Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
22. dec 2009

ahojte moje tak sadra do pol nohy este ze mam napecene , upratane a varim postupne dnes kapustnica, salat, cervena kapusta a zajtra uz len kacku a hovadziu polievocklu a na stedry den len ryby
juj uz aby bol nech aspon chviolu mam usmev na tvari potom hodim foto mna zo sadrou fest sranda decka sa mi rehocu juj
norik pracuje v kii a musi ist a to este mozno aj na novy rok potom ma vyruti asi no nic idem lenosit a priberat zakusky predomnou a lezim na gauci komu lepsie ako mne nie
inac decka su uz ok 😀 😀

lamada181
22. dec 2009

😎 juj kde ste kdo tu nikoho no teda pekne od vas
😠 😠 😠

zuzka1.
22. dec 2009

lamada boooze moj, ale beres to s humorom, to je hlavne a som rada, ze decka su ok, aspon o starost menej. tak oddychuj kolko sa da, nema ti kto pomoct??sestra a podobne?

blau
22. dec 2009

Bryyy den. Tak mali sme navstevu. Natalia a Maurice( ruska), strasne je podarena, taka moja krvna skupina a sme sa zhodli aj co sa tyka kindergruppe, ze sme tam take nechcene a ze tam uz asi nepojdeme( uvidime) a ze rakuske teda tieto korutanske matky su pridrbkane....
Mali sa hrali, my sme pili cajik pri sviecke a drkotali.
Poobede musim ist na nakup, lebo nic nemame.
Stromcek kupi M 24teho pride o druhej tak budeme mat stromcek, najposlednejsi z poslednych.
Inak aka bola zlata, ze kludne mozes dat maleho k nam a ty si chod nakupit, ked si sama, tak to musis mat tazke!! Zlata, nie? A to sme sa videli teraz 5x. Vidno, ze sme s bratmi rusmi jedna slovanska krv 😀 😀 😀 😀
Toto mi nepovedala, este ziadna ... 😕

No zuzik, mne sa pacis, kde ste v tom bazene dobre a maly samko je dobry aka miesaninka....

Erika co si vo vnutri plakala? Nechapko 😨

zuzka1.
22. dec 2009

ahoj moja,

Jarus, ta kde som ja king familie??? 😀 jj Samik je pomiesany, vymiesany 😀

ja mam navarene, cakam kym sa drobcek zobudi,
Takze az 24 bude stromcek, a to s Rusmi , svata pravda. Ja som ich ako zakazniikov milovala, to su fajn ludia, super natura. a na tie korutanki prasive sa vykaslite, nech s aposeru

erikasadek
22. dec 2009

Ahojte, blau tak to je super ze si s nou tak rozumies.. 😉

zuzak, blau , vy uz s anepamatate ked sme s abavili davno na temu moja svadba.. co je noprmalne, nemozete si vsetko pamatat....

ja som ta bola sma,a bez rodiny abez rodicov bez kamaartky nikto nic len oj muz bola moja opora;; s jehp rpodiny vidno na niektorych zaberoch, ak si vsimnete boli tam kravy ktore ma neznasali este ma ani nevideli prebrala som im , potencionalneho muza...
a po druhe boli tam take intrigi ze taky svadbu nezelam nikomu, na onci som uz iba vnimala mojho muza inak mi bolo do placu..
neviem kao inak by som to vysvetliala nebola to moja svadba, ale skor ich svadba;. 😉

ale nevadi,

zuzka to nebolo ze som plakala kvoli muzovy, on bol a je v pohode ma svoje chvile ale kto ich nema, aj ja ich mam laska je medzi nami stale, a vzduy bola

len ta eho rodina, to treb azazit a ked si sama a v cudzej krajine anerozumes ani slovo , len hnusne ostre pohlady , ktore ta nicia tak to boli.. ☹

takze asi tak. 😉

zuzka1.
22. dec 2009

erika to mi je luto, hlavne, ze ste daleko od nich, zijete si svoj zivot a je vam dobre 😉

maly sa mi tak napraskal, ze ledva funi, dal si polievocku a este aj hranolky s xinou, som robila sladkokylsu s ananasom,mnaaaaam.

erikasadek
22. dec 2009

presne tak uz sme daleko od nich. len raafatova mama ma ma araa jeho teta, a jeho dve sestry inak ,vsetci boli hnusaci, raafatovy to bolo strasne luto, ale vzdy opakoval beries si mna, trocha to vydrz , ja viem ze ziadam od teba vela, ale potom uz ich tak skoro neuvidis.. 😉
a tak to je;.
svadba bola, ja uz som aj na nu zabudla 😀 keby nebolo to video, tak uz ani nepamatam.. 😀

jej tak to je dobre moji tiez len do sebe trepu, vsetko vcera sme robili spolu , kolaciky no srand aboal jedli ako o dusu, s valcekom na cesto a s formickami, normalne som sa bala ze im bude obom zle, nic, ranosa zobudili a zacali znova kvarit co sme vcera napiekli. 😀

zuzka1.
22. dec 2009

HELLO Mata je uz doma, videla som fotky na face co hodil jej mm, no bolo im urcite super.

