Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
6. jún 2009

ale teraz tak rozmyslam a prislo mi smutno...ked mi sme si tu kadeco popisali povedali...budem moct aj tam 😕 ked mi si uz tak rozumieme 😨 aj take ze MJS

zuzka1.
6. jún 2009

ze amatula, aj ja sm nad tym rozmylsala.

ved ked sa skamaratime s kockami viacej budeme aj tam a my si budeme pisat tie nase klasicke prispevky stale, nie???

hlasanie o stave domacnosti, muza, idetata a podobne

erikasadek
6. jún 2009

zuzka skoda lebo to bolo robene nato aby sme uz nemuseli stale prepinat medzi dvoma temami a ja som poziadala o zrusenie temy... aj tak sme tam tioe stale iste...; takze sa nic nemeni.. ☹

zuzka1.
6. jún 2009

viem viem erika, ved tam je vlastne teodorka, roasha, mywiel a miriam a nikka, tie pozname

roasha
6. jún 2009

zuzi nestresuj,ved nas poznas 😅 😀
mna stve len jedna vec este,cakam,kedy to stiahnu z MK:cz,a daju len SK 😅 🤐

zuzka1.
6. jún 2009

roasha 😀 😀 😀

myska183
8. jún 2009

erikasadek: tak som tu bohuzial po nevidarenov vikende znova ☹ erika, som to chcela skusit ako si mi radila a aj ja som bola toho nazoru, ze teda porozpravat sa, ale moj mily povedal, ze nie, ze on nechce aby mu to potom vykrikovali, ze hovori aka je u nich situacia. tak co potom chcel... ved ked raz povie ze mozme byt spolu az ked daco budeme mat a potom akoby im chcel stale pomahat. baby ja som fakt zufala... neviem uz co mam robit. ked zaspavam myslim na to, ze proste nasa buducnost je nikde, ked vstavam mam to tiez pred ocami. mysliste, ze by som sa mala o tom porozpravat s jeho rodicmi aj ked on nechce? ci to nema vyznam, ked on nechce? alebo mu dat na vyber, len sa bojim, ze sa rozideme:( prosim poradte som na dne

zuzka1.
8. jún 2009

jeeeej nasa tema!!!

dobre rano zienky, ake dnes plany??
ja idem do mesta s mamcou, varit netreba, budeme sa flakat!!!!

amatula
8. jún 2009

jeeeeeeeeej nasa tema 🙂

musim aj ja ked ty zuzka 😉
mne je luto...ked v zufalkach to ide vsetko tak rychlo a to aby bol clovek stale len na nete 😖 a dzanka ked nam napise raz za dva dni si ju podaktory ani nevsimnu ☹
ja neviem tu sme si pekne vsetko pomalicky vykecali 😕

myska kolko mas rokov?kolko ste spolu??vies ked vam to nvychadza teraz a neviete sa zhodnut co bude potom??? 😨

myska183
8. jún 2009

mam 22 a sme spolu daco cez tri roky

zuzka1.
8. jún 2009

no 3 roky je dost, no ja s mojou povahou by som si vydobila svoje.

Neviem aka si povaha, ale ked ti to vadi, tak, ze na to mylsis den-noc, treba to vyrieist!

amatula
8. jún 2009

to uz po troch rokoch by ste mohli drzat viac spolu nie 😕
ja ty to napisem ako to je u nas...
na mna je nastvana cela rodina a takmer ma ignoruje ,ale s muzom drzime spolu...nikdy by sme nesli jeden proti druhemu.ci v jeho rodine,alebo v mojej...a to si kadeco zlizneme teda......my sme rodina a mna nikto nezaujma!teraz sa musime starat o seba a nase deti!

ked nemate drzat vy spolu!!!!ako mozte byt spolu......co buducnost.......?

myska183
8. jún 2009

amatula myslis, ze by som mu asi mala dat na vyber ci chce mna a nasu buducnost alebo proste stale podporovat ich a nemat nic?

zuzka1.
8. jún 2009

myska ja by som to spravila uz davno, on proste musi byt na tvojej strane. mojmu muzovi trvalo pokial to pochopil a mna to stalo vela vela kriku, ale pochopil.

