Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
26. jún 2009

neboj vobec sa nestresuj, lebo to prenesies aj na deti. Ver vo vsetko dobre, ze to dobre dopadne. Mozno prave pri Vasom lete na SK, vsetko dobre dopadne. Co uz s nimi, ked su taky lacny, nedaju sa cakat zazraky. Ale teraz svokra letela s Nikim Laudom a hovori, ze Otras nad otrasy jedlo stewardky vizerali ako jezibaby, no ze hruza. Tak si vyber... Ja si myslim, ze Vam to dobre dopadne.

norik1
26. jún 2009

cafteee ja som tu len nestiham... aj vcera som bola ale blbol mi kon, vobec nenacitavalo, mrzlo, nechcelo brat prispevky...idem kuk paleňák a prídem 😉

norik1
26. jún 2009

vcera som bola s kolegynou na nakupoch - prisla som z prace, zbalila maleho, poslala MJS kade lahsie a sup sup do obchodov... Fil dostal cool rifle a mamka bluzku 😀 na veceru v Mekaci a ked sme prisli domov, tak som nevedela co skor - sama, vodu zohriat, okupat, obliect, nachovat.... ale som len 1mm od supermatky takze som to zvladla lavou zadnou he he
no a potom pridem tu a konik niiiiiiiiiic ignoroval moje pokusy o prispevky bleeee

co robkate cez vikend?

monkula
26. jún 2009

eri, hej, je jej dobre v nebíčku, ale mne na zemi, je bez nej smutno..... ☹ ☹ ☹ ☹ chýba mi jej frflanie pri televíznych novinách.... 😀 😀

erikasadek
26. jún 2009

blau moja neboj , na mne neidno ten stres je to take vnutorne ale si zlata ze sa staras....

lacne to neviem letenka ma vysla na 400 euro 😒

monkula no tak teraz pri tebe sedi a pozera s tebou televiziu bez toho aby si vedela, a smeje sa s tebou.. 😉

monkula
26. jún 2009

eri, viem.... 😉 😉 😉

baby, pred chvíľkou mi MM písal, že cestou do roboty narazil do srnky..... ☹ ☹ ☹
ale je v poriadku, aj on, aj tá srnka, len máme pokrčený predok auta.... tento týždeň máme inak veľmi "dobrý" 😝 😝
ale zase, teraz padáme doul, aby sme sa mohli vyšvihnúť hore a vyššie... 😉

erikasadek
26. jún 2009

jaj moj atak to mi je luto, ale aspon ze tej srnke nic nie je.. auto opravis, i ked viem ze je to finnancna zataz... ☹

a hlavne ze tvo muz je v poriadku... 🙂

monkula
26. jún 2009

eri, hej, hlavne že sa mu nič nestalo, keby išiel rýchlejšie, alebo to neubrzdil.... 😲

Teraz mi volal, že si to odniesli svetlá, sú len trochu posunuté, tak to zvládne aj sám..... vraj to bola malinká srnka....

monkula
26. jún 2009

a typický MM , humorista ako ja, to všetko zhrnul vetou. Do Senca, za 44 minút aj so srnkou 😀 😀 😀

amatula
26. jún 2009

caute

teraz smne prisli dom--co som deti ospúrsila a som ko..tolko cerveneho som vypila ze ani viac nepisem lebo by som len blbosti pisala 😖 😀 😀 😀
blau ked uz tak by som chgcela Alicku nie Adelku 😝 ble to sa mi nepaci a uz by ysom chcela Dorotku 🙂
tak cute idem do sprchy a ............spat 😵 pa zajtra vecer alebo nedelu 😲


a dufam ze zajtra sa uz aj dzanka ozve!!!!!!!!!!

erikasadek
26. jún 2009

monkula, aspon z emu humor , zostal... 😀

ja idem do hajan... majte sa , muz uz ma taha.. ako divy.. 😀

monkula
26. jún 2009

dobrú erika...

zuzka1.
27. jún 2009

dobry den damy, co ste onemeli, dnes nikto nepise????
Dnes hrozne pocko, ale od 177 neprsalo, tak sme nadalsi na bicykle aj s mm a malym a pobehali kade tade, nohy bolia poriadne. malemu sa to pacilo, mm len dnes kupil sedacku aj prilbu malemu, etse musime kupit aj pre nas, nech mozme behat kade tade.

ake plany na nedelu???

erikasadek
27. jún 2009

ahojte .. nikto nic.. ahoj zuzka... tak ta nebudem dradit dnes tu teplomer vysplhal, cez den , na 34°C 🙂

zajtra idem ek moru, rano skoro a prideme vecer ku atlantiku pato chce zbierat musle.. a moj muz zboznuje atlantik..tak sa ide... ak bude pocaise ok... trocha morskeho vzduchu neuskodi nie???
😉 a vy?? kde ste vsetky...

zuzka1.
27. jún 2009

erika tu bolo tiez cez 30, ale prsalo. Cez tyzden ma byt 35, v utorok pojdeme do sturova kupat, v utorok s ama vycasit, tak podjeme lenosit aj s mm a mojou mamkou

erikasadek
27. jún 2009

no vidis tak super, zaklad z emate teplo.. tu bolo strasne, v obchodoch vela ludi , su vypredaje.. predsa; 😠

lamada181
27. jún 2009

caute kazda mate super plany s ja mam robotnu nedelu majkajte sa mm sa vrastil musim sa venovat

monkula
27. jún 2009

u nás bola búrka....

