Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
14. nov 2009

erika ja som to nemylsela ako chvalenie, skor ma zamrzelo, ze obcas frflem na mm aj vselico ine a v nemam na to narok, podla toho co citam. 😖

erikasadek
14. nov 2009

zuzka, moj azlata, len sa chval, aspon niekto sa ma dobre mojko ja som len rada.;
naozaj ja Ti to moja zelam, a som rada ze sa takto mas, ver mi..preto som Ti pisala, pre mna s amoze schvalit aj kazdy den..
vies ako to myslim v tejto teme s ato da, my sa neodsudzujeme, ale skor naopak, mne robi dobre ak citam pozitivum ver mi .. 😉

tak len pokracuj.. 🙂 🙂
dzanak ami tu chyba; preco na sopustila?. 😠

zuzka1.
14. nov 2009

Dzanka nema cas vlemi, ma maminu v nemocke na infekcnom+srdiecko robi problemy, tak ma toho dzanka teraz dost aj s maminou.
Matko je expertik maly, tak s ama co obracat aj ona, kedze mm pracuje ako drak kazdy den.
chodi obcas na facebook, na kona uz nie, lebo nestiha citat.

erikasadek
14. nov 2009

aha tak ju pozdravuj od omna;. 🙂

amatula
14. nov 2009

tak nikde nejdeme leda tak do tej postele....Dalibor mi zacal vracat a má teplotu 🙄 😔

s dzankou len na Fb 😉 🙂 🙂 🙂

erikasadek
14. nov 2009

moj zlaty, tak len sa vyzdravte.. amatula.. 😉

norik1
14. nov 2009

jejda nestiham ani stravit co citam....

tu je lazaret, vsetci chori ookrem maleho 😀 este aj MJS 😠

musim sa priznat ze tiez zafrflem na mm, a mame aj hadavejsie obdobia, ale ani krive slovo nemozem nanho povedat, co sa tyka starostlivosti o maleho, niekedy mam az pocit ze sa stara viac ako ja 😀 😀 ale Jarka, Erika, je to proste horsie v cudzine, zila som, viem posudit...ked najblizsia pomocna ruka je 3000 km 😖 Ja vas obdivujem stale ako to zvladate, ja by som bola davno na praskoch....nikdy som vam to nepovedala, ale fakt vas obdivujem ako to hrdinsky zvladate...drzte sa 😉

Ama drzte sa, mam pocit ze vracacky a hnacky su na dennom poriadku asi vsade 😖

erikasadek
14. nov 2009

norik, ahoj moja , tak len sa vyliecet, no , slniecko je chlap tak nie je chorucky.. 😉

si zlata.. 🙂 dakujem za slova podpory. 🙂

lamada181
14. nov 2009

norika so rada ze doslo a zuzi tebe a erika tebe to chvilu potrva asi nie dokym dojde

mi sme dnes mali pracovny upratovaci variaci den a potom sme isli na navsrevu ku byvalej susede su podnajme a tako krasnom juj ze som neodolala taka velka vana a velka terasa ale nenormalne s kazdej izby terasa o co vam budem hovorit keby to bolo jej zavidim trosicku ale je len podnaje a kedy si to uzijeme v starobe asi nie nieje tak
baby drzkajte sa moje vsetky idem do sprchy a spat
no neveim co varite vi zajtra ale ja so dnes varila
kapusnicu, zemaikovy salatik , kuraci reznik , a zajtra chcem upiect kolacik nejaky mnam mnam

blau
15. nov 2009

Ahojte, No Norik, tak dik. Ja sa nemam zle, ale viem, ze po rodinnej stranke by mi bolo doma lepsie. Alebo mozno aj s jebnut... svokrovcami. Predsa len. Mala by som kam ist a tak. Ale takto, ked aj oni byvaju 170km od nas je to o hovne. Nikde nikoho. M nema vela znamych a ked tak musime ist autom.
Vcera sme sa pohadali, kvoli tomu, lebo M dohodol, ze dnes pojdeme na sk a zastavime sa unich. Ja ze nie, lebo maleho chcem nachystat a nech hned spi v aute. Ako to bezne robime.
No tak sa nasral a ja som mu tich jeho rodicov pekne povykrikovala, co su zac!!
Oni tiez isli tadialto milion raz a nezastavili sa- a to nemaju ani male decko.
Ani raz mi ho neprisli sami pokocikovat. ani raz nepovedali pridem k vam spat a vy chodte von si sadnut.
Ked pridu tak ich tu len obsakujeme....
Ach atd. lezu mi na nervy. To su aky stary rodicia??!!!
Norik fakt by som brala niekedy svokru co mi znici nieco v byte ako takuto, ktora sere na nas. Mne to je jedno, lebo ona srala aj na vlastne dieta, tak sa niet co cudovat, len ked sem pride hra sa na super zenu. CO uz ked sa neni schopna postarat ani o vlastnu nemohucu mamu 😠 😠 😠

