Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
25. jún 2009

blau , ja viem stale zabudam moja ze si tu bola... 🙂

no , vies co je vyhoda mojej sukromnej, z eona mi preplati, aj ukony v eu... staci doniest fakturu.; vela francuzov tak chodi do madarska, an , implataty, zuby su 3 krat lacnejsie ako tu.. a sukromna im to plne preplati.. tu stoji taky implanat okolo 1000 az 2000 euro , za jeden zub , v madarsku neako 300 euro.. takze parada .; to iste optika , ja uvazujem ist si dat operovat oci do blavy... stalo by to , zato..

dakujem videl asi aky bol omameny.; bolo horuco v den operacie;..
takze mal take spotene hnstne vlasy, a gumku som zabudla doma..
vyzeral ako , fetak.. 😀

rozmyslam ze mozno ho dam pekne podstrihnut , ked pridem domov ale len vpredu.. 😉

zuzka1.
25. jún 2009

akoze dokazete toto pochopit????

mm stara mam, 84 rocna, dnes padla, ma ruku jak handrova babka dolamanu aj pravdepodobne klucnu kost, ranu na lici a bohvie co etse a v nasej podarneej nemocnici cakaju na chirurgii uz od pol 5 a nikto ju este nevzal, lebo operuju. sedi tam, caka, smaozrejme nie sama, ale so synom, zatom a dcerou(mojou svokrou) a caakaju!
uz 5 hodin a nikto nic!!!!

za hodinu znamy dohra tenis a vezmu je k sebe, len podla mna by mali ist do nr,nech jej spraiva aj ct. je toto normlane, predtavte si babicku ,v suknici, rucniku, vo svojom veku, seidacu ako kopu nestastia, cely zivot pracujucu,a toto si musi vytrpet 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄

amatula
26. jún 2009

zuzka no na nerv 🙄

inak dobre ranko 🙂

pocula som ze maju byt horucavy 🙂 😵 😎

tak ja sa snazim cvicit .hodinu ako blazon stepujem na brachovom stepperi a moj drahy manzel mi kupi na ranajky dukatove buchticky a celu pixlu carte dor..crema di mascarpone 🙄 🙄 no ako inak naschval 😠
ale som sa udrzala vecer,no by som aj hrizla 😝 rano som musela po siestej vstat co som bola tak hladna 😀

co dnes planujete? 🙂

lamada181
26. jún 2009

caute babky som ko mangel isiel na sluzobku takze som sama z detmi mi sme hore od piatej idem rychlo upratat a von s detmi vcera neboli myslela som ze pojdu s mm s mm ale bols burka strasna ja neviem bola som na skoleni ale inac super baby prist k vam a mozem vas nalicit uz mam certifikat hrozne no horsie je to ze nemam k tomu nejaky taky vztah ale budem si musiet zviknut tak zatial sa majte maly mi tu reve

monkula
26. jún 2009

dobré ráno.... zuzka, no to je hrozné..... 😠 😠 😠

moja babak tiež raz spadla, a zlomial si bedrovú kosť, ale ona sa hanbila niekomu pred pošou povedať, že spadla, tak sa odpalzial domov, asi pol kilometra a tam si sadla a už nevstala..... našťastie prišla susedka, tak ju odviezli do DS na RTG, a tam ju ten, čo robí RTG buchol po nohe, aby sa asi viac zlomila ,nech nepracuje zbytočne, chudenka, až sa pocikala od boelsti....

ozaj, viete, že zomrel michael jackson? ☹ ☹

erikasadek
26. jún 2009

zuzka nemam slov.....
dufam ze nebudem potrebovat nikdy , pohotovost na sloevsnku , pocas tych 6 tyzdnov!!!! 😠
je mi jej luto chuderka takto na stare kolena dopadnut....

ama ty maskrtnicka;.. 😉

monkula ty si to tak srandovne vylicila, chudera jedna. a tomu na rgt by som ruky nohy polamala..

