Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

monkula
22. feb 2009

norik, mám, veru mám...
Páradnika a parádnicu...

zuzka1.
22. feb 2009

no uvidime, uz som ju raz malaa, tak uvidim co to bude. keby radsej tp baby 😅

dzanka3
22. feb 2009

krpec konecne spinka...tak vas citam co noveho 😵
baby nestraste s chorobami -od nich radsej ruka prec 😠 ....musim aj ja zajst gynekologovi od sestonedelia som nebola....ma pochvali 🙄
zuzka zeby sa manzelko strafil?..ved treba samkovi sestricku 😵
mm robil dnes puding - lebo som mu hovorila ze vsetci muzi tych bab co chodim s nimi kocikovat doma varia, upratuju, zehlia...a on nic ani doma neni...tak urobil aspom puding - sice glockovy a ja som potom kopu riadu umyvala ale urobil..... 😉

zuzka1.
22. feb 2009

ja som robila toru a dam aj malemu zajtra, piskotova s jablkami, nepecena, iba jablka nastruhane, rozvarene a eden zlaty klas je v tom, potom vstvene na stridacku a chladi sa.
na miesto piskot sa mozu dat aj baby susienky a spravit bez zl.klasu, iba s kukuricnym skrobom na zahustneie .mnamka

dzanka3
22. feb 2009

zuzka ty si aka sikovnica 😀

dzanka3
22. feb 2009

zajtra som zvedava na ten dom ako dopadnete 😵

amatula
22. feb 2009

joj mnamka puding torta 😵

inak ja zasa dve kila dole...to som este nikdy taku vahu nemala ,,,asi ked som bola osmacka 😀

dzanka ja ta obdivujem ved ten tvoj furt len pracuje 😒 mna by slahlo..........

monkula
22. feb 2009

zuzka, tú tortu milujem... 😵 😵

dzanka3
22. feb 2009

amatula ked on tvrdi ze sa tu nudi - cobude robit??? 😀 😀 😀 no ved aj mna z toho slaha....
ale co ked aj vela miname.....sme mesiac pisali ze kolko sme minuli - no z normalnej vyplaty by sme vyzili asi 1/3 mesiaca a potom neviem asi travu by sme jedli 😀 😀 😀

boze baby vy vsetky chudnete a ja nejak nic...doobeda sice nejem nic...ked som hladna dam si ako maskrtu jogurt - ale asi aj z neho priberam 😠

erikasadek
22. feb 2009

dzanka neboj schudnes ak budes chciet.. 😉

ja s alucim na dnes...

dobru noc.. 😔

dzanka3
22. feb 2009

erika dobru noc
idem do tej sprchy nech sa preberiem trosku...este pridem pocitat tu temuz o chodulu ako sa vadia.....a nechapem preco sa vadia - ved kazda mama podla svojho uvazenia hotovo nie?a dostupnej odbornje literatury je teraz o tom kopec - nie ako niekedy ze monkula 😉...inak aj bratov starsi v tom chodil - vobec sa neplazil ani nestvornozkoval - poobdieral vsetok nabytok...a doteraz tak smatlavo chodi.....ten mensi uz chodul nedostal a aj plazil aj stvornozkoval a chodi pekne 😵

aj tema o duchoch ma zaujima - ale som tu sama tak radsej tam nepojdem kuk 😨 🤐

monkula
22. feb 2009

dzanka, presne tak.... 😉
Jarko ani neráčkoval, proste sám chodí od ++. mesiaca a Chiara začala v 15.-tich

zuzka1.
22. feb 2009

aj moj mm ju ma strasne rad aj pite jablkove robim casto, aj to lubi

monkula
22. feb 2009

zuzi, daj recept na pyté... 😝 😝

norik1
22. feb 2009

to co je - pite jablkove?