erikasadek
15. nov 2009

blau tak to je sila, poriadne si sa musel anastvat kde si mu to povedala..
otazne je ci si to on uvedomi,alebo pre neho je to samozrejmost kedze v tom vyrastal 😒

kazdopadne drzi palce;
lamada dakujem.. 😉

norik1
15. nov 2009

no Blau to mas pravdu, ja furt nadavam na svokru, ale tazko by som to bez nej zvladala... je pravda ze furt daco poserie (minuly tyzden hladam salku - mam take dve zlte pollitrove so slnecnicami - teda mala som dve. jednu rozbila, ale nic nepovedala, az ked som jej zavolala ze ci nevie kde je), ale je tu pre maleho vzdy, ked ju potrebujem...teda skoro vzdy 😀
Inac Blau ja mam takeho svokra, cely zivot na rodinu sral, odstahoval sa k milenke... a teraz a divi, preco sa svokre k nemu nechce nastahovat. Tlusty je taky, ze ani maleho na ruky nemoze zobrat... on mi je tiez super pomoc 🙂

Aspon ze mozes casto chodit na svk 😉

amatula
15. nov 2009

ach tak som si vas pocitala...
erika drzim palce....snad bude vsetko dobre....ale ved este nemas potvrdeni autizmus..ci?
to co ste pisali o chlapoch..ja neviem ...kazdy máme svoju chybu...aj ja som niekedy na vsetko sama uz mi bolo aj povedane"ja zarabam ty sa staraj...ale tak zasa tiez si nemozem stazovat lebo mne mm nakupy aj navarí..uprace...aj dnes upratoval a vznikla z toho hadka skoro do krvi 🤐 😅 aaaa sak uz je dobre.
ja uz som sa za tie roky naucila a vela veci berem s rezervou 😉
svokrovcov mám ja super to musim uznat...aj vcera svokra bola ochotna tu ostat aby sme sa my mohli ist bavit...
ked sa hadame nahodou pred nimi nikdy neleje vodu do ohna skor kroti mm ze sa nemame hadat
ked mm niekam ide svokor ho hned sprden co z toho mám ja alebo ake bude revanže 😵

no tak zmenim temu

vsetci moji chlapci zaspali konecne...tak sa idem v klude nudit 😎
jarka super keby si sa na sk nudila sa ozvi(co sa ty urcite nebudes ze )...ja sa nudim celi buduci vikend...nakolko mm ide do Austrie 😀 ..má mi prist kamka no uvidime..
zajtra idem prvy raz do skoly 🙂 😅

zuzka1.
15. nov 2009

Mata do akej?autoskoly??drzim palce, nech si s autom padnete do oka.

Mne mm chyba, je prec den a aj na malom vidno, ked tu neni ani mm ani didi, ze je taky smutnejsi, len chodi a hlada, na chvilu zabudne, ho zabavim, potom ho zas naapdne. moje zlaticko, ale ved zajtra pridu. Mi volal uz 10x, boli na polovacke a vecer pojde na nakupy darcekov pre nas 🙂

Jarka ak ta to potesi, ja by som s ana tovjom mieste s M radsej pohadala ako sa stavila u svokrovcov.
Ja som mm tiez kolkokrat povedala na rodicov co ma napadlo, nieekdy opravnene, niekedy z nervov, ale uz je dobre a dost dlho. som zvedava dokedy 😀

erika co mm?uz ok?

