Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
3. okt 2009

dobre ranko,

idem do ksoly, chlapi etse spia, tam mam cas aj na kafe a vas.

norik ja som nasla aj take krtkove, stali okolo 16-17E mylsim, krasne, len neviem stranku, Aamtula ma nakoppla na obliecky.

co vy kocky dnes?

erikasadek
3. okt 2009

zuzka ty ranostajka;. 😉

dobre ranko druha.. 🙂

norik, normalne banany utlmi ato je pravda mna, naprikald nie, ekd osm bola tehotna, mna prehanalo cele tehotenstvo.. 😀
a to som jedla kila bananaou...

ale s tymi vlockami, je to tak, vlocky prehanaju a tak sa davaju banany, jablcka, a pomarancova stava.. + priesky teda u mna....
atak nie je az take s toho prehanadlo.. 😉 😀

drzte s ababy pekny dnicek prajem.

norik zabudla som, jasne ved je chlap ako hora co by spal s detmi drobakmi, nech je pri zenskych.. 😀

danciacik
3. okt 2009

Ahojte, ja len tak narýchlo zdravím. Mám dnes kopec roboty, včera prišiel večer klient a že do rána chcem mať hotovú kopisko papierov tak som ho trošičku schladila ale do pondelka rána to musí byť takže makám lebo zajtra máme oslavy tak nebudem predsa robiť nie?

blau
3. okt 2009

Ahoj. Norik si mi zdvihla naladu, teda tvoj synko. Ze on nebude spat??? no a naco? ne?
zlatunky anjelik.
Tak mne uz visia na nastenke 2 U2tickets. Boli len a len na sedenie a 1ks 177.50euronov!!!! No nekupto! Tak som kupila 2. Hrozna cena, ale bude mat narodky 30 a potom to mam ako darcek za matersku ( to som si vymyslela), lebo potom budem musiet ist do prace 😒 😒 😒

Maly je v pohode, ale kako je gelovej konzistencie. Nic mu v ustach nevidim, len take bodky na hornej stolicke, zeby ho ta trapila? Boze nech uz su tie zuby vonku. Vstava o 6tej, tak ma poraza 😒

Idem volaco varit. Zajtra pridu svokrovci, tak ma bude pre istotu porazat zo svokra 🙄 🙄
Budem si musiet naliat,,,, 😀

Majte sa krasne krasny vikend a dani ty sa nepretrhni....od roboty aj kone dochnu ci ako sa to hovori. papa

norik1
3. okt 2009

jeeejda Blau tak to potisku zavidim🙂 uz len ten pohlad na nastenku musi potesit (teda okrem ceny 🙂) ale myslim si, ze za U2 sa jednoducho oplati tolke peniaze dat, lebo za to stoja!!! a za matersku by si si mohla dopriat U2 aspon tak 6 krat, hlavne ked M je vkuse v praci a ty musis maleho zvladat sama 🙂

boli sme na nakupy, jedlo a taaaaak kupila som skoricovo-jablkove Pribinaciky, uz sa tesim kedy jeden Filovi ukradnem 😀 😀

A v Optime som si kupila trekingove topky sportove na jesen.... za 4 evry.... no nekup to!!! 😀 😀 😀

norik1
3. okt 2009

....a som zabudla, pizza Ristorante Mozarella a Casa di Mama Mozarella a Pesto boli na obed... nestihacka inak nic...ale neskutocneeee boli obidve!!!

zuzka1.
3. okt 2009

ahojte kocky,

skola ok, vydrzala som 2 hodky, ze anglictina 😀 sup ho na kavu, obed a pre drboca.

Dani ty si uctovnicka, ze???ked budem potrebovat pre mm rady 😉

norik moja, ristorante u nas boduje.

vecer idmee do kina a do mekaca, sa tesiiim.

