Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blazka24
21. nov 2009

ahojte dievčence,
prišla som kuk na vás, máte väčšie deti a tak sa idem spýtať, je normálne že krpec sa hrá s rukou v puse a nechce dudel?

zuzka1.
21. nov 2009

blazka kojis?

ale jasne, to bude este dlho robit? pokial nevylezu zuby urcite 😉

erika co mm? da sa:?

blazka24
21. nov 2009

zuzi nekojím.............
ups zase štikútka idem to riešiť 😠

zuzka1.
21. nov 2009

niektore deti jednoducho nechcu dudlik, moze im vadit aj pach dudlika ak je napriklad dudel latexovy(na latex moze byt aj alergia). my pouzivame iba silikonove dudliky napriklad.

a pchanie prstikov je normlane vec, aj cmulanie. robi to vela to vela a ked pojdu zuby, bude ich pchat este viac 😉

ak ho to ukludnuje podla mna ok, este je malicky.

blazka24
21. nov 2009

zuzi na latex som alergická aj ja takže som taký ani nedávala, stále používam silikonový dudel ........

tie ručičky si žužle vkuse a ozaj keď si ho dám na kolienka tak sa sám chce zvíhať a to by ešte nemal sedieť, len keď cvičíme ale on sám od seba si chce sadnúť - normál som v šoku

erikasadek
21. nov 2009

blazka absolutny normal , ved ruku deti poznali uz od , kdy svet stoji, a dudlik len toto storocie. 😀
takze sa tym netrap, trapia ho dasna,a ruka je najlepsia hracka.. pre dieta.. 😉

zuzka, no , poviem to takto, stioji to za ho.. s prepacenim ale co uz, kaslat a neho pocas tychtop dni , ak nie tak ma porazi. 🙄 😅

naozaj, niekedy doslova v kute placem.. aka som tu sam ateraz.. no , katastrofa.. 😖 😢

blazka24
21. nov 2009

erika tak to je pravda, to ma fakt v tom zhone nenapadlo že dudel nepoznali kedysi 😀 ale ešte je malý na ďasná, krpec nervačí tak bežím......

erika mrzí ma že si sama, ja som v SR ale v cudzom meste a poznám to tiež....

erikasadek
21. nov 2009

ze ked s anad tym clovek zamysli tak riesime, blbe problemy ci moze rucku do pusky.. 😀

neboj aj ja som taka bola niekedy.. 😀 😀 si zlata dakujem.. 😉

blazka24
21. nov 2009

tak ruka do pusy je môj najmenší problém terazky........
muž ma pozval na akciu a ja po tehu /pribrala som 20 kg/ nie a nie sa zmestiť do niečoho 😠
idem na to, nabehnem do obchodu kúpim pančušky čo zužujú o jedno číslo a dám si sťahovacie nohavičky, tie čižmy čo som si pred tehu kúpila zapnem len tak tak, čakám koho tam zabije môj zips z čižmy ak sa predsa len rozhodne rozísť 😀

zuzka1.
21. nov 2009

blazka 😀 hlavne, ze budes kocka, nie,??
co tam jedna obed zipsu 😀 😀

tie rucky neriesi, on prestane, dudlik ponukaj, mozno raz zacuti, a ked nechce nechce, nebudes musiet odnaucat.

erika to ma mrzi, sna dsa skoro umudri. a on je teraz akoze urazeny na teba??? 😅 trosku opacne by to malo byt za tu facku, nie,??

erikasadek
21. nov 2009

no prave malo by to byt opacne.. 😠 kaslem na to, len mi idu slzy moja, uz ani na to radsej nemyslim.. 😒

blazka, tak tak, a hlavne cvc najlepsie cvicenie.
zatajuj dych vtedy aj brusko spadne;. 😀 😀 😀 😀 😀

blazka24
21. nov 2009

zuzka tak kúpim sťahovačky čo nosili naše babky a tak tam nabehnem, budem originálna, slanina bude prevísať a všetci do kolien od smiechu padať 😀

erika je mi ľúto že si smutná, nenávidím také obdobia, skús si urobiť čajík ak chceš mám aj vanilkovú sviečku a hudbu ti nahradia tvoje deti je to ten najkrajší zvuk 😀

cvičenie a ja? to nejde dokopy, raz som bola na eirobiku a zvalila som asi štyri ženy čo som vždy išla do druhej strany a potom som cvičila v zadu a vypadala som ako slepá tanečnica a odtrhnutý vagon dokopy 😀

erikasadek
21. nov 2009

blazka. 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
21. nov 2009

erika ved ho poriadne vytrucuj..sakra sak ste spolu kolko?nevies ako na neho 😉

blazka zdravim ...budes stala clenka klubu 🙂
a sak ked su cizmicky male kup nove nie 😎 😀 😀

deti v posteli na najlepsej ceste na spanok.....noo uvidime 😅

zuzka o kolkej mas skusku ?

