Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
5. okt 2009

ahojte my sme po druhych testoch..

ama.. tak si sa moja namakala v sobotu.. ☹

peknu hracku dostali.. 😉

blau anjelik citala som v ockovani, , co sa tyka, maleho je mi to strasne luto ☹
dufam ze mu to coskoro prejde ☹ ;;; len to asi trochu potrva ☹

zuzka ja mam taku radost ze tak skoro ma to nepominie.. 😉 hlavne kvoli joshovi.. mozem konecne mu robit vianocky a ine, somariny.. 😉

norik tak ako??

danka, ja som zabudla prepac hodim.. len mi pripomen, normalne, alebo pre domacu pekare??

danciacik
5. okt 2009

ahojte, Erika a kedy máte tretie testy? tie už budú posledné nie?
Erika mne je to jedno aké dáš, lebo ja si stejne cesto urobím v pekárničke lebo ja mám problém s pravou rukou tak nedokážem ani cesto vymiešať ani vymiesiť. 😒

erikasadek
5. okt 2009

danka kazdy pondelok..

to mse na tom rovnako ja som tiez po operacii , ruky, a druha tym padom trpela, takze obe su v kybli.. 😠

takze potrebujem len stroj..

danciacik
5. okt 2009

vážne? 😕 a čo si mala s rukou ak sa môžem opýtať?
Ja som mala odmalička slabú pravú ruku a rýchlo som ju presilila. Chodila som po doktoroch dožadovala som sa rontgenu aj vyšetrení a na nič neprišli až v mojej karte som sa dočítala keď som ju niesla od detskej doktorky ku dospeláckej doktorke, že mne keď ma mamka rodila zlomili ruku (zrejmä v zápästí) tak asi preto. 😒

erikasadek
5. okt 2009

moja zlata.. ☹

nie mala som operovanu cystu na zapesti , velmi bolestivu na konci preto operacia, no v miets ekde s ahybe ruka; a ja som po operacii uz o 4 dnio pracovala.. 😠 takze som si ju znicila, azaroven pretazila aj pravu ruku..

danciacik
5. okt 2009

fúha tak to ti teda nezávidím človeče nemáš to teda ľahké.
Ja práve preto zbožňujem pekárničku , lebo mi vymieša cesto a odkedy ju mám tka normálne rada pečiem, lebo už vyvaľkáť zvládnem aj postáčať keď robím rožky alebo niečo podobné.

zuzka1.
5. okt 2009

ahojte mamuse,
tak ja vyupratovane, maly domka, sme sa stihli aj pohrat, zapsava v postielke a pojdeme von, ked vstane, nech s avybeha a unavi.

co vy dnes???

moja sestra aj mamina mamu ruky v kybli, obe operovane, mamina aj na invalidnom uz asi 10 rokov a to ma 55.
ma reumaticku artritidu a sestre zjavne zacina tiez.
no u nas sa dedia choroby, nie majetky 😖

zuzka1.
5. okt 2009

http://www.navliecky.sk/index.php?m=1&sub=4&kat...

tieto som objednala malemu+plachtu modru s maderny shop. uz nech je doma. sa bude tesit drobec.

amatula
5. okt 2009

boooze zuzka tie su!!!nadhera 😵

zuzka1.
5. okt 2009

maju tam ozaj krasne obliecky, take nove co maju disney stoja az okolo 30E, co sa mi zda dost za detske navliecky.
tieto co som ja kupila, mi kamaratka z inej temy nasla na mimibazare za 23E! no nekup to. Ja za 18,26E

erikasadek
5. okt 2009

zuzka krasne...

josh hned , krtko..., ako on hovori, ktko.. 😀

zuzka1.
5. okt 2009

erika citala som ta v diskusii o superstar,
iba teraz v semifinale vies vysledok az na dalsi den, inak , ked uz su finalove vecery, vysledok vies este v ten den 😉

erikasadek
5. okt 2009

no este ze taK..

ale aj tak to mate ine uplne././ vsetko.. tak sa blbo orientujem.. 😉

dakujem..

zuzka1.
5. okt 2009

da sa ti to pozerat cez net?

erikasadek
5. okt 2009

ano, ja vatsinou cez , archiv . v markize, live ide blbo seka, neviem preco??

ja pozeram vatsinou ked umyvam riady alebo , ked so tu, otvorim druhe okno a pocuvam ako spievaju a ja si robim na pc..

