Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
29. sep 2009

ahojte, len tak rychlo, blau anjelik len sa vyzdrav cim skor.. 🙂

norik, mojko zlaty to je.. 🙂 filipko..
vies co je dobre vtedy , aj kupele v dubovej kore.. 😉

som rada ze ritk aje uz lepsia..

lamada tak uz len oddychuj po dni zabijaku. 😉

lamada181
29. sep 2009

a ericicka ako moja chrustik nas uz lepsie

zuzka1.
29. sep 2009

ahojte jezibaby, ako sa vy mojkate 😀

tiez len na rychlo, idem sa venovat mm, en tu doteraz sedel.

vecera pizza, boli sme na nakup LV, v tescu, som sa vysantila na potravinach, maly bol jak z divych vajec, vsetko nam vyhadzoval s kosa, jak zbesneny.

mame novo slova- bajan=banan
bojo=boli

zajtra idmee poobede na to ocko, aj merat a vazit by ho mali, to sa ale samozrjeme nepodari 😀 nechame sa prekvapit 😉

lamada kam chodite na vylety?
norik Filipko je podareny, nebude spinkat, tak sa tisko hra. maly anjel.
a Jarka, rychlo sa vlyiec, ale ako norik napislaa, vidis, ze si aj tak neodolatelna.

erikasadek
30. sep 2009

dobre ranko no flakate 😀

ja idem s patom na jeho pohybovy tanec a pridem neskor 😉

zuzka1.
30. sep 2009

erika aky????brusny?
minule davali v telke, jeden chlapec, sam medzi dievcatami, tancovali brusne tance, ale bol najlepsi z nich.
strasne sa mi to pacilo. aj ked ja maleho radsej na futbal, kedze uz teraz kope jak ronaldo 😀

idem spravit mm bravcove na prirodno s hranolkami, maly ma tekvicovy privarok a peciem mu take kysnute tasticky, etse kysnu v trube. je to polotovar, ale su vyborne. mavaju ich v jendote, v baliku je 13ks, cena 1,30 no nekup to. a su ozaj vyborne.

amatula
30. sep 2009

aahojky

navarene upratane.dorobene!uz mám veget....zehlit mám kopu jaka hov... 🙄

vcera som bola v meste to je nadhera s jednim deckom som sa tam skoro zabudla 😅 😀 kupila som Matovi taku trubku ze nech tisko sedka v kociku a on cele mesto vyhraval az sa na nas vsetci pozerali... a sak co nech ma decko radost 😀
potom som sedela u svagrovej a tak sa tulam...dnes prsí tak od rana zerem 🙄to je moj kríž..ja sa nasmiem nudit 🙄
krpec má akesi maniere v poslednej dobe nechce zaspat..aj teraz mi tu vykrikuje ze spat nebude 😠

zuzka aj u nas je banan bajan a uz opakuje mato vsetko vsetucko...co kto povie 🙂

tak pa zatim idem dat kafe 😎

zuzka1.
30. sep 2009

matus veru nas skusa, nepodari sa mu vsak este vsetko, ale aspon melodiu chyta.
je to super, akurat sme sa vcera smiali, ze je to super, ked sa da normlane dohovit s drobcom, a este aj odpovie.

nemate niektora na dvd krtka????

zuzka1.
30. sep 2009

Mata pozerala som fotky na facebooku, to iste, tie stojky ci co to je ,robi aj nas maly. len ja trpnem ci si nevyvali krk. ved to hrozne vyzera, on sa tak gula aj po posteli soplando a mama sa trase, nech si vazy nezlame.

a on ti tak pekne vydrzi sediet a kreslit???
lebo nas len polamat voskovky, poskovavat farbicky a tym sme skoncili, len co sa mi podari uchmatnut je a moje a mama si kresli 😀

amatula
30. sep 2009

zuzka to si nevsimaj 😀 😀 neboj oni vedia aka poloha je pre nich dobrato co som dala foto este nic nebolo...mna viac desí ze ide zima a Mato nie a nie sa zakrit 😒 neviem co by povedal na spacak 😕

a to on vobec nekreslí,len ked ostane sam ze je Bobo v skolke..tak hotove izba je jeho 😀 velka prepadovka

zuzka1.
30. sep 2009

jaaaj, no dobre teda. s tym kreslenim.
nas maly sa nezakryva od malinka, ja som sa bala , aby sa neudusil a kupili sme spacak. spava v nom, cez leto nie, ale uz teraz hej. nemal s nim problem, normane sa v nom postavi v postielke, rovnako cestuje, robi stojky, nevadi mu to.

amatula
30. sep 2009

no asi mu ho aj ja kupim..teda si isto..

