Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
16. okt 2009

zuzka tak ty si naozaj shopoholic.. 😀 😀 😀 😀

norik, si zlata, pamatm sa na safari.. safari, a potom uz nepamatam, spieval , peter lipa ze??? 😉

lamada dakujem, ja tu arabelu zhanam uz 5 rokov!!!! 😠

norik1
16. okt 2009

safari, levy a dupot kopyt.... 😀 😀 😀

erikasadek
16. okt 2009

no vidis, ty si pamatas ja uz som stara.. 😀 😀

norik1
16. okt 2009

som daco vypotila:

safari - levy a dupot kopyt
safari viem ze sa vydari
safari - tigre a stada opic
safari - a slnko do tvari
priroda veli - musis byt smely
caka nas AFRIKA
tráva je po pás
vedie nás stopár
tu si smieš zakričať
😀

erikasadek
16. okt 2009

norik... 😀 😀 😀

boze, ja som znicena zeny beham ako pes s prebitou nohou stale... potrebujem dovolenku.. surne.. 😅

norik1
16. okt 2009

no a co s tym eri? Mas nejaky napad? 😉

lamada181
16. okt 2009

aj ja erika potrebujem mala tie kiahne teplota mali spi pri nas s teplotou asi zuby a segra ma prist kazdu chvilu k nma spat
no baby nepodarilo sa mi spojit s dankou zajtra skusim snad doteraz som upratovala, prala, som ko
eri v pondelok rozhadzem siete sice poslem jednu spravu jednemu bratrancovi no on ma skoro vsetky hovadini na svete a ked nie tak niet problem ziskat
no nic idem kukat telku a tak zatial pa 😀 😀 😀

erikasadek
16. okt 2009

lamad a is zlata neponahla to, uz ked som pockal a5 rokov pockam aj par tyzdnov.. dakujem za ochotu..

norik neviem nemam na vyber ale jedno viem ze ma to vsetko vycerpava a strasne, a za chvilu bude aj raafat doma mesiac , na marodke, po operacii tak budem mat tretie dieta.. 😖

takze ziaden oddych uz vonkoncom..

poslal si mi mail moja, nestihla som ani pozerat moje , e maily..

zuzka1.
16. okt 2009

erika ved vsimame , ze nejak malo pises 😖

my ideme zajtra na tu chatu a kamaratka volala, nech si zobereme zimne veci, ze je tam po kolena snehu, cisty infarktus 😀

norik1
16. okt 2009

sanky uz vytahnute?? to je fajn ked je sneh 😀

my pokukavame po nejakom predlzenom vikende v Tatrach niekde kde je aj bazen pre mrnusov ako je ten nas, uvidime, co sa podari najst

lamada181
16. okt 2009

no toto norik vezmi aj mna potrebujem dovolenku surne
budem ako mimino budem potichu ako myska 😀 😀 😀

zuzka1.
16. okt 2009

norik az rano 😀 😀 mm chcel aj lyze uz brat, aspon oddychneme 😉

len chodte treba zrelaxovat a uzit si cas spolu

erikasadek
17. okt 2009

ahojte.. 🙂

jej tatry, normalne snivam pri vas.. 😉

zuzka1.
17. okt 2009

Dobre ranko,

no co mamuse???
ako stravite vikend??
mne drobcek psi, idem vyzehlit vlasy, nech mi mozu skuceraviet na tom snehu 😀 , nalakovat nechty, obocko upravene, maly spinka.

veci pobalene, ideme az poobede, kedze mm ma este montaz u kamarata, ktoremu robil schody do domu.

blau
17. okt 2009

Bry den, Ja len tak kuk, lebo idem varit, M pride po 1dnej a potom o 4tej zas do prace. Tak nech mame obed navareny a je aj umyte, aby sme mohli ist von.
Co som kupila malej Lili to tricko v benettone som si ho dnes skusila a je mi dobre!! asi som ho aj velke kupila, ale ked ona ma zachvilu prerastie. To iste keby si kupim S, tak stoji 22.90euro a toto detske take iste len xxl- 9,90eur. No tak ...?
Zajtra neviem co budeme robit, isli by sme do kupelov, ale nestem tyrit sople, ci? no uvidime alebo pojdeme pozret omu do stajerska..

amatula
17. okt 2009

caute
zuzka a kam idete?
ja som vcera flamovala s Bobom- Mato s tatom 😉 potom sme boli u segry tam sme stahli flasu vina my dve chlapi pili pivo a domace 😎 prebrala som segre skrinu..Mato má zas kopu novych(ako novych) handier na seba 🙂
a fajn
dnes pride muzova segra(stastne rozvedena) s frajerom.a zajtra moji surodenci kto chce..mozno aj vsetci 12 detííííííí 😝 😀
a tak vcerajsok bol super den 😎 😎 vsetko sa darilo ako malo..este mi aj tunika prisla co som si objednala a den bol stedry 😉 😎 😀
upiekla som dnes muffiny a mriežkovi kolac 😵

papa 🙂

blau
17. okt 2009

heeej druha strana bejbiny, ja len tak kuk boli sme vonku, ale volako zavalo kvapkat, tak sme isli po hodinke domov. Dali sme si olovrantik maly pozera tv a ja som sem len tak kuk co nove....
mata, tak si mala super den, ze?
ja cakam na balik z emeriky, a svagrofka mi dnes pise, ze ta baba to ide len teraz kupit. Do r..i tak to mozem dalsie 2-3tyzdne cakat. Nemala cas, mala tam brata na navsteve, tak mam smolu...no...hadam mi to uz len volakedy dojde 😉

norik1
17. okt 2009

cafteee mz mame nejaky zvlastny den, maly spal v noci 12 hodin, potom o pol desiatej do jedenastej a este poobede dalsiu hodinu a pol.... no ale ak chce nadrobit za ten posledny mesiac a pol, musi spat v kuse tyzden 🙂 alebo zeby zimny spanok?
...a teraz pozera Chaluparov, normalne sa tvari ze ho to bavi 🙂

bola som rano na nakupy, kupila som konecne ten spaci vak, fajny je teply zimusny a dlhyyyyyy 104 cm hura hura bude aj na buduci rok.... a plno dalsich blbosti sme kupili 🙂 ale jedna bluzka sa tam tiez nejak priplichtila k tomu nakupu 🙂 😀 😀 😀 😀

lamada181
17. okt 2009

ahojte dnes je nejaky hnusny den cely den som sa motala v byte upratovala varila a starala o deti konecene zaspali mm isile hrat hokej tak som slamena vdova no co vam budem aspon uz mam skoro navarene naz ajtra dorobim kuroatko ktore macerujem a kolacik nejaky a mam navarene jaj a hura zajtra do prace drzkajte sa ahojte

norik1
17. okt 2009

ja peciem babovku tvarohovuuuu mnam mnam na zajtra mam upecene kuracie nohy, dorobim nejaky salatik a nejaku easy poievocku a je to 😀

blazka24
17. okt 2009

ja som dopiekla koláč a zajtra nevarím lebo ideme k našim na obed - dobré nie?

lamada181
17. okt 2009

nori tak mame skoro podobny len mi mame kuriatko macerovane a zajtra bude pecene salatik uz mam zeleninkovi a zemiaciky take v specialnej pavici bez kvapky oleja
a polievku si rozkazali fazulu na sladko tak maju mnam a zajtra idem ten kolac pisotovy s hruskami a struhany tvaroznik nech spotrebujem domaci tvaroh mnam no lae si robime chute jaj
nori ja som doteraz zehlila konecna som ko dnes je tu nejak ticho idem na kute ani superstar ma nejak dnes nebavi jaj
blazka to hej to pekne hmm aj mi sme tak obcas chodili ale varit aj tak som musela takze nic moc

lamada181
18. okt 2009

dobre ranko baby

blau
18. okt 2009

Ahojte...
My mame nedelnu nudu, ale ideme na navstevu. Jeej Norik , tak maly medvedik dospava to co nestel spinkat.
Som na teba myslela lebo som videla v H&M velky vak az do 3rokov, fakt dlhy asi 110cm ak nie dlhsi za 17,90ecok.
Blazka ty si tu nova nasa virtualna kamoska? Tak vitaj medzi nami.
Norik stem recept na tu tvarohovu babovku. Pls. Ja som hin do tvarohovych veci.
lamada ty koky aka kucharka ja nenavidim varenie a M ako sefkoch si nevie vynachvalit ako varim a ja vlastne ani varit poriadne neviem neda sa to s Vami porovnat. Darmo ste Slovenky ako lusk.peknu nedelu

norik1
18. okt 2009

he heee Blau a ty si jedna z tych Sloveniek ako lusk, preto je M do teba cely prec 😀 no co uz narobis....

idem ti po ten recept

erikasadek
18. okt 2009

ahojte kucharky.. 😉 😀

norik to som rada ze is nasla, konecne ten tvoj vak. 😉 😉

ja balim idem evonku je krasne, a tak beriem edeti do disny.. majte s akrasne peknu nedelu.. 😉

blau
18. okt 2009

dobre norik cakaaaaaaaaaaaaam

erika aj nas zober do disney...akurat som M pi...va....la, ze v tomto poondenom korutansku sa neda nic v hnusnom pocasi robit, ziadny zabavny park, alebo centrum ...asi si tu otvorim zivnost 😝 😅

zuzka1.
18. okt 2009

servuste mamuse,

tak sme doma z chaty, ideme este pospat, bo sme potiahli do 5, maly spinka, tak pospime aj my a ideme pre nho. obed bud kura alebo koprova omacka knedla na vyber, kedze s anajeme bud u svokry alebo u mamy 😀

potom hodim na face nejake fotos zo vcera, snehu kopa, este rano snezilo, aj hadam snezi, bolo nas nakoniec 16, aj striptiz pansky od kamoskinho priatela, ktory s auprutne branil 2 hodiny, ze nebude pit a bac ho, aj striptiz bol nakoneic.

mame novu maminu???blazka vitaj 😉

blau
18. okt 2009

jeeeeeej zuzi, tak si si uzila snieziku aj striptizu museli ste sa mat suprovo, aj ja by som chcela zazit taku srandu po rokoch, ale tu v AT sa chaty nedockam ani striptizu ☹ od traposov konzervativnych....
jedine doma, che

tu níeje sneh ale uz sa niekde ☹ nas na kopcoch aj lyzuje a vcera spravy o pocasi ( rosnicka na lyziach) no odpadli sme lebo povedali, ze takto skoro sa veru este nelyzovali

miskachrumka
18. okt 2009

mate aj pre mna nejake metody na ulachcenie zivota na materskej 😉