Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
10. aug 2009

zuzui v kii kai motors sro
blau no uvidim zajtra ja som schopna sa rozhodnut ked budem sediet v kresle ja viem akurat som kukla foto ci nemam ako vyzeram ked som tak ostrihana ale nemozem najst nikde
zachvilu sa k niekomu pridam aj ja k tomu spaniu som ko

danciacik
11. aug 2009

Ahojte, dobré ránko. Ako ste sa vyspali? Joooj nejaké sú krátke tie noci.
Kočky foto hodím určite keď ma bude mať kto odfotiť.
Včera som vám ušla lebo mi Larka plakala že chce tatíka, tak sme ho išli kuknúť do roboty.Čo dnes varíte?

zuzka1.
11. aug 2009

dobre ranko,

ja som sa konecne dobre vyspala🙂

maly naranajkovany, hra sa v ohradke, rano byva ako anjelik.

tse mu pojdem spravit kakavko, ked dopijem kavicku rannu. to my mame taky ritual s drobcom, a tatik este spi!

ja dnes robim masko na stave s uhorkami a ryzu a hramolky. Maly bude mat este poliavocku, a zajtra bude sosovicku, jedna mamina poradila ,aj poslalal nejake receptiky.

amatula
11. aug 2009

Zuzanka vsecko najlepsie k meninam 🙂 🙂 😵 😵 😲 😲

amatula
11. aug 2009

no a dobre ranko Vám ostatku 🙂

ja som spala ako batola..konecne som dospala vikend...uplne uzasne
na zapade nam prsí..vidis Norik naco si sla do Blavy 😀 v Kosicoch asi neprsí...este 😅
varim polievocku..a som chcela kosit travnik no tak nic to aspon konecne upracem v dome...zajtra ideme na ockovanie..este idem dokine zavolat....a potom mám ist na kafco s kolegynou a potom este s mamkami s regionov(mk)..no uvidim ked bude Mato zaockovany,ci nebude mrzutko 😒

tak papa..idem cosi robit

lamada181
11. aug 2009

vsetko naj k menianm zuzka pekny dnuk vsetkym ahojte a p.s. som ostrihana

zuzka1.
11. aug 2009

ahojte kockz, hlasim sa od nasich 😉

dakujem krasne za priania 🙂

malz spinka uy 3 hodkz pomalz, leje ako z krhly, idem si vyzehlit vlasz, nechty som si nalakovala a budem vegetit, kedye drobec este spinka.

co vy dnes

lamada hod foto novej hlavy 😀

jarka a dyanka vy kde ste

dzanka3
11. aug 2009

ahojte
teraz sme dosli z vonku - trosku sme zmokli..

zuzka secko najsamlepse prajeme k tvojmu menu!!! 😵 😵 😵 nech sa ti dari vo vsetkom.....a Matko pusinky tete posiela 😲 😲 😲

idem obed mu dat . ked zaspi vas kuknem...lebo uz lopaty po mne hadze 😠

amatula
11. aug 2009

boze to je pocko 😒
dzanka tvoj lopaty.......mna tak krpec nasral..uvarim parky rano a on ze bleeee...tak ze jogurt zas blee a tak mi vyrazil lyzicku,ze jogurt som az na hlave mala 😠 tak sup do postele a spí.....
ja zehlim a potom neviem ....do prtky radsej nech snezí
lamada hod ip..ako si na FB

blau
11. aug 2009

Hooojte moje mile. My sme dnes boli na nakupoch a ja som zas isla do toho oPchodu co si sa tam vcera nakupila a zbadala som tam tie iste plavky, len M. Tak som si ich vymenila, lebo Eskove mi boli aku aku. Tak som velice rada a kupila som si este jedny slapky a este mam zalusk na kratasky a tricko a jedny tenisky u bracha. M som jedny zobrala SCOTT, a ma aj moje cislo a za super cenu, tak si ich vezmem.
U nas tiez tak sem tam prsi, ale musim ist s nim von, lebo maly sa nudi. Co hovorite na tich banikov? To su hajzli budu tazit a tazit nic tam nieje a za kazdym sa stane taketo nestastie. Nam kvoli podrbanemu uhliu znicili a zburali dom, kde sme byvali. Komunisti hnusny. Som sa rozohnila co? ☹

dzanka3
11. aug 2009

tak ja som zacala balit k mojej mame - ta najsamvacsia taska je moja - uz je plnaaaaaa.....stradna bude matkova a ta najmensia mm 😎 ....
fakt neviem ako sa nabalime - ked ja chcem vsetko brat 🙄 ...a to este uteraki brat nemusime......