Mata co ste jedli v cinskej, kacku??vyzeralo to tak. ste hodovali co, decka urcite hotove z takeho vyletu,wau ozaj.

blau
22. dec 2009

Ano aj ja som pozrela. Paradne im bolo...
Aaa my sme boli na nakupoch ja som si kupila kozenu tasku a este mi dala zlavu- 30% a este som si tricko a M vestu ku kosielkam, aby bol fesi....
Zajtra este potraviny a este kuk nieco a koncim, uz ma to nebavi milion ludi vsade.
AAA zuzik dobre si korutanky prasive este mi to potvrdil M a to je rakusan, ze aj k nemu sa tak chovali teda on to vidi a aj Izabela z Viedne. No co uz...
Ahaaa Erika, tak teraz viem, ano boli tam pipky na tej vasej svadbe...ale to uz je za vami a vy ste daleko, tak to je fajin.

Mataaaaaaaaaaaaaaaaa de si....vybalujes???

norik1
22. dec 2009

no som vravela Lamada, ber k srdcu moju vcerajsiu radu a skus nic nerobit, ci sa ti stane nejaka katastrofa....len dufam ze ti nezabehne nejaky zakusok ked budes nicnerobit🙂

inac paci sa mi ze to beries s humorom 😀

lamada181
22. dec 2009

no dakujem baby akurat sme boli s mm na pohotovosti na chirurgii strasne mi napuchla noha tak mi dali dole sadru a mam len prsty zafacovane zalepene leukoplastom juj to je srandy
hej berem uz vsetko humorom lebno mi vyrutilo keby som to vsetko mala brat vazne juj neboj norik nezadusim zapijam ich pekne aby mi nahodou nieco nezaskocilo
ved som povedala ze ani rýbu nejdem jest lebo aj v pangasinoch ajdem kost

no nic ahojte zatim
muz si vybavil volno takze od zajtra je doma jupi

amatula
22. dec 2009

cafte cafte slovanky moje 🙂 😉... tu soom....

fuj 6 praciek som oprala nieco pozehlila ..vybalila popratala...nakuuuuupene penaz sme oplachli viac jak na dovce..ale uz maju deti topanky na Jar..adidas 😉,dake oblecko..mamina má novy bags poriadny 😵...v playmobile sme darceky nakupili deti o nich nevedia isli odtial so smutkom lebo sme Bobovi nakecali do hlavy ze uz nemame korunky 😉juj to bude radosti 😵
cesty hrozne fuj este ze mm má odjazdene vela vela kilometrov a mozem sa spolahnut....
v nemecku ze mínus 16 stupnov skoro ma kleplo este ze som mala zbalene pre deti teple veci 😕
cinska bola super ja samozrejme kacku 🙂tu milujem a boli sme v tej nasej naj 😵..aj ked im tam teda Mato skoro znicil to akvarko velkolepe bolo fajn 😀
som smutna s HM lebo velkost na Mata bola nejak vypredana alebo co ..ale aj tak sa nam moc nakupovat nedalo v meste lebo nas mlady pan-Bobo si myslel ze je v nasom malom TRENCINE a stale si chodil ako grof az potom zistil ze je tam trochu viac ludi 🙄

noo a neviem co ..super bolo jedna basen ale som rada ze zijem na slovensku 😉..dost sme ich dobehli aj ked máme este co robit ale ja som spokojna tu 😵

rychlo sa uzdravte marodi..norik nech si ok na lyze 😵

nedame dake stretko ked budeme v tatrach 🙂zuzka norik...hmmm

blau chuda moje teda takto sama nakupovat esteze ten strom ta minie 😕

a mám dva nove parfumy teda moje staro nove..MEXX a HUGO 😎chcela som JIL ale ten je taaaaaak drahy 😝 😕drahsi ako u nas
a Jarus mám aj spiralu 🙂celkom fajn....

blau
22. dec 2009

Faaakt kupila si si ju? No ja som s nou velmi spokojna, za tu cenu? no nekup to....To je fajn, ze sa Vam pacilo, dobre si sa mi citala, taka vyspokojnena....

Aj parfemy super. Jaj mne je dobre, lebo uz mam auto, tak nemrncim a sadnem a ide sa...
A dnes sme boli v meste kocikom a maly sedel a posluchal, tak som rada, lebo niekedy je to s nim otraaas...