blau
21. nov 2009

Bre ranko. Erika ja by som bola straaasne urazena. Ty koky a to by som ho riadne podusila. Nevsimaj si ho, ale absolutne a kludne mu povedz preco si nahnevana. Ja by som to riesila, predsa si sama na vsetko a este ked si aj pohadana s muzom, tak je to vsetko na prd.

Prekusnite to obidvaja, hned bude den krajsi.

Ama- anjelicek nezlyhal, - ty si bola dlho v kupelni! 😎
Zuzik super teda si nakupila- krasa aj ja pojdem neviem sice co budem kupovat, ale pojdem.
Popijame vinko s maminou dede na treningu( ci na zapase) a L spinka a taka pohoda. Som upratovala, spodok ako tak hotovy este vrch a potom dotahovacky a budeme to tu mat ako v hoteli 😀 Ja sa pri upratovani vyzivam, a tu je veci na vyhadzovanie a tak mna to bavi.

Vecer ideme s babami na zatah sa tesiskujem.
Blazka ty mas takeho nepokoja ako som mala aj ja. On v troch mesiacoch tiez chcel sediet, ale nedavala som ho nikdy a naucil sa poriadne az okolo 8-9mesiaca.

amatula
21. nov 2009

blau ty popijas vinko a ja pojedam bryndzove pirohy...joooj ale súúúúú ňaaam 🙂 nemam sice slaninku ale neva su dietne 😀 😀
moje jedlo.... 😵

zuzka1.
21. nov 2009

Mati skuska je o 158,00, predtym idmee este na akvu podebatit so psoluziakom.

Jarka super si to tu uzivas.
Ze Blazka normlane zapadla, ale citas nas uz dlhsie, ze???

erikasadek
21. nov 2009

blau, ma spraudu je to na prd asi tak, spolu sme, 7 rokov ale poviem Ti , on je ako chameleon, jeden na neho plati to, an druhy nieco uplne ine. on je zahada aj pre psy. 😠

no ja si ho uz nevsimam, donesiem mu bez slova, co chce, ak nieco, tak uz iba bresem doslova co je nutne ostatne ma m na haku, este dnes rano sa ma spyta si v poriadku??
nie , nie som, a kaslem ti na tvoje otazky, toho dostvalo.. a poriadne; a teraz mam pocit z eho stve ze ho ignorujem, len on si mysli ze budem vzdy ta co prid epo kolencky kaslat na to.. mma svoju hrdost a tento krat to bude dlhe, este olutuje on.. to mi ver.. 😉
len mam stve lebo mam toho vela, stresujem kvoli patovy v pondelok mam uz aj tak hlavu plnu tohon, v skole si mapredvolavaju ohladne pata, takze ani doma nemma ziadnu oporu mi na , nalade nepridava..

zuzka1.
21. nov 2009

erika mas to tazke 😒
zatial to zvladas, teda zdas sa, ze hej, drzim palce.

ale nedaj sa, ked sa das teraz, bude si mylsiet, ze sa das vzdy a bude hotovo. on ok, ty sa trapit. raz to musi skoncit aj inak ako si on predstavuje 😠

amatula
21. nov 2009

noo erika 😔 je to blbe ked mas plnu hlavu starosti a tvoj najblizsi ti nepomoze 😒 ...nemas ani podporu nablizku ...
a tak sand ta potesi ze my sme tu vzdy 😉 taka mala utecha ze 😒

blau
21. nov 2009

No poijam a cakam na bryndzove halusky mnaaaaaaaaaaam a so slaninkou, dietne 😀 😀

Erika nestresuj: v pondelok ti povedia na co ty si uz pripravena a mozno ta aj prekvapia. Ja som taka ista byvam oduta, ale nakoniec mu to riadne vytmavim normalne sa bavime,. ale som urazena a vtedy si to uvedomi. So mnou sa da bavit, ale aj tak to posral lebo by sa asi tak nechovala a na buduce to bude inak.

Mne mama povedala, ked ma aj tu vytocil. POvedz mu ano milacik mas pravdu.
Ja som to zacala hovorit, M sa najprv na mna pozera ci mi je dobre a potom zistil, ze si z neho robim srandu a toho vytaca. Potom sa na tom smejeme a vobec sa nehadame. Obidvaja si davame za pravdu. Pomaha to fakt.