JArka tisko zavidim, cena ohromna, ale stoji to za to podla mna.a pevne nervy na zajtra, radsej si vypi nech svokra nezabijes.

norik inak dobra kupa 😉
a erika jablka su dobre prehanadlo tiez, teda jablkovy dzus urcite.

norik1
3. okt 2009

Jj Jarka, ten svokor na zajtra nic moc, ale my ideme na oslavu, synovec mal 5 rokov a meniny tak bude zurka....zase svokra cely den.....a kedze idu aj nasi, tak sa bude predbiehat, koho vnucik viac lubi 🙄 esteze tam bude aj druhy vnucik s druhou babkou, snad sa to vykompenzuje...

danciacik
3. okt 2009

ahojte, zase som nakukla už takmer finišujem. Zuzi som takže keď budeš niečo potrebovať, nie je problém.

zuzka1.
3. okt 2009

dakuuuujem, norik snad sa babky nepobiju 😀

norik1
4. okt 2009

heee heeee no ja neuverim ze dnes prva 🙂 nehovorte ze ste vsetky na maratone, ved ten je u nas 🙂

ja obed navareny, dieta uz aj vyspate, ideme sa najest a na prechadzku => a rovno na oslavu, malo to byt povodne na chate, ale ideme vsetci do bytu, skoda lebo vonku je naaaaadherne, 14 dospelych do bytu...och joj...

zuzka1.
4. okt 2009

ahojte,

ja pozeram superstar, kedze sme boli vcera vonku, kino sa nekonalo, kedze nebolo to co by sa nam pacilo.

boli sme v nitre v mekaci, fajne bolo, dobry pokec.

dnes ideme k nasim na kacicu, poobede na prechadzku, kedze je krasne a celkom teplucko.

blau
4. okt 2009

Ahojte moje krasne. No pohlad na nastenku ma vzdy zohreje pri srdiecku, ta cena mi nevadi. Sak neboli sme ani na dovoske, lebo M je furt v robote. Dnes rano mi volal ocino, ze pride. Fu, tak sa tesim, troska mi s malym pomoze, lebo M ide zas do Viedne na seminar. Tak budeme behat s dedem.
Vcera som malemu kupila lyziarsku vetroFku, taky je v nej zlatunky. Inak dnes spal super, ale taky kasel ma, ze sa povrackal. Nevie to vykaslat, tie mrmle neznesie jeho zaludocek, tak ho nadrapuje ako macicku. Jaj nech uz je po tej chorobe. Dnes volali znamy., aby sme isli s nimi do IT na pizzu. Uvidime, mozno ked maly nebude tak kaslat, tak sa rozhodneme, ze ano. Teraz spinka. Ja som varila 😎
Krasny den a oziG. Dobra sprava: svokFci nepride.lebo svokroFka je chora., Nie ze by ma to tesilo 🤐 😨 😕 😔 😅 😀
Krasnu nedelu Vam moje zlate 😉

erikasadek
4. okt 2009

ahojte.. 🙂
blau hlavne ze mas radost , kasli na cenu.. 😉
treba si urobit radost v tomto zivote nie??? 😉

ten kasel je svona, poznam , po patovy ten n, vzdy vtedy vela vracia, je to dobre aspon tie hlieny neako zo seba dostane, ale poznam aj lepsi sposob.. 😒

my sme zdravicky zatial..
zajtra znova na testy pre pata , po druhe.. 😉 takze sa nam to , blizi.. vcera bol na tenise, no bude znoho nieco, chlapec ma naozaj talent.. 😉 a hlavne velku silu, lebo lopticku lietaju , daleko, az aj jeho , ucitel je s neho hotovy.. 😀

no aspon v nioecom exeluje.. 😉
robi nam to radost.. doslova lacem ked ho viodim hrat.. 🙂

lamada181
4. okt 2009

ahojte erika skus slivky pomaha
baby pekne ste toho popisala mi sme mali taky dost rodinkovsky vikend v sobotu na stavbe pomahat a nedela pracia a zaehliaca hooro
dani ako moja vela roboty svokrovci sa dnes vratili s pp a ja ze ci nemohli povedat ze pojdu ze ti ho mohli ti t zobrat ale tak snad to pride
norik dik ani ja neznasam zehlenie ale co uz aj to patri k praci zien ale aj muzov ked si naucite 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
4. okt 2009

lamada naco slivky?? 😅

lamada181
4. okt 2009

citam nieco o zapche a ste sa tu rozpravali o vsetkom moznom ale slivky nepadli tak preto aj ked neviem komu to malo byt len som videla ze ti anorika ste malu taku temu vies 😀 😀 😀 😀

erikasadek
4. okt 2009

aha, jja tak to bolo pre blau... 😀 ale uz je dobre... 🙂

lamada181
4. okt 2009

no vidis citala som a nevnimala ktora pise jaj ale som tuto bozesom ko idem asi spat urobim kuk na star a zas zaspim po druhej psenicke jak vcera mm povedal ze som mimino 😲 😲 😀 😀 😀 ahojte

