Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
5. mar 2009

mas pravdu na prd den.. tak daj ockovat a kasli na peniaze.. 😉

norik1
5. mar 2009

jesis som nechcela teraz vyzerat ako drzgros, ale vytocilo ma princip celej veci, nie peniaze... Ja som nemohla maleho zaockovat ani na rotavirusy a to stoji vakcina 5000...
ako ta poznam 😉 , tiez by ta vytocilo, ze vsetky deti maju skolku od noveho roka zadara, len ty by si ju musela platit... len preto lebo tvoj maly nastupil 3.deptembra a ostatne deti 1.septembra.... mozno blby priklad, ale tiez by slo o princip... chapes ma, vsak?

erikasadek
5. mar 2009

jasn ez ze chapem, neboj neberiem ta za drzgrosku.. ja neviem ja uz tu , krvakujem ked mam platit 5 euro.. a nie take palky.. 😉

norik1
5. mar 2009

😉

amatula
6. mar 2009

krasne ranko prajem 🙂
krpci ma vystvali z postele,tak vas hned pozdravim 😉 idem ich zaopatrir a pocitat co sa tu dialo.sa vratila erika hned poznat 😉
moje lumbago nejak neprechadza 😒 uvidime co dnes.mam doma taku pecku lieky ak sa to nepodda musim uzit 😖

norik1
6. mar 2009

mna dnes ten moj krpec doslova z postele vymrncal.... nepomohlo mlieko, prebalenie, oblecenie... teraz sa hra v ohradko-postielke a vyzera ze ho to nejak ukludnilo... no, uvidime. Idem si urobit zivotabudic 😀

erikasadek
6. mar 2009

dobre rako.. vazne to tak poznat? ako.. 😀

amatula moja ty musis velmi trpiet... tak len skus oddychovat ako sa len da... 😉 ☹

norik1
6. mar 2009

vsetky sme nejake dodrbkane, nemate ten pocit? alebo to bude tym blbym pocasim? asi uz lezie jarna unava, alebo depresia? 😀

amatula
6. mar 2009

norik veru sme tiez som si to vsimla....nech uz pride ta jar......sa ti smeje z depky..este si ju nezazila ze..by si sa tak nesmiala.......

erika moc sa mi odychovat neda.vies pri Matovi 🙄 ,ale byvam s mamou tak ho trochu zabavii......
ja som uvarila Bobovi rajcinkovu.tu zboznuje tak hoi nemusim dnes nutit do jedla 😉
a uz len tak vegetit,este potrapim Mata nech potom dlhsie spinka....snad bude 😅

erikasadek
6. mar 2009

joj tak len oddychuj ak sa trocha len da.. 😉 ☹

lusia_99
6. mar 2009

ahojte kočky som tu prvykrat a chcela by som sa vas opytat či ste niektora neboly teraz na nakupy v Polsku. prosim poradte-oplati sa chceli by sme nakupit nejake mäsko 😉

erikasadek
6. mar 2009

ahoj lusia tak aj ti neporadim, ale zuzka a norik su odbornicky na nakupy... 😉

urcite ti studovane , poradia..

lusia_99
6. mar 2009

dakujem za odpoved erikasadek. dufam ze mi este niekto poradi......... 😅

erikasadek
6. mar 2009

co sa tyka nakupov tak su to proficky tu.. 😀

ver mi..
ja ti nepomozem, ja nezijem na slovensku.. naposledy som bola v polsku za komunizmu.. 😀

amatula
6. mar 2009

tu dnes aka bieda s prispevkami 😕 ja ze sa nedocitam a tu toto......
kde ste vsetky? 😕 vyzera to ozaj ze to bude cim dalej tim viac zanedbavane.......ide lepsie pocasie 🙂 ...

lusia_99
6. mar 2009

a kde byvas ak smiem vediet?