A vobec Erika mas nas, kasli nanho ked je taky.

zuzka1.
21. nov 2009

suhlas s blau.

unas tiez praktizujeme, ze ano zlaticko, ty mas pravdu, vo svete ani paru nemas a podobne. nerva etse vacsieho ma, najvacsi nerv je, ked sa usmejem a odidem 😀 😀 😀 taky podareny vyhukany ksicht na mna hodi, ze az 😀 😀 😀

blau
21. nov 2009

Presne Zuzi . Ja to zabijem vetou, do kelu ved ja mozem byt najstastnejsia zena na svete, ked mam teba. ty vies vsecko vsade si bol , no co ja vlastne mozem viac chciet.

A potom sa smejeme, lebo si robime srandu. 😀 😀

amatula
21. nov 2009

noo suhlas s oboma..a este doplnam vetou ked nieco robim zle "urob sám..ved ty to vies najlepsie 😝 😎
boze mne ja krasne teraz aj deti mozu jest v obyvke..ved máme vysavač nie 😉
jarka ved aj tebe je teraz hej..prajem super zabavu vecer

ale zatial by som ho nemenila 😉

mala mi prist kamka ale musela do prace..tak sa budem zasa nudit sama..no chce prist segra spat..len neviem neviem 5 detí pokope 🤐

norik ??? zeby super pohodicka s rodinkou?? hmm?

blazka24
21. nov 2009

tak dievčence som tu po šichte, čítam vás dlhšie to je pravda, ale teraz ledvaj oči krížim, krpec mrnčal ale chvalabožku už nemáme horúčku........
drtím hrachovú polievku - síce už je studená jak mrtveho päty ale čo už, hlavne že malý jedol na dva krát a už zase krik tak pálim ........

k tým čižmách, veď som ich mala tri krát obuté a keď teraz mm zapotím že chcem nové čižmy tak budem mať otlačku jeho topánky na zadku 😀

slonisko
21. nov 2009

ahoj možem sa k vam pridat?

lamada181
21. nov 2009

ahojte baby moje juj tak uz sme doma zo zabijacky juj to bolo slz paulinka nahnevana ze sa jej zabilo prasiatko ale potom dostala darcek baby take male flakate prasiatko juj strase zlate tak dokym zabijali mi mse sa hrali az psi ziarlili 😀 😀
blazka normal rucicka pomaha prerezavaniu zubkov a moja paulinka uz v styroch mesiacoch sedela tazke v pohode tabuliek sa moc nedrz uz to nejde tak ked dieta chce chodit tak chodi ked chce stvornozkovat stvornozkuje proste kazde dieta robi co chce a kedy chces a ti sa mozes rozkrajat je tak baby nie a tabulky mozu ist tak na ...
slonisko neveim ako baby ale pe mna vitaj

dani malej larke vsetko najlepsie k narodeninam zajtrajsim som zvedava ci sa ti ta torta podarila juj
dani mm som povedala a tesime sa na stretko aj na kupanie a tak si nas navnadila ze zajtra ideme do besenovej je tam akcia celodenne kupanie za 9 eur ak sa neilim ale musis sa preukazat ze si zo zilinskeho kraja bansko bystrickeho alebo presovskeho keby ste nemali zajtra oslavu sme sa mohli aj tam stretnut ale neva rozdame si to v pp aquasity juj 😀 😀 😀

co mate dnes nove vi moje babenky
eri viem ze sa ta kazdy pita ako sa ma mm tak ja sa opytam ako sa mas ti a zijes este nezabila si ho este moje slnieco drzkaj sa 😀 😀

zuzka1.
21. nov 2009

ahojte kocky, tak hlasim A zo skusky, stratila som body za jednu otazku, inak vsetko bolo ok.

cakame navstevu 😉

lamada posli cerstve pecene, ok?

a pekne kupanie.

blazka ty si papula 😀

danciacik
21. nov 2009

Ahojte kočky.
Jani ďakujeme, torta už je hotová, dala som fotky do abumu tak ma môžete skritizovať. Zajtra máme oslavu síce narodeninky má až v stredu ale inak to nejde.
Jani no to kúpaisko by som brala 🙂

blazka24
21. nov 2009

zuzi tak gratuľujem ku skúške a na akú to školu chodíš? papula mi vraj od zadku narástla - aspoň tak ma častovali ako som sa dostala do puberty 😀