Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
2. jan 2009

ahojte
no ja sa sem aj hanbim napisat.... 🙄
ja vobec nedietujem - musim sa nejak nastartovat ale nejak sa mi nedari stale nieco vyhladavam 😕

dnes som varila malemu cestoviny s kuracim maskom a mrkvou...aj cez sitko som to precedila nech ma len kasicku a ani tak nechcel....no co uz snad neskor...

erikasadek
2. jan 2009

hanba Ti.. 😀 😀 😀 😀
neblazni, ak nechces, tak nedietuj, musis bbyt nato pripravena.. tak sa netrap.... jedlu zdar...

zuzka1.
2. jan 2009

ja sa musim, lebo dnes nasi rozoberali ked sme boli u nich aj segry tam boli, ze mi nejako narastlo brusko,skoro osm ich pozabijala a to ma tak nastartovala, ze serem na proteiny a idem nejest. To mi zaberalo vzdy, 3dni nejest, stiahne sa zaludok, potom staci aj pol rozka na cely den, nejake caje a vody a hotovo. Chudne sa rychlo, nezdravo, jojo efekt ani nie. To sa mi este nestalo. Len s anetreba nasledne zacat prejedat.

dzanka3
2. jan 2009

jaaj sak sa hanbim....ale nejako mi to nejde....skusim zas od zajtra 😔

dididi30
autor
2. jan 2009

no co baby uz chudnete? ja veru hej a uz som zhresila, bola som v mcdonalde 😀 😀 😀 😀
inak ma nenormalne boli od sviatkov zaludok chcela som si nadadit aloe vera dzus ale kojacie zeny ho nemozu 😠 tka ja neviem co......

inak vraj staci rano na lacno vodu a postit sa doobeda, hm ale potom by sme aj klince zozrali cooooo 😀 😀 😀
no tak ja uz po 6 hodine nejem aspon to 🙂

zuzka1.
2. jan 2009

kocky ja sa ucim, mi normalne prepina z toho!Dzanka MS ACCESS, srnada je to, predpokladam, ze to nevyuzijem, ale ked treba!
Inak by sm mala uz aj bakalarku pisat. Tema bude asi Cestovny ruch vybraneho regionu, este neviem ktoreho! 😀

dzanka3
2. jan 2009

no access sme na skole riadne odflakli - len zato ze bol v osnovach sme museli - aspon tak okrajovo sme ho.....a teraz sa ho drvis???
ale musis uznat ze taraz sa pisu bakalarky aj diplomovky jedna radost ked je internet....za mojich cias kniznica to istila 😖 ...vtedy len zacinal internet....

jaaj didi si ma potesila - ved ja som rano nejedla az naobed....ale odvtedy az doteraz 😕

zuzka1.
2. jan 2009

no pisu, maminina kamaratka mi ju poslala, takze sa do toho rada pustim, etse pozohanam nejake materialy a literatury, ale predsa sa bude lahsie pisat, ked s amam od coho odrazit.
Teraz za posledne 2 roky vsak robia take veci, ze treba pracu odovzdat aj na CD, aby si to mohli hodit do databazy a predisli tym duplikatom. Celkom dobre riesenie. 😀
No drvim, uz iba take prakticke veci si prejdem a mohla by som prejst snad. Neviem na ani na A, ani B, ale snad do E sa zmestim

dzanka3
2. jan 2009

zuzka a ved E je piate miesto v abecede to neni 5????ci co to tam mate raz aku stupnicu???
vydim ze mas chut do ucenia aj kona stihas 😀 😀 😀

zuzka1.
2. jan 2009

no asi tak, mas A,B,C,D,E a potom je uz len FX-nespavil/a
A - 1+
B - 1
C - 2
D - 3
E - 4
Fx -5

zuzka1.
2. jan 2009

didi no kde si???ktora to bola mamca???skoda, ze to zamkli, nieco pre nas, cooo?

erikasadek
2. jan 2009

ahojte, skoda ,ze to zamkli... tie fotky co hodila link expertka tymto ju pozdravujem, no hroza...

dididi30
autor
2. jan 2009

zuzka skoda 😀 ja sm sa chcela vyburit 😀 😀 😀

zuzka1.
2. jan 2009

no mohla byt dobra akcia 😀 ty nevies ktora to je ?

