Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
19. nov 2009

Vyborne norik sme s tebou spokojne. Zuzik len mu naleeeeeeeeeeeeeeej to je dobry manzel aj ja stem takeho 😅

aaaa lamada: ja uz som na dovolenke, daj iny termin 😉

lamada181
19. nov 2009

blau no teda ja ti neviem brala by som karibik juj 😀 to vazne sa nik neprida

danciacik
19. nov 2009

jaaaa sa pridám ale kde dám deti 😀 😕

lamada181
19. nov 2009

dani muzom

erikasadek
20. nov 2009

ako vzdy otvaram.. 🙂 pridem neskor nestiham uz. 🙂

zuzka1.
20. nov 2009

dobre rnako,

erika no co??mm je uz doma??

ja idem poskaladat pradlo, dat rpat, maly spinka, vonku je krasne, pojdmee von potom, navarene mam pre maleho, nam uz len bedle vyprazit co rano priniesli z hory chlapi-

vecer ideme na nakupy, saom sa pytala mm rano ci si pamata a hej cuduj sa svete 😀 😀

uz mi chybaju len 2 darceky a viem co ,tak mam veget. uz len uprata, napiect a mozu Vianoce prist. tak sa tesiiim

zeny kde ste?

blau
20. nov 2009

Ahoj ja som tu. Slamena vdova M odisiel maly spinka, tak je mi hej. Pijeme cervene vinko mnaaam co som ja nikdy nelubila, ale dede kupil u nas take dobre mnam.

Boli sme este na nakupoch, ale nic sme nekupili, len M kupil mojej maminke a babicke vianocnu ruzu. Aj ja budem upratovat, ale az ked sa mi bude velmi chciet a teraz sa mi nechce. 😀

lamada181
20. nov 2009

ahojte ja som bola na jazde dne s sme mali cvicisko juj parkovanie juj juj
mm navaril takze super a zajtra hura na zabijacku juj

erikasadek
20. nov 2009

zuzka ano, aj to tak vyzera ze?? u ztu bide len namatkovo pocas jedneho mesiac urcite.. 😖

no, da mi zabrat lusim sa skryvat s PC 😀

amatula
20. nov 2009

cafte mamuse..

nestihačky ale vecer pidem 🙂 sak som aj ja slamenna vdova 😎

zuzka1.
20. nov 2009

uz som citala Mati, tak sup sup erdzat 😀

erika ake skryvanie, ved lezi, nie???zavret do izby a hotovo, po pripade prelepit usta paskou 😀

amatula
20. nov 2009

zuzka vecer
teraz pijem kavu so segrou a pojdem do skolky

eriky sak donho nacpi dake tie homeo-oblbovaky..nech len spí 😀 😀 😀

erikasadek
20. nov 2009

zuzi ama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
20. nov 2009

no tak cafte este raz 🙂

blau Majio uz je het ..mozes si robit co len chces 😀

norik super ja som sa bala ze uz sa neozves...este ze len skolení 🙂

zuzka no ty mas naj manzela na svete..moj ked sa nacape tak chce len spat 😕 😀

vcera sa balil no hotovo som myslela ze ma klepne...tak ked niekam ideme spolu furt ze co tolko balim a tolko sa chystam a on vcera no katastrofa ..ja som zehlila,on sa balil a stale toto mi prezehli toto toto...som si v duchu myslela este mi povedz tamto mi preper ....ci to nepovedal ..lebo oni maju v cene disco a ze to naj tricko ma usmudlane 🙄 no nezabi ho..samozrejme ze musel inprovizovat 😉..este mu budem prat ked ide tulat 😝 😀

dnes som bola vybavit potvrdenie na vodicak u doktora...so segrou ..cesta od nas asi 30 min...vzdy vsetko Ok a dnes sa mi MAto celi dogrcal 😖..tak rychlo do prveho obchodu..a novy outfit za 28 euracov....tak som mu kupila taki svetrik kozusinkovy..ved naco bundu ked má tri 🙄..a nohavky zateplene..zasranko potom sa tak vytesoval
u doktora nerf..tam znamy hentam a dve hodinu fuc 😠..uz sme ani kavu nestihli v klude v meste

no a tak ..chlapi nam poslali foto ze ake maju pocasie.lebo je inverzia..hajzlikovia este budu aj drazdit 😝

noo a idem dozehlit a kupat deti som kupila bublifuk..bude sranda

norik otazka...magio ide len po kably alebo uz aj satelitom???lebo u nas kabel nem 😕 hmmmm?vraj na to musi byt ten specialny gulatí 😕 😅a k nam nevidalo 😅 😕 😀 😀 😀

to je prispevok cooo..citat povinne celí 😝 😀 😀 😀 😀

a blau hus uz nemozem ani citiit 😝

blau
20. nov 2009

Uff ama cil som docitala, dobreeeeeeeeee. Paci sa mi ako si Matko vysluzil novy outfit- to sa narocky dognal 😀 😀 😀 robim si srandu.

