Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
2. máj 2009

Ahoj, tak to tu vyzera, ze si tu piseme so Zuzkou same. No nevadi, my ideme dnes drakulovat svagrinej, tak to bude zase atrakcia pre maleho, lebo bracho ma v garazi motorky a na tych nas maly teraz fici. Inak otras pocko skoro ma na bicykli odfuklo. Kedy bude uz take pekne leto s vecernym dazdikom?

amatula
2. máj 2009

ahojte

ja uz kratko po porode 😀 😀 😀
muz sa mi rano smial ze pred rokom som ho vyhnala do roboty a potom som zhanala odvoz do porodky 😀

za 5 dni idem na druhy 🙂 😀

aku máte sobotu
zuzka urcite vsetko ok ved ty si jedna sikulka....ty budes mat tolko tytulov 😉 ze sa ti nezmestia do dokladov

mi dnes nakupno pracovne..boli sme na trhu kupila som si Mätu a Salviu...idem pestovat...na drinky 😀
teraz varim a pojdeme na vecer tulat 😉

pocko sa skazilo 😝 no aj tak prajem pekny vikend!!! 😉

norik1
2. máj 2009

Amatulka vsetko najlepsie Matkovi k ROCIKU!!!!! nech ho vsetci posluchaju sikovnika maleho!!! 😵 😵 😵

Filipko mu na dialku trasie rukou ako chlap chlapovi 😀 😀

norik1
2. máj 2009

My sme dnes boli na chalupe u nasich lebo mm bol v praci, ma tento vikend sluzbu. Oco malemu uviazal hojdaciu siet a Filip v nej dva krat zaspal, druhykrat uz mal aj perinou vystlanu, az som mu zavidela.... potiahol v nej skoro tri hodiny!!! no a my sme varili gulasik z jeleniny, parada....

najväcsia sranda bola ked prisla moja babka (aby nebolo stale na tu druhu babku 😀 ) k sieti, potom k mame a pyta sa jej: " A to koho toto dzecko?" Ale treba zasa povedat ze na to berie lieky, len uz nezaberaju 😀 😀 😀
Tak som jej najprv povedala ze je mamine (mojej mamy), pozerala tak podozrievavo....mama ma zrusila ze som hnusna ale ved babka si to o dve minuty aj tak nebude pamätat..... 😀 😀 😀

roasha
2. máj 2009

norik,ty si hnusna.... 😀

si mi pripomenula,kamoska/ma trochu akoby sikme oci/ mala dedka na smrtelnej posteli,tiez uz bol mimo,a pyta sa jej....a ty si kto? 😕
ona:tvoja vnucka dedko..... 😅
a on:.....a ty si číňanka? 😕
😀 😀 😀 😀 😀

no co vieme na co vyjdeme,ak sa dozijeme.. 😀

norik1
2. máj 2009

no presne Roasha, my sme sa smiali vsetci, aj babka.... to len nam to vadi - teda tym, ktori si uvedomuju o co ide...Babka si nepamätala koho dieta tam lezi ale pri obede sa nezabudla spytat - A dze tvoj muz???? Toho si pamäta!!!!! 😵

blau
2. máj 2009

Tak to ste ma pobavili s tym dzeckom 😀 😀

Martinkovi prajeme vsetko krasne k narodeninam, vela zdravicka a zdravicka a stasticka a aby ho ti rodicia posluchali. Pekne to oslavte aj zajtra 😉

Aj nasa babi si nepamata, a niekedy si ma myli s mojou mamou)lebo aj ona je Jarka( a rozpravami ako a co som robila...a minule mi povedala, ze moj stryc je dal robit okna a pritom to bol moj brat. No nic uz 87rokov, tak si to moze dovolit.

amatula
2. máj 2009

dakujem za Matka.....on este nevie pisat 😀

norik som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lepsie ako muzova babka 😀

svokor s mm krmili Matka jogurtom no to keby ste videli 😖 😀

blau
2. máj 2009

😀 😀 mataaaaaaaaaaa ozval sa mi na facebooku, Peter

amatula
2. máj 2009

ale figu fakt a kde je co je ako zije pozdrav ho od nas 😉

blau
2. máj 2009

pre ostatne kamosky....my sme totiz zistili, ze mame spolocneho znameho 😉

zuzka1.
2. máj 2009

ahojte kocky, jarka ako sa volas meno, nech ta najdem na fcbk.

Matulkovi zelame vsetko najlepsie, nech ho posluchate, lubite, nech ste zdravucki. cmukales od saminka spiaceho.

mame dalsie dva zubky, spodne.takze 8 kusov.