dididi30
autor
2. jan 2009

zuzka nie co si , sak tu su take vselijake zrudky, sak vies ani si fotku nedaju a mudruju 😠 :-javascript:addEmoticon('😀','vBody')D 😀

zuzka1.
2. jan 2009

ale myslela som ,ktora mamina mala ten album

dzanka3
2. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

no asi tu experku mysleli....to su teda fotky az mi tu zima zostala....

zuzka1.
2. jan 2009

dzanka nie, tu tam dali len pre priklad, ze ci aj to je zle, co ma ona v albumoch., toto vraj bola nejaka cerstva mamicka, 2 dni po porode, len s aneviem dopatrat, ze ktora

dzanka3
2. jan 2009

aha
a co tom vedela dat takeho seba v rozkroku ci co????a ty co sa neucis ha??ci vsetko stihas co? 😉

zuzka1.
2. jan 2009

uz som skoncila, este rano prebehnem program a hotovo, nepomozem otmu, pockaj, jedna kocka mi poslala link na tie fotky, ti to poslem v IP,

dzanka3
2. jan 2009

uz som kuk...a co je na tom takeho????

dzanka3
2. jan 2009

zuzka a zajtra sa drz...nech ti daju dake pismenko po D 😀

zuzka1.
3. jan 2009

KOcky zdravim, ako sa dari????dietka??
skusku mam za B, clekom som sa to naucila, ani som nevedela ako. Buduci tyzden mam 2 skusk,y takze hor sa do ucenia zase!!!uz teraz sa mi nechce!
ako travite den?

dzanka3
3. jan 2009

ahoj zuzka gratulujem 😵 😵 😵 len tak dalej pokracuj....

ja som nejaka skapata - cmulam homeopatika a zapijam varenym vinkom - dieta ziadna 😕
len dufam ze maly nic nechyti...

zuzka1.
3. jan 2009

tak si to dietkovanie uzivas.
kocky nepouzivate niektora na brucho stahovacie nohavicky?????
a tabletky na chudnutie nic?

norik1
3. jan 2009

Cawteeeeeee mamuseeeee

tak Happy New Year!!!! Konecne sme naspät z dovolenky tak dufam ze vas stihnem dnes precitat...ako sa mate vy a vase zlaticka?

zuzka1.
3. jan 2009

noricek, konecne, si nam tu chybala!!!!!!aj tebe a rodinke stastny Novy rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pekne citaj,dozvies sa, ze mame 2 zubky a stojime sami!!!!!!a uz nie len v postielke, ale vsade kde sa mu da aspon troska zapriet o rucicky!!!!!!!!vymyselnik maly!!!!
Filipko ako????

norik1
3. jan 2009

Ste mi chybali mamuse!!! Dufam ze ste vsetky ok 🙂

ani neviem, co skor pisat.... den pred stedrym dnom ma naburali na parkovisku, na Stedry den sa mi poondiali dvere do komory (vedu rovno z kuchyne, aj ked sme v panelaku) a teraz odtial taha, na dovolenke som spadla na lade a nechutne som si tresla hlavu - az tak, ze som sa par sekund necitila ani nohy, ani ruky, vsetko mi strplo... teraz denne dva Ibiky, take migreny mam... no a aby som nezabudla, maly na seba stiahol obrus aj s kavou a teraz ma na nozke popaleninu - normalne sme na silvestra utekali na pohotovost.... dufam ze sa uz ta zas.ata smola skoncila a Novy rok bude bez podobnych urazov...

ozaj este sa podo mnou zlozila stolicka ked sme hrali karty a udrela som si hlavu druhy krat - navyse v ten isty den he he... tak som celu dovcu hoorila ze som padla na hlavu he he... ale teraz tie bolesti nic moc, ked neustupia asi pojdem v pondelok k doktorke...