norik1
4. okt 2009

jaaaaj mz mame za sebou hadaci vikend, snad uz skoncil... 😝 😝 😝

dnes sme sli pred oslavou do CaA, ja sa hrabem medzi trickami a zrazu bac a strasny rev, obzrem sa a mm nestasny, maly sa natiahol, aj ked ho drzal za ruku... no ale kukam kukam, ci si nerozrezal dolnymi zubmi horne dasno, kukam a zrazi krv sa valila, az mu z hornej pery kvapkala, roztal si tu uzdicku co je medzi hornou perou a dasnom....zababrala som dvoje nove body ktore som este ani nezaplatila, vestu co mal na sebe, aj nohavice... rodeo na cely obchod...no co vam budem hovorit, ja som bola na vine lebo som cele tri minuty hladala spravnu velkost medzi stovkou nahadzanych bodyniek.
Krv prestala tiect asi 30 sekund ako sa ukludnil, aj plakat prestal, len mu trosicku opuchla horna pera... bozinku vysvetli niekto mojmu mm ze taketo pady k detom patria? jaaaj ti chlapi...

ale inak fajn vikend za nami, uz sa tesim zajtra do prace 😀

erikasadek
4. okt 2009

NORik, mioj aja tu idem s usmevom napista ze prave som objednal amoju novu , pekaren na chlieb a tu citam, toto moje zlate slniecko mi spadlo.. ☹

moj zlaty.. 😢

jasne ze tvoja chyba;.. 😀 nikdy chlapovy nevysvetlis.. 😉

moja pekaren prave prisiel konfirmacny mail , pride v stredu huraaaaaaaaaaaaaaa sporim si na nu uz mesiac.. 😀 😉

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

norik1
4. okt 2009

jaaaj Eri na tak potom posli fajneeee francuuuuzske bagetky co vlastnosrucne napecies🙂

tesim sa s tebou 😀

erikasadek
4. okt 2009

http://www.darty.com/nav/achat/petit_electromen...

aby ste ju aj videli ja sa tak tesim...................... 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
5. okt 2009

dobre ranko, maly ma budil uz o pol 6!!!!

ide k nasim, vcera som sa dohdla s mammoou, ze mi ho postrazi a ja spravim velke upratovanie, okna, skrine a podbne. Ale mam na to 3 hodiny, tak budem musiet kopnut do vrtule 😀

norika co maly???uz je dobre???to sa zrastie, nie???no viem si predstavit, u nas by to bolo presne ako u vas, co ti budem vysvetlovat 😠

erika potom posli nejaku dobrotu 😀 my amem pekaren, najskor osial a velke pecenie a teraz zapada rpachom.

amatula
5. okt 2009

bre ranko dámy

akosi som nestihala celi vikend...sobota pracovna akolo domu co vam budem vysvetlovat kto to pozná chápe....ide zima...... 🙂
vcera sme boli v meste super bolo krasne aj sarkana sme pustali...nadhera..potom sme doma pili sekt..bracho so segrou sa vratili s Francie

dnes idem upratat a prat 4 pracky 🙄
a vybrat s mojich svadobnych darov dake uteraky..ma jebne vsetko si musi clovek platit a a nosit do statnej skolky co si nedonesie vyzera otras...si predstavte ze detom u nas davaju prat domov obliecky aj uteraaciky raz do mesiaca...tie obliecky hej ale keby ste videli ten uteracik 😖 😅 a ked si donesiem vlastny mozem ho prat barz aj kazdy den 🙄 🤐

a teta bola vo viedny doniesla deckam playmobil..to je uzasna hracka..som myslela ze odpadnem...hodim vam hned link....len skoda ze u nas v draciku nije..mozno alltoys 😕 to ma nenapadlo..az v tejto sekunde 😀
aj tak my ideme decmber do norimbergu a v zirndorfe je velka pradajna 😵

papa

a norik to ako by som s mojim zazila a ja som sa bala ze len on je padli na hlavu 😀 co sa tam tolko hrabes keby si tam tolko nebola tak sa to nestane 🙄
neboj to sa zahojií 🙂 😉 to nic hlavne aby si nenarazil zubky alebo nezarazil do korena to uz by bolo na rovnatka-strojcek..neter si tak sparavila ked mala rok a uz jej aj nove zuby rastu krivo 😒 má 7r.

