Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
2. mar 2009

ahoj dzanka, jasne nezaskodi, ja mam do skolky s patom 2,5 km tam, a potom naspat, o 1130 znova, tam a spat, a o 1330 znova , tam a spat a o 16? 45 a znova, to je cvicenie.. 😀

nikto mi nemoze povedat ze sa nehybem.. 😀

dzanka3
2. mar 2009

erika tolko km nabehas????????????ty si ina cvicitelka - nohy musis mat ako srnka 😀 😀 😀

norik1
2. mar 2009

a to co mu nosis jedlo? alebo preco tak casto?

erikasadek
2. mar 2009

tak ak si to spocitame, tak 20 denne.. 😀

srnka nie, ale , zvladnu velA;;; 😀 😀

amatula
2. mar 2009

no kava nezabrala 😖 idem asi na druhu....
dnes mam toho akosi vela,,pranie,zehlenie,,Matovi varim zajca..len nemam ziadnu energiu 🙄

Norik este ze si spomenula tu poradnu,ved aj mi musime ist.ja by som skoro zabudla 😅 😕

o dnes skusam Mata ci sam zaspi,lebo ma v noci nastval..stale len na rukach a na cici 😠 .tak uz je v postielke,ale nevyzera ze ide spat 😠 neviem kto dlhsie vydrzi ja ci on 😒

erika ved ty celi den lietas len do skolky 😕 😕 😨

erikasadek
2. mar 2009

no, norik, pretoze jemu zacina skolka o 8 45 rano..a konci o 1135 potom je obdnajsia prestavka.. a ja nema na jeho obedy, 5,60 na den... takze ho beriem ako vatsina rodicov domov, apotom ich vraciame o 13 30 a koncia o 16 45....
preto, skolka je ako skola.. ten isty system zacina v septebrri, aa konci v 2 jula.. potom su , 2 mesiace prazdnin... 😉

no , ano.. 😀 len lietam... 😉

uz viete preco rada spim ked su prazdniny.. dobehavam..

norik1
2. mar 2009

My sme uz tiez prepasli cas na doobedny spanok... este furt nespi a v noci sa zasa musel na tajnaka hrat v postielke, lebo som ho nasla spat na paplone naopak ako som ho ulozila... ktovie kolko zasa buntosil 😅

norik1
2. mar 2009

brdo no to je dost teda.... za taku stravnu jednotku by mal pojest tonu jedla... ale asi to bude tym, ze tam u vas su trochu ine ceny jedla ako tu, nie? 😵
Aspon sa nemusis nutit cvicit popri tom chudnuti... ozaj ako sa ti v nom dari? ide to este dole?

erikasadek
2. mar 2009

norik prepac prave som prisla s nimi domov , dari sa mi neboj a pri takom cviceni to ide rychlo....

no ,moj je v sukromnej, a tam davaju ine jedlo , teda je dobre, maju zeleninu a
ovocia a ine, ale ta cena, nie....

proste ja si to nemozem dovolit....
staci ze za skolku platim 140 kazde 3 mesiace.... 😉
no lenpreto ze je sukromna statne su zadrmo... 😉

zuzka1.
2. mar 2009

erika to maju aj zlate taniere v tej ksolke, cooo,????
ale ked je to kvalitka, len cena je ozaj trosku moc, ved tu je obedne menu za 3 eura pre dospeleho.

erikasadek
2. mar 2009

ale nie... 😀

amatula
2. mar 2009

erika a preco davas do sukromnej??statne stoja za ho....no vo Francii????????????
u nas tiez sice stoja za h..........,ale dá sa!podstatne je ze u nas su suprove ucky 😵 uz len keby mi ho zobrali 😒

ten moj krpec sam nezaspal 😠 30 min.reval v postielke ako diví,slzy ako hrachy,,,zobrala som na ruky a za 5min.spal 🙄 rozmaznanec jeden kedy sa to naucí.............Boba spaval sam od pol roka..

norik1
2. mar 2009

jaj Amatulka tak to ti nezavidim... nas v postielke odpadol od unavy a zaspal cely pokruteny tak som ho vyrovnavala...

Erika tu stoji sukromna skolka/ jasle od 170 eur mesacne...+ 2 eura denne strava... statna ta vyjde neviem kolko, ale tiez neni zadara.... takze to tam mas celkom dobreeeee...

zuzka1.
2. mar 2009

amatula nezavidim, nas samko zaspal na rukach parkrat ked bol este babinko, teraz polozis, pustis vsetky zvonkohry, plienka a odchod. zaspi sam vecer hned, cez den ho treba parkrat polozit, lebo sa stavia este ani z izby nevidem, ale vacsinou do 10 min spi!

norik1
2. mar 2009

Zuzi to mas dobre... ja to take super sice nemam, ale zasa ruky nemusime.... to len svokra furt ked pride tak ruckuje...daj mi ho na rucky, daj mi ho.... 😝 😝 😝

erikasadek
2. mar 2009

zuzka aj moje deti asi tak , dam zatvorim dvere a spia za par minut bez kriku a placu.. 😉

norik, tak tu su niektore sukromne ovela drahsie, ako moja, teda okolo 400 na mesiac...
ale skolka statna je zadarmo, a jasle sa plati apodla platu.. cim menej zarabas tym menej platis..... 😉
teda nikto neplati tu istu sumu.. jeto , od rozpoctu rodiny......
a mlieko a plienky su v tom zahrnute... 😉

jasle som nikdy nepouzila tu, pretzo eni eje miesto, najprv maju prednost tie co pracuju , v rodine;. teda obaja rodicia;...

skolka zacina od septembra teda nie ako na slovensku , z eho date kedy kolvek.. proste kazdy rok je nastp od septembra.... je to doslova predpripravka...

zuzka1.
2. mar 2009

aj moja svokra by ho este stale najradsej roznasala, necham ju 5 minut a potom jej poviem nech ho polozi a necha hrat alebo s ahra s im, to ju nbavi, tak vzdy odide po svojom!
aj tak dobre,aspon ma zbytocne nerozculuje.
Najnovsie mu vsetko odava len do pravej ruky, a ked mu ja dam do lavej(nezameriavam sa na jednu ruku, podam ao podam a nezamylsam sa nad tym , ci ju ma v pravej alebo lavej), tak mu ju rychlo prelozi!!!
Ako keby nebolo jedno ci bude lavak alebo pravak a snazim s ajej vysvetlit, ze lavo alebo pravo rukost sa formuje este v brusku!ale nejako to nevie pochopit.
moj mm je lavak, ale pise pravou, lebo ho mamicka odnaucila!

erikasadek
2. mar 2009

zuzka, pato , este stale nie je rozhodnuty, ktoru ruku pouzivat raz jednu raz druhu;; tak ho len jelne posuvam na tu pravu.. tak nenapâdne... 😀 😉

zuzka1.
2. mar 2009

mm pise pravou, kreli lavou, teda vsetko robi lavou, len pise pravou!

norik1
2. mar 2009

ficime na poradnu zatial pa 😲

dzanka3
2. mar 2009

ahojte mamuse 😵
tak my uz doma z poobednajsej prechadzky- boli sme v tescu - tak krasne veci pre dievcatka- ozaj nadherne..úre chlapcov skoro nic...ledva som taky svetrik vybrala tmavohnedy s bledohnedym a bielym.....ale bol zo 400 na 200sk - tak nech....

zuzka ten tvoj muz ako ja - pisem pravou ale vsetko lavou robim 😵 - tiez mojej mamy zasluha ze tak pisem...

erika ved ja som dosla z tej tury mokra ako mys - spotena - kazdy den by som tak mala veru....a ty aj s kocikom a urcite sa Patko suchta - no neviem ako by som to zvladla 🙄

norik no som zvedava ci vas budu ockovat....

zuzka1.
2. mar 2009

norik no co????

norik1
2. mar 2009

neockovali, rano mal 37,2.... hovorila som doki ze je dnes taky nijaky... ked sa poobede zobudil, normalne bol jak opity, ho matalo zo strany na stranu, poobijal sa o celu postielku... doki ho pozrela, urobili mu CRP ale zistila ze bud nejaka slaba viroza alebo zubiska porantane...

ale keby ste videli aky bengal robil na celu ambulanciu ked ho pocuvala!!! take krokodilie slzy pustal, az mu do ucha zliezli a urobili tam mlaku...a ked ho pichli do prsta tak si to skoro nevsimol....

norik1
2. mar 2009

babuleeee idem ja na vodny aerobic, aby som mala telo jak hadica 😀 😀 😀 😀 potom vam poslem fotky ze vyzeram jak Heidi Klum 😀 😀 😀

zuzka1.
2. mar 2009

noril 😀 😀 😀
ja idem s mm na drink trosku, tak s aamjte, see ya rano, ok??
rano skocim do sekacu a na injekciu a som len vasa! 😀
pekny vecer a piste, nech asa tema zije

norik1
2. mar 2009

Tak uz som naspät, stihla som jak lan, obliekla som si svoje nove sportove nohavky velkosti c.38 a pretrcam sa pred mm v nadeji.... ale asi ho nohavky moc nevzrusuju, co???? 😀 😀 😀

norik1
2. mar 2009

tak si pokecam sama, vsak co... Ahoj Norika ako sa mas? Aaaaa dobre, fajne som si zacvicila, mali sme sexi plavcika co skakal pred bazenom... hmmm no to musim ist aj ja!... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
3. mar 2009

Tak nic, strana 106 bude jednoducho moja 🙂

Dzanka ako sa mate?
Zuzik slusni ste boli vcera????
Erika kurirujes sa? Uz ti je lepsie?
Amatula aku ste mali noc? My sme dnes spali v spacom vaku a to dost stazuje nocne chodenie, aj ked betar rano sa v nom v pohode postavi a este si aj poskace 😀 😀
Blau, ako Luca, kolko zubikov mate uz?

Ja uz kaficu pijem, dobraaa je....

amatula
3. mar 2009

ahoj norik 😀 😀 😀 😀 mozem sa pridat?
mi sme mali celkom fajn noc ale samoska musel byt cici 😒

idem daco ukuchtit a dnes veget..vcera som si porobila 😉

erika ako dufam ze si sa dobre v noci vypotila 😀

norik1
3. mar 2009

He he Erika dufam ze muzik ta dobre zohrial a vypotila si tu chorobu 🙂
Amatula este mate plno snehu? my mame krasne slniecko, vonku celkom prijemne....pojdeme na obed na prechadzku 😀