Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
10. nov 2009

Nooo ama ja ho mam az velmi vycviceneho, len ked rypem, tak potom mu prdnu nervy a robi vsetko narocky....

moje zlate, dufam, ze to nieje nic vazne( to popalenie)

to je dobre sa tu kosim, ze neviem co som chcela reagovat 😀 😀

lamada181
10. nov 2009

AHOJTE baby o uz mame okuliare no zabava nasa zacina no dnes mam jazdu v dazdi juj to bude sranda teda no nic idem sa upravit a tak

norik1
10. nov 2009

zachranujeeeeem 😀

amatula
10. nov 2009

norik tak sa pridam 🙂 😀 😀 😀

zuzka1.
10. nov 2009

aj ja som tu, len este upratujem a chcmen ieco upiect 😉

norik aj k tebe bol maly prve dni taky, ze mam ta na haku, ako keby si tu bola cely den????

erikasadek
10. nov 2009

ahojte norik este ze si tu.. 😉

norik1
10. nov 2009

cafteeee dnes vecer tu nebudem 😀 mm navrhol kurirovanie zivocisnym teplom 😀 😀 😀

inak fajn, len mi doslova kvapka z nosa cista voda, to sa uz ani sople neda nazvat 😅

norik1
10. nov 2009

baby mne sa Filip povracal tak ze Niagary prudom, nevracal nic len caj co pil poobede, vesely bol aj je nadalej, ako keby to ani on nebol... tepoltu nema, mne sa zda, ze si zasiel prstami moc hlboko do hrdla... co mu mam dat jest?

amatula
10. nov 2009

norik piskotky keks cajik.... 😉 pre sitotu nie mlecko ak to ma byt vyroza
zuzak co vypekas teraz vecer 😵 ňam

amatula
10. nov 2009

zuzka to malo byt 😉

fuuu dostala som mrchu je mi zle jak psovi 😝 😝 🙄 esteze uz mám deti osprchovane a zaspia sami 😖

zuzka1.
10. nov 2009

este nic, osm pratala a hrali sme sa s malym.

norik nic, je vecer, caju a piskotles 😉

erikasadek
10. nov 2009

norik. ☹ daj mu ryzu ak chces tiez alebo slepaci vyvar. 😉

ama ty si apson dostal a, ja este nie, ale , som bolava ako fras.. ☹ 😠

ja tu tiez vyvaram ako diva.. 😀

lamada181
10. nov 2009

norika co som ti vravela vcera prislo na moje slova ze
dobry vecee baby
dani neprisiel mi mail zatial neviem preco no nic baby idem sa ja pekne ucit dnes pa pa

norik1
10. nov 2009

no dala som mu par piskot v caji namocenych, zaspal teraz, klepem sa este furt.... este tak nevracal ako dnes, prudom, alp v lacnom horore...je to normalne u malych deti? citam tu na nete ze vraj casto vracaju aj bez priciny... 😕

norik1
10. nov 2009

Lamada co konkretne mas na mysli ze prislo na tvoje slova?

lamada181
10. nov 2009

no to potenie pises ze vecer sa idete sa venovat navzajom nie ci zle chapem

amatula
10. nov 2009

norik normalne 😉 neboj teda aspon v nasej rodine pri nasich jedenastich detoch sa to stavalo casto...a aj bez priciny 😉
mozno mu len nieco nezapasovalo...alebo sa predtim santil?

amatula
10. nov 2009

moje deco(Mato) ma zasa novu zalubu..vybali novepapierove vreckovky a obal hodí do kosa--vreckovky sa mi tu povaluju kade tade 😠
a ked mu nakrajam jabko atd...popapa a misku vlozi naspät do skrinky v linke 😨 ved naco umyvat 😀 😀 😀

zuzka1.
10. nov 2009

Mata ved upratuje 😀 😀 😀

Norik mne maly vrackal 2x tak, ze neviem doteraz.
Ale jasili sme raz predtym a raz po papani straaasne reval 😖

slepaci vyvar je trochen mastny, nie???

norik1
10. nov 2009

no mne tak prvy krat odkedy vyrastol z refluxu...proste prvy stres 😅

Lamada no hej, zivocisne teplo...hm len neviem ci z toho daco bude lebo sme vyplaseni obaja tak, ze na to ani nemyslime 😒

no jasil sa predtym jak sisi, behal hore dole, potom som ho dala lahnut na chvilu a ked som ho pustila tak pobehal a zgrcal sa....ak mu daco nessadlo, tak len zo skolky, lebo doma zjedol pol lekvarnika a celu flasu caju, ale mohol to aj tymi prstami co si trepe do ust, castokrat az do hrdla...

ale dakujem vam za povzbudenie 😵

erikasadek
10. nov 2009

zuzka, mastny no

nie je mast ako mast.. 😉 , nemusis davat tu mast na vrchu , ale ked v slepacom uvaris , mrkvu a krupky tak, nieje zaludka aby vyvracal, ja som to vzdy robila pri svojich ked mali , rotavirus.. vzdy zabralo.. 😉

a potom to je len moj arada, u nas vzdy , zabera.; a jedine co si aj pytaju vtedy jest. krupky uvarene v kuracej polievke, su jemne, vyhlazduju , len stenu zaludka... 😉

norik1
10. nov 2009

vracal druhz krat, na pohotovosti mi pichli injekciu dryte palce

norik1
10. nov 2009

no mame pred sebou zabavnu noc, kazdu hodinu mu budem davat trosku cajika, aby nedehydroval. Doki na pohotovosti povedala, ze mu moze zacinat nejaka viroza alebo chripka, aj ked klinicke priznaky este nema. Pichli mu daco proti vracaniu, teraz spinka, ale hodinu sa prehadzoval v posteli, musela som ho dat do lehatka az tam sa ukludnil...
Boze co som komu urobila...

norik1
11. nov 2009

cafte cafte, hlasi sa marodujuca matka dnes vas tu otravujem tak to vyzera 🙂

norik1
11. nov 2009

Nevadi vam ak si tu dnes pomonologujem? 😀 😀

caj aj piskoty sa uz v zaludku udrzali, ale hneva sa na mna ze je este hladny... a ja mozem len po troske... idem mu dat este troska cajiku 😉 ale dobre je ze uz nema plienku suchu 🙂

erikasadek
11. nov 2009

norik ahoj moja, len rozpravaj ja som tu.. 😉

moj zlaty. ☹ ty musis byt grogy.. ☹

lamada181
11. nov 2009

ahojte aj ja som tu norika drzime dpalce malemu filipkovi nech mu uz je lepsie
dani a vy ako s chorob uz lepsie snad ziaden mail neprisiel

norik1
11. nov 2009

no ja som na prasky, nevyspata, ale bolo uz aj horsie. Co ma ale trapi je, ze ak daco chytil, tak to ma odo mna 😢

erikasadek
11. nov 2009

norik nemusel od teba moze to mat , s jasiel 😉 a tyam to bude ovela pravdepodobnejsie

netrap sa nad tym kde a kedy to dostal, zaklad je ho l hydratovat pravidelne 😉

norik1
11. nov 2009

erika keby si ma videla a pocula tak pochopis ze toto ma od mamy ☹ v jasliach bol dva dni aj s cestou aj to tam maju dost prisne pravidla co sa chorob tyka...
ja mam nadchu jak svina, lava mandla opuchnuta, plny nos...no ale ako ho izolovat??