Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
17. mar 2009

ja budem volit Radicovu...ma hlavu, skusenosti a vie jednat slusne aj ked ostatni kydaju....a jej reformy nie su zle...

erikasadek
17. mar 2009

tak vidis tam jej hlas..

norik1
17. mar 2009

😵 😵 😵

dzanka3
17. mar 2009

bry vecer prajem 😵
kukala som zahradu....a este varim krumple na francuzske zemaky....erika a jedia ich aj francuzi ked my ich tak volame????(snas to poznate zemiak, vajce, klobasa....)
ryzovy nakyp bol vyborny - uz sa minul na zajtra zase nieco musim - ale uz nie take dobre nech do toho ja nechodim 😠

ja volit nepojde - tak mam po probleme.....aj tak chleba lacnejsi nebude....a ani neviem ako by som sa tam kociarom dotrepala...nebudem si s nimi robit starosti.....ci niekto slubil vyssiu matersku???snad by som potom ho aj isla 😅

norik1
17. mar 2009

este nespis? a varis???? mne pride zajtra svokra takze nevarim nic...az ked sa mm vrati zo sluzobky 😀

dzanka3
17. mar 2009

norik co prinesie zase navarene a v novych teglikoch 😀 😀 😀

norik1
17. mar 2009

no v novych teglikoch urcite, ale co...to nevie nik. Necham sa prekvapit...len som zvedava, ci to bude nieco fajne uz ked som dnes cely den hladovala...

dzanka3
17. mar 2009

norik naozaj si vydrzala?
baby ja vas teda obdivujem...ja som to vydrzala len pred svadbou - ale to aj stresy aj saty sa mi pacili o cislo mensie a vsetko dokopy -10kg dolu...ale rychlo sa vratili hnusoby 😠
no zajtra skusim odznovu - len nech ma decko nedrazdi - ale co ked zase ma nachystanu len popucenu papanu - ale ja uz budem psychicky na neho pripravena....a dzusik mam uz kupeny 😀

a zajtra co budes zase oddelene jest? jaaaj grahamovy roztek od rana 😀

norik1
17. mar 2009

hej hej vydrzala som...ani som moc hladna nebola...uz ked sa stiahne zaludok tak potom hlad necitis...len smäd. Ale rano s chutou kusnem do rozka mnam mnam... 😀

Ja mu pucim zemiaky aj zeleninu, ale mäso mixujem lebo my este nemame ani jeden zub, nema to s cim chudak hryzt...

dzanka3
17. mar 2009

no vidis a my dva zubky mame a len sa jedoval a vypluval a akoze sa drhne - no potom aj vygrcol - no cela procedura s tym......potom som jeho aj seba nechala oddychnut a prelozila do lehatka pred telku ked bola reklama - kusok znova spapal a zase to iste ked zbadal ze su to kusky a nie riadka kasa 😠

nic uz neustupim ved je cas aby sa naucil uz zuvat nie?
a aj tie kukuricne chrumky nesolene - roumliazduje ich v rukach a do ust nedava 😅

Filipko pekne papa ze?

camelotka
17. mar 2009

ahojte babenky. smiem sa pridat k vasej debate???
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dzanka3
17. mar 2009

ahoj camelotka
vitaj a pridaj sa 😉
mas krasneho synceka s peknymi kukajkami 😵

norik1
17. mar 2009

idem aj ja hodit kukuk na pekneho chlapa

camelotka
17. mar 2009

dakujem dzanka. aj vy mate pekne ocicka. aku temu rozoberate?

norik1
17. mar 2009

Dalsi pekny filip do partie? berieme!!

dzanka3
17. mar 2009

jaaj camelotka tu baby chudnu - len ja nemam vydrz - ale vzdy sa pekne priznam ze som nevydrzala ☹
a ty si ako na tom?

norik1
17. mar 2009

Dzani Filip pekne papa ale ako som pisala z väcsej casti je jeho jedlo mixovane, snazim sa nechavat kusky aby si zasa az tak nezvykol...skus tiez tak ho salit - 2/3 rozmixuj a1/3 nechaj popucenu a postupne tento pomer zvysuj... a ani si to nevsimne 😵

camelotka
17. mar 2009

ja som od vcera zacala drzat dietu, no neviem, ako sa mi to podari, kedze buduci tyzden mame oslavu. tiez mam dost slabu vydrz, ale tento raz som si povedala, ze nesmiem porusit, lebo to uz nema konca kraja. a aku dietu drzite? hadam nie 90-dnovku 😅 😅 😅

norik1
17. mar 2009

nieeee to by som nevydrzala... ja som na delenej a dnes som si dala ocistny pitny den 🙂 a celkom fajn sa citim 😵

dzanka3
17. mar 2009

norik dobry napad - veru zacne na neho hlavne nenapadne - uvidime ci sa zase bude ksichtik ako keby mu citron davam... 😒

camelotka tak dalsia do partie???no baby ti popisu ako dietuju - ja sa snazim oddelene - v kuchyni len masko a potom v obyvacke za pc keksik 😨
a ty ako?