amatula
26. jún 2009

zuzka ....blau kde ste...?blau co ta káva 😕 😉

ja idem varit puding k tim dukatovim 😵 😀 ňamňam 🙂

dnes mám uzasne deti..take su dobrucke 😵 😲
inak je to super met dve deti srandy kopec...ked Mato niekdy nedopije mlieko tak ho dam Daliborovi..ze nech dopije,nemusime vyhadzaovat....a ten krpec ked vidi ze ho ide pit Dalibor z jeho flase tak spusti krik a chce ho aj na silu..aj keby mu malo brusko roztrhnut 😀 😀 🙂 😵

blau
26. jún 2009

tu som pijeme kafcoooo. Cooo Miki umrel???? Tak to je sok. My sme boli v meste kupili sme tatinovi hrncek nerezovy s uzaverom, lebo ze on si bude nosit z domu kavu, lebo v robote maju hnusnu.
Maly spinka, uz bol protivkovy. Ja si spravim käsespatzle, mnaaam.
erika- moji svokrovci maju zuby z madarska aj ostatok z rodiny. 😀

erikasadek
26. jún 2009

balu ani sa im necudujem.. 😉
ze si dali tam.; ved cenovo a kvalitou su , bez konkurenice.. 😉

amatula
26. jún 2009

pomooooooooooooc
uz som s z toho zufala...zuzka blau vy ste uzivali niekedy norethistern..na oddialenie menzesu..
ja mám dostat zrovna2ci 3.7a to cestujeme 🙄 uz som skumala cim by som si privolala kramy skor...cervene vino,horuci kupel,chinin a tak to poznam...keby sa mi podarilo aspon o dva dni dostat skor......ako ako ako??? ☹
ja neznasam hormaony..nechcem ten norethisteron 😒 😢 🙄 mne bolo s HA spatne 😔

amatula
26. jún 2009

bleee uz som pregooglila celi web 😅 a pijem turbo davky alchemilkovorebrickoveho caju 😢

blau
26. jún 2009

no oni si velmi pochvaluju, lebo dr a personal vedia po nemecky, maju tam ubytovanie cize spoja dovolenku a zuby spolu. Neviem ci su bezkonkurencie, lebo nepocula som len chvalu, ale to mne je jedno...hlavne, ze ja mam klop-klop zdrave zubaky,no nie?
Inak ten Jackson mi stale nejde do hlavy........takto na leto.... 😔

erikasadek
26. jún 2009

ama tak to mi je luto.. 😔 ja tio neporadim, nikdy som nepouzila.. pre mna spanielska dedina;.

blau
26. jún 2009

neuzivala nikdy ja aj ked mam cervenu, mne to problem nerobi ja to pretamponujem a to mi neprekaza. Ani neviem, ze mam. Hormony do seba pchat nieje to najrozumnejsie,,,,ja viem mam mozno zly nazor, ale ja ani Hak neberiem ja som ti taka naturalka. Neboj pridu, mne najviac pomaha , ked mam dostat: sex a hned den na to dostanem.

amatula
26. jún 2009

ved to same ja..neznasam hormony..aj teraz ked som bola na to sono....mi povedala ta doktorka ze to je njväcsie svinstvo ake moze byt 😒
no tak nic..ja uz mám tie lieky sice doma,ale moc som sa snimi nestotoznila 😝 a je tu taka tema a tam baby pisu ze sice sa lieky znasaju dobre,ale potom mali brucho ako balon a migreny a o nicom menzes 😕
idem na vino,horuci kupel.tonik a sex sex sex 😀 mm bude mat aspom radost

erikasadek
26. jún 2009

😉 balu ty si mja zena,, ako ja.. 😉

aj moj mz,s a riadi tym, mas dostat, tak naskoc.. 😀 hned dostanes.. 😀

ono su aj specialne antikoncepcen tabletky ze ti zastavia, aj krvacanie, .. uplne..ale ja by som to do seba nikdy nedostala..