som sa zabudla pochvalit doma ticha domacnost 😒 to sibe tomu spolubyvajucemu niekedy 🙄
a teraz tu bola segra ze ide vecer s muzom na koncert ci jej postrazim jej tri deti.7r.4r.2r..tak super Mato pojde spat to je iste..a ja budem asi s timi ostanimi citat rozpravku 😒 a ziadne udobrovanie asi tym padom nehrozí 😝

erikasadek
30. sep 2009

ahojte, zuzka, nie na brusny nie 😀 😀 😀

nie,,, je to detsky, pohyb spoznavaju seba a vela pohybu pre ich vek, je to dane vekom..2-3 roky a potom 3-4 roky 4-5 rokov. 😉

na mojej svadbe mi tancovali brusne aj chlapy.. 😀

amatulka tak to mi je luto ze mate doma tichu domacnost.. dufam ze sa rychlo udobrite.. 🙂 😉

zuzka1.
30. sep 2009

tak , uz sme popichackovany, maly ok, miery: vaha 10,7kg a vyska82cm. KOnecne sme sa dostlai na 10kg!teda skoro na 11!
inak bol dobrucky, dnes vynimocne, asi preto, ze mali nove hracky.

probiotika nakupene pre drobca aj pre nas, drahe to je jak svina podla mna, nuz ale prevencia je prevencia.
dr povedal, ze je to lepsie ako imunoglukan-myslim na podporu imunity detskej, ze je to lepsie.

pipik povedal, ze ok, ale do dvoch rokov podla jeho posledneho seminaru nerobit nic, ale povedal, ze ok to ma.

tak celkom spokojnost, hlavne, ze je maly zdravy.
uvidime, ci nastanu teploty alebo nie. nurofen osm nedavala zatial, je ok, teplota nie je- radsej dam ale na noc.

danciacik
30. sep 2009

ahojte, mám na kolenách Paťka tak píšem hroooooznepomaly. Zuzka ja mám 3 DVD-čka krtka. my sme maniaci na rozprávky

zuzka1.
30. sep 2009

mohla by si mi ich napalit, aspon jedno????

erikasadek
30. sep 2009

zuzka ale st epekne velky... 🙂 krtk mam aj ja, ale asi by som Ti velmi nepomohla;. nemozem napalovat... akoby som chcela.. ☹

norik1
30. sep 2009

Zuzik aj ja 3 DVDs Krtka, bolo to v predaji za 49 Sk ci kolko... rozpravky som vtedy kupovala do bludu, aj dracika poziarnika, vcielku Maju...

poslem ti daco do ip

norik1
30. sep 2009

ozaj a to ste boli na MMR?

my tiez bez nejakej vaznej reakcie, nastastie...

norik1
30. sep 2009

juj inac malemu teraz v aute pustam Petra nagya a deti, super CD, uz aj my s mm si to spievame he heee

zuzka1.
30. sep 2009

norik hej MMR, snad nas to obide ako aj vas .

ideme ulozit drobca a pridem na skok

norik1
30. sep 2009

prid prid ja mam dnes volnyyyy vecer, mm dnes pracuje mimo dom 😀

norik1
30. sep 2009

idem ho trosku posteklit 😀

lamada181
30. sep 2009

ahoj dani ako mate sneh ze parada aj mi trochu rano padal ale nic moc dnes ze 6 stupnov u nas parada
no zuzi mi chodime po horach ale uz som dosla kedze je zima ako fras mali chodi v termoobleceni a fusaku konecna a to niesom v tatrach
zuzka mam hocikale rozpravky ale krtka nie mame bol raz jeden zivot potom clovek, mam bambulku atd strasne vela zajtra mame tatina doma aj v piatok niet robota picne poculi ste radostnu spravu materskajej

norik1
30. sep 2009

aku radostnu spravu?? 😕

lamada181
30. sep 2009

materska idehore od januara ale tiez musi sa splat nejake podmienky vraj ja som este nepocula len svokra mi stihla povedat ze vraveli v spravach ze to ide a je to schvalene no som zvedava neviete niektora nieco o tom
dani halo kdes i nezamrzla si ked hore snezilo co moja 🙂 🙂 🙂

norik1
30. sep 2009

jaj no na to si musela pred porodom platit odvody, ak nie, tak ti ten prispevok nezvysia 😉

zuzka1.
30. sep 2009

takze je to uz odsuhlasene????

danciacik
30. sep 2009

Zuzi jasné napálim ti aj všetky tri to nie je problém. My sme ich nekupovali v stránku mne ich ponahrávala segra - odniekiaľ splašila. Napíš mi len do IP tvoju adresu
Jani moja u nás ani nesnežilo 😕 . Ja dnes nestíham, doobeda som tu mala kamarátkinho synčeka, je taký starý ako Paťko ktovie či ho nebudem mať od pondelka na 4 hodinky každý deň, tak preto tu nestíhačky. Ale je zlatučký.
Potom som bola po Larku v škôlke, kamoška nás stiahla ešte na kolotoče, potom odniesť tatíkovi papať do roboty, na nákup, navariť večeru, povysávať, prichystať klientovi papiere lebo o chvíľu si po nich príde a ešte sme s Larkou rátali aj lízatka a vymyšľam koláč, lebo zajtra má meniny tak bude v škôlke lízatká rozdávať no a aj doma ju musí niečo čakať nie? 🙂

zuzka1.
30. sep 2009

jeeej danka ty si aka akcna, preto si tak zapadla 😉 super! ja mam rada multifunkcne zeny!
a jasne, musi ju nieco cakat, uz si vymyslela?

norik1
30. sep 2009

hej hej hod ideu... Zuzi ja zajtra bezim do tej blbej jednoty - kde najdem tie tasticky? v mrazaku???