Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
20. júl 2009

zuzik, ty
len take fajnove, ci co? Ale naucili by sme ta aj na pivo. Vy dobehnite sem viete ake u nas robia fantasticke rezane, mnaaam, Ozaj lamada, ten fusak som objednavala myslim na www.baby.sk pockaj este to kuk a dam link

blau
20. júl 2009

nie do kelu nemozem to najst

blau
20. júl 2009

vies co pozri aj do tem, ze zimny fusak tam su linky a mozes si precitat aj povyberat, ja som si tak vybrala 😉
tu hadzem jednovetove prispevky aka som ja dobra, ze?

amatula
20. júl 2009

blau ty chces mat dnes najviac prispevkov.... 😀

ja milujem pivo,vino,vodku,konak,whisky,liker 😕 😀 a sladkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 a pecenu kacku 😀

zuzka1.
20. júl 2009

amatula napis rovno, ze pijes ako duuuuha 😀 😀 😀 😀

vitaj v klube, ja milujem vodku, slivku, hrusku, vino, matrini bianco, redbul (same zdrave veci), fantu a colu 🙂

kaicca, pecene a vyprazane kura, mc donalds, vlastne vsetky fast foods, grecky slaat, kebab, gyros a podbne zalezitosti.

ozaj v piatok ide spat maly k nasim, my ideme s mm, 2 kamoskami naj najlepsimi na veceru, stol bude nachystany u uja v restike, tej kamosky, a potm sa pojdeme bavit.

Mam narodky(23) a kamaratka, ja mam v rofnom liste cislom 24.7. a slovom 26!

amatula
20. júl 2009

sakra zuzka tej poslednej vete nerozumiem akoby som mala v sebe vsetko co som pisala 😖 😀

zuzka1.
20. júl 2009

ze v rodnom liste mam napisany datum narodena 24.7. 1986 a pismom, ze dvadsiatehosiesteho

norik1
20. júl 2009

he he ale som sa dnes pobavila ze co ste tu pisali he he

ja mam mlsny jazycek ako Zuzka, teda az na tu vodku, tu mam rada len ak sa stretne v pohari s hnedym cukrom, limetkou a vela vela ladom....pred tromi rokmi sme takto stravili SIlvester a styria sme zvladli 3 flase Absolutky....fuuuj hoveda....ale rano niiic, ziaden bolehlav....

Zuzi to akoze ti zapisali zly datum narodenia? dobre chapem?????? to mas potom dva krat narodky!!!!

norik1
20. júl 2009

ahaaaa tak nic 😀

zuzka1.
20. júl 2009

hej hej, mam napisany aj 24.7. aj 26.7.!!!ja opica drza smaozrejme frflem, 26.7., ze kde su dlasie darckey. Normlane mam narodky 24.7.!!co uz zrate Chtelnicke matrikarky 🙂 🙂 🙂

pozn. Chtelnica je deidna v PN okrese
norik no ako???svokra?bola si dnes v praci predpokladam

dzanka3
20. júl 2009

halooooooooo

zuzka1.
20. júl 2009

dzanka vitaj medzi zivymi 😉

dzanka3
20. júl 2009

na sak ma bolia ruky neste sa mi ani pisat - umyvala som okna na dome - co umyvala -skriabala a taak

no zuzka aspom mas dovod 2x pit 😀 😀 😀

norik1
20. júl 2009

jj no jasne 🙂

rano dostala kapky, usadila som ju v kuchyni a predniesla monolog o sile 6.stupna Richterovej stupnice....a kedze som zacala kobercom, tak ani nemukla a na konci len prikyvla.
Obzvlast hrda som na poznamku o tom, ze by som ocenila, ak by novoty vo vychove nasho syna vopred konzultovala so mnou a aby respektovala moj nazor, pretoze je to moje dieta. Zda sa, ze pochopila, ale ako sa to premietne do praxe ukaze len cas..... 😀 😀 😀

ale bola som slusna, predsa len bolo sedem rano a ja som bola cerstvo zobudena 😀 😀 😀

dzanka3
20. júl 2009

norik ty si cislo 😎

zuzka1.
20. júl 2009

norik kvitujem, so vsetkym suhlasim, osm na teba pysna 🙂 😉 🙂 😉 😀 😝 😀 😀 😅

ona chcela ucit maleho na nocnik???
kedy zacneme kocky,??
moj maly dne stornil na zachode,o bleceny a trhal toaletak.
nocnik, chyti, zahodi a odchod, mame cas , nie?

norik1
20. júl 2009

jasne ze mame cas. Teraz ho nechavam malemu, nech sa s nim hra, az neskor budem skusat posadit - ked bude chapat, co je to cikat a kakat. Skor to nema vyznam, iba co moze s nocnik malemu uplne sprotivit.... ale kazdy podla svojho robi, ja nechcem mat dieta rekordmana, ktory uz v troch mesiacoch hovoril tromi recami a v roku dokazal vedome ovladat svoj zvierac... 😀 😀 😀

norik1
20. júl 2009

baby dakujem za komplimenty 😀

viete, ja vydrzim vela, ale ked raz poviem DOST, tak dost..a potom uz niet tej zeleznej gule, ktora by ma na mieste udrzala 😀 ja som taka ticha voda, vsetci si myslia, ze si mozu vela dovolit, ale ked to prezenu.....do smrti nezabudnu na stretnutie blizkeho druhu 😀 😀 😀 koniec koncov, Skorpion a Had v cinskom horoskope, kombinacia jedovataaaaaaa

zuzka1.
20. júl 2009

mylsim, ze staci aj smaotny skorpion norik 😉

norik my nepotrebujeme deti rekordmanov, aposn nie hned,on si to odbehne sam, ked bude chciet, ie???ci nadbehne?

