Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
7. aug 2009

Blau už je tam 😉

amatula
7. aug 2009

hojte 🙂

blau uz som objednana na ten melir a mikado 😎

idem ja na tu duchonku..hadam jak toho spolubyvajuceho nezaskrtim..furt len pinduje..na kona a fejs 😝 a hadam prespime u svokry...teda taky bol plan,ale clovek nikdy nevie...
papa

danciacik
7. aug 2009

Ahojte kočky.
Chcela som vám napísať až keď sa ukľudním ale akosi sa nemôžem. Taká som nas...tá že neviem či mám plakať alebo čo.
Pred týždňom tu boli mojich detí krstní. No ta ich najmladšia dcérka ešte predtým ako sem prišli sa hrala so susedovou dcérkou a tá mala slintavku. No a oni potom prišli kľudne tu a vôbec si nezistili aká je inkubačná doba a ani nás neupozornili že boli v kontakte s niekým chorým a tá najmladšia - Evička začala tu v PP teplotovať - vysoké horúčky no a dnes volala krstná, že Evička má slintavku tak že možno chytia aj moje deti. Ako keby sa nechumelilo
Ma ide poraziť, veď Larka ide do škôlky, čo ak ochorie?
Tak som obtelefonovala koho sa dalo a zisťovala som čo sa dalo. Nakoniec som volala doktorke ktorá zastupuje našu čo je na dovolenke a ona síce už nepracovala ale keď som sestričke povedala, čo je vo veci tak okamžite zavolala doktorku a tá mi nakázala kúpiť deťom Cebion, Imunoglukán, každý deň dezinfikovať pusu - tak babka nám donesie Corsodyl a veľmi prísnu hygienu, takže kažý deň sprchovanie obidvoch prckov no samozrejme že aj my, kompletné vyčistenie pusinky,...ach jaj. Na nervy.

dzanka3
7. aug 2009

no danciacik kopit do ri.i taku navstevu.....su normalny???aj si im dobre vynadala uz???

my sme boli na ockovanie - prevenar.....teraz spinka...snad nebude mrzuty...

danciacik
7. aug 2009

Dzanka chvalabohu som s nimi netelefonoval ja ale moja mamka, volali aj mne ale nedvihla som, lebo ja som dosť prhký človek a po tom čo by som povedala, by naše rodinné vzťahy asi skončili. A moji rodičia sú zároveň krstní ich deťom tak nechcem teraz výriť hladinu ale keď to jedno z mojich detí schytá tak si za klobúk nedajú čo im poviem. 😠
My sme prevenar zvládli v prvý deň perfektne, nožička ho bolela až druhý deň

dzanka3
7. aug 2009

a ako si vedela ze ho boli nozicka??

danciacik
7. aug 2009

lebo nechcel kráčať ani za obe rúčky, vždy sa mi vytrhol a hneď si sadol a keď som ho zobrala na ruky a nebodaj som ho oprela tou nožičkou do ktorej ho očkovali o seba tak skryvil pusinku

zuzka1.
7. aug 2009

preboha danka to co ma byt?????!!!!!!!!!!!!
ja som teda asi prchkejsia ako ty, hlavne ke dide o maleho a rodina neoridna, uz by urcite neprisli.
A ze dospeli ludia!

ja som dlaa maleho spinkat, odle ma caka 20kg uhoriek, musim to ocistit, svokra zavari. Mala by prist aj svagrina, tak by mohla pomoct, ale to by som s anacakala asi.
vcera som vsetko porobila v zahrade, ta dnes estre toto.

dzanka nasho nozicka nebolieva, teda nikdy to nedal nejako znat, ale tvrde stehienka maval po prvych razoch, potom tretikrat uz nie.

norik1
7. aug 2009

cawte

no danka tak slintavka je dobry humus....ja by som ich prizabila, dobre ze si nedvihla...

