Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
30. júl 2009

mne je to v podstate jedno, do hory chodi, ked sa dohodneme a nema nic ine na plane.

ale tie rohy???dnes vyhlasil, ze pojdu na chodbu, samozrjeme som mu oznamila, ze cez moju mrtvolu, takze pojdu pekne ku vsetkym ostatnym.

mne je skor debilne, ze sa vyobliekaju a ideme si voalaco do hory zabit. to je blbe. Ale rodinna tradicia. 😕 🙄 😅

monkula, ved ty si jak vichor, prides, zmietnes, odides.

ale prepdokadam, ze nas citas, nie???

kikatko
30. júl 2009

ahojte,
to čo kočík asi nepatrilo mne ale čo sme ho babičke dali je furt s malou vonku. je rada že už nemusi vlačit velkú opachu a s malou sa vidia... len tolko

monkula
30. júl 2009

zuzi, hej, sem - tam čítam, mám ako taký prehľad, čo sa deje.... ale teraz absolútne neviem. keĎže som bola mimo Sk.... 😎 😀 😅
a tie parohy, to by mi teda vadilo, raz sme prišli za jedným kamarátom do krčmy a majiteľ nás zaviedol do "svojej" kutice, no fuj, stovky mini parohov na stenách, veľké parohy, dve diviačie srsti, vypchatá lasica, fuj..... jarko mal bvtedy tri roky a strašne sa bál tých diviakov.....

zuzka1.
30. júl 2009

no my mame diviakov niekolko v polovnickych castiach domu.

kde ste boli?na dovci?

norik1
30. júl 2009

cafteeee

no hej boli sme na prechadzke, s kocikom spokojnost maximalna 🙂
Maly mesuge pred chvilou zaspal, uz som myslela, ze dnes flamujeme 😀 😀

Boooze baby dnes sa ma jedna kolegyna spytala "ty cakas babetko?" a ja ze eeeeee, to mam este po tom prvom.... 😀 😀 😀 😀 😀

ulli007
30. júl 2009

takú otázku som dostala aj ja minulý týždeň od jednej známej,no skôr mi gratulovala k tehotnosti a ja,že to je omyl.No ale dosť zle som sa cítila. 😒 😒 😒 😒

monkula
30. júl 2009

ulli a ako zle sa musela cítiť známa.... 😀

zuzi, boli sme v Taliansku .... 😉

dzanka3
30. júl 2009

halooo

na sak nech sa vas len opytaju - ked sa dobre napapate vam trcia bruska...ja som cela velka a nikto sa ma nic take nepyta 😝 😀

monkula
30. júl 2009

ahoj dzanka....

norik1
30. júl 2009

no ja som sa pobavila a jej bolo fakt trapne he he..ale co uz,spravime? sme krasne a mudre aj bez plocheho superbrucha 🙂

monkula
30. júl 2009

norik, veru.... 😉

dzanka3
30. júl 2009

veru veru a na fotky sa len treba riadne natrcit - natocit.... . nech setci vida ze sme pekne 😎

zuzka1.
30. júl 2009

no to sa aj mne stalo ,ale stylom, zed edina a jedna sliepka druhej hovori, ze aha mladi cakaju druhe.

vtedy som sa rozhodla, ze musim trochcen zhodit, lebo toto nem dobre.

teraz ok, nie je perfisne, ale staci na bezne nosenie 😀

monkula
30. júl 2009

zuzi a sliepky sa divia, prečo nepriberáš, čo? 😀

zuzka1.
31. júl 2009

monkula 😀 😀

inak dobre ranko,

co dnes kocky??? ja musim opatrit mje orchidee, malemu uvarit papanicu, nam som vybrala z mrazaku slivkove gule,

potom seba zrechtovat, obocko, nechty, vlasy. vecer ideme von, vybrat nejaky outfit, no uvidime.

co vy dnes?

blau
31. júl 2009

Ahojte, ja nemam vobec hlas stale. Otras viete ako je to hrozne ani s malym sa nemozem rozpravat uplne som z toho frustrovana. boli sme na bazene, otraaaaaaaaas maly mi tam utekal kade tade po uterakoch a ja som nanho nemohla ani zavolat. Frustracia ako svina. A potom mi uj..li sln. okuliare Polaroid, tak som nadavala ako svina. raz za rok idem na kupko a okradnu ma aj pred 3rokmi mi ukradli peniaze s penazenky, tak si hovorim nic neberiem, len to co treba a aha okulky sa minuly. Porazi ma poraziii. Dnes som doma na zahradke, tam je najlepsie, Ahoj mozno sa este ozvem, ale taku frustraciu ako mam cil, tak to je sila...

monkula
31. júl 2009

blau, zlatko, tie okuliariky ma mrzia.... ☹

ja som na Teba taaak veľmi myslela, keď sme išli do IT, dokonca sme stáli pri motoreste Worthersee.. ty tam niekde blízko bývaš? A to Ti je obrovské jazero, som len oči vyvaľovala 😀
Ale ten Schloss som nevidela 😅

dzanka3
31. júl 2009

ahojte
fuha blau to si mala riadne drahe kupanie 😠 ......aky odvazlivci sa najdu vzdy a vsade co??? a kde si ten hlas nechala? ani kalcium nepomaha? tak uz len drzat hubu a krok 😀 😀 😀 .....ale nie...urcite to mas na figu ked ani dieta nemozes nahresit ked zle robi....

krpec este spinka...ale uz nie dlho.....a nejako sa tu meni cas - slnko zmizlo a dost pofukuje.....tak neviem co budeme poobede robit - ved na pieskovisku bude fukat piesok do ocu.... 😖
ani do obchodov sa mi nechce - piatok poobede - vsetko preplene.....