Norik mi skoro zabehlo ako som sa smiala, co si odporucila Lamade a, ze nech ti kolacik nezabehne..
Prave mi maly oplul obrazovku, lebo sa so mnou vyprava a ja nereagujem....tak tu pluje kade tade...smradik maly

amatula
22. dec 2009

nooo kupila som si maybelline ale potom sme sa predavacky pytali na tu cartice a ked som zbadala cenu no nekup to ved ja mám spotrebu 😀

blau
22. dec 2009

no vidis....ta cena je super a ja som spokojna, nehrabe sa na nu ani este lauder ani ellen betrix, ani dior, ani ani...fakt, bud som mala zle, ale ja som spokojna.
A musim ti povedat, ze pozdrav kadernicku mas velmi dobry strih, velmi pekne ostrihane vypracovane..Aj ja to tak chcem.

Ale zapustam korene nehavam dlhe, ale ked ma chyti rapel, tak mi das kontakt na tu tvoju kaderku skocim si do TN na vlasy 🙂

amatula
22. dec 2009

Jarus v pohode to kamoska a ked ti poviem ake prachy za to berie tak odpadnes 😎
inak dakujem 😵

este som sa zabudla pochvalit ako Mato kecal po nemecky vsetko co zacul stale opakoval ..ja, danke,bitte 😀 si myslim ze tak par mesiacov a šprachuje 😀

norik1
22. dec 2009

no faaakt u Lamady to vyzera ze jej chce niekto straaaasne zle... energeticky upir nejaky... alebo woodoo 😕

Ama no krasne fotky, aj nakupy, som spokojna 🙂
Aku JIL si chcela? ja mam Pure to je bozska vona mnaaaam... mm mi chcel na Vianoce kupit zas dajaku, ale najprv musim vydzabkat tych 6 co mam doma 🙂

Ozaj daruje naomi campbell Paradise passion.... na mna moc tazke 😅

norik1
22. dec 2009

darujem 😵

zuzka1.
22. dec 2009

MAtiiii presne ako Jarka pise, super sa to citalo, na fotky super pozeralo, ste si to uzili, uplne taka pokojna, vybehana, vycestovana, super.

decka mali zazitok urcite. Aku boss.ku si si kupila??

Mata kedy a kam idete do Tatier???

lamada181
22. dec 2009

ahojte babenky jak se mame este som necitala norikus co darujes seba 😀

norik1
22. dec 2009

vonavku darujem, citaj vyssie, ale citaj 😎

lamada181
22. dec 2009

no ved som teraz docitala ale mohla by si aj seba nie ci by muz plakal

amatula
22. dec 2009

boss ku...deep red moj oblubenec 😎 a JIL sander som chcela ten najnovsi ..ruzovy 😕 ..ale som ho uz u nas kuk a je tu lacnejsi..tak kupim tu

my ideme na oravu do Habovky 26.12.. vy idete dalej no neviem neviem 😕 ale by som vas rada videla

norik nenajdes v rodine komu by si darovala 😕 to ja by som nasla hned....naomi mne moc nevonia

mm viezol svagra na vianocny vecierok a neviem kde sa zabudol snad nepride on ako z vecierka 😕 😅 😀

lamada181
22. dec 2009

no naomi neveim jak vonia ale ja som si preistutu kupila vonavku pod stromcek sama lebo by to dopadlo zas zle
juj
no a ako ste pripraveny na sviatky

blau
22. dec 2009

Lamada ja nie som urcite pripravena na sviatky ako ty.
Hovoria, ze som flegmatik, ale mne ti je to jednoooo!
Ale nie ja ako tak zajtra este podotahujem nedokoncene tahy a mozeme sa sviatkovat, aj bez stromceka 😀 😀 😀

amatula
22. dec 2009

jarka ja drzim s tebou 😀 ..a tiez este nemam stromcek lebo ideme prec a ten velky nechcem naco a maly nemam ..segra slubila ze mi da maly co mala kedysi..ale nema mi ho kto doviezt a nevadi ..nejak bude 😝 😎

no nic co si dáme??? 😎 pivo vino

blau
22. dec 2009

Ja sa nalievam pivom, ty si moja partacka.
No ja som bola taka zufala, ze hovorim M idem kupit umely stromcek. Lenze on o tom nechce ani pocut tu maju vsetci, ale vazne vsetci zivy stromcek umele su len v obchodoch aj to sem tam.
Takze som nepochodila, aj ja chcem maly 1,5ocm, totalne staci.

zuzka1.
22. dec 2009

Mata Deep redku pouzivam hadam od 18.rokov 😉 popritom aj ine, ale redka musi byt doma.

boli sme u nasich zaniest cecinu, mama porobi vyzdobu a ikebany, piekla,tak mm hltal cesto.

este zajtra vincisko pojde kupit a hotovka.

amatula
22. dec 2009

zuzka deep red je super 😉

dala som si vinka 😎 a idem ..... 😀 spat

zajtra este zehlit nieco pripravit na stedry den a k svokre...a tak 🙂 vecer robim strom nech maju deti rano prekvapko 😵

bru nocku Vám 🙂