chalpi su natvrdli! ved vies

amatula
8. jún 2009

no ani nie natvrdlii 😕 ja si ich este aj zastavam 😀

urcite ked snim chces zit musis s tim nieco robit...snad nechces celi zivot trpiet?pretoze ocividne ty tim trpis...a ked budete zit splu a pridu deti???
si mlada a nestoji za to si pohnojit zivot....zivot je kratky a ty si ho musis uzit s niekim kto o to stoji!!!!


no nic cicky idem ja cosi robit..... 🙄

dzanka3
8. jún 2009

dobre ranko
ahojte
ved som tu novu teme vcera dlho hladala 😀 a ked som ju nasla - no citat sa mi tolko nechcelo - len som prebehla.....
ideme sa chystat zase s matkom k mojej mame - dufam ze tej mojej kadernicke uz nic do toho nepride a ma ostriiha a urobi melir - nech som ako clovek zas..... 😅

myska si mladucka - daj mu ultimatum - bud alebo....bud sa rozhodne pre teba....alebo ked ty ustupis bude ti to robit cely zivot....no to neviem ako dlho vydrzis ak by uz aj deti boli....

pekny den

roasha
8. jún 2009

myska,aj by by som dala ultimatum,si mladucka,nebudes mat za cim smutit,aj keby ste sa rozisli/takto vam budu zasahovat do zivota stale,pokial on nepovie rozhodne slovo/ 🤐

myska183
8. jún 2009

asi mas pravdu, ale bude sa mi to robit tazko lebo ho nechcem stratit...

dzanka3
8. jún 2009

ak ta miluje a je to ten pravy - nestratis 😉

myska183
8. jún 2009

tak teda mam mu podla vas este raz proste povedat svoj nazor ako si to predstavujem ja a nech sa potom rozhodne ako on uzna za vhodne? ja len nechapem ze mi povie ze ci si nemyslim ze on by nechcel mat svoje byvanie a tak... a na druhej stale to stale tisne im...

myska183
8. jún 2009

viete mne nejde o jeho peniaze alebo tak. praveze ja len chcem aby si ich uzil on kde ich tazko zarobi

amatula
8. jún 2009

joooj norik som si docitala tvoje prispevky o svokre 😝 nie nie nie 😝
vcera som bola v kostoliku dakovat za krasne zdrave deticky za moju super rodinku 😵 a nabuduce idem dakovat za moju uzasnu svokru!lebo toto nie 😝 mas to tazke teda 😔 😕 🙄

alon111
8. jún 2009

zienky chybala som vam? vy mne velmi.vidim ze zufale manzelky su zamknute.nemohla som vam pisat pretoze som mala pokazeny pocitac a pri oprave my vymazali historiu a sem som chodila cez nu a nemohla som najst heslo,ale uz je vsetko o.k.dufam ze si ma este pamatate 😉

amatula
8. jún 2009

nazdarek alon 🙂 😉 😵
aj zufalky su musis hladat desperates housewifes!!!!erika nas zmenila 😉

norik1
8. jún 2009

Ahojte prepacte ale ja MILUJEM tuto temu a nemienim sa jej vzdat 🙂

norik1
8. jún 2009

Alon ahoooj stratena, to cumis, co? na novoty

zuzka1.
8. jún 2009

ok kocky, sme dohodnute, nechame si nasu temu, nase sukormicko.

alon konecneeeeeee, ty si nam tu chybala!!!!!!!!

boli sme v meste, kupili sme tie marcipoanove pasy, mamka bude robit malemu tortu, potom vsetko pofotim. mame to v sobotu, vtedy ma aj junior ROK! ja odpadnem, ze rok!!!!

baby aj vy ste sa nad tym tak zamyslali, ja tomu stale nemozem uverit, ze mojej babatko ma rok, pre mna bude babino aj ked bude mat 30!!!§

idem sa opalovat, maly spinka. kupila som si 2 tricka, no nespravim si radost????

amatula
8. jún 2009

okicko 😉

jaj zuzka ze rok 🙂 ale moj uz 4 roky!a keby som mala babo hned po svadbe uz by som mala depku,lebo by uz isiel do skoly 😅 😀 😀

ideme aj mi von...ale u nas sa opalovat stale nedá 😒 vy tam na juhu sa máte lepsie 😎

amatula
8. jún 2009

zlaticka moje kde ste 🙂 😵
ja pojdem k telke s mm...tak pa a dobru nocku 🙂

blau
8. jún 2009

tu som!!!!!!!!! a tato tema este existuje? jaaaj aka som rada 😉