amatula a ty ozaj 22 rokov?????????ci na tolko sa citis???

blau a to ako ze u brata tenisky kupovat? on ma ochod ci cO? A KDE STE V kOSI BYVALI KED VAS VYSTAHOVALI?

zuzka asi oslavuje......mozno dalsie hodiny dostala 😀 ci co???

lamada a danciacik dajte foto volade ako ste ostrihane!...

no sak ja od zajtra som odrezana od sveta ☹ 😒

amatula
11. aug 2009

jarka tebe normalne kazdym dnom nakupna horucka stúúúpa 😀 😵
banici to je strasné 😔 ale máte tom tam podhrabané teda..az mamrazilo ked sme tadial sli asi pred tromna mesiacmi 🤐
dzanka co vy vsetci sa k mame stahujete..ci co 😕 🙂

dzanka3
11. aug 2009

amatula no ved hadam mm pride za nami - a bude tam aspon kazdu druhu noc aby sa so svokrou nezunoval 😀 ....

neviem veru ako sa odneseme.....uz matkovkasicky som nachystala, mliecko....a kopa inych blbosti...stolicku na papanie, kocik....no snad nejako naparaceme do dvoch aut 😕

horsie je to potom ked prideme naspat domov - ja NEZNASAM !!!! neznasam vybalovat.....

veru banici je to strasne....stale nejake katastrofi...

decko stale spi nie je ani mozne uz vyse 2HOD...TO ZAS BUDE DO POLNOCI VYSTRAJAT 😠

zuzka1.
11. aug 2009

ahojte kocky, uz sme dma.
nebola tu elektrina cely den, od rana teda ,tak sme boli u nasich v civilizacii 😀

maleho som dlaa pred chvilou spinkat, idem dat oprat a hnit pravdepodobne 😀 😀

Jarka aky ma bracho obcohod??

no Handlova? strasne!strasna smrt!strasne nestastie!
ale tazit treba smaozrejme za kazdych okolnosti, hajzlici 🙄 😠

Dzanka na kolko idete?

blau
11. aug 2009

Ahoj , no bracho ma motorkovy obchod, ale ma tam aj tenisky scott.
ano mam nakupnu horucku, konecne, lebo sto rokov som si nebola schopna nic kupit a aha a v pd.
My sme byvali v Laskari...

danciacik
11. aug 2009

ahooojte,
Dzanka fotku hodím snáď zajtra - manžel by mal byť konečne doma tak ho poprosím nech mi urobí fotku.
ja som teraz lietala po facebooku a si predstavte našla som tam svojho bývalého - pána, neskutočne sa zmenil, ale už by som ho nechcela 😀

zuzka1.
11. aug 2009

ahojte, my sme boli na gazdovstve u jedneho tu v dedine.

Stav: 7 prasiat, najstarsia dama ma 13 rokov, boli uzasne.

5 psikov westikov, jedna fenka
1 bigel
2 zavodne chrty
1 kokerspaniel
2 dive husi
15 koni
tolko co sme videli, ostatne neratam, ale ma toho pozehnane stray mladenec. vsetko krasne, vidno, zes a o ne stara.
teraz idmeme grilovat, trosku popit. som dostala krasne kvietky dnes, tak sa tesim, uz budem mat plne okna, este potrebujem 2 orchidee a uz viac netreba 🙂

lamada181
11. aug 2009

no caute ja sa hlasim ale na kratko neviem ako dlho vydrzim som ko baby foto dam ked ma niekto odfoti dnes sa mi darilo baby mama natrhnuty sval na nohe maleho som chcela zachranit aby nespadol z gauca a mm sa nan dival ze co ide urobit nie a ja sprosta utekala skocila tresla nohu o gauc a ten hajzel bol roztiahnuti tak som odosku narazila takze som spokojna bola som na chire musi mi to odpuchnut a potom mozno dostanem sadru alebo nieco ine jaj boze zuzui aj mi mame vo valci u starkych podobnu farmu a decka maju stoho nenormaalnu radost

danciacik
11. aug 2009

Lamada, joooj moja, tak to muselo bolieť, čo?

