Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
10. okt 2009

no Matko sa hadze o zem ...a furt ja neviem co sa to naucil..zvraštíí obočie a báách ho o zem 😒 🙄

erikasadek
10. okt 2009

danka, myslim na vas, , je mi to luto..

tu kravu hned udat.. 😠 to snad ani nie je mozne.. ☹

ahojte vsetky.. 🙂
baby prisla mi dne skonecne, pekaren moja vysnivana;. uz to jedeeeeeeeeeeeee.. 🙂

amatulka, ty tak nakupujes ked je vsade kriza.. 😀

ze sa nehanbis.. 😀

urobilo dobre ze?? 😉 🙂

amatula
10. okt 2009

erika ja som bojovnicka proti kríze 🙂 😉 😀

norik1
10. okt 2009

juj babule prave som sa vratila z "obeda", zrali sme pomalicky cele popoludnie, kedze som sa nevedela rozhodnut co si dam, tak som si dala steak jeskove oci neskutocne dobry bol mnaaaam....dobre bolo faaakt 😉

eri tak cakam na tie francuzske bagety kraska 😀

My sme kupili Filovi v Tescu bundu ziimusnu a mamka pojde na nakupy this week nohavky uz mam vyhliadnute a odskusane, ale chcelo by to nieco hore...uvidime 😉

norik1
10. okt 2009

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5016...
tento spaci vak sa mi paci, je teply a hlavne dlhy....

...inac Fil dnes hore od piatej, spal v restike od tretej do stvrtej a konecne zaspal pred desiatimi minutami.... je toto normalne? takto malo spi uz tri tyzdne, moze to byt od zubov?? Ja uz neviem....

erikasadek
10. okt 2009

jasne, ved ja som sa len smiala moja;.
pokracuj. 😉 😀

norik1
10. okt 2009

Eri tu chodi v telke taka reklama, ze chlapik vyjde z obchodu s nakupom, a povedia - "Jozef, bojovnik proti krize". Takze na toto Ama narazala....

https://www.youtube.com/watch?v=ey4gFeTgG-k

a toto je dobreeee:

https://www.youtube.com/watch?v=d3Asv9-MP34

ako sa vyriesi kriza 😀

amatula
10. okt 2009

norik dakujem za vysvetlenie 😀

blby futbal..mm tu hulaka jak blazon 😅 😕 co nam ko..t odpiskal ci neodpiskal 🤐

norik1
10. okt 2009

he he Ama u nas to vyzera rovnako ako u vas 🙂 zeby siel v telke futbal????

erikasadek
10. okt 2009

norik ja viem, pamatam si to z leta..

budete sa smiat aj u nas futnbal francuzi toez dnes hraju..
ale uz sme prepli ide prison break.. 😀

norik1
10. okt 2009

jaaaj som zabudla vidis... ked ty si tak daleko, ty bojovnicka proti krize 🙂

my sme uz tiez prepli, futbal totiz skoncil.... nebudem vam hovorit ze presne tak, ako som si tipla, ale ja stale tipujem ze prehrame.... 😀 😀 😀 😀

erikasadek
11. okt 2009

ahojte dobre ranko.. 🙂

takze mse prehrali .. ☹

clovece my asi nikdy nevyhrame.. 😒

muzicek uz je od rana, skoreho, na tom bazare, ja idem nieco uvarit.. a pojdeme za nim.. uvidime ako sa mu dari.. 😀
a co vy?? co robkate??

zuzka1.
11. okt 2009

ahojte zienky,

nesiel mi net 😠 ale citala som vas cez mobil, len sa mi nechcelo pisat. Trosku zaprsi a nejde net do prdele, co to bude cez zimu.

Vcera som bola skoro cely den v skole, potom sup k nasim, vecera a domov.
vecer sme boli s mm v bare pozerat futbal, mne bolo na koneic do placu, co vam poviem.
Sama jedina som bola v casti, kde boli len chlapi, lebo zeny klabosili v inej miestnosti 😀 ja lubim futbal, tenis, hokej v telke kukat, aj vzpieranie ma bavi, atletika bars co, no.

norik my mame z tesca spacak na 12-24 meisacov, ma 120cm. Stal tak do 18E mylsim. Taky modry.

co dnes robite???ja rozmylsam ci nepojdeme na nakupy, ale kedze sme prisli o pol 4 rnao, asi tazko. mm spi, maly spi. idem si aj a lahnut etse.

danciacik
11. okt 2009

ahojte.
Larka je ešte stále na infuzkách. Hladiny sa upravili ale asi ma bronchitídu, musíme inhalovať ale ona sa toho strašne bojí. V noci mi zase grckala. Lebo včera bola sestrička na denke taká že nútila, že musí jesť, musí všetko zjesť. Ale napríklad jej dali krupicu a jej nechutila a o pol hodku na to my prišli povedať že by nemala jesť mliečne a ráno jej chceli dať kakao a na desiatu puding . Tak som rozprávala s doktorkou a som ju prosíla nech dá Larke bezmliečnu diétu.
Dúfala som že nás zajtra pustia ale nie.

erikasadek
11. okt 2009

danka preboha kde si sa to dostala!!!!!! 😠 😅 🙄

nutit dieta jest ved ma infuzie..; krava sestricka preboha krupicu, takemuto dietatu..

no peven nervy a nedaj uz do malej nic ak ty nedovolis sestricka sa moze aj rozthat nema pravo nutit tvoju malu jest..
infuzie stacia, ma tam vsetko co potrebuje telo a ked telo bude schopne, jest tak si bude pytat sama..

kup neake banany, alebo uvar , doam slepaciu , kuraciu polievku, s krupkami.. 😉
vyborna to vec po vracani, postavi na nohy, a krupy su vyborne, an zaludok, pekne vycistia steny zaludka, ktory je oslabeny..
uz do nej nic nedavaj moja;.. 🙂

blau
11. okt 2009

Ahojte nedelniarky moje. Dani uz nech je lepsie a lepsie ani sa nebudem vyjadrovat na tu sestricku 🙄
My sme boli vcera v Ikea co to sme pokupili, len lutujem, ze uz nemali tie obliecky co som chcela sprosta a lutujem, ze som nam nekupila, nevadi na buduce.
My uz robime jesenne upravy na terase a cakame na svokroFcov ideme do talianska na pizzu. Sa tesim, lebo som hladna a dokial ju budem jest budem este hladnejsia, tak ju sezereeem.
Eri tak sa bude vypekat, co? a na aku burzu isiel mm? nieco mi uslo 😒
Krasnu nedelu.
Ozaj Norik ano toto malo spanie moze mat maly kludne aj zo zubov. Nejako to vydrzite 😉

lamada181
11. okt 2009

ahojte dani nemam ti jak zavolat zabudla som si telefon u nasich vcera dani ona musi matdietu vobec mliecne vyrobky mi sme dostali sucharre a caj bez cukru to jedla pomali ale najprv dostavala caj po lyzickach
drzkajte sa moje
no a ja mam novinku babuy ja mam teploty od vcerajska a uz mam obe deti chore akurat sa chystame s pullinkou na pohotovost ma 39 teplotu nechcto klesne a letim boze nieco je vo vzduchu
no nic prajem pekny den ahojte

zuzka1.
11. okt 2009

my sme sa s mm teraz zobudili aj maly s abudi v spalni. super nedela.

Dani stale na vas myslime, uz nech ste doma a nech ju nnutia jest koko.iny, mlieko nie je bohvie co, ked s auz vracalo.

A ozaj my mame vonku dlasiu stolicku spodnu tentotaraz, ale ide mu este jedna vrchna a co sa ten natrpai chuda moje. Norik asi zubky, podla mna.

danciacik
11. okt 2009

No babule ďakujeme.
Ja som si to urobila po svojom, lebo ráno na raňajky doniesli vianočku s maslom a medom - dilinovia 😠 . Veď med je ťažký na žalúdok. Tak som zavolala mamke, doniesli mi čisté rožky, do misky šunku, Marina keksy. Tak Larka spapala pol rožka a keď zbadala Marina keksy tak jej slinky tiekli ale spapala najprv rezankovú polievku a trošku zemiačkov a mäska a potom celý keksík 😵

amatula
11. okt 2009

ahojte

norik ked ako stvorročny neprespí noc...uz sa len tazko vyhovorís na zuby 🙂 😀 nuz aj to sa stava

ja idem zas zabojovat proti kríze 😵 ked sa deti vyspia sup do mesta 😎

norik1
11. okt 2009

cafteeeee no my sme tiez dnes bojovali proti krize he he mam cierne cigaretove riflicky hura som ich chodila tyzden obzerat ale uz nemusim 😀 😀

Juj Zuzi taky spaci vak som u nas nevidela ani nahodou, tu maju furt len 0-6 mesiacov, si rada ak vobec vidis 6-12.... skoda lebo mam rada tie ich tesco vaky... ked pojdes tak kukni ci nemaju u vas ten 12-24 😉

zuzka1.
11. okt 2009

norik kuknem, snad pojdmee coskoro, hadam aj cez tyzden, niekde na vylet 😀 😀 😀 treba bojovat ako hovorite a robite kocky moje.

my sme sa napapkali, maly ide do hajan, skusime teda, ci pojde a potom na prechadzku 😉

erikasadek
11. okt 2009

ahojte. 🙂

blau , na pizzu; mnam.. 😝

no mame , tu jesenne burzy
broccante;. 😉 ked sa pamatas.. , vies ako francuzi to zboznuju..$
no dnes sme zbohatli , uz mame 400 euro zarobenych.. 🙂 hura bude na darceky.. pre drobcov.

erikasadek
11. okt 2009

lamada vas to neako nepusti ta choroba jedna za druhou.. ☹

danka to je super ked mala zacina sama papat. len tak dalej, o dva dni bude plna sil.. 😉

danciacik
11. okt 2009

ahojte,
Jani ďakujem za rady, ide to spapala dnes toho celkom dosť
A odpojili ju od infuzky 😵

amatula
11. okt 2009

bri vecer

juj konecne sa mi usla tá vesta v EXači co uz dlho pozeram..norik sa nam dnes darilo 🙂 😉 ty nohavky ja vestu 😀

http://www.exisport.com/sk/index.php?&msec=747&...

červenááááá 😵

a stretla som spoluziacky sme sa nevideli 10 rokov a ze ako sa mas a tak bla bla,dve deti a kuka mi na brucho a ze cakate tretie????? 😨 🙄 🙄 😅 😝 do prdele 🙄

inak u nas v TN dnes strasne vela ludi bojovalo proti kríze..keby ste to videli jak 23.decembra 😨 😕 ja neviem co bolo

idem dat pohar vinka...som povedala ze dnes uz ne ale mm ma prehovoril 😎 😀

amatula
11. okt 2009

no to nem dobry link na ten neklikajte 😀 😀 😀 🤐 😀 😀

lamada181
11. okt 2009

DANI AK VAS ODPOJILI OD INFUZKY TO JE DOBRE AK ZAJTRA SPAPATE A BUDE DOBRE TAK ZAJTRA HYBAJ DOMOV UVIDIS
NO ERIKA ANI NEHOVOR MNA IDE PICNUT JA SOM ZAS NA SEDATIVACH TICH HOMEOPATICKYCH JA SOM UPLNE VYSTAVENA VED BOLA SOM NA POHOTOVOSTI NIE A BOL TAM DOKTOR Z NEMOCNICE A HOVORI NO MATE RIADNU ANGINU A JA NECH MI POVIE CI SU TO KIAHNE AôLEBNO CO A ON ZE NO VIETE VIZERA TO ALE MATE LEN TRI BODKY NO UVIDITE CI SA VIAC VYHODITE BOZE MNA FAKT ODVEZU JA SOM NENORMALNE VYSTAVENA JA BUDEM POTREBOVAT NEJAKY REKREACNY POBYT NA ZOTAVENIE A AKO KEBY NESTACILO TAK MAM HORUCKY AJ JA ALE JA AJ VIEM S COHO MNE TO PREJDE BUDE FAJN ASPON DUFAM
NO A CO VAM BUDEM ESTE HOVORIT S PAULINKOU SME ASI TAK PRED HODINKOU A POL PREKONALI FEBRILNE KRCE NASTASTIE NEBOLI NEJAKE VELKE ALE AJ TAK ESTE STASTIE ZE MAME DOMA DIAZEPAN REKTARNY A TABLETKOVY A VOLALA SOM S DR POVEDAL ZE NEMUSIME IDT DO NEMOCNICE BOZE MOJ MNA JEB....... .....
DANI INAC SOM VELMI RADA DRZKAM PALCEKY

zuzka1.
11. okt 2009

ahojte,

my sme boli na prechadzke s mojimi chlapmi, pol dna prevalali v posteli, krasna nedela. dame vinko teraz vecer k telke, romantikus. treba oslavit, ze sme sa dnes zhodli na vsetkom co nam vyslo z huby 😀 😀 😀

erika tak burza celkom uspesna, nie? 😉

Dani uz je lepsie?
Lamada vyleicte sa, nejak ta choroba od vas nechce odist 😖

lamada181
11. okt 2009

zuzi ano nehovor ja som povedala ze to je trest ale veliky lebo uz mam toho fakt nenormalne dost a dnes som bola paulinke pre antibiotika ze 10 eur mne je uz s toho nahovno aspon ze sa s mm nevadime teraz ze sme v pohode lebo inak by ma fakt piclo musim sa vyrozpravat lebo ma roztrhne s toho takze dnes sa budem len stazovat a tak dufam ze nevadi baby moje 😀