My uz pomaly lozime, dnes si sam konecne aj sadol ale len do takeho polosedu - este nevie dlho drzat vystrety chrbatik... zuby nikde... inac sa stavia na nohy, este sa nepostavil, ale sedenie ho moc nebavi... stat a skakat na nozkach to je jeho... otec mu za par minut napocital 50 "drepov"....

ja idem studovat tu dietu proteinovu... zatial mi vzdy pomohla delena strava, alebo ked som prestala jest chlieb a nejedla som po piatej... ale to chce tiez vydrz.... lebo ked uz raz zhresis a kusnes do rozka, nevies sa ho dozrat... 😀

Si predstavte ze kamoska co sme boli na lyzovacke spolu je sucha jak palica, vkuse jedla a este sa stazovala ze nevie pribrat... az mi do placu bolo...vyzera ako anorekticka po uspesnej liecbe...

zuzka1.
3. jan 2009

norik norik, ved pre teba je tnto svet nebezpecnejsi ako pre ostatnych!!!!!smaa katastrofa na kazdom rohu, keby to niekto sfilmoval, celkom fajn komedia!!!!!! 😀 malinky chudacik plackal urcite jak o dusu, chud amale!!!!dufam aj za teba, ze naposledy!!!!a ze nas to necaka!!!!
A tie udery??????chod radsej k lekarke nech ta pozrie!!!!!nebyva ti zle?
inak dnes som nasla taku 13dnovu dietu, schudne sa, ked sa dodrzi 8kg pockaj dam ju sem, celkom fajn vyzera

13 Dňová diéta
9.2.2008 21:28 | Domciiik | Diéty, cviky a rady na chudnutie
13 Dňová diéta
________________________________________
1.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 ¼ mlieka alebo kefíru alebo nízkotučného jogurtu
- // -
- // -
- // -
- // -
2.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 Termix prip. Smotanový jogurt
15dkg tvarohu
15dkg bieleho masa (napr. uvarene kuracie prsia)
15dkg ľubovoľnej zeleniny (len čerstvej )
2 varene vajcia
3.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 10 dkg ovocia (nie kompót)
10 dkg čerstvej zeleniny
10 dkg diétnej salámy alebo šunky
¼ l mileka,kefiru alebo nízkotučného jogurtu
15 dkg vareného hovädzieho mäsa
4.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 Termix prip. Smotanový jogurt
¼ l mlieka,kefiru alebo nízkotučného jogurtu
10 dkg zeleniny
10 dkg ovocia
10 dkg diétnej salámy alebo šunky
5.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 2 varene vajcia + 10 dkg zeleniny
10 dkg ovocia
15 dkg tvarohu
10 dkg ovocia
10 dkg zeleniny + ¼ l mlieka
6.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 10 dkg šunky
10 dkg ovocia
10 dkg tvarohu
10 dkg chudého vareného mäsa
¼ l mlieka, kefíru alebo nízkotučného jogurtu
7.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 2 varene vajcia
10 dkg ovocia
15 dkg tvarohu
10 dkg chudého vareného mäsa
¼ l mlieka, kefíru alebo nízkotučného jogurtu
8.den 7:00
10:00
13:00
16:00
19:00 20 dkg ovocia
20 dkg zeleniny
20 dkg ovocia
20 dkg zeleniny
20 dkg ovocia
• Trvá 13 dní, úbytok na hmotnosti je minimálne 8 kg.
• ZÁSADA: treba dodržiavať čas jedenia a zlozenie jedla
• Pri zmene času jedenie treba dodržať 3-hodinový odstup medzi 2 jedlami (raňajky sa môžu aj vynechať ale v žiadnom prípade sa nesmú dávky jedál zvyšovať alebo nahrádzať niečím iným.
• Denne treba vypiť aspoň 2 litre vody (minerálky alebo bylinkového čaju)
• Vhodne je piť aj 2dcl čaju z listu senny, ktorý pomáha pri trávení.
• Káva sa môže piť v akomkoľvek množstve, ale jedine nesladená!!!!!
• Po ukončení 8.dna sa diéta opakuje prvým dnom, a na 14. deň možno jest všetko
• Touto diétou sa mení metabolizmus, a ak sa človek neprimerane neprejedá, počas ďalších dvoch rokoch nepriberie.

norik1
3. jan 2009

Heeeeeej Zuzi, toto vyzera dobre..... idem to podrobjesie nastudovat nech to vidim poriadne... Inacx s bruchom som na tom podobne ako ty....

len nemam vahu a neviem, kolko je 20 dkg ovocia...alebo zeleniny 😀