jedno dieta, tak je to jednoduchsie ako s dvoma. 😉

pojdem pozerat superstar, maly uz spinka, dufam, ze nebude zajtra zase o 6 hore, lebo ma porazi. som spala doobeda u nasich aj s malym, az potom sme sli do mesta. hroza, ja nie som zrodena na ranne vstavanie vobec a neviem si predstavit ako si na to moze niekto zvyknut.

erikasadek
28. sep 2009

ahojte, norik len tak rychlo, ked to ma velmi cervene, tak to moze byt pliesen, caste pri zubkoch su kysle, sraacky 😀 a s nich s ato robi.. 😉

takze ak sa zhorsuje tak, chod k lekarke, treba dve rozlicne kremy, na striedacku.. 😉

my to mame vzdy ked idu zuby; 😉

norik1
28. sep 2009

hej eri presne tak to teraz vyzera, uvidime zajtra ake to bude, natrela som mu to kremom na dermatitidu tak uvidime.... a presne take kysle bleeee to ma teraz...chudacik moj malicky ☹

zuzka1.
29. sep 2009

dobre ranko,

norik my sme to mali, nam pomohol imazol, aj sudocrem.
kakanicu kyslu mavame aj my. 😉

drobcek maly aj placka, ze ho to stipka???rychlo sa prelicte, teda pokozka, nech drobca nic nedrazdi.

ja uz chytam stavy, zajtra poobede ideme na to ockovaie, dnes este upracem u nas, poskladam pradlo, navarim malemu. nech sa mu mozem venovat na 200% po ockovani. v piatok mam skolu, aj v sobotu, snad sa nic diat nebude, ale hrozu mam uz teraz z toho.

borsc som etse asi nejedla 😅
co vy dnes kocky?

lamada181
29. sep 2009

no ahojte mi sme sami doma ocko v robote paulinka v sklke tak utekame vonka zatial ahojte

erikasadek
29. sep 2009

dobre ranko.. norik tak cim skor preliec potom je to kata, teda uplne , prezrata pokozka a boli to ako fras.. moja;. chudacik moj maly.. ☹

zuzka, vrtulka.. 🙂 jasne dobre robis, potom sa uz len malemu venuj bud eta potrebovat;;

borsc mnam mnam.. 🙂 *
no ja utekam;....

zuzka1.
29. sep 2009

kam? do skolky s patkom??
erika co tie testy?mali ste vcera?

erikasadek
29. sep 2009

zuzka ahoj, ano do skolky som utekala.. 😉

ano boli vcera ale to boli len prve.. 😉 este nam ostava 3 krat..

pozerala som dnes rano, novy cesky serial na markize, prvni krok, dobra kopia, originali un dos tres... 😉

paci s ami ako to prebrali cesi..... 🙂

blau
29. sep 2009

Ahojte moje mile....
Ja mam nadchu ako svina. Dnes som varila 1x rizoto, take dospelacke. Mnaaam urcite musi byt dobre, lebo som zjedla za tanier, ale nemam chut do kelu ,tak necitim, slak ma ide trafit. Ale hladna som bola. Maly konecne zaspinkal.
Nam vlhne stlp v kuchyni, tak tu bol bauleiter( nejaky veduci), mlady. Teda tak ako M moze mat. Volako koktal, ked ma zbadal furt dokoliecka opakoval co budu robit, potom si tu aj kluce zabudol, cervenal sa nooooo odpadla som. To sa stava aj takym velkym chlapikom, ze su v rozpakoch?? 😀
Cakame navstevu poobede. M pride dnes neskor z prace, ma pohovor zo sefinou najvacsou, lebo uz sa mu zaskolovanie pomaly konci iba mesiac. Mozno sa budeme aj kvoli jeho praci stahovat. Ale to nie je este iste. Blizsie k nasim hraniciam.--...no uvidime.

norik1
29. sep 2009

cafte 😀

no ritula vyzera lepsie, aj ja mu davam imazol na take, sudokrem mu nerobi dobre, vyhadzuje sa z neho... uz sme take mali, len teraz to bolo trochu cervensie...plackal len ked som ho sprchovala, vadilo mu ked som ho umyvala, moj maly chlop 😲

Blau no vidis, co spravis ked si raz krasna? chlapi su v rozpakoch, darmo ze si zadana, mas dieta a navyse aj nadchu 😀 proste si kus, no 😵 Drzime palce nech M vyjde pohovor 😉

Eri drzte sa na testoch, verim ze to nebude zle 😉 bozkaj za mna krasavcov 🙂

Inac kukame teraz na HBO2 Danyho trinastka, ten Cloony je tiez kus 😀 Maly tu dzavoce, hra sa... sa dost divim, lebo postielku dnes v jasliach totalne odignoroval, tak ho z nej vybrali a on sa hodinu a pol sam potichucky hral he he

danciacik
29. sep 2009

Ahojte kočky, ja len tak v rýchlosti zdravím, dnes som mala na starosti aj kamoškinho synčeka aj papiere som robila. Hrozne rýchlo mi ten deň zbehol.

lamada181
29. sep 2009

CAUTE CAUTE CAUETE JA SOM VYZIZEAN dnes pre mna bol den zabijak s patkom sme rano zaniesli paulinku do skloky a potom hybaj na vylet dnes som pochodila tolko kolko uz pekne dlho jsj fest ma bolia nohy a zajtra mame tiez vylet vraj chodime s krsnou a ich mlaim riskom to bude zas zajtra som zvedava co za kopec zas vyberie