lamada181
11. aug 2009

JAJ NIE tak ako teraz mm je v robote a ja som sama doma s detmi no mlej vysvetlim ze nemozem behat ale malemu no zabudaj dnes zletel a tak ze mu liala krv s ust no nestiha mama dobehnut chcel kocikovat babu a potkol sa tak co uz ked sa dari tak sa dari hrozne toto a ti co nove

danciacik
11. aug 2009

jooj chrobák ale Paťkovia sú asi rovnaký lebo aj náš dnes kočíkoval, chvíľku kočíkoval a chvíľku nosil kočík pred sebou a konečne cupital 🙂

dzanka3
11. aug 2009

ahojte
no konecne sedim - decko je v stolicke na papanie a kuka rozpravku - pustil sa CHODIT!!!
neviem co ho to na vecer napadlo - postavil sa pri niecom a isiel - presiel aj 3m a na kolena a pokracoval odznova.......no taky zhon mam....

este ze ideme zajtra k tej mojej mame - cudzi teren to bude 🙄 .....ale ved vsetko vypracem z jednej velkej izby a bude 😉

lamada a vy co dnes????urazovy den???

zuzka a vy ste boli kuk zvieratka na dedine??? my od zajtra budeme hnojom pachnut....moj brat aj svinky, kacice, sliepky...havov 2ks.....no bude co obzerat.....

danciacik a vy ako cupitate? uz uplne sami? ci este pobehujes okolo?

ja musim davat pozor kde sa da na kolenka aby hlavu nebuchol....

lamada181
11. aug 2009

dzanka mali mne beha uplne sam pekne no dne smame fakt urazovy den ja len dufam ze sa uz mi nic nestane idem do sprchy tak len dufam
a pekne dni u maminy prajem
bbay koncim nevladzem nevisdim lieky chce sa mi spat ahojte
danciacik pravda patkovia

danciacik
11. aug 2009

Dzanka no my cupitáme tak že kým ide rovno tak sedím ale jakmile ho začne motkať tak už trielim a chytám ho 😀 ale ešte sa má čo učiť

lamada181
12. aug 2009

dobre ranko damy dnes mame pekne zamracene mali je od rana strasne urevany ktovie preco prajem pekny den

norik1
12. aug 2009

cafte cafte ja len hlasim ze som vecer o 23:15 dorazila dom 😀

tento krat pre istotu hornou cestou, tak som myslela na vas Ama a Blau ze som kurna blizko 🙂 Aj v cez Martin som sla (Lamada) a aj cez Poprad (Danciacik) takze som mala s vami celoslovensku stretavku 🙂

Idem ale este o mesiac, takze Zuzi vtedy bude stretko sialene iste 🙂 my uz sme dohodnute 😀 😀

idem pracovat cmuky cmuk

lamada181
12. aug 2009

ahoj norik nemohla si sa ozvat ja doma sama jaj zena zena no nmic aspon s i si spomenula no ytak pracuj

zuzka1.
12. aug 2009

dobre ranko kocky,

idem hned varit, pokial maly spika, mame masko na stave a ryzu a hranolky a salat. mnamka, milujem maso na stave s kyslymi uhorkami alebo hraskom.

norik vitaj doma🙂)co nakupy???ako bolo? spokojnost, ci ani nie?

sa tesim na september!!!!

lamada co ste to zas porobili??co noha dnes???

dzanka3
12. aug 2009

no servuste
ja balim....odchadzame k mojem mame...
tak az o tyzden sa ohlasim zo zapadakova....asi az v piatok nabuduci tyzden...

pekne piste......snad nejako potom docitam.....

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

norik1
12. aug 2009

a to co? dnes ste boli busy???

idem von s Filom pochodit trochen a potom zreferujem nakupy v BA 😎