Boli sme s deťmi v cirkuse, baby, mne bolo tých koňov a ťáv a lám tak strašne ľúto, že som sa skoro rozplakala.... a keď sme sa išli pozrieť na zvieratká, no kone chudenky maličké koterce a boli ako sfetované... som tam jedného hladkala a mi až žalúfok stískalo.. to je normáone týranie toto.... kone aby sa klaňali a chodili dokola v rytme hudby..... 😠 😠 😠
no, ale deťom sa páčilo, Chiarka len pískala.. ale akrobati, klobúk dolu, fakt... 😉

erikasadek
27. jún 2009

monkula ahoj, vidis , ja kvoli tomu ani deti nechcem zobrat do klasickeho cirkusu kde su zvierata , aby som ich nepodporovala k tomu..ja tiez placem ked to vidim ako ty..

dobru noc vsetkym.. 🙂

blau
28. jún 2009

Ahojte, no otras pocasie, fakt....vcera len prsalo potom slnko horuco potom prsalo, no a dnes cely den len leje a je zima. Ama dufam, ze sa to pocko umudry a vy budete mat krasnu dovosku. Pozerala som CNN a tam davali akurat reklamu na tie pitvicke jazera, kraaaasa ( prajem super pocko).
My, poobede a ked sa maly zobudi pojdeme na bazen. Lebo nic ine sa v tomto deb...pocasi neda robit. 🙄

amatula
28. jún 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😕
kde ste kto????

mi vcera na birmovke(svagrovej)a celi den u MS..a dnes len doma..oddych..len sme mali trojana 😅 😅 tak mm daval celi den Pc dohromady..tak som sa nudila ako pes 🙄
vy sa ocividne nnudite..ked tu nikoho 🙂
konecne doprsalĺo a je jasna obloha 🙂 dokedy???

amatula
28. jún 2009

celkom nikoho 😨 😢
tak idem aj ja.......pridala som dake foto...do albumu

norik1
28. jún 2009

Cafteeee no ja som sa uz v piatok nestihla ozvatr lebo som pustila mm k pc a konieeeec spala som jak male decko.... ale urcite nie to moje he he 🙂

V sobotu sme sli na chalupu k priatelom a viete co? Filip uz konecne sam CHODI!!!! Od vcera ho volame Johny Walker 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
28. jún 2009

jaaaj Ama jaki rozkosnaci su!!! Chlapov mas jak hora!

ja snad raz pridam video ako sa prvy krat fil pustil a chodil 😀

zuzka1.
28. jún 2009

ahojte zienky,
my sme dnes s mm aj s malym spali vsetci traja na postlei spolu 3 hodiny , potom sme sa boli bicyklovat, na zapekacku, malemu sup hranolky, veeelmi zdrave, ale lubi ich krpec maly. Aj on moze raz za cas zhresit, nie?

zajtra idem do mesta, idem si kupit plavky, dat vyvoat fotky a chcem si kupit knihu od Evity dlasiu.
baby citali ste to niekto?to su super knihy.

pocko ok, teraz zacalo poprchat, v utorok a v stredu s ama vycasit, podjeme kupakat do Sturova, boli ste tam uz???paradne miesto. kuk cez google , kupalisko VAdas

norik1
28. jún 2009

Zuzi vygooglim si to, idem sa najprv osprchovat, ocistit, perie mi pracka, uz som vyprala potah na kociku (Ama asi tiez zakazem jedenie v kociku), varim spagety na zajtra... no uvidime kedy odpadnem 🙂

zuzka1.
28. jún 2009

norik pozri, je to uplne jak zahranicne letovisko, a na prechadku ides zo sturova do ostrihomu, parada to tam, rovno aj na nakupy sa da ist

erikasadek
28. jún 2009

ahojte vsetky.., norik to video , musis dat..chceme vidiet!!!!!! 🙂

teda my sme s aprave vratili domov, od oceanu.. deti sa vysdalili, na plazi, josh sa po prvy krat s piekom, abol pri mory.; s patom sme sa vysalili, po odlive, pozbierali pekne, musle no super horuci ..den..
je mi luto ze mate blbe pocasie;.

ama tie fotky idem pozriet.. 🙂

zuzka, tu , spisovatelku nepoznam , povedz viac.. 😉

zuzka1.
29. jún 2009

Erika nemas z kade, kedze si dlho neni na SVK.

Inak dobre ranko damy, mame krasne ranko, takze ficime k mojej mamke as sup ho do mesta, pobehat po obchodoch, sadnut niekde na terasku pokial neprsi.

vy ake plany???
dzanka co ta zajali?kde si? nehovor, ze nestihas v takomto hnusnom pocasi!

erika o 23 ste sa vratili???

erikasadek
29. jún 2009

ahojte.. 🙂

no, bolo okolo 22 "à ked sme prisli domov a osprchovala som deti , rychlo, boli plne, plazoveho piesku.. 😉
a sup do postielky..

no vratili sme sa este za svetla..

ake mate plany na dnes??
ja idem dat pata do skolky posledny krat. huraaaaaaaaaaaaaa, prazdniny...