Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
1. mar 2009

norik dobra stranka - som ulozila co keby nahodou 😀 ja si stale hovorim ze sa budem tu ANJ ucit a stale nic..a dni utekaju a nic....
nemate nejake cvicenia na nete kde sa da ucit? ved furt cumim do pc...do knih sa mi nechce 😅

maly snad uz zaspal..nejako sa mu nedalo..nechala som ho sameho - a tusim uz je ticho - lebo este dlho vrzgal s postielkou a sledoval ako sa mu mašla na baldachine hojda 😠

dzanka3
1. mar 2009

kukam ze ste svadby rozoberali v zufalkinach - my sme nase dvd pozerali s muzom iba niektore pasaze asi 100x a stali sme na nich ...napr. ako sme dosli do kostola - mm sa postavil - vytiahol snuptichel z vacku a dobre si nim tvar vysuchal - vsetko zaznamenane 😀 😀 😀
a rata sa 7 rokov kritickych od svadby ci odkedy spolu chodia???

amatula
1. mar 2009

vy uz asi vsetky buvate ze??mm zaspal 😉 tak som si vas este precitala 😉
Zuzka kazdy mi vravi ze od kedy mam deti vyzeram stale mladsie 😕 asi si este dake zaobstaram 😀
inak budem mat 28 🙂

dzanka mali taky podareny 🙂 pozoruje maslu??moj sa musi uspavat na rukach 😠

norik1
1. mar 2009

baby u tejto tety chcem dat malemu urobit na narodeniny tortu, brutalne torty robi a ja chcem 3D tigra z Macka Pu 😀 😀

http://www.torty.kat.sk/

dzanka3
1. mar 2009

no fuuj norik aku ukazku - kuknes a urobis chut na maso a to sladke 😝

amatula
1. mar 2009

dzanka od svadby 🙂 tot nas rok 😉 😕 😅 ?

amatula
1. mar 2009

norik ty brdo 😕 keby bola blizsie uz ma robotu..mm bude mat 30 za mesiac,,skoda ze u nas taka nieje..
ale uz ma zarezervovanu tortu.......zenske prsia 😀 😀

dzanka3
1. mar 2009

od svadby???
lebo my sme spolu vyse ýrokov..ale ani 2 roky zobraty.....
inac ozaj je ta tetula sikovna - len ci sa to da aj zjest - ci to neni sama ta hmota na kvetinky 😅

norik1
1. mar 2009

nie nie to sa cele je 🙂 ma foto aj na MMB, tam aj vysvetlovala nejake veci ze preco a ako...a ze nerobi na objednavku a kuk - zrazu som nasla jej stranku, asi zmenila nazor 😀

norik1
1. mar 2009

Dzanka tipujem ze ste spolu 7 rokov???

amatula
1. mar 2009

dzanka a co sa bojis ze pride daka kriza?

norik1
1. mar 2009

a ja som niekde pocula ze vraj realne pride kriza po piatich rokoch, nie v siedmom.... nam bezi siesty 😀

dzanka3
1. mar 2009

jaajano nie ý ale 7 😀 😀 😀
ja len nech som nahystana keby dake hadky prisli sak ne?
amatula a ty kolko rokov mas ked muz este len 30 bude mat?sak povedz nech vim 😵

a tusim zas postielka vrzga - suseda si budu myslet ze to ja s muzom a to to decko vrzga s postelou 😕

amatula
1. mar 2009

dzanka o kusek vyssie som to pisala 😀 😀 😀 😀

dzanka3
1. mar 2009

jaj uz vidim - ten prispevok som nejak prehliadla 😕
a ty uspavas na rukach????????????????a nechce zaspat na cajiku v postielke? on tak ked nevie zaspat pocucka cajik a uz spi.......to co ten vas Matko aky spekulant 😅

norik1
1. mar 2009

no my sme poslednu noc slusne spali od osmej do pol osmej rano.... ved cely den predy tym nespal.... teraz uvidim, ako bude spat tuto noc.... co za rosambo to zasa bude 😀

norik1
1. mar 2009

a Monkula uz asi fici na strojopise ked sa uz neozvala 😀 prsty jej lietaju po klavesnici jak dabel 😵

zuzka1.
1. mar 2009

norik ma niekde este viac fotiek????
ja som normalne nestatsna, svokor je polovnik, miluje diviaky, a mal 50!!!a ja som o nej nevedela!!!isla by som aj na Ukrajinu pre take torty!!!!!

dzanka3
1. mar 2009

zuzka ved ked bude mat svokra 50 jej kup divu svinu tortu 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
1. mar 2009

dzanka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no a to by ma zabila, ta je na jeho diviaky uz alergicka

norik1
1. mar 2009

no ved tam ma do bludu fotiek, nestaci? si preklikala vsetky kategorie?

zuzka1.
1. mar 2009

hej hej, len som chcela vediet, ci tam nejake nejake ine dysney, okrem oslika

norik1
1. mar 2009

no ved ja úrave chcem tigra a nie oslika. Pisala som jej mail tak zistim... byva blizko pri KE 😀

na MMB som nasla toto http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=50254

norik1
2. mar 2009

Mamusenky moje krasne, PRVA!!! 😀 😀 😀 😀

ako sa mi dnes mavate? Co vas dnes caka? My mame dnes poradnu, uvidime ci aj zaockuje maleho ked tak kaslal a mal sople..... no som zvedava 😀

amatula
2. mar 2009

bre ranko 😉 druháááááááá 😎 😀
ja so vstala doje.......ná no hruza 😖 vsetko ma boli...a krpci celu noc vymyslali 😠tak so sa vobec nevyspala
idem dat kavu,,uvidim co to sparví....

zuzka1.
2. mar 2009

ahojte mamuse, idem ja gyndosovi, dla mi vo stvrtok injekciu na menzes a ten nikde!!!uz som volala sestrick, ze sa dohasim!
a ideme dnes na nakup, poplatit nejaake seky,
potom s aozvem

norik1
2. mar 2009

Zuzi no drz sa, ved cakas na ten menzes ako nejaka pätnastka 😀 😀 😀 ale vazne, chod k dokimu urcite ked ani injekcia nezabrala....

a vykup celu dm-ku 😀 😀 😀

erikasadek
2. mar 2009

ahojte posledna;. ☹

zuzka, tak nech ti uz len pride, to su vzdy nervy, ze?? teda u mna urcite , ja stale zabudam brat tabletky, no ale stale, uz vcera som mala zobrat poslednu tak mi mozte verit ze mi este ostalo dobrych 5 , v obale.. no som hrozna.... 😖

zuzka jasne ty nakupny maniak vykup..... vsetko... 😀

dzanka3
2. mar 2009

servuste 😵
ja som vas aj o pol 9 pocitala ale napisat som nestihla - decko sa mi vopchalo pod stolicku a pistalo 😅
uz od 7.00 chcel byt hore - tak este som ho v mojej posteli drzala nech hod spi.....

ja sa tiez dnes poobede do tesca strojim - v ramci vychadzky s kocikom - je to ale 3km pesi......ved mne nezaskodi 😀 ..len nech neprsi......

ja to mam take obdobia ze bud nakupujem alebo nic nekupujem 😀 😀 😀