Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
18. mar 2009

zuzka, ale ved to je horsie ako zenska PMS. ☹

erikasadek
18. mar 2009

bllau verim ti, moj avsetci su rovnaki to ti mozem potvrdit...
jasne hraj sa na urazenu.. a daj mu najovo ze ti ublizil.. neboj , zle to nespravi... 😉

neboj aj hrdlicky budu , ale neskor... 😉

zuzka1.
18. mar 2009

tak tak kamenna tvar a ide sa nato, 😀 😀 😀

norik1
18. mar 2009

ano a este ticha domacnost kedze u teba nehrozi vydieranie suchou stravou 😵

zuzka1.
18. mar 2009

kocky videli ste spravy,??ten mlady motorkar co s azabil???tak to je mm spoluziak a kamarat, dobry chalanisko!

norik1
18. mar 2009

bozinku co, isiel rychlo? nevidela som spravy ☹

zuzka1.
18. mar 2009

hej hej, 150, nabural celne do auta, ked obiehal ostatne, v protismere si nevsimol, takze budeme mat smutny vikend

norik1
18. mar 2009

😢 😢 😢

dzanka3
18. mar 2009

zuzka ano tvoj spoluziak? a to asi zo zakladnej ze? veru som to videla v spravach....motorkary dobrovolny darcovia organov ☹
a aj toho chlapca co ho mater obarala - sucina jedna ju by mali celu obarit !!!!

a vy uz tolke zubatka mate? aj ta hryzie Samko? lebo tento nas huncutisko ma 2 a obcas sa mu tak podari ze az modrinu mam....

norik a ako navsteva? sak napis dake hlasky 😀 😀 😀

ludka79
18. mar 2009

ahojte dievcata,
som tu nova a citam co rozpravate o muzoch= odporucam precitat knihu" muzi su z marsu a zeny z venuse" super kniha

Norik= som tu len kvoli tebe, chcem sa ta opytat ci chces ist do PO? poslala som tam dnes sestru a kupila malej topanky fakt super...maju aj chlapcenske...

norik1
18. mar 2009

hej mozme zajtra skocit cajocka 😉

norik1
18. mar 2009

a ty si uz z aerobiku doma???

norik1
18. mar 2009

ale musis muzovi povedat nech ti vylozi autosedacku!!! ci jak?

norik1
18. mar 2009

Dzanka no hlasiek moc nebolo, ale prisla v novom cistuckom svetri, navonana...a cert vo mne rype: Filipko kukaj aka je babka dnes kočka...asi ma frajera" a svokra - no hej, tvoj muz na mna nakrical ze furt chodim v tom istom tak som vytiahla nove svetre zo skrine... 😵

nnikka
18. mar 2009

norik to nemyslis vazne... vies jak moja svokra chodi oblecena??? a svokor ani nehovorim on dojde v nedelu v takom svetry co by som ani psovi do budy nedala, aby mu bolo teplejsie 😀

norik1
18. mar 2009

ona ma plnu skrinu len sem tam sme museli vetrat lebo ma tie navaly po prechode a vela sa poti....asi tak... 😅

nnikka
18. mar 2009

a to nehovoriac o tom, ze dojde v dederonke (koseli) co bola moderna niekedy v sedemdesiatych rokoch (samy polyester) ... dojdeme k nim teplaky tak dzurave ... no hruza

riadia sa heslom ze cesi sa maju nosit pokial sa na nich nerozpadnu uplne... tusim ze ta dederonka prezije aj nas

nnikka
18. mar 2009

veci som myslela

norik1
19. mar 2009

cafteee 😵

zuzka1.
19. mar 2009

dobre ranko!!!!!!!
dzanka nie moj spoluziak, ale manzelov
my dnes ideme k mame mojej, do mesta, na nakupy, nepodarene seky vyplatit, je ich tam kopec, etse aj muzov polovny treba! on si robi polovnicke skusky, buduci tyzdne ma strelby a potom mi odzvonilo 😀
svokrovci a oblecenie???
svokra chodi pekne, ona aj je vlemi pekna, blondinka, dlhe vlasy, farbi si ich, postavu ma peknu, ma 47 rokov a handry nosi pekne, aj ked by si mohla dovolit aj trosku odvaznejsie este.
Svokor vymodeny stale, on si potrpi, ma take adiddasy cervene , tie miluje, lebo ked si da k nim cervenu bundu vyzera mladsie! sa nasmejeme na nom, ked sa promenaduje pred zrkadlom.
Otec chodi moderne a hlavne znackovo, co mu mama kupi, to nosi. a moja mamka si potrpi na kvalitne a pekne oblecenie, taka panicka z nej ostala od kedy na invalidnom, s atym dochodco dari ludia hovoria

