Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
3. jún 2009

no, Kennedyovky doma 🙂 uz iba uces ako Jackie a bude to 🙂 len nie ako Jackie Chan he he

no asi mas Zuzka pravdu ze ma to doma troska ubijalo.... mala som pocit sedenia a zbytocnosti - ako clovek, nie ako matka....rozhodne nie som karieristka, ale ani nedokazem nicnerobit dlhsiu dobu....ja viem ze vychova dietata nie je nicnerobenie, len asi potrebujem robit nieco aj popri tom 😉 asi sa vyjadrujem ako pako ale viem ze vy ma chapete 😀 a neodsudzujete 😀 😀

v praci to este nie je naplno, este plno veci len zariadujem a cakkam na povolenia a podobne, takze to prave orechove ma este len caka 🙂 ale uz sa tesim aj na to 😀

tak jedlo na zajtra uvarene, mozem sa ist buchnut pred Kosti

PS. Inac Erika ja lubim to Nip Tuck - u nas to este nefici, som zvedava kedy to pride, ale namotala som sa na to na dovolenke v Montenegre - tam ide vsetko v telke v originali s titulkami 😀

erikasadek
3. jún 2009

norik ja ti to zelam ...
moja, len sa drz hlavne ze ste vsetci zdravy a stastny..

inak tu uz ide 6 , rada tak si vies predsatvit je to super serial.. to je fakt.. verim ti ze ta bavil mozno pride , aj na slovensko . ale asi len v neskorych hodinach..;

dzanka moj a, coze ty nestihas.... 😀 clovece aka si to ale leniva matka.. 😀

no to chudnutie.. takze schudla som 9 kil a potom uz skoro nic, a velmi tazko , uz som vam chcela pisat.. takze moj problem je ze to je uz par krat co robim tuto dietu a telo si zvyklo takze nie je taky vysledok ako po prvy krat..

takze a este jedna vec ja zijem cely zivot an dietach takze u mna je to uz naozaj takze , ale nevzdavam sa a asi si musiml zvyknut ako mi povedala aj lekarka ze sa skoncili super rychla dieta .. proste bude drasticka ale pomalsie to pojde takze asi tak , som dost s toho nestastna, ale nevzdavam sa..

zuzka1.
3. jún 2009

ahgojte zienky, pozerali ste zamenu??
ja som kukala jak diva , dne sto oblo riadne teda!!!2 extremy, co vam poviem.
nieco som s anaucila, ostatne necham na zajtra, maly ide k nasim na cley den aj vpiatok, ja sa budem ucit.

Dzanka ja a chudnutie. 2 tyzdne som absolutne necvicila, to ked som bola tyzden soplava a tyzden po kerke. Neschudla som vtedy, ani nic nepribrala, celkovo to vychadza, v nedleu ma tomas meral, ze som za 11tt dala dole 9cm z pasu, po 7 zo stehien hore, 6cm zo stehien nad kolenom a 5kg.
A uz osm s akoencne anucila po 17. nejest, tak som zvedava, aky ucinok to priniesie. Zatial je to asi 7 dni co nejem vecer.
Citim sa lahsia, v handrach to vyzera uz normalne, brusko po bokoch vidno pasiky, ze cvicim a okolo pupka mam taky kruh, kde mam strie a take mlandrave, To neivem ci sa etse podari upravit,
Kazdopadne chcem vydrzat takto vecer nejest a brusakov a uvidim ci bude nejaky vysledok. Este by som chcela dat dole 5kg a 8-10cm z pasu. Tak uvidime. do leta to stiham snad.

a zajtra tu budem az vecer, lebo nam nepojde elektrina od rana az do vecera.

amatula
4. jún 2009

bre ranko

milujem rano ked si mozem v klude a v tichosti vypit kavicku.............a dnes to zasa nebude 🙄 uz sa ziadaju mliecka

norik super ze mas taki pocit z prace....a mas pravdu...ja mam niekedy pocit zbytocnosti 😝 ale mne sa do prace pojde zle...no uvidim 😕 vies u nas skolka az od siedmej a spoje......no ved uvidim....doma sedet nebudem!!!

zuzka brusko sa ti este upravia ked k tomu pridas krem na strie.. 😉 trva to dlahsie,ale upravi sa....ja som po dvoch rokoch po Bobovi mala skoro uplne hladku kozu a Mato mi ju pokazil 😒 tak zas natieram a cakam

tak pekny den 🙂

myska183
4. jún 2009

Ahojte mamicky, trosku sa vam tu vopcham, chcela by som sa opytat na vasu skusenost no neviem tento moj problem patri prave sem... viete mam priatela, ktoreho strasne lubim a problem je v tom, ze sme spolu tri roky a obaja do buducna tuzime po rodinke aj ked ja by som to uz brala 😀 ale problem je v tom, ze mi priatel hovori, ze rodinku ked budeme trosku zabezpeceny, sak to je ok, brala by som, ale on ma takych rodicov, ze oni riadne nerobia a stale pytaju peniaze od neho. Viete je z toho nestastny on aj ja. A casto je to pricina nasich hadok. Raz mi povie, ze uz kasle na nich a potom mu ich pride luto a stale to iste. Uz od neho vyzmykali tolko penazi - je strasne mily a vsetkym by chcel pomoct, ale to takto predsa nejde. Mysliste, ze oni si to neuvedomuju? Ja neviem co mam s tym robit:( Som z toho obcas na prasky. Ved takto potom nikdy nic mat nebudeme. Nemate niekto podobnu skusenost? Poradte ak sa da? Aspon nazor ako by ste takuto situaciu riesili vy.