dzanka sssssuuuupeeeer!!! drzime Matkovi palce...a tebe nervy pevne zelam pri behani za nim🙂

lamada181
7. aug 2009

caute co robkate baby nema sa teraz niekedy vratit erika domov

norik1
7. aug 2009

eeeee ja mam s nou zajtra stretko v KE 🙂 ideme do ZOO

ale mas pravdu, asi o tyzden ide domov, tak nejak... detvaky mala teraz chore, tak si uzila aj slovensku poohotovost, ale ved sa ona sama pochvali skusenostami 😉

norik1
7. aug 2009

juj boli sme s malym sami na nakupe v bille a kedze lieta jak metla Harryho Pottera nasadila som mu tie popruhy na chodenie. Clekom zabavne to bolo, vsetci na nas oci vyvalovali, ale maly si pekne pochodoval sam popri kociku a ked zmenil smer jazdy, hned som ho zastavila...mna neboli chrbat, maly vylietany🙂 ved spal do siedmej betar jeden!!!!

nekukate Angeliku na Prime? Mm je na hokeji, co ho davaju v telke tak kukajte do hladiska, mozno ho tam uvidite he he

danciacik
7. aug 2009

ahojte, no tak my sme mali krásne poobede aj napriek tomu čo sa dnes stalo. Moja sestra nás dnes pozvala do Aquacity tak moje deti boli prvykrát v bazénoch, joooj tak sa tešili až mi pomaly do plaču bolo

norik1
7. aug 2009

mne sa maly o deviatej prvy krat posral do vanicky na kupanie... nezabudla som z nej na dlazku vyliat, ked sa snazila zabranit malemu, aby do nej uz v cistom pyzame nevliezol a ked som vylievala vodu z vanicky do hajzla, vyliala som aj mimo, ved preco nie? A ked som bola v najlepsej faze utierania, zavolal moj mm z hokeja, ze ako sa mame!!!
Takze zmyvam dlazku, vydrhla som vanicku, teraz idem dat vyvarit hracky a koberceky z kupelne a zachoda dat vyprat....piatkovy vecer na ho.no, ale doslova....

lamada181
7. aug 2009

jaj tak ju pozdrav norik ze tesim co povie jaj dovolenka ako lusk no tie traky su na nieco dobre ale zase na nieco nie baby tak ste ma navnadili ze v utorok idem ku kadernicke strihat farbyt a tak no som zvedava co som mna bude este vecsie strasidlo ako je

norik1
7. aug 2009

secko hotove, idem si uliat daco tvrde.... a detvak moj este kuvika furt.... 😖

blau
8. aug 2009

Bre ranko...
hm...ja som tu napisala litanie a potom som ti dani isla hodit link na uces a zamrzol mi pc, tak sa to Fseeecko vymazalo.
My sme vcera mali damsku jazdu prisla som o polnoci. Bolo super sme sa narehotali, polka z nas ostalo a mna nechceli pustit domov, ale sa mi chcelo spat.
Dani mas okruhlu tvar, ale aj tak ta dobre nevidim, neviem si ta zaradit, co mas rada, ako sa obliekas ostatne baby vidim uz dlho a ako tak ich poznam, tak sa mi to aj takto virtualne lahsie radi.
No mozno ma osvieti a dam ti typ, dobre?
Lamada teba si tiez neviem vobec vybavit musim sa na teba kuk.
Dnes mame gril party bude Zuzany, tak ideme oslavovat. zuzi a ty co ako budes oslavovat?

danciacik
8. aug 2009

Dobré ránko. My sme dnes výnimočne dobre spali.
Blau ja mám najradšej rifle a tričko, elegantné veci nie sú moja parketa, väčšinou inklinujem ku športovým a pohodlným veciam 😉

zuzka1.
8. aug 2009

dobre ranko kocky,
my sme vcera boli s kockami oslavovat meninky, pretoze tu kocky buduci tryzden nebudu. A buduci tyzden snad este jedno kolo s mm. Vytancovana som riadne, tak, ze mam prvykrat svalovku na lytkach, sranda. Ale bolo super.