skuska hotova, vysledok neviem, ale malo by byt A-B, tak uvidime!!! dakujem ovpred za grtulacie 😀 😀 😀

my sme boli cely den u nasich, doma s mamcou, to je veget, ja lezim cely den a mamina beha, som s ajej pytala ci s anechce nastahovat 😝

norik1
2. máj 2009

Zuzi kuk do mojich priatelov, tam ju najdes 😀

amatula
2. máj 2009

norik konecne som kuk ten album no kocka si v kroji 🙂 🙂 😉 😉

norik1
2. máj 2009

😀 😀 😀 vdaka 😀 😀 😀

dzanka3
3. máj 2009

dobre raaanko
neni mozne nam ide internet!!!!!neviem co to vcera malo znamenat 😠
amatulka tak dodatocne Martinko vsetko vsetko najlepsie len na tomto svete nech ho caka 😵 😵 😵

norik a ty co si vlastne dzecko zaprela? 😀

zuzka blahozelam ku skuske a k dalsim zubatkam a daj pozor nech ta nepohryzne - lebo nas Matko ako pes hryzie 😝.... a ti bol treba vodicak - uz si nevypijes 😉

serviste aj blau aj rosha a aj erika kdesiiiiiiiiiiiii??????????????

dnes vyzera ze bude pekne - len ten vietor nech to nepokazi 😠 ...tak prekrasnu prvomajovu nedelu vam prajem 😔

zuzka1.
3. máj 2009

ahojte kocky, ja som pred cxhvilou vstala, mm ma nechal dobrovolne nasilu spat, staral sa o maleho, ked som sa zobudila iba som dala maleho spat a veegt. Nwjak ma boli hrdlo, vcera sme boli vonku na pifco(ja bambus) a asi osm trochen nachladla, snad to skoro prejde aspon do vecera.

Ake na dnes plany?my ziadne, takze asi pojdeme poobede do parku a bude.

Zajtra idem na spinning rano, potom do mesta a musim napisat tento tyzden 4 semianrky, tak mam zase co robit.
ozaj zajtra nas ockuju, druhe davky hexa a prevenar, ale maly ma tak raz za den sopliky, to ho adsej nedam, dohodnem sa s dokim, mu zavolam doobeda. Taky zubkovysoplik, ale aj tak sa mi to nezda, zeby ho mali pichackovat.

amatula
3. máj 2009

dobre ranko

pekne slnecne 😎

u nas tichsia domacnost...tak dnes asi virtualny svet ma caka 😕

zuzka kolko máte tich zubkov? 🙂 Matko stale len 5 😅

blau
3. máj 2009

Ahojte, no krasny den hura a nefuka, takze super. My cakame navstevu , ale neviem ci pridu este sa neozvali.
Maly uz spinka, tak si tu vysedavam...zuzik uz si ma nasla?

blau
3. máj 2009

zuzik uz som si ta pridala 😉

zuzka1.
3. máj 2009

idem sa prihlasit 😉 a mm robi kavicku, milujem nedele, ked je vsetko n nom, a ja spim, lezim, vegetim.
matka mame ich 8 a hryzie jak besny

amatula
3. máj 2009

blau uz si ma nasla 🙂 ja teba hej aj osu

blau
3. máj 2009

este nie, aj si poziadala ci mozes byt moja kamaratka??? 😀 😀
davam foto, tak potom kuk 😉
zuzik ty sa mas super, ako tak pises, tak aj pomaly zavidim, asi aj zacnem studuvat na stare kolena 😅
my mame 10zubov a 3navrete ako slak 😒

blau
3. máj 2009

tak som ta prijala 😉

amatula
3. máj 2009

poziadala 😀 kua ved toi ja kim sa zorientujem...spanielska dedina 😀 😀 😀

hned sa mi lepsie k tebe pise ked viem ako vyzeras 😀

blau
3. máj 2009

to vazne? no tak...ano dokial sa na fejsi zorientujes aj mne to trvalo 😀

amatula
3. máj 2009

a ved ako sa da pridat priatelov?bez toho aby o tom doticny vedel.. 😕 ja som fakt trubka 😀

inak zistujem ze ludia co poznam su tam vobec neni 😒 tak mozno budem mat priatelov len vas 😀

dzanka3
3. máj 2009

ahojte
ja som taka vytocena dosla z vychadzky - taky stary korhel co z krcmi vysiel chytal Matkovi ruky - on ich natrca kazdemu kto sa usmeje....tak som ho poprosila nech mu ich nechyta ze si ich dava do ust potom - a on urazene pardooon ved ja som 5 vnucat vychoval!!!
😠 😠 😠 😠 😠

vonku je ozaj krasne - pojdeme aj poobede...mm na dome - my sami smutime ako asi kazdy den 😢 - zuzka ticho zavidim rodinnu idilku 😉

a baby na facebuku ma zuzka aj mna - tak si ma pridajte - aj ja som na vas zvedavaaaaa 😵 - alebo poobede kuknem tam a ja si pridam vas.....

norik1
3. máj 2009

cafteeee ja som vyhnala mm s malym na prechadzku a ja akoze zehlit 😀 😀 😀 pustim si k tomu skrotenie zlej zeny s alzbetkou Taylorovou a riskom Burtonom zo 69 roku ci z ktoreho... doooobra comedy 😀 musim bez mm aby neboli poznamky typu "ber si priklad" 😀 😀 😀

mm zajtra zas na tri dni prec a my samy, takze Dzanka, nebudes sama sama 😀

amatula
3. máj 2009

norik pozehlené 🙂
ja mám chlapa doma a aj tak som musela ist na prechdzku sama 😒 niekedy by som ho nakopla.......

kde ste vsetky...rodinna idilka 😉

a co tá erika 😕