amatula
26. jún 2009

erika specialne ti moze asi kazda HA zastavit menzes..nie 🙄

erikasadek
26. jún 2009

co je ha...
, neviem ti povedat viem ze len prednedavnom dali na trh anikoncepcne tabletky, ktore beries ako normal,len ti zastavia uplne menzes;pocas brania, takze vysledok, ziaden menzes..pocas dlhych mesiacov rokov..
noja neviem.. 😒

amatula
26. jún 2009

hormonalna antikoncepcia..mala som napisat HAK..to je jedno

erikasadek
26. jún 2009

jasne , ja som v tomto nulova, kedze nemam ziadne problemy gynekologicke, tak som v tom nulova..
jedine co vioem ako sa robia deti.; 😀 😀

amatula
26. jún 2009

hej hej vieme a zvalst ako dievcata a ako chlapci 🙂

amatula
26. jún 2009

kde ste zmizli vsetky 😕
no nic ideme my von...potom mozno krsnatku mojmu 8 rocnemu gratulovat k meninam a zajtra má svagrik birmovku tak som off 🙂
mozno vecer kuk..
papa

erikasadek
26. jún 2009

AMAtula prepac, moja , bola som na nete objednavala som s hanusu vela.. zase som za 100 euro.. 😖
no nic aspon to stoji zato.. 😉
ja idem , mam toho vela, uz som sa netom zdrzala dost.;

zuzka1.
26. jún 2009

ahojte kocky, my sme boli od rana od 7 u mojej mamky, navarila som obed, fasirky, pyre, salt, isli sme do mesta, aj mm prisiel, kupila som si rifle, teplaky, tricko, mm tricko, slapky. boli sme na kafco, dlai mojito s mamkou, pohoda den.

maly zlaty, poslusny, pekne ppkal.
idem s mm na prechadzku aj s malym, potom pridem.
stara mam ok uz, posadrovana, nakoneic ju zobral znamy, na pohotovosti s aani neodsckala, teda o po 12 odisli.

monkula
26. jún 2009

eri, ja sa v každej situácii snažím držať nad vodou humorom.... To mám asi po babke, nie tejto, čo som o nej písala, ale o tej, čo zomrela min. rok v januári....
Všetko bolo tak náhlé.... tak v skratke, do nemocnice ju prijali 22.12 a 15.1. v nemocnici zomrela....

no a ako tak ležala pripútaná na lôžko, pár dní pred smrťou, bola pri nej mama a babka si stzále dávala ruku medzi nohy 😅 😅 , tak jej mama hovorí: mami, co to furt děláš? a ona jej hovorí, že ju zacievkovali, lebo nevládala chodiť ani na Wc a zaklincovala to vetou: A Šári, víš jak mně z toho bolí p...íča? 😅 😅 😅 😅 😀 🤐

erikasadek
26. jún 2009

monkula si moja krvna skupina;.. 🙂

al easpon dlho netrpela;;.. nech jej je dobre tom nebicku.. 🙂 😔

blau
26. jún 2009

monkula-- tak si ma rozosmiala, myslim tou vtipnou prihodou. erika ty uz musis mat total cestovnu horucku? A ozaj ten pipik sa tak rychlo hoji???
ama, veru naskoc ako Erika a uvidis, bude bude z toho ta Adelka, alebo teta z Ameriky 😀 😀
zuzik ty si dobra vy stale nakupujete.
dzanka---off
norik---off
tak to tu asi zabalim aj ja 😒

erikasadek
26. jún 2009

no pipik asa tak rychlo hoji , ma to krasne urobene...; 😉

aj aja idem..

blau
26. jún 2009

to vazne, to je super ja som to este nevidela. Bozinku luto mi je ho, aj mne ritku stiska. 😅

erikasadek
26. jún 2009

cestovnu , to mam ale aj nervy idem so sky tak si vies predstavit moje nervy.. teraz.. normalne lutujem ze som objednala listok u nich.. ale cez csa ma vychadzal askoro 1100 euro pre mna a deti.. 😠