zuzka1.
4. jún 2009

dobre ranko, amatulka a aky krem pouzivas?????
mam ich sice male a jemne, ale mne to vadi, vyzera to ako slniecko ten moj pupok.

Ahoj myska, mala by si priatela poziadat nech sa s rodicmi porozprava, ze ich nebude "krmit"peniazmi. trvaj na tom! Rodicom s sma pomahat, ale ked to zneuzivaju????

myska183
4. jún 2009

som rozmyslala, ze by som sa proste s jeho matkou porozpravala, ale mam trosku strach, ze by mu to potom vycitala. vies on sa s nimi rozpraval, ale je to stale to iste je presvedceny, ze im uz neda nic, nech si pomozu sami a potom zasa ho obmakcia... som z toho fakt zufala. a oni ho v tomto strasne vyuzivaju. co by mali podporit oni nas, aby sme sa osamostatnili tak to oni zmykaju od neho.

amatula
4. jún 2009

zuzka popytaj sa v lekarni..nekupuj najlacnejsi......ja pouzivam Elasti-Q...ten sa aj v tehu aj po porode..je dobry...musis tu kozu natierat aby bola pruzna,,ked bude sucha sa ti strie neupravia!
ale zmiznu neboj to chce cas 😉 nie uplne!ale da sa to vylepsit!!

erikasadek
4. jún 2009

ahojte myska

erikasadek
4. jún 2009

ahojte este raz..... neako to tu viazne moje zlate..... 🙂

mysk atazko sa radi, ale na tvojomm mieste by som spravila naku dobru veceru, pre vsetkych 4 a v klude sa porozpravala, teda tvoja pozicia by bola takato, chcem rodinu to znamena, mat aj deti.. problem je , ze vas syn nechce pokial nebudeme dobre zabezpeceny, co pri takomto style zivota nebudeme nikdy podla jeho poziadaviek a ja cakat do 60!!! nebudem.. tie peniaze co dava vam by mohli sluzit ako zaklad na pripravu dietataka..... ... a co vy nechcete vnucata .. co by ste navrhovali , ako upravit tento stav???
bud diplomaticka a uvidis , mozno sa nieco zlomi.. ale treba o tom rozpravat urcite , ak nie tak vies co ti ostava.. zelam vela stastia... daj potom vediet , ak si dopadla, teda celkovo. 🙂

myska183
4. jún 2009

Ahoj erikasadek, dakujem za radu takto nejako som to planovala. Len dufam, ze sa k nim co najskor dostanem a budem mat dost odvahy. Trosku sa bojim ako to zoberu, ale... hadam maju tolko rozumu, ze im to dojde lebo ak nie tak neviem co budem robit ☹ ale chcem, mat svoj vlastny zivot a nie takto sak to nema buducnost.

amatula
4. jún 2009

myska vy ste manzelia???asi nie pises ze priatel..a zijete spolu ci ako?

blau
4. jún 2009

Ahojte moje mile. Navarila som maly spi ja si dam potom s M kafco. Dnes mi bolo tak na nic hrozne ma boli chrbat maly ma vytlaca z postele no otras. Asi poviem M nech s nim spava on, ale asi ked bude mat dovolenku, lebo vstava o 4.30. Fuj tak mi bolo otras kupila som si redbull, a iba co mi teplo ostalo. Vsetko mi smrdi mam taku depku, ze som sama fuj otras den.
Jaaaj a z mikiny nebude vobec nic, len tricka, lebo mikiny maju len xs. Tak som z toho smutna...pockam mozno zas zacnu vyrabat aj pre normalne a nie len pre deti a Vicotrie Beckham. 😖