Ani som neprisla neskoro, takze rano vstavacky k malemu ok, samozrejme sme pred chvilou obidvaja vstali, poobede si pospime zase no 😀

jarka a mne sa co hodi???

inak budu fotky na fejsi potom, kamoska ich tam da, ani neviem ake, ale ok, ved kuken.

norik krasny vecer! vy kupete este vo vanicke??to nerobi fil blbosti, moje male poblaznene kupeme v kupelni vo velkej vani uz od 10.mesiacov, lebo to co on dokazol bolo nenormlane. a teraz uz len sprchujem asi od roka mylsim.

ok, idem opatrit maleho, napapame sa a ideme von

zuzka1.
8. aug 2009

no kocky moe, fotky su uz na fejsi 😀

amatula
8. aug 2009

cafte
juj vcera bol super vecer...sme tulali..dost popili 😎s kamosmy..nasmiali sa a bolo fantasticky..Mato so svokrou bol uzasny ani raz nezamrncal 😵
a dnes som mala super stretko 😲 Jarus dufam ze nemas iny nazor 😕

juj len sa ti priznam ze ked mi prisla sms som zrovna vstala..a aby som ta stihla som len hodila sprchu,ani som sa neodllicila(ani vecer bo som nebola schopna)umyla chrup a utekala za tebou..az tam som zistila ze som sa neocesala 😖 😀

LUCA je expert!!!!teda ja cumim....to ja mám najlepsie deti na svete...ale je hrozne krasny a deda berem na dlhodoby podnajom ked odidete do Austrie 😵 ten je na jednotku!!!!!!
neviem si predstavit stretko spolu so Zuzkou,Norik dzankou..atd..to by bolo asi nieco uzasne!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
8. aug 2009

baby vy ste sa stretliiii???bestieeeeeeeeeeeee! aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem🙂))
kde ako???
moje zlate!!sup sup k nam!

ja som dnes uz 3x vstala, idem s drobcom von, len co ho ocino prinesie, bol nim pre zmrzku.

vecer ideme na skok do nr, dufam, ze si nieco kupim, lebo asi chceeeem 😀 rozmaznana, no 😝

lamada181
8. aug 2009

caute no mi sme boli u nasich na malte a mama ma este dnes narodky tak sranda bola jaj moja blaucicka 😎 😲 no neviem ako ti povedat ja nosim vsetko najlepsie sa ale citim sportovoelegantne ale znesiem rifle aj tricjko v pohode to je take co sa hodi ku kociku no ale znesiem aj eleganciu ja som tvrdy oriesok baby a ja chcem vidiet foto ako vas najdem na face

amatula
8. aug 2009

cafte 😀
asi spinkate..ze 😵

stretli veru stretli 😵 ....................len kde je ta bestia uz sa neozvala 😕 blau dobre dosli dom?nestihačky?

blau
9. aug 2009

Breee ranko, ja mam zo stretka tiez super zazitok, mne to prislo akokeby sa pozname uz dlho. Lebo pytam sa je tu optika (stretli sme sa v nakup.centre) a ama vedela hned, ze hladam okuliare.
Ja mam z Teba velmi dobry dojem 😉 😉
Dedemu sa fakt nik nevyrovna, on je uzasny. Asi si ho prestahujem do Rakus, a on by ale aj isiel jemu by to nerobilo problem. Len maminke by bolo smutno.
Neozvala som sa preto, lebo mi v aute odpadol a ked som ho chcela preniest do postele, tak sa prebral tak som s nim lezala este 2hodky v posteli a oddychovali. A predstav si nehybal sa oddychoval. Potom som isla ku kamoske lebo ma mesacneho syna a koji ho len dr. kazala prikrmovat, lebo nepribera, tak som ju bola povzbudit poradit techniky a tak. Radila som o dusu a to uz ma jednu dceru. Jaj len nech maly priberie a bude dobre. Lebo ma len 3kg, take male babatko som este v ruke nedrzala. To ten moj mal v jeho veku uz vyse 5kg.
No a potom sup ku kamoske mala meninovy gril party a jej muzovi tam prisli kamosi z England, teda kolegovia co robia spolu v Blave, tak som sa s nimi hadam jedina bavila, nacoz kamoskin naj....ny ocko chcel aby som robila tlmocnicku. Maly spinkal dobre. Musim ist upratat, lebo tento tyzden sme len behali a nic som poriadne nerobila.