zuzka1.
20. júl 2009

ozaj kocky, pastelky a voskovky nakupene, prstove farby nemali, kupim, ked na ne natrafim.

kedy zacat detom citat rozpravku?amatulka porad, mas Boba

dzanka3
20. júl 2009

jaaj ze dobru noc ci dobre ranko???
mna boli zub - buntosim - asi zato ze mi dnes volal zubar - preklada ma z 30.7. a 7.9. mam len zavolat ze nakedy - potesil ma veru - a ja zub rozbity a obcas bolavi 😢

lamada181
21. júl 2009

ahojte baby no vi ste si ale pekne dlho pissali jaj ze nocik mi uz chodime a uzn sa snazime davat plienky prec tak dufam ze sa mi to podari do konca septembra bola by som rada no dnes idem k nasim pride otcova sestra tak tam idem nech vidi svojho prasynovca a nech hodi nejake penize nie blau ta stranka nefunguje ale kuknem tak ako si pisala

blau
21. júl 2009

😀
Ahoooj, alkacky moje 😀
ja som to pivo nakoniec ani nepila, hadam dnes sa mi podari. Doviezla som babicku ta mi spravila fantasticke kuracie kridelka, tak som si ich uz teraz dala, mnaaaaaaaaaaam a citala vas. Davala som velky pozor, aby som Vas neoprskala tou stavou 😎
No Norik som na Teba pysna ( ale urcite vies co si o tebe Js mysli)? ty nie si normalna 😅 si mysli ona. Aj tak ta uznavam, ze si jej to povedala.
Dzanka pod umyt aj k nam okna. Aj kavu aj najest ti dam 😉 😉
ama ty menis fotky, teeeda sa ti machruje, ked si bola na dovoske a mal ta kto blyskat, ze? Co budete dnes robit?

amatula
21. júl 2009

cafte
blau nemenim skor mazem.dostala som prikazom vsetko dat prec aj s fb a nenavstevovat tak vela mk a fb 😒 tak caves,ale budem potajomky spehovat a citat
a zuzka idealny vek na nocnik je 18 mesiacov ked zacnete trenovat kocky vsetky nase deti su v teplejsich mesiacoch tak do 26mesiacov budu vsetci nasi chlapy nosit slipy 😎

zuzka1.
21. júl 2009

amatulka to srandujes????to nemylsis vazne!!!!!

aj moj mm hovori, ze zavislacim, podla mna menje, no ale ved nech si porozprava.

my pojdeme von, obed hraskova poliavka, kuracie stehna s magi napadmi, hranolky, maly papkal polieovcku zeleninovu a asi 7 hranoliek s kecupom. Viete ja netabulkova-tabulkova.

blau
21. júl 2009

To co je??? nech ma ti Vasi chlapi ne...u, lebo im to pridem vysvetlit. To oni ziaŕlia, potovry chlapske. Mne to uz tiez povedal, co sa dohodli 😀 😀
Baby teraz mi M vyvolava, kazdy den a co a ako??? Lebo ja sa neozyvam, sralo ma lepy. Tak mu treba troska ho budem dusit vo vlastnej stave, lebo akonahle ukazes chlapovi, ze si na nom zavisla, hned si je tebou isty a to je uz zle. To je hrozne to chlapske plemeno. V sobotu idem na oslavu, kamoska ma tricku to bude a aj svagrova am zuzik presne vtedy kedy aj ty. Nema janka dnes meniny??? Ak ano Tak Fseeeetko najlepsie Dzani moja papa

blau
21. júl 2009

som sa pomylila, 21.8 je dzanky som sa predbehla sorry

zuzka1.
21. júl 2009

jarka citala som na fb, ze ides zit!!!!!

sa tesim aj za teba, jeto spuer, vybadnut, relaxovat, mylsiet na nieco ine ako na plienky, stravu, bezpecnost, aj ke dto uplne nejde nemylsiet, ale treba.

A poriadne ho podus, netreba setrit, lebo chlapi su vychcanejsi ako vychcani

blau
21. júl 2009

Veru tó ja aj tak , ked si dam maleho na poriadok, ale je v dobrych rukach dede s nim aj spi, ked je treba podareny je. Aj ja sa tesim, tu zijem ako clovek na slovensku, lebo tu mam rodinu a znamych v at je to o niecom uplne inom. Veru dusiiim a dusiiiim, aj kamosky mi povedali a aj 1 rozvedena mi dala rady do zivota, jaj ja som taka rada, ze nie som vydata. Tym nechcem urazit Vas co ste- kazdy podla svojho gusta no ni?

zuzka1.
21. júl 2009

blau ty si to vyhrala, jednina sa mozes zbalit a vypadnut, kedy sa ti len zachce 😉 😉 😉 😉 😉 😉