Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
16. sep 2009

ahojte baby ako sa mate citam vas ale normalne nestiham myslienky sa mi delia na vela casti deti konecne zaspali tak mam chvilu pre seba na varene mam upratane mam
baby som krkavcia mater vcera ma mala tak vytocila s tim zvracanim ze som ju normalne zbalila a povedala z e ide do nemocnice a normalne to zabralo momentalne prestala ba dokonca si pitala este jest a rano stala mami ja som strasne hladna dajv mi nieco papat tak som jej dala suchariky cajik a piskotky a ona mami daj mi nieco k jedeniu ja som naozaj hladna tak som normalne zirala dala si stolickju ku chladnicke vytiahla si jogurty atd no horor normalne som sa bala ze jej bude zle ale nic naobed vsetko zjedla a esrte xsi pitala no nic asi trebalo nastrasit trosku

baby no vi sa ale cinite ze 5-6 deti no toto tak mi asi zostaneme len pri dvoch mozno po desiatich rokoch budeeme mat este jedno ale mne teraz normalne staci ja som hotova
dani som rada ze ste ok mi sme boli dnes vonka tiez na chvilu ale stretli sme ucitelku zo skolky a ej som vravela ze prideme az o tyzden stredu a ona ze skolke su kiahne no konecna ja sa normalne zblaznim s toho drzkajte sa inac vraj pojdeme do popradu povedal mm tak ti dam vediet a mozme vyrazit do mesta s detmi alebo bez

zuzka1.
16. sep 2009

ahojte kocky
ste normalne dost popisali,
boli sme na kafco s mamkou, na nakup v jednote taky klasika.
v piatok mame jarmok, aj v sobotu, sa tesiim, lubim burcak, ale prebaram, bars aky nevypijem.

martinka si na nas konecne spomenula,coo?
my sme mali na obed kuracie prsia zapekane so sunkou, syrou a broskynou+ ryza.
ael segedin sme davno nemali, mnaaam.

erika ako maly??chlapci ti teda riadne pomahaju , coo?

napisem ti do ip, chcem vediet ci to vyjde.

ama takze bolo suepr, tatinko zabudol silu doma, ci ako????

danciacik
16. sep 2009

Ahojte.
Jani čo to čítam? Idete do PP? Kedy? A len na návštevu? Juuuuj sa teším tak to sa určite ozvi, že vyrazíme do mesta.
Erika no neviem čo to vlastne chceš vôbec nerozumiem ale tú IP ti nejak napíšem. 😅
My sme boli zase trošičku vonku. Manžel dostal konečne po dvoch mesiacoch stravné lístky tak sa vytešujem. Dnes je inak veeeľmi pekne.

lamada181
16. sep 2009

dani no neviem teraz nam trochu deti pokazili skrz cez rozpocet planovani teraz musime zostat doma ale urcite nejak v oktobri no ani nevies ako sa tesim ja ze konecne budeme v pp a nepojde mm von ale pojde zena von mm chyti zradnika s toho jaj no mi teraz mame trosku horsie obdobie s mm mali s nami spava horor a nemame ani cas ani na kavu ani na nic ine
hej je pekny den aj u nas detska boli radi ze slnko svieti
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no baby este som vam nepovedala no ze mALA PAULINKA NARODKY TO VIETE ro boli najhorsie narodeniny mojej dcerky asi bola moja mama s ocom a segrou ti jej donieli kociarik s babikou a kopec oblecenia, krsna tiez oblecko a babu, no a svokrovci si ani nespomenuli ze ich jedina vnucka ma norodeniny a dnes sme boli na tej prechadzke a svokra hovori ze dedo ma narodeniny ze aby sme mu podali ruku ja jej hovorim ze prideme poobede s mm ze mi vieme ze ma dedo narodeniny nie a paulinka hovori aj ja som mala narodeniny a vy ste na mna zabudli vsetci viete aka ostala cervena a az slzy jej vysli az do oci no co vam budem hovorit dieta dokazalo spravit nieco s dospelim

zuzka1.
16. sep 2009

fuuha lamada to musela byt situacia, a svokra co????esteze mala neplakala, svokra nech place, ma preco. mj nazor.