camelotka
17. mar 2009

asi tak nejako som na tom aj ja. ale teraz som si kupila posilnovaci stroj hlavne na brusne partie, tak uvidim, aky elan ma chyti. Prechadzate na tuhu stravu?

norik1
17. mar 2009

baby idem do rise snov, zajtra ideme na hematologiu a to tam musim stepovat uz pred pol osmou... drzte palce 😉

camelotka
17. mar 2009

tak nech vam to tam dobre dopadne. taktiez prajem dobru noc, pretoze tiez budem mat dost skoro rano budicek. Moj synator je totiz ranostaj

erikasadek
18. mar 2009

dobre ranko///////

prva§!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po prvy krat som prva.. , bude asi tym, ze nejako sa vam tu nechce prist.. 😀

zuzka1.
18. mar 2009

dobre rnako zienky,
vidim, ze mame novu clenku, camelotka vitaj!JA som od VAs, v Piestanoch som sa narodila!!!v Chtelnici sme byvali aj cela family tam je!
Dnes pride kamoska aj so sestrou tehotkou aj s malym jej. Nobude to divocina, ale aspon poklebetime 😉
vcera sme boli s mm vecer na drink, pozerali sme poker s akmaratmi, to my mozme!
norik daj vediet co ta hematologia, ale vam tusim nedavaju vysledky hned, nie?
amatulka ako?uz je lepsie?mm sa polepsil?
ozaj a tie volby, chcela som asi toho stareho uja co je tam teraz, ale paci sa mi aj pan Melnik. Vcera som pozerala na telo s nim a ma krasne vystupovanie, etse si musim precitat jeho program 😅

norik1
18. mar 2009

ja toho stareho uja, co premierovi CHorvatska povie "Srbsko je krasna krajina" (pricom tieto dve krajiny su na tom asi tak ako pasmo gazy a Izrael, Srbi ani k moru do Chorvatska v zaujme vlastnej bezpecnosti nesmu) a namiesto lisabonskej zmluvy zavesi "libanonska" - nechcem ani za nic na svete...no prepacte, ale taketo preklepy si hlava statu nemoze dovolit!!!
Mne je to vlastne jedno, je to vzdy o vyberani mensieho zla, len nech to nie je on alebo Zuzka M....

Hemato: zobrali krv zo zily a vysledky budu next Thursday... inac cakame za vysledkami furt, preto tam stravim furt 3 hodiny, ale to berie krv z prsta...teraz maju merat zasoby zeleza, ja som ho poctivo dopovala cucoriedkovym Narosanom tak som zvedavaco z toho bude 😵
Dzanka: krv zobrali zo zily z rucky krasne na prvy krat 😉 nevravim ze sa nemetal, ale sikovna sestricka robi vela 😵

zuzka1.
18. mar 2009

tak tak a vyhovorka, ze maly je velky je biedna!!!ked su oni neschopne!teda a teraz to vlastne nechali tak, ze??
idem poumyvat podlahy, uvarit malemu a pridem

norik1
18. mar 2009

hej, povedia ze "hm, tak sa nedalo, tak pockam dva tzdne, mozno sa bude dat" no prd. ked to raz treba, tak to treba...Tej doki sa bud nechcelo, alebo ma obe ruky lave 😝

dzanka3
18. mar 2009

ahojte
veru nasho Martinka nechali tak ze neskor skusi!!!!! mu zobrat krv 😒
uzlinky ma stale az ma mraz prechadza ked mu tak rukou prejdem - snad to nema nic vazne sa modlim.....

ideme my von do toho vetriska 😅

norik co uz mas navstevu? 😀 co masnavarene??? 😀 😀 😀 a veru mate tam sikovnu sestricku az vam zavidim....

zuzka1.
18. mar 2009

dzanka aj v zm taku mame, teda dokiho, jemu beriem doki krvicku.