Zuzik ty si dnes uz nakupila?
No ja idem zajtra erdžať. Hurraaa

Bracho doniesol malemu velke poziarnicke auto, tak sa s nim 2hodky hral potom sme isli von a teraz si tu hadze loptu. Majsterko..

zuzka1.
20. nov 2009

Ama aj mne maly tez vrackava v aute, odkedy s ato stalo raz, ked sme isli kaomske na navstevu(mam chlapca, tak malemu dala veci po nom), nosim veci na prezlecko vzdy ☹

hrozny pohlad to je, ked mu pride zle.

my sme tu mali kamsoku s priatelom, tak sme debatili, maly sa vyspinkal, boli sme vonku, pojde papat, pohrame s aa vecer , ked ho dame spat vyrazame.

amatula
20. nov 2009

noo boze 😒 nam sa to stalo prvy raz..nikdy nevracal.a to mm jazdí hrozne rychlo..tak neviem ..dufam ze mu nebude byvat zle v aute 🙄 neter tak vraca vzdy len zajdu par metrov od domu 😨

zuzka a kam idete 😕 ci na tie nakupy

zuzka1.
20. nov 2009

nas maly len na urcitych trasach.
su nejake homeo na to, aj kinedryl(kynedril)???neviem ako sa to pise.
v kazdom pripade , ma to mat po kom, mne aj mm byvalo. sice sa to asi nededi, no ale pozname. tak s anecudujem

lamada181
20. nov 2009

coculin zuzi uziva sa jedna tableta vecer pred cestou je to homeopatikum
jaj babky moje neni ani kedy vam tu pisat dnes sa idem ucit

erikasadek
20. nov 2009

zuzka, lamda ti uz odpovedala za mna.. 😉

cocculin, ale, ak sa vracia, tak sa dava senna.. 5 CH.. 5 granul hned. 😉

blau
20. nov 2009

No chudacikovia naozaj je hrozne, ked vidis ako mu pride zle. Viem ☹ , ale ja musim vzdy nosit druhe oblecko aj ked ideme len tak von. Neviem co sa stane a mam to vzdy po ruke.

Zuzik mozno sa to aj dedi, ja myslim, ze ano.
A kam to idete? Ci na triskoteku?
Pekny vecer

amatula
20. nov 2009

no nas to nema po kom zdedit,,ja dufam ze to bolo len dnes
jarka teba by mm vynasal do neba ..lebo on aj so svojou maminkou do man hucia odkedy sa narodil Dalibor ze mám nosit nahradne oblecko...ked ja na to vzdy akosi zabudnem 😅 😀

no nic idem ja hadam spat..lebo konecne ked som tu tak tu nikoho ..vsetky maju povinnosti 😕 aaalebo si dam pred spanim poharik vinka 😎

lamada181
20. nov 2009

baby moje mne coculin pomahal v tehu ja som zvracala furt a ked som si ho dala bolo fajn kamozska ma zas dieta vo veku paulinki a furt jej zvracka a ako jej dava coculin tak v pohode da jej jeden vecer pred cestou alebo jej da pred cestou dva to sa da cmulat takze v pohode a neskodi to potom su este aj cipky ale ci su pre deti nemam potuchy ani neveim ako sa volaju ale kuknem vpaperoch to

jaj a
idem sa vam pochvalit tak sa ucim ze som kukla na net nie ze ci som nieco vyhrala na mimi aukcii a vyhrala som malemu motorku na baterky za 35 eur uplne novu z rakuska juj taka som nebesky stastna som zvedava co povie mmchceli sme ju kupovat a tu to je fest drahe 😀 😀 😀

amatula
20. nov 2009

lamada super..aj by som chcela taku ale mm povie ze uz máme dost hov...ín 🤐

anjeliček si zlyhal......ja sa zajebka....m v kupelni a Mato mi tu nariekal 😨 ☹ ...blau

no idem ja dat pohar toho vinka a spat 😕 alebo..no este uvidim

lamada181
20. nov 2009

ama aj mi mame hovadin na milu jarm... ale toto juj moze este aj paulinka a za tu cenu no nekup to nie a ako ti ide autoskola moja
😀

zuzka1.
20. nov 2009

kocky dobru noc, vratili sme sa z nakupov, velice spokojni, o par stovak lahsi, ale spokojni.

vsetko mame, jezisko moze chodit. 😉

Lamada ja to chcem pre maleho, kamoska mi spominala nejake kvapky tusim, neviem alebo sirup 😕

amatula
21. nov 2009

bre ranko alebo pekny den 🙂

noc bola trochu čudná ale inak Ok..Maťo do polnoci plakal len na rukach ako by sa bál 😕 no ale potom fajn

zuzka ved sa pochval co si nakupila..hmmm....si musela mat ine množstvo endorfínu v krvi 😀 😀 ked si este aj na nete sedela

ja som poumyvala idem varit špenatovu polievku a povysavat..
citim v kostiach že bude poobede pekne tak pojdeme von 🙂
zbožnujem tieto dni ked je mm preč..nie že by mi nechybal,ale mám svoj klud a nemusim varit pre gurmána 😝

😵

amatula
21. nov 2009

aa mám volny vstup na Pc 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
21. nov 2009

dobre ranko,
ako krasne den zacal, mm bol na polovacke, ja som sa gulal v posteli, svokrusa dosla zobrat maleho, prezliekla ho, prebalila, dala mu ranajky, paradicka.

teraz maly spinka, idem kuk do ucenia, pohoda den vyzera byt a urcite bude zase krasne, sa tesiiim. Ked uz nema byt riadna zima so snehom, nech je aspon slnecno a teplucko 😉

Mati boli sme v NEw Yorkeri, Draciku, Gate, Emisi, Tesco, Asko a NIke. To su moje obchody oblubene. Este hm ale nechcelo s ami ist do Mlynov, lebo tam keby ideme tak treba mat casu aspon na 5hodin, aby sm isla vsade kam chcem.
MAli sme asi hodku a pol casu, tak to obla v podstate rychlvoka. Ukoncili sme to mc donaldom aj svokrusi sme brali, jej to zachutilo, aj moja mamka to lubi.

poobede idem na skusku, vecer maju prist znami, uvidme co bude.

erikasadek
21. nov 2009

jej vy st eto vcer atu roztocili. 🙂
dobre ranko.. 🙂

zuzka drzim palce na skuske;. 🙂 🙂