erikasadek
6. mar 2009

JA SOM V PARIZI; 😉

lusia_99
6. mar 2009

tak to je super ze? nechcem byt zvedava ale tam si sa vydala? za francuza?

norik1
6. mar 2009

jeskove oci amatula ja som sa nesmiala z depky... ten smajlik mal byt ten vedla 😝 tento... v zivote by som sa nesmiala z depresie, zatial to sice nepoznam v tom pravom slova zmysle, ale mam par skusok z psychologie a asi priblizne viem, ake stavy to su...

sranda aku silu ma jeden blby smajlik... 😢

Lusia, oplati sa hocikde 😵 kam len vojdes tak je to lacnejsie...jasne ze treba porovnat dva rozne obchody 😕 celkovo plati ze v mensich mestach su nizsie ceny. Mama bola minuly tzden ci kedy a v normalnej mäsiarni kupila kuracie cici za 75 Sk...to je rozdiel ktory je citit 😵

lusia_99
6. mar 2009

norik1 dakujem za nazor som rada ze niekto zareagoval my chceme ist skor na bravc. mäsko ale aj kuracinka sa zide.....nevies neake ceny aj brav. mäska? hej a prosiiim nevies kde sa lepsie oplati menit eurače u nas alebo v polsku? 🙂

erikasadek
6. mar 2009

norik co sa deje, ja som to nepochopila s tou depresiou.. ☹

norik1
6. mar 2009

09:06 prispevok, dala som smajlika smejuceho za slovom depresia...

amatula
6. mar 2009

norik tak ty aj psycholog 🙂 tak to ma mozes liecit...ja som si presla tu poporodnu a riadne 😢 😖 😔

je tu segra s tromi detmi,bracho s dvomi a nasi dvaja 😒 😠 😖 😢 🙄 mám pocit ze ma to zasa chití 😀 😀

erikasadek
6. mar 2009

aha dakujem.... 😉

amatula, chapem.. len sa nedaj a le tu poporodnu poznam , mala som dvakrat top kazdom dietati... 😉 kvoli kojeniu hlavne... no hroza.. 😢

amatula
6. mar 2009

erika to fakt 😕 na mna po Matovi riadne drapla az do uzkostnej poruchy.....este to nieje tak davno tak sa radsej nesmejm 😅 🤐
ale aspom viem ako sa dá schudnut 9kg za 5 mesiacov 😉 a ani sa nemusis fizicky namahat.,..

boze ty krpci to hroza 😅 uz nech idu domov 😝

erikasadek
6. mar 2009

moja zlata........ si si vytrpela.........; vela si statocna.. 🙂

norik1
6. mar 2009

no babule tak tu som mala aj ja... taku tu z kojenia, ale vidim ze ma to celkom preslo... No Amatula uzkostna porucha nic moc, hlavne ze si to zvladla 😉 ved si nejaka sikovnica, nie?

nie som psycholog, ale mam asi 8 skusok... celkom zaujimave to bolo, hlavne psychologia rodiny kde do nas hucali ze "bordel v byte, zdrave dite" he he ... a o roznych vyvojovych poruchach sme sa ucili, aspon viem o com neurologicka toci 😅 alebo ked niekto iny to spomenie... aspon viac rozumiem ludom, ktori trpia obsedantnou kompulziou ako Monk 😉
ale bavilo by ma studovat to...

norik1
6. mar 2009

baby idem plavat pa 😵

erikasadek
6. mar 2009

monk , zbuznujem tento serial taky oddychovy.. 😉

blau
6. mar 2009

Hojte maminky, veru amatulka len ich vyhres volako to tu chradne, ale ja vazne nemam cas. Ked som uplne nanho sama a musim nan davat bacha a ked je Mario doma, tak sme vlastne neni doma, ale behame. Dnes sme boli v XXXLutz a dala som maleho fotografovat. No uvidime ake budu fotky, ale vytvaroval sa ako najvacsi fotomodel na svete. Vy sa mate ako?