Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
2. feb 2009

He he a ja som taka spravna odroda 😀 a kedy on ma narodeniny? Lebo ja oslavujem kazdy rok na cintorine 😝

erikasadek
2. feb 2009

26 10..... 😀

norik1
2. feb 2009

a...a moja mama je 30.10... vies co to bolo dve skorpionky???? MASAKER!!!!

erikasadek
2. feb 2009

chudak tvoj otec, ked bol ako ja ryba tak to bol uplne v uzadi.. 😀
no aj moj druhorodeny je skorpion... 😀

erikasadek
2. feb 2009

jej ja som sa dnes nasmiala pato mi stale opakuje ze sa vola patrick sadek a ze ma 4 roky a josh ma 1 rok a josh sa na neho pozera a pozrie sa na mna a hovori mama'' apotom si prstom ukaze na seba a povie ''d'' d zlate, ako si uvedomuje achce povedat , ze sa vola josh... 🙂

norik1
2. feb 2009

otec aj brat su vodnari... no a u nas to aj tak vyzeralo, mama nosi nohavice a otec je cisty flegma 😀 oni sa asi fakt nasli 😀

erikasadek
2. feb 2009

no vidis skorpion dokaze zit len s vodnym znamenim, inac sa neda... 😀
ja mam dvoch skorpionov a jedneho strelca pato je novembrovy... 😉

norik1
2. feb 2009

no mm je byk a miestami je to zaujimave 😀

erikasadek
2. feb 2009

oh tak to ti verim... 😉

ja som ryba so vsetkym na mna presne sedi horoskop.. 😉

norik1
2. feb 2009

Na mna asi tak na polovicu 🙂Nemyslim ze som typicky skorpik ktory ide tvrdohlavo za svojim a na nic a nikoho nepozera.... Ale zato som skodoradostna, hlavne ak ide o ludi ako su svagrovci 😀

erikasadek
2. feb 2009

skodoradostna ani sa ti necudujem.. 😀

norik1
2. feb 2009

Ja som sa stale smmiala ze skodoradostna je moje stredne meno he he 😀 😀 aj ked v robote mi hovorili ze som typicky skorpik - no ale ved zasa tam musim byt, nie? 😀

erikasadek
2. feb 2009

jasne, norik ja sa lucim idem do hajan..

monkula
2. feb 2009

norik, aj moja sestra je škorpión 😀 😀

norik1
2. feb 2009

papa Erika bru nocku 😀

Mon, nepovedz ze kojis 🙂

monkula
2. feb 2009

ako vieš? 😅 😅

norik1
2. feb 2009

lebo ty vzdy takto vecer kojis 😀 a pises jednou rukou

monkula
2. feb 2009

no, a niekedy je vidieť, že píšem jednou rukou, že? 😝 😝 😝
no, ale z Chiary sa stáva kyselina sírová.. čo neutečie spapá 😀 😀

norik1
2. feb 2009

ale ved to je dobre... nech papa ked jej chuti 😀 a hlavne ze este stale jej chuti 😀 hehe a tu jednu ruku je vidno 😀 😀 😀 aj ked dnes nie 😀

monkula
2. feb 2009

norik, hej, je to dobre, lebo je taký drobček maličký, ani nevidno, že má dva roky.... 😵 😵
Ale je šikuľka, také krásne S povie, že až.. a dnes povedala ťažké, bez chyby 😕 😕

norik1
2. feb 2009

Fiha, ved uz je to poriadna slecna 😵 bude z nej lingvistka abo co?

monkula
2. feb 2009

ja neviem.. S Jarkom hodím k logopedičke, aby sa naučil š, ž, č a s a r a táto krpatá syčí ako had 😀 😀

norik1
2. feb 2009

N o vidis, co na Jarkovi ubrala priroda, nadelila Chiarke 😎 ale neboj, raz ti bude aj tvoj Tajfun nadherne odvravat ako Amatule jej Dalibor dnes he he
Filip tiez asi nebude mat problem, syci aj s cumlom v ustach, najoblubenejsi zvuk je sssssssssss.... a este "heiiiiii"

monkula
2. feb 2009

aj moja kričí heiiiiii 😀 hovoríme jej vtedy malá sedlaňa 😅 😅 😀

No, ale Jarko začal zase hodiť v deviatich mesiacoch, a Chiara mala 15, keď začala chodiť sama..
No, neboj, jarko je dobrá papuľa 😀
No, idem, zajtra pa 😉

norik1
2. feb 2009

Aj ja idem papa 😀

zuzka1.
3. feb 2009

Dobre ranko damy,
ako dnes????my v pohode, maly s auklada, pomaly haam zaspi, pojdem trosku upratat. varit sa mi nechce, hippka to isti.
MOnkula ty si sikula, dalsia multifunkcna!!!!!!!len sa kojte pkene! neplanovlaa si odstavit???kamoskina mala ma vyse 2 rokov, koili sa, v noci xy krat vstavala, a zrazu malej povedala, ze ma bobo, nalepila si na bradavky lukoplast, a bolo po kojeni, raz sa v noci mala hore zobudila v tu prvu noc a koniec kojeniu.
Lebo na malu nepomahala ani horcica ani telove mlieko na bradavkach a podobne.
Monkula Jarko tu papulku asi po niekom ma, zeeee?????? 😝
inak moj mm je tiez skorpion, ja lev= cista valka, ale celkom nam to ide zatial, on je taky ten zvladnutelny skorpion, a ja zvladutelny lev, ked sa mi chce. Podla toho ako rano vstanem!tazke so mnou!

norik1
3. feb 2009

no my sme uz aj dospali, tazku polhodinku mame za sebou... a to v noci vstal o 3:50 a do 4:50 nezajem ze je noc a treba spat 😀 😀 no a dajaky je akcny dnes... a mne treba balit...

zuzka1.
3. feb 2009

kedy odchadzate norik??na kolko idete?
aj Samkom mava noci, ze sa zobudi a strasna zabava, podme sa hrat, ale potom vyspava aj do pol 10!
asi ma maly cestovnu horucku!

norik1
3. feb 2009

no to hej he he 😀

ideme zajtra, vraciame sa v nedelu, tak pominame plno plno penazi... ideme len na 5 dni aj s cetou, viac uz neboli volne izby... som zvedava ci bude plny penzion ked teraz je tota kriza he he

zuzka1.
3. feb 2009

bola som v babatkach, pozri diskusiu mamicky chlapcov, zas tam pisala mamicka digysa, co nam napisala v prikrmoch, ze sme neviem ake, a ona nikdy neda dietatu nieco kupovane, zas jej uchvatny nazor!!!!!a nikto sa do nej nepustil, asi ju uz poznaju!