erikasadek
15. nov 2009

ahojte, amatula, no nemam este potvrdene, a ako som aj pisala do temy, chcem sa lenporozprvat a a hladat ludi co maju podobnu starost.. vies dobre to robi... 😉

zuzka , no poviem Ti takto, za pol hodiny ide muz do nemocnice , a prave mi zahlasil , ze si v nemocnici rozmysli ci sa vobec vrati , ku mne.. asi tak. 😠

amatula
15. nov 2009

erika chapem..ved pretu tu aj ja pisem ale akosi uz si davam v poslednej dobe pozor...pisem len take veci akoze bla bla.....ked nevies kto si to tu precita 😒
som pisala minule s dzankou 😒
aj mne minule svokra nurala v albumoch na fb... 🙄 😅
zuzka hej hej do tej
inak dobre si to napisala ze radsej by si sa pohadala jak sa stavit u svokrovcov 😀

zuzka1.
15. nov 2009

no viem aka som Mata, ked mam nerva na svokrovcov tiez poviem bars co a spravim na just inak ako mm chce, ked sa pohadame za nich 😀

erika nie je pekne a mylsim, ze pride na to, ze inde mu lepsie nebude 😉 nic neboj. chybala by si mu aj ty aj chlapci.

mne maly spinka, pojdem aj ja, ze by????

erikasadek
15. nov 2009

zuzka jasne ze pride, nebj zajtra pred operacoiu s abude este modlit aby sa v zdavy zobudil po nej a bude is vazit..
ma depresivnu naladu asi kvoli operacii..

nevadi , nereagujem voibec ver mi..

mam to zatial na haku..
ale mrziet ma to mrzi .. teda vcera ma to dost bolelo..

norik1
15. nov 2009

u nas sice mrholi ale musim ist s malym aspon na pol hodky von lebo sa tu zblaznime vsetci.... maly je na mne zaveseny v kuse, fnuka, uz ho to doma nebaviiii 😉

eri a co za operaciu to ma?

erikasadek
15. nov 2009

no viem si predstavit ako sa nudi moja. 😀

no na operaciu nihy , ako som raz pisala..

lamada181
15. nov 2009

ahojte baby moje ja som ko uplne dnes jazda zajtra jazda juj
ama budem mat testy od policie snad sa mi to podari stiahnut od pana X juj ako otazky su presne ako su v testoch len su inak poukladane a neviem co
babusky moje drzkajte sa mi

norik1
15. nov 2009

cafte cafte no my uz spime v postielke, dufam ze tuto noc nebude intermezzo od jednej do stvrtej rano ako posledne....mamka fici do prace a tato zajtra soluje s Filipkom doma sam 😉

norik1
15. nov 2009

Lama neboooj na testy sa da v pohode naucit a aj to auto sa da nejak zvladnut 🙂 chce to len zvyk a ten ziskas treningom a treningom a treningom ....

zuzka1.
15. nov 2009

ahojte, ja sm tu mala sestru, sme slopkali fernetik 😀 dobry pokec.

maly odpadol od unavy.
zajtra pride manzelik, sa tesim, jak keby bol prec neviem kolko.
A keby ste chceli vediet, to je prvy raz za nase manzeltvo okrem nemocky, co sme od seba 🙂

norik1
15. nov 2009

ejha Zuzik a to bude zachvilku dva roky, sak? 😉

No ja to s mm sluzobkami ani neporatam.... a este moje dve he he 😀 Ale inak Zuzi utuzuje to, vsak? taka laska jak na zaciatku 😀 😀 😀

amatula
15. nov 2009

fiha zuzka skuska vernosti 😀 😀
my sme boli prve dva roky manzelstva kazdy v inom state 😎 😀 😀 😀 utuzilo nas to

som si odbehla...od super star 😉

zuzka1.
15. nov 2009

no ja sa tak tesim ako keby bol prec mesiac a on tiez.
myslim, ze utuzuje a este ako 🙂

hej, v januari mame 2 roky manzelstva, sranda, a mam 23 rokov, citim s astarise, ale ked to na mna pride rozmyslam, ze co, ved ja este mladica.

mm mal v sobotu 28rokov

norik1
15. nov 2009

prosim ta, ked ty bude mat tolko co ja, tak budes mat deti odrastene, budovat karieru a stale budes krasna mladica 😀
ja som stale krasna mladica 😀 😀 😀 ale beham medzi plienkami 😀 😀

zuzka1.
15. nov 2009

no ved ma to v podste kopu vyhod.
po materskej budem stale mlada, odkoncim skolu a mozem makat. Smainko bude uz velky chlapec, celkom sa mi to paci takto 😉

lamada181
16. nov 2009

ahojte dobre ranko babi moje no mo uz budeme mat 5 rokov a pockaj zuzi ked ti odide tak ako mne paulinka mala vtedy 3 mesiace a isiel na 3 tt do koreje tobolo juj tier telefonne ucty a teraz nas to caka zas ale na dlhsie