lamada181
5. okt 2009

ahojte mamuse ale ste popisali mi dalo dokym som vas prcitala jaj som slamena vdova mm v praci ja z detmi a znervami aha nervy isli na vylet ze vraj pekne zuzka obliecky baby dani a erika k tej diskusii o ruke mala som sest drevena hjdacka mama drzala mladcsiu sestru a ja som riplsla tak ze som si rozdrvila ruku a bola v kolme v ruke nama vraj svoju kost trochu a mam strasne skaredu jazvu ale sranda je ze je to prava ale vzdy priesili a bolesti ruky len na lavej co je uplne zdrava jaj co noveho mali ma cdelu dobitu modrinovu hlavu horor vsade sa musi udierat a samozrejme pride ku skriny a urobi tresk ale nadschval no co vam budem hovorit zive striebro alebo zlato 😀 😀 😀

erikasadek
5. okt 2009

clovece ved my sme tu vlastne, skupina, handykepovanych.. 😀 😀 😀 😀

co mi je luto ; lamad co sa stalo.. ☹

norik1
5. okt 2009

Ama ja som poslala tych 30 viecok z Pribinacika a teraz cakam, ze mi ho poslu 🙂 ma naser*u ak mi ho neposlu...

norik1
5. okt 2009

hej eri, hendikepovane ste... hlave ste vsetky HANDYkepovane 🙂

lamada181
5. okt 2009

eri co mas na mysle
😀 😀
ja dnes si sedim na vedeni 😅

erikasadek
5. okt 2009

, co si nepochopila. 😀
to ze mi je luto?? ; noze si si tak ublizil ana ruke, vtedy.. 😉
alebo to ze sme v klube mrzaciek.. 😀 na ruky.. 😀 😀 😀
normalne si ja sedim na vedeni.. 😀 😀 😀 😀

lamada181
5. okt 2009

napisala si to mi je luto, lamada co sa stalo toto som nepochopila ze co sa stalo sedim si asi fakt ale to noic uz chapem asi
eri horor niekedy nasa sedenie na mysli no idem ti to povedat
mama drzala segru jnie a hojdali sme sa hojdali sme sa a zrazu tresk drevene hojdacky proste fuj ani svoje deti nepustam na ne bojim sa
malo to vela dosledkou a hlavne to mala dosledky zdravi no co ti budem
ano norik sme handykepovane jak vravis 😀 😀 😀

norik1
5. okt 2009

no ja som prave podusila na cibulke huby mnaaaaaam budu na ranajky s vajcom, uz davno som nemala taku dlabajznu na ranajky.... naposledy ked som si na Stranach zbehla len tak do lesa pre veceru... jaj to boli casy... uz aj ten les tam rubu fuuuuj

inac Ama bola som cez vikend na blsaku u nas a predstav si ze tie obliecky ruzomberske tam predavaju, aj paplony a vankuse od nich a detske postelne tam mali naaaadherne za 9,29 evracov!!!! Neviete preco som nekupila???? jaaaaj lebo sa nedalo platit kartou he heeee

Ci pana viete co sa stalo???? moja mam mi prave volala ze ako sa volal nas sused, co byval vedla nas na Stranach!!! Sranda ja tu o tom pisem a ona sa o tom tiez s niekym bavi.....

norik1
5. okt 2009

Inac ste kukali vcera na Markize Particku? Ja som plakala na koberci od smiechu, super to bolo 🙂

zuzka1.
5. okt 2009

ahojte, boli sme na drinkos s mm.
Tak na isto ideme na Silvestra na Tale. sa tesiiim. 3 rodiny s detmi a2 pary. snad sa nepozabijame a bude zabava.

norik mm pozeral a smial sa tak, ze ma zobudil 😀 😀 😀 nabuduce ozriem aj ja, ci je to na nete???

norik1
6. okt 2009

co? kon nefungoval alebo co??????

PRVA 😀 😀 😀 😀

erikasadek
6. okt 2009

norik ahoj nefungoval od rana.. 😀 😠

zuzka1.
6. okt 2009

no zavilsacky, toto bolo dnes, cooooo?

erikasadek
6. okt 2009

no j av pohode , tolko som lietala z eosm nemala cas ani nato mysliet.. 😀

a ty co mas nove??

lamada181
6. okt 2009

norik presne je skoro celty les vyrubany ale huby rastu boli sme s mm bola som si pre dieta paulkinku v skolke dnes mali brusne tance jupi je vyzizena ide sa umyyt najest a spat som nebesky rada ozvem sa neskor idem si splnit materske povinnosti 🙂 🙂 🙂