Myska:: fuu celkom tazka situacia, ale ako vravia baby treba o tom rozpravat a hlavne s jeho rodicmi. Ved nie su male deti ani postihnuty ani nic, tak nech Vas nehaju zit svoj vlastny zivot a rodinkou.
Norik super taku hyperaktosku mam v rodine: svokra tiez musi furt nieco robit. Doma bola len 9mes. A vychovavala ho oma, a M hovori, ze to nieje jeho mama, ale oma je jeho mama 😖
ale to nechcem povedat, ze ty tak dopadnes alebo si...boze chran. Len som to tak spomenula. Ja sa tesim velmi s tebou, ze mas pracu. Keby som na sk mozno uz aj ja robim 😉

amatula
4. jún 2009

blau tie tvoje stavy 😕 😀

Mato spinka aj zehlit by som isla,ale nahodou by som ho zobudila tak tu budem tichucko sedet 🙂

blau
4. jún 2009

preco? nemavas aj ty take?? no je take otras pocko nizky tlak, alebo co to mam. fuuuj dnes nieje moj den 🙄

s tym zehlenim s tebou uplne suhlasim, jeeej teraz ma napadlo, ze ja mam pradlo v pracke 😅

amatula
4. jún 2009

ale mavam a hlavne rána ja az sa rozbehnem su tri popoludní 🙄

aj ja mám pradlo v pracke....ale aké 😀

Bobo nasiel na ulici takeho pekneho plisoveho svišťa!a strasne ho chcel tak sme ho zobrali a uz ho tocime druhy raz ze nech je cistucky 😀

myska183
4. jún 2009

nie sme manzelia, lebo sme sa dohodli, ze sa zoberieme, ked daco budeme mat. ale takymto stylom stracam nadej. a byva vascinou u mna, teda u mojich rodicov a obcas kukne domov. aj tak mu volaju len ked tie prachy potrebuju

erikasadek
4. jún 2009

myska, nemas to lahke, ale je mnoho rieseni a dufam ze najdes tu spravnu cestu ako vyriesit tento problem.. 😉

dzanka3
4. jún 2009

ahojte
maly este spinka - lebo doobeda vonku nezaspal...ja som navarila ako pre armadu a kukam co tu noveho...
myska - veru treba o tom hovorit - a aj priatel nech sa rozhodne co chce - ci podporovat rodicov v nic nerobeni, alebo sa uz konecne starat o svoj - vas spolocny zivot.....ved keby ozaj vsetci cakame pokial budeme tip top zabezpeceny - neviem kolke by sme uz mali deti 😅

erika tak sama gazdujes? veru tie kila su hnusoby - raz dva sa naberu a dole ani za svet....ja pekne 4dni uz bez chleba a keksikov...ale zajtra idem k mojej mame tak neviem neviem 😕

utekam este dlazky umyt pokial spinka 😔

pekny den vam 😵

erikasadek
4. jún 2009

DZANKA AHOJjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂

norik1
4. jún 2009

cafteee

dnes som dobita jak pes, ale to bude nahananim siat po obchodoch he he

mm totiz zahlasil, ze berie hnedy oblek a zelenu koselu coz cierne saty moc nepodporuju... tak sme dne s s Filom obehali snad vsetky butiky (moj maly Fero Miklosko) ale v cokoladovej farbe nicovate nic!!!!! ani macny mak!!!! Teda nasla som jedny v Motivi, ale 80 euro a typ siat -> na osemnastku a na 40 kil 😝 Takze mm sa bude musiet zmierit s ciernym oblekom he he

idem este poprehanat Fila po byte 😀

Ahoj Myska, no teda ja tiez radim len ten rozhovor napriamo.... a oni co, nezarabaju? alebo kam teda strkaju tie prachy? Ked furt potrebuju dalsie??

roasha
4. jún 2009

norik,ved este pohladaj v obchodoch,mas dovod na nakup! 😉 😀

blau
4. jún 2009

Hojte, my sme boli na ihrisku milion deti bolo a maly Luca medzi nimi najmladsi. Trafili ho futbalkov do tvare a on NIIIIIC len ostal prekvapeny, ale hral hrdinu, lebo sa chcel hrat s detmi. Cervenu polku tvare, ale hlavne, ze mu 12rocne deti dovolili kopat loptu. Potom sa sam smykal na smykale....no parada.
Norik no a co, tak budes cierna a on hnedy, ci to idete na nejaku promi svadbu? Aj tak budes kocka, a melir uz mas?
amatula,tak mate svistika? dobre 🙂

erikasadek
4. jún 2009

ahojte keby som bola blizsko hned by som ti pozicala so svojich starsih teda ako nove. velkost 36 az 38 😉

norik1
4. jún 2009

juj to by bodlo 🙂
ja momentalne disponujem teplakmi a riflami milionov znaciek he he ale spolocenske saty?? eeee

no uvidim co este zajtra vymyslim, a ked nic tak cierna to isti 😀

idem este kuk na preklad, sice iba kontrola, ale niekedy viac oprav ako ked prekladas nanovo

erikasadek
4. jún 2009

co prekladas?? 🙂

mam ti neake doniest???

norik1
4. jún 2009

prekladala som veci do roboty, teda uz len kontrolovala, uz som hotovo🙂

donesies dajake? skoc na kavu, vezmem aj dovcu kvoli tebe 🙂

erikasadek
4. jún 2009

slubila si mi ze tak ci tak sa urcite uvidime v kosiciach pre mna za mna aj cez vikend.. 😉 co na kavu aj zmrzku si dame.. 😀

norik1
4. jún 2009

jasne 🙂 zmrzka to istiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

erikasadek
4. jún 2009

ok beriem ta za slovo... 🙂