Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
10. mar 2009

nesla erika deti osprchovat a uz neprisla!!!!
bud sa s mm venuju sami sebe alebo padla do vane! 😀

norik1
10. mar 2009

idem ja skocit na muzika...tak pa pa tomorrow 🙂

nnikka
10. mar 2009

norik - 😀 😀 😀

zuzka1.
10. mar 2009

tak skacem aj ja, 😝

norik1
10. mar 2009

no nic z toho, zaspal he he... tak to musim odlozit na zajtra... 😀 este ste tu?

nnikka
10. mar 2009

ja som este tu ale uz pojdem asi tiez do hajan

norik1
10. mar 2009

jj, 😉 uz najvyssi cas, pravda

see U tomorrow 😵

nnikka
10. mar 2009

tak Dobruuu 😀

norik1
11. mar 2009

Cawteee 😉

zuzka1.
11. mar 2009

dobre ranko zienky,
ake plany dnes, idem do sprchy a agyndoskovi, nech kukne co robia tie nepodarnee cysty!

norik1
11. mar 2009

Tak sa drz a daj vediet co a ako 😉

zuzka1.
11. mar 2009

jj norik dam jasne.
som sama zvedava ci sa to nejak poholo, ale mylsim, ze nie, boli ma to stale.

erikasadek
11. mar 2009

ahojte.. 😉 no ja mam po opici, le dobre...............................................................; 😉

zuzka, jasne ze som uz skoncila skoro...ale naopak muzicek sa venoval mne.... cely vecer.. 😉 😀 😵

dzanka3
11. mar 2009

ahojte
tak my uz doma po tej torture - napichla malemu jednu ruku kruzila ihlou a nic...napichal druhu ruku - pokruzila a nic...reval ako pavian od slziciek az bol mokry.....
tak nas poslala na infekce - tam milion zelenych ludi a dr. ze na vizite a ze mame ist do druhejambulancie - krava - tam to iste dr. na vizite a kopa srackovych ludi....

tak sme sa na to vybodli!

a ten sacik na cikanu? plienka bola plna a v sacku nic....

no uzas den a to nam este aj na hlavy vsade prsalo 🙄

tak som sa postazovala.....
a vy sa ako mate?

zuzka snad sa ti to uz upravilo.......

erika tak si dobre oslavila 😀 😀 😀

zuzka1.
11. mar 2009

este som nebola, maly zaspal, uz s ami nechce, beham etse v pyzame, idem na cigu a budem sa valat cely den, pojdem zajtra po jazde asi.
Leniva som ajk vos!!!
takze mu tu krvicku nakoneic nezobrala?????
to co je za lekarku??????
chud amale, sa vytrapil dnes!

norik1
11. mar 2009

Preco mu nevzala z hlavicky?? tiez by poplakal ale aspon by vysledok dajaky bol!!

dzanka3
11. mar 2009

ze uz je velky aby mu z hlavicky brala...

norik1
11. mar 2009

no hej ale este asi maly na krv zo zily nie? ci radsej decku traumu spravit?? a potom bude jak moj mm ze ihlu ked vidi, tak odpadava? aj na porodnej sale bol pri vsetkom, ale ked isli pichat ihlu do zily tak siel von...

zuzka1.
11. mar 2009

no to som nepocula, ze je velky. ved ked inak nejde, niekde sa miesto musi najst, nie???bezohladu na to, ci je vleky alebo nie!!!!
takze je lepsie poslat na infekcne???

norik1
11. mar 2009

Dzanka tak to sa postazuj u doktorky!!! ved toto nem normáliš!!!! A ked nie, tak vymenit!!!

erikasadek
11. mar 2009

dzanka som nastavna na tvoju lekarku ako nemoze najst zilu..kazdy normalny zdravotnik najde zilu!!!!! to viem pretoze tu najdu aj nemozne............... 😉

naozaj som nastvana aj za teba chudacik maly...

dzanka super narodeniny.. takto som ich este neoslavovala, aj cez net, ale bolo to super.. dakujem vam baby.. teraz je rad na vas.. 😉

erikasadek
11. mar 2009

zase druha strana.. zachranujem to tu.. 😉

norik1
11. mar 2009

no my sme boli vonku tak to je des... este som to na zaciatku trochu vystihla ked bolo pekne ale teraz je tak, ze som sa vratila s omrznutymi rukami a rukavice som uz daaaavno odlozila, nie? Mrnus este spi zababuseny v kociku....

A vy ako dnes? Ja sa chystam s kolegynou na nakup do Tegelu, otvorili tu taky madarsky obchod s detskymi vecickami tak to ideme okukat

monkula
11. mar 2009

AHOJ..
nekašlem na vás, len nestíham.... 😝 😝

dzanka3
11. mar 2009

monkula nevyhovaraj - kasles na nas!!!! 😝

erika vies ako som zurila v duchu - vymordovala ho (ale ved s tym so mratala ze to lahke nebude..) ale ze mu ani krv nezobrala????? no je nemozna....a moja mama mi to hovorila ze to tak dopadne ak je Dr. neschopna - ze aj bratovmu malemu takto ho vymordovali hucal ako divi - a dosiel primar pichol a maly ani nezbadal a krv bola....

maly teraz spinka - potom mu chcem odlepit tie leukoplasty co ma na ruckach som zvedava ake modriny mu narobila 😢

erikasadek
11. mar 2009

dzank viem si predstavit... normalne by ta bolo luto moja preto som tak anastvana na tu dotycnu... 😠

kazdy dobry zdravotnik musi vediet pichnut.. aj nemozne.. 😉
a maly nie je neaky neviem ako , tucny to je len dobra vyhovorka.. 😉
len dufajm eze nem avelke modrinky chudacik maly..

monkula jasne kasles na nas.. 😀

dzanka3
11. mar 2009

erika a horsie je ze nejak pokasliava a kycha - snad sme nieco nelapili u tej Dr. a potom aj na tom infekcnom...a este aj voku je dnes zima a prsalo......

to by uz len chybalo 😢

a vy ako deti? vtedy si pisala ze nejaky skryty zapal ci co mali? a dostali antibiotika.???

erikasadek
11. mar 2009

NO DOSTALI A ZABRALI;; musela to byt poriadna pecka leb v sobotu stav pata bol dost zly, tak som sa len modlila adakovala , ze uz bol u lekarky...

na buduci tyzden, pojdeme na to ocne, s patom ked mu uz nasli ten astigmatismus tak nech sa to riesi uz teraz...

viem si predstavit, tak len dufajma ze nic skarede tam martinko nedostal.. 😉

zuzka1.
11. mar 2009

erika co je to vlastne ten astugmatizmus???
mala som tu kamosku, tehotku, je 27tt, tak sme riesili, ukazovali mi na nete aky kocik ide kupit, ide uz na nakupy do BA, tak je cela vytesena, Samko hladkal babiku v brusku, doneisla mu brumika, neskusali ste este?

erikasadek
11. mar 2009

zuzka, to je ked nevidi , dobre ani na blizko , ani na dialku.. teda zle to nema, este je to len zaciatok.. takze cim skor to chcem riesit....