zuzka1.
22. feb 2009

ja davam 850hrubej muky, 250polohrubej, kypriaci prasok, cukor tak od oka, asi 200g, 2 vajcia, trosku vody, vymiesim. Jablka nastruhat na hrubo, vyzmykat z nich stavu, skorica, cukor, kto ako lubi, niekto sladsie, niekto menej. cesto rozvlakat, ale debilne s ato vlaka, tak ho dam na vymastne y a pomuceny plech a roztalcim na plechu po cleej dlzke. cesto si rozdelte. 2/3 na spodok, ked to mas, na vrstvu cesta daj po celej ploche jablka a hore sa robieva mriezka, ked spravis vacsiu davku cesta mozes to cele zakryt a porobt dierky vidlickou,alebo mriezku spravit, to je krajsie, potriet vajickom, piect na 200stupnov cca 20 min, nech je to pekne zlate.

monkula
22. feb 2009

norik, jablčník... 😉 zuzka, dík...

zuzka1.
22. feb 2009

nie je zac
norik ako robis cesnakove krevety,??
kocky dajte nejaky recept na bravcove masko??ak mate, nie klasika s hubmai, hraskom alebo uhorkami,
alebo ak viete nejake na steaky

dzanka3
22. feb 2009

no som kuk v tej teme modne hity pre najmensich - zuzka a co sa ti strikovana vesticka a teplacky nepacili? 😀 😀 😀 a kde si to vyhrabala take veci? mala si ho pofotit a dat do albumu k muzovi....vtedy sa take nosili - ale aj teraz je v tom dieta zlatucke....babke si urcite zaspominala ked ho tak obliekala 😵

a v tom vareni ja ti teda neporadim - ja len taku klasiku furt dokola - ziadne nobl recepty

zuzka1.
22. feb 2009

to ma normalne hm -kove veci, nie taku tu klasiku staromodnu, my stare veci ani nemame, kto dal nosene, osm odlozila , podakovala a dala na povlau 😀 nevdacnica jedna!
nechapem ako jednu zenu mze taka kombinacia napadnut!
strach a hroza. citala som tu diskusiu o vymodene deti, oc bola pred touto, no zaujimave, mylsim, ze amicky, ktore su proti znackovym handram, len zavidia, lebo na to nemaju. kto ma nech si kupi, nie?

dzanka3
22. feb 2009

veru kto na to ma nech si kupi zanckove - je to kvalitnejsie - a kto nema nech ofrfle tych znackovych aj tak sa da 😵
ja som malemu ako novorodeniatku len slovensky vyrobca alebo cheroke.....aj doteraz mu len take kupujem....lebo Hm ani next tu nemame......

kukam to v teme bojim sa....chudatko ta zena- mama......no pockam ako to dopadne to su nervy co 😕

monkula
22. feb 2009

zuzka, ale veď nebuď zlá.... 😉

zuzka1.
22. feb 2009

su , neviem co by som robila!!!
preco nejdeme psat, ledva vidim, eln cakam ci jej zaovla!

dzanka3
22. feb 2009

😵 aj ja cakam - bojim sa snou 😢

monkula
22. feb 2009

veru, aj ja čakám... 😅

dzanka3
22. feb 2009

no ja uz asi nevyckam idem spat...snad to dore dopadne a chlapcovi sa nic nestane.....
dobruuuuuuuuuuuuuuu
zajtra sme tu zas 😔

zuzka1.
22. feb 2009

idem aj ja, nevidim

norik1
22. feb 2009

ja cakam 🙂

norik1
22. feb 2009

to v ktorej teme riesia znackove veci? Nech sa zapojim bo ma prsty svrbia 😀

Baby zajtra nebudem dom ak bude pekne pocko, vecer sa ozvem a zreferujem. Drzte sa cmuky

amatula
23. feb 2009

ahojte 🙂
aj tu sa tak ponocovalo 😕 ved ja uz bola na jeden bok vyspinkana 😉 a takom case...

ake dnes plany?? 🙂