monkula a tvoj tajfun sa uz do skoly chysta???uz nakupujete vo velkom co?

lamada181
31. júl 2009

caute baby co noveho mi dnes odychujeme len tak po trosku dne ssme lenivy narod vsedtci len spime a nic nerobime zajtra do prace jaj tesim sa

zuzka1.
31. júl 2009

ahojte dievky

jarka je mi luto tych okuliaorv a hlavne zdravia. Je to mozne???? aj si obla u nejakeho dr, ci nie???
esteze si tu a nie v at, tu ti ma aspon kto pomoct.

no monkula, Jarko pojde do ksoly teraz uz? to bude co??

blau
31. júl 2009

Noo, baby to Vam je tak keby sme v At, tak by to bolo o to horsie, ked ma to tak polozilo a o to lepsie, ze by som tolko nekvakala a nenamahala hlasivky, tu stale musim kecat, lebo aj znamych milion stretnem a tak.
Okuliiare ma mrzia, no co uz aspon si mozem kupit nove, len ma mrzi, ze mam aj supy za 6euro, len tie sa nedaju porovnat s tymi polaroid, ze tie mi neukradli. Nic noo.. 😖
Nie u dokiho som nebola ,mama ma posielala aj do lekarne ale nebola som schopna, zlepsuje sa to aspon viem, ze chlastat ladove pivo nebudem.

Teraz sme prisli od kamosky z chalupy, maly bolo perfektny dobry hral sa. Tak tam budeme chodit furt, spal 3 hodky doobeda, tak pojde o kusok neskor spinkat. A potom pojdeme s tou kamoskou niekde na cajik.

amatula
31. júl 2009

cafte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vcera sme boli s tatikom na kupko....a dnes celi den u tety na chalupe pri bazene...Dalibor tam ostal na prazdninach a tatik isiel so spoluziakmi na akcosku zo zakladky chodia raz do roka.....viete si predstavit co budem mat vecer 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 dufam ze tu nezhnijem sama 😵 🙂

norik no hruza s tou kolegynou.........ja mám brusko take akurat ked chcem niekedy ked idem po nasej krepej dedinke tak sa neovladam a hned som v siedmom 😖 😀 😀

blau kloktas florsalmin!!!!!!!! 😠 ja ta dostat do ruk uz vrieskas...a salviovy caj som ti kazala 🙂

idem vybalit decko uspat a v klude si dam nanuk

monkula caves....foto super na jednotku...... 😉

amatula
31. júl 2009

nikde nikoho 😕

zuzka1.
31. júl 2009

kocky, ideme s mm na hip hop party a rosenberga, potom napisem ako bolo.
idem s achystat

pekny vecer a jamas(nazdravie)

norik1
31. júl 2009

cafteeeee

Blau kup si v lekarni Panthenol v tabletkach a cmulat, do 24 hodin mas hlas spät...

Boli sme s mm na nakupoch, kupit Filovi sandalky lebo 1 par je na srot a druhy tesne pred.... teta nam dala 5% zlavu lebo "maly je taky zlaty"... sa na nu ksichtil a rehlil cely cas 😀 😀 😀 asi to bude mat mlady v naplni prace furt ked prideme do obchodu 🙂

Ja som skasla mm a mam saty do prace (tazke slusacky), suknu a triko, maly nejake plavky kratke a take dlhe jak neopren, mm pre istotu nic... ale by ste neverili jak ma nasral predavac v obuvi, do ktorej sme povodne sli, ze tam naiisto kupime malemu topky. Prideme tam a kukam, kukam, 20 alebo 21 velkost ziadne. Ani z jedneho chlapcenskeho druhu. Ked som to spomenula mm, tak sa chlapik zapojil do conversation (ako keby ho niekto prizval), že:"čo chcete, na konci leta". Zeny do mna dabel vstupil (dnes druhy krat, to je co povedat)a vravim, aky koniec leta? ved je jul. A on ze nie, je skoro august a uz som prisla neskoro, lebo som mala prist v maji, ked dostali tovar!!!
Hodila som nanho smrtonosny pohlad, a cukla ze snad s rocnym deckom musim kupovat topanky ked je to aktualne a nie tri mesiace dopredu, ked neviem, ci mu noha narastie o dve cisla alebo vobec...a on ze to nie je moj problem, teraz mame uz len tie, ktore ostali....no chapete??? a to chcu 30 evrov za detske topanky!!!! 🙄

norik1
31. júl 2009

juj zuzi aj daco pofot 🙂 dufam ze ho nezavru v najlepsom he he

amatula
31. júl 2009

ha norik mala si mu povedat ze je to jeho problem...lebo on chce zarobit a ty minat 😀 😀 😝

super zuzi hod aj dake foto potom

som si slahla na tannier stvrt melona 🙂 😉 😀

norik1
31. júl 2009

he he no ved nezarobil, lebo keby aj mali neviem ake topky za polovicnu cenu, tak odo mna by prachy nevidel, pako jeden....boze ja byt jeho sef, tak premie doleeeeeeeee!!! a vytykacku!!!

monkula
31. júl 2009

no, baby, veru, jarko ide do školy, akurát dnes som mu vyhliadla na nete tašku, tak snáď ju cez víkend skočíme kúpiť, ale to sú strašné pálky..... chcela som nejakú klasickú prvácku aktovku, no ale tie ceny, že 2 300 Sk 😲 😲 😲

monkula
31. júl 2009

tu je link, páči sa mu tá sivá.. teda tá červená,ale nemajú ju na sklade 😉
http://www.topgal.sk/tasky/skolske/CHI-105/C---...