janka ty si z popradu, ci mm???

lamada181
16. sep 2009

nie mala neplakala nasralla sa doslova lebo jej svokra esre stihla povedat ze takych oslav este bude tak ju mala poslala do prdele ale doslsva poviem chod prec nechcem ta si zla
nie zuzi niesom s pp som s mt ale svokor zil v pp a ma tam rodinu a dost casto tam chodime kedze deti tam maju prastarych rodicov a ja sa tam citim ako u svojich starkych tak sme tam velmi radi

erikasadek
16. sep 2009

zabudla som este jednu vec ^potrebujem..

vas vek, ked ste mali dieta. mesiac splodenia.;

amatula
16. sep 2009

ty brdo lamada to jej paulinka dala vyzrat!tak jej treba co je to za babku..

zuza! 😀 nepis mi Martinka..z toho mi je na grc 😝 fuj sak tak mi ani mm nepovie .....nemam to rada....blbe meno a este blbsie oslovenie 😒

idu ja do skolky..

erika prve august....narodeny v maji...vek.. 24

druhe august..narodene v maji...vek 27

dzanka3
16. sep 2009

ahojte
citala somlen tuto stranu - lamada parada - Paulinka je sikovna sa neda 😀 ...a dodatocne secko najlepsie prajeme s Martinkom k 4 rocikom.....

erika a ty si snazilka???asi sa nieco pokazilo - pojdem precitat dozadu........snad to uz prebolelo a idete odznova - vela stastia 😵

my sme dnes doma - nesli sme na dom....maly este hulaka v postielke - nevie zaspat - zvykol si zaspavat v kociku na dome.....mna zuby stale bolia - ziadna slava....inak nemame nic nove - iba ak vedla v garzonke novych podnajomnikov - romskych spoluobcanov - je ich tak ale 7 (dve zeny a 5 deti)..ale zatial su potichu...

lamada181
16. sep 2009

mati tak tomu ver a riadne jej to dala ved som potom volala mm a ten ze preco som to nenahrala na telefon jaj sprosta
erika paulinka december narodena v septembri vek 20
patko december narodeny v juli vek 23 mali je predcasne original termin je 14 september

inac baby to som vam este nevravela maly a mala mali mat spolocný termin narodenia takze by boli presne tri roky na den jaj len mali je sikovny

zuzi zacal ti maly uz rozpravat mne mali prestal uz uplne ani slovo nepovie ide ma s toho picnut

zuzka1.
16. sep 2009

amatula to zato, ze nepiseeeessss 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

u mna to iste ako ked mi niekto povie zuzanka 😀 😀 😀 zlc vre 😝 😝

dzanka, konecne, takze budes mat nove kamsoky, coo? 😀 😀

lamada maly vie asi 20 slov, mozno aj nejake naviac, opakuje co sada, nieco sa podari lepsie, nieco horsie. kao kedy. ale urecneny je ako jeho mamicka najkrajsia 😀

erikasadek
16. sep 2009

ama moja potrebujem aj rok , splodenia, nielen mesiac.;
teda este raz.. vas datum narodenia, + rok..
mesiac splodenia dietata, + rok..
a vas vek vtedy..
😉

dzanka,a no potratila som moja;. 😉

uz nevadi neboj prebolelo.. 😉

idem na tu statistuku tak za pol hodinu sa prihlasim s vysledkami.. a ked to funguje dam, vam , vediet ako na to.. 😉

lamada181
16. sep 2009

janka vies co sa hovori ze ked bolia zuby ze to bude chlapec a dakujeme pekne
zuzi on mi tak pekne hovoril a teraz ani slovko snad je to len s toho ze prekonal nejaky stres lebo ma inak picne

zuzka1.
16. sep 2009

lamada ved dzanka nie je tehu etse 😉

ja si myslim, ze je to z tej chorby, nemocky a vsetkeho naokolo

lamada181
16. sep 2009

ja nehovorim ze je tuhu ale ono sa to tak hovori a mne to vyslo najprv ma boli fest nenormal zuby a potom asi o dva mesiace sme splodili patka

danciacik
16. sep 2009

Jani, človeče to len kukám čo to za babku že zabudla? Chúďa Paulínka muselo jej to byť ľúto.
Dzanka a čo nejdeš k zubárovi? alebo si kúp Corsodyl alebo Kanistad gel to sú zázračné veci 😀

erikasadek
16. sep 2009

PRVE VYSLEDKY;;

danka..
podla datumu, sedi , na patka, na laurinka nie..
cinsky sedi na nikho uplne nic;.
bioritmus..
20 27 februra to bolo chlapec 7 14 na dievca ak si pamatas datum priblizne splodenia daj mi vediet ci sedi..

mesiac na laurinku 10 14 dievca
21 28 chlapec
patko 10 19 chlapec 25 oktobra a hore divca

zabudla som na biorytmus na patka hned sa pozriem zatial si spomen ci sedia datumy..

dzanka3
16. sep 2009

juuj erika to mi je luto...
a co to tu pocitate?????????????
lamada asi nie babo - mm zatial nechce ani pocut ze jedno nam staci...uvidime neskor - to mu budem musiet susedino dievca doniest nech sa s nim pohra - potoma sa da nahovorit 😉
danciacik mne trhal zub - a ta diera ma boli a dalsi mi dal nieco nech sa umrtvi...a 28.9. idem k zubarovi zas....takze tak...

zuzanka???????? 😀 😀 😀 a ty sa mi ako mas???posluchate tam?

lamada181
16. sep 2009

no dani to je papula ved spoznas najprv je ticho bude sa hambit ale tak len 10 az 15 minut a potom zacne
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erikasadek
16. sep 2009

DANKA na patka to je len na 1 az 6 , potom je to vsetko na 50% no sranda.. ciary jedna rovnakak s druhou..
potom vysvetlim...

daj mi vediet ci sedi..

danciacik
16. sep 2009

Erika, Larka sa nám podarila po 20-tom februári na 100%
a Paťko zase niekedy okolo 10 oktobra.

lamada181
16. sep 2009

jani ja nic len aby rec nestala pekne si tu dlho nebola co s tebou sice ani matka nebola ani na face som vas nevidela sice chodim malo no som zvedava erika co nam vinde na tie nase male papule

danciacik
16. sep 2009

He ale sa tu doberáte. To ja radšej ani neprezradím ako neznášam keď ma volajú 😀
Jani, to je dobre že je taká len nech je papulka ľahšie sa bude prebíjať.

zuzka1.
16. sep 2009

jana jedna 😀 😀 😀 😝

my dobre, maly poslucha, stolicky dve vonku, dzavoce jak najaty, celkom pkne papa, dobre spinka, co sa budem stazovat.
boli sme vcera aj minuly tyzden v nitre. minule v mlynoch, vcera v galerii.
vsade to iste, ale nieco sme pokupii.

vy ako??mlnyny kazdy den?

erikasadek
16. sep 2009

DANAK TAKZE NA 50%USPESNOST U TEBA AKO POZERAM;;

😉

BERTE To ako zabavu..*

pre mna vazna vec.. 😀

zauzka ty si na rade..

cinsky zase sklamal..
O bodov..
ciselny ano, vysiel..
bioritmus je 16 az 25 chlapec
3 11 dievca

mesiac
19 23 chmapec
26 7 dievca.;

lamada181
16. sep 2009

dani ved ono je po jedno aj dobre ale aj po druhe aj zle keddokaze potom papulovat aj mne ale zase je pravda ze ja ju uzemnym hned 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzi viem ze to patrilo dzanke ale nevolaj jana to je tak skaredo jani znie krajsie
zuzi nechces pozicame vam stloicky mame styri predne a dve zadne a posledne dve nam rastu zas

lamada181
16. sep 2009

dani mi mame zas obydvoch 13 decembra to bola taka nahoda

zuzka1.
16. sep 2009

erika nechapem 😅

jana je preto, lebo ja som zuzanka 😀

lamada181
16. sep 2009

ved ja viem ja len tak ripnem nenapadne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