erikasadek
19. mar 2009

zuzka..... mozes byt aspon pysna na rodicov.. 🙂

dobre ranko baby.. 🙂

nebudem vas stvat , pocasie ako vcera krasne s, slnecno a teplo... a bez vetra.. 😉

zuzka1.
19. mar 2009

erika na mojich osm, veru osm, oco obcas sere vsetkych na okolo, nic nie je horsie ako chlap v rpechode, len kby netrval asi 2 roky uz!
erika aj tu je slniecko , ale chladnooooooooo

norik1
19. mar 2009

he he no aj nasi su sportovci, takze vzdy su v znackovom sportovom, na to si potrpia...mama ma 50kg aj s topankami a mojou kabelkou, takze postavicka jak oci, otec ma asi 60... 😀 to len ja som taky nepodarok 😀 😀 😀
Svokrovci presny opak, sovkor velke brusko, svokra je nizka, stihla, len ona si oblubi jeden sveter a jednu koselu a tie potom furt nosi do zodratia...a plna skrina handier!! Tak dufam ze sa to teraz zmeni trochu 🙂

Zuzi prajem nicim nerusene minanie penazi!! Heslo dna: minut co najmenej na seky a najviac na pekne handry!!

erikasadek
19. mar 2009

zuzka no vidis tak som Vam nakoniec poslala to slniecko.. 😉 nech vydrzi...

norik aky nepodarok.. 😠 podarila si sa pekne... neboj.... 🙂

zuzka1.
19. mar 2009

norik dobre heslo, snad mi to vide, asi pojdem poplatit seky ja, nech mm neie kolko to bolo a potom mozem viac v obchode 😀 😀
ma raz uskrti manzel! urcite!
videla som tvojich rodicov na svadobnych fotkach vcera, mamina je velmi pekna,

norik1
19. mar 2009

hej hej ona je taka modelka...aj bola dajaka miss univerzity ked bola young 😵 ale ja sa vraj podobam na otca he he

blau
19. mar 2009

HALO kocky moje, tak ako ste mi poradili strasne ticha domacnost funguje, a ten trubiroh nieze by sa snazil sa mi ospravedlnit( ani by som neprijala) ale zmizol... Jaj ake ja mam nervy. Ale kaslem nanho. Teraz ma 2tyzdne dovolenku, tak o to je to horsie.
Tu knihu som citala muzi su z marsu a zeny z venuse...nepomaha. JA TO chapem, ze chlapi su proste taky. 🙄
U nas hlasia dazd a sneh...tak Vam to zas pride od nas na Sk. 😖
Norik som sa nasmiala s tou svokrou. Si mi aspon ty zdvihla dnes naladu. 😎

erikasadek
19. mar 2009

blau, ahoj tak to mi je luto...

clovece , vzdy ked maju dovolenku a, elbo pred vikendom tak to chlapi takto pokazia... 😠

ja neviem cim to je..

tu knihu som ciatla , aj ja uz davno, a je pravdiva, len nie kazdy chlap je tiez rovnaky niektori su , este viac , zatati, ako ti ostatni... 😠

blau
19. mar 2009

Ahoj eri to je v pohode, ale on to kazil uz v prvy den, tak bolo jasne, ze to takto skonci. Je mi total ukradnuty, lebo takto by sa nemal chovat..Ja som citala aj preco muzi nepocuvaju a zeny sa nevyznaju v mapach. Ale to citanie mi nepmoze, ked si to muz neprecita. MOj totizto necita knihy ak tak zemepisne a tot vsjo.

erikasadek
19. mar 2009

blau tak moj je , totalny, nechopny co sa tyka, domacich prac etda, remeselnicke; prace a mapy ved ten sa starti vsade..

v aute je zabudovana velka navigacia; a este aj , pod volantom druha teda palubny pocitac ma to davkrat , mozes si byt ista ze ked niesom v aute , tak sa strati aj s navigaciou.. ja neviem ako to robi..

na parkovisku stale hlada auto , on nem avobec prehlad strati sa rychlo..
ale zase ma ine kvality.. 😉
inak tiez necita knihy, nikdy.. ale zato sa ma stale na nieco pyta a to to je preco a toto je co.. ako to funguje... 😀