zuzka1.
5. okt 2009

jeeej konecne si sa ozvala, tak ste mali pekny vikend.

sarkana si kupila ci robila,??

je to hrozne s tymi skolkami, keby je to nejaka velika polozka, ale predsa je to sluzba, ktoru by stat mhool poskytovat bez zbytocnych reci.

decka sa mu velmi tesit z tej hracky, nasi mali sa s tym vedeli pekne zahrat a hlavne clekom dlhoo 😀

matko sa s tym vie hrat?
takze mas aj ty pracovny den ako ja 😖 Bobovi sa paci v skolke?ziadne vymyslacky??

danciacik
5. okt 2009

Ahojte kočky.
Jaaj zanedbávam vás ale mám za sebou blbý víkend 😠 . Kopec roboty a ešte aj tá ženská čo si hovorí moja svokra je protivná juuu som sa s ňou tak včera pohádala že som myslela že sa odsťahujem ku našim ☹ .
Janí dám vedieť poobede či už prišlo alebo nie k nám chodí balikár tak do 14:00 tak uvidíme.
Erika zlatíčko viem že som otravná ale nezabudla si na tie croasanty? 😅

amatula
5. okt 2009

zuzka sarkana sme kupili uz minuli rok latkoveho(take umele vlakno dake z plastvovych flias asi 😀
) a stale je pevny ok...v darciku.....hodim foto na fb..nekupuj igelit....

decka sa stim super hraju a este lepsie sa vedia o to pobit..akurat ze su tam aj male casti ale sa mi to paci hlavne kôli MAtkovi ze to nieje ako lego....to sa bojim ze spolkne..toto je lepsie...a u nas ide take a ako lego..aj toto je skladacie vsetko musis poskldat je to super pre deti a Dalibor to zere..
tam maju dokonca deticky vestu a šlapky ktore musis obliec obut 🙂 😀

bobo v sklke ok povie ze ked je tato v praci tak on ide do skolky 😅

este jednu prihodu vam tu hodím 😒

zbierali sme s bobom viecka s pribinacka..neviem ci ste postrehli bola sutaz o kocurika pribinacka..za 30viecok.nevyhral kazdy mali žrebovat....
uz sme mali asi cez 20 a neviem som si povedala ze aj tak nevyhrame a vsade sa mi to povalovalo tak som to hodila do kosa.....u nas sa odpad triedy.plast,kov tak vsetko umyvam...prisla segra ze ked to nechcem ze ona si to zobere a vybrala to z toho kosa a poslala....a co cert nechcel toho kocurika vyhrali 😨 to boli vcera oci Mato im ho nechcel vrati a Dalibor sa na mna tak pozeral 😒 😒
teraz mi povedzte ze to tam hore niekto neriadi ved to nemoze byt len tak nahoda

blau
5. okt 2009

Ahoj baby no mi otras, Vcera maly tak kaslal, a uboleny bol a plakal. Isli sme do Talianska, ale Luca plakal tak sme dali kafe a tiramisu a isli sme domov. Strasne ho drhlo.
Na noc ( ktora bola vzdychacia ) som mu natrela bravcovu mast na kapesnicky a uz tak nekasle. Kasle normalne, sice ako fajciar, ale nedrhne ho a nenadrapuje.
Ta mast je zazracna.
Len volako sa z nej vyhadzal, co je zaujimave.
Prisiel moj ocino, tak sa strasne tesime.
Bola som vybavit aj toho noveho doktora, co ho mam na ulici. Tak nas zoberu, tak som rada. Ak mu zajtra nebude lepsie, tak pojdeme k nemu. Ale hadam, bude lepsie, len je slabunky a schudol... 😔

Norik, my sme si raz tiez tak rozbili hornu peru teda vnutri, krvi bolo vela, ale rychlo sa to hoji. Bude dobre neboj. Ale aj mne bolo vtedy zle z toho.
Jaj a ockovat maleho mozem dat aj neskor , kedy budem chciet, nie ako ten debil dr. da mi termin a nedebatuje.

ama to je nahoda- nie? ale toho kocurika vam mohli pozicat za odmenu sak potom by ste ho vratili...