Dani- ked sportovy tak sportovy uces :http://

https://www.youtube.com/watch?v=_dDzCoLYL4M


myslim, ze by sa ti dobre upravovalo, len neviem aku mas kvalitu vlasov, tam je zehlicka na vlasy ne mieste, ak by si ich mala vlnite.
lamada : priznam sa na teba som este nemala cas kuk, ale pozriem.
zuzi ty mas farbu, strih, uplne super, styl obliekania top. Nic nemen. Dlhe vlasky ked ich mas ucesane do chvosta, ti zostihluju tvar, paci sa mi to velmi.

blau
9. aug 2009

lamada, teraz som kuk nieje ta tam vidno, tak tazko mi radit. Ale deti mas uzasne, zlate aj muza fesiho 😉

zuzka1.
9. aug 2009

ahojte zienky,

tak mi sme boli vecer v nitre, v tescu maju krasne vesticky aj svetriky, tak osm neodolala, kupila a svokra povedala, ze zaplati. na nenakupuj, sponzorstvu s amedze nekladu.
potom sme si etse grilovlai a klebetili.

a ake krasne ranko my mame, uzasny dazd, no paradicka. budem musiet ist obrat cernice, uz prestalo, mm spravit kupel na nohy a pedikuru, si vyzobral(neznasam,ked ludia maju zo skarei neupravenei nohy a paty).

Jarka dik za pochvaly. rozmyslaala som , ci je takato farba vhodna aj na jesen , zimu, alebo by to chcelo smrcnut trosku meliru tmavsieho???

blau
9. aug 2009

Ano na jesen- zimu si aj ja davam tmavsie vlasky. Mozes kludne..Aspon si pod tou tmavou farbou trosku viac vlasky oddychnu. Nie su take nachylne na lamanie a tak ako blond.
ani ja neznasam neupravene nohy a cierne za nechtami 😝
matka: ja som bola total neupravena, nenamalovana, lebo som len tak povedala pome a hned sme isli. Takze ja ani neucesana a ani nenamalovana, ale zuby som mala umyte 😅

norik1
9. aug 2009

no toto bude vikend stretiek 🙂

ja som mala vcera stretko s Erikou, bolo ssssuuper, boli sme v ZOO, salili sme sa s Patom a Joshom na bobovej drahe kym Filipko spal este v meste.... do siedmej vecer 🙂

Fakt teda, nase spolocne stretko by bolo iny masaker...

Zuzi, neviem neviem, vidim to na nejaku kavu niekde len na okraji mesta, napr. na benzinke alebo tak nejak, nemate tam take daco? Vies, nemozem troch kolegov tahat do mesta so sebou....moze byt aj tak? tesim hrozne

amatula
9. aug 2009

cafte
jarka zuby som aj ja umyla 😀 😝 ..inak sorry za ten keksik 😅 ked Luca na mna robil take kuki..a ja som nic prenho nemala 😒 on je tak krasny 😵
nabuduce..ked budes na SK..musime zopakovat.a pozyvam ta do centra do jednej super kaviarne..kde je obrovsky detsky kutik!!!a niesu tam beziace schody 😀
stretko bolo fakt fajn..ved si myslim ze aj tu si celkom rozumieme vsetky....ne.?.a zas nikto nieje dokonalí 😎

noriiiik ja som na nu dnes myslela..ze co je snou..super tak uz sa pomali spoznavame len to niekde zklbit dohromady 🙂 😉

mm navaril..dame obed deti pospia(dnes bol mm pre Bobča) a ideme k brachovi..na tu 30-tku----svagrova taka puča..ale sak co uz nieco vypijem zjem a pojdem het..

idem vam sem hodit co xcem k narodkam 😵 strasne